forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Burza stripova - potražnja
 Alan Ford / Super Strip i dr
 New Topic  Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 25/09/2007 : 22:09:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Jopet procitah ,ali nece ici.
Jednom si me navukao za preko 2000 kuna,sad opet pokusavas za 1600.
Vidim neces na lijep nacin da ti platim,pa cu morati kontaktirati Tomislava da te nadje i da te klepi u celo sa lovom,pa ces ti razmisliti o svom ponasanju .

Ipak se zahvaljujem od srca na tvojim gestama,ali ipak trebaju postojati neke granice.
Znas kako su pametni,mudri,stari trgovci radili.
Ljubaznost,iskrenost,kvalitetna roba ali nikad na veresiju.
Zbog cega:ako nekom das na veresiju onda ce kad bude imao tu lovu otici kod konkuretna i kupiti robu a tebe ce zaobilaziti jer ti je duzan.Tako da ne bi gubio musterije odmah dere s nogu.
Doduse ti ne dajes na veresiju ti dajes besplatno pa covjek ne zna u koju kategoriju spadas.
Mlad,lud,neupucen ili samo radostan i ukrucen .
Hvala jos jednom,ali ocekuj ubrzo posjetu gospodina Tomislava.
Ovo gospodin se vise preseravam,momak je skroz normalan,osebi,prisebi za 10.
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 25/09/2007 : 23:14:32  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Porter

Jopet procitah ,ali nece ici.
Jednom si me navukao za preko 2000 kuna,sad opet pokusavas za 1600.
Vidim neces na lijep nacin da ti platim,pa cu morati kontaktirati Tomislava da te nadje i da te klepi u celo sa lovom,pa ces ti razmisliti o svom ponasanju .

Ipak se zahvaljujem od srca na tvojim gestama,ali ipak trebaju postojati neke granice.
Znas kako su pametni,mudri,stari trgovci radili.
Ljubaznost,iskrenost,kvalitetna roba ali nikad na veresiju.
Zbog cega:ako nekom das na veresiju onda ce kad bude imao tu lovu otici kod konkuretna i kupiti robu a tebe ce zaobilaziti jer ti je duzan.Tako da ne bi gubio musterije odmah dere s nogu.
Doduse ti ne dajes na veresiju ti dajes besplatno pa covjek ne zna u koju kategoriju spadas.
Mlad,lud,neupucen ili samo radostan i ukrucen .
Hvala jos jednom,ali ocekuj ubrzo posjetu gospodina Tomislava.
Ovo gospodin se vise preseravam,momak je skroz normalan,osebi,prisebi za 10.




-Stara sam ti ja kuka,gotovo je sa ukrućivanjem!-Valjda sam malo lud.I šta je tu čudno,pa zar nije g.Pauletić poklonio milijun kuna!?-Čuj,ti stripovi ne vrijede tih para,pa se može zaključit da da ni ti nisi "sav svoj"
-Ništa od Tomislava,dobar je to dečko,ali baš smo se sinoć posvađali oko nekog komada(cure vole starije-šatro!).-Barim curicu čitavu večer,a ovaj joj proda priču o "fizici" i odvede!!Baraba!-Ne komuniciram sa tim tipom do daljnjeg!
-Jarane,vrijednija je ona gesta sa dresom i ovo komuniciranje,od svih stripova.Barem za mene.Kontaš??
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 25/09/2007 : 23:52:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Jesi vidjeo sto me obruka,ja ga nahvali i vidi sta uradi .
Ova ti danasnja omladina nema karaktera,umjesto da to prepusti starom vuku,skinuo ti zicer ispred nosa i....sta ce biti za 3-4 minute tap,tap,tap i 96.stranica.
Umjesto da je prepustio to okorjelom mjeriocu ulja,da joj nikad vise ne naumpadne nijedna jednacina na kvadrat,samo one proste.
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 27/09/2007 : 01:23:09  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Porter

Jesi vidjeo sto me obruka,ja ga nahvali i vidi sta uradi .
Ova ti danasnja omladina nema karaktera,umjesto da to prepusti starom vuku,skinuo ti zicer ispred nosa i....sta ce biti za 3-4 minute tap,tap,tap i 96.stranica.
Umjesto da je prepustio to okorjelom mjeriocu ulja,da joj nikad vise ne naumpadne nijedna jednacina na kvadrat,samo one proste.




-Bolje da to mlad čovek obradi,nego da joj ja prodajem priče i filozofiju čitavu večer!--Godine nose svoje,a muda samo vise!
Go to Top of Page

sed1
Advanced Member



Germany
3437 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 27/09/2007 : 09:56:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit sed1's Homepage  Send sed1 a Private Message  Reply with Quote
Joj sto mi ovi "matori"volimo mladu "piletinu"..

www.bhfanaticos.com

Edited by - sed1 on 27/09/2007 09:56:38
Go to Top of Page

senad7
Senior Member



Sweden
1713 Posts

Member since 06/08/2004

Posted - 26/10/2007 : 14:00:25  Show Profile Show Extended Profile  Send senad7 a Private Message  Reply with Quote
Prosirio ti se spisak....bolje da se nisi selio!!!

Sudbina stripa ovisi o intiligenciji citatelja.
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 26/10/2007 : 22:27:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
177 komada sam nasao sto nisam zadovoljan sa ocuvanoscu.
Tako da mi sad treba 307 za komplet.
Go to Top of Page

senad7
Senior Member



Sweden
1713 Posts

Member since 06/08/2004

Posted - 27/10/2007 : 07:10:43  Show Profile Show Extended Profile  Send senad7 a Private Message  Reply with Quote
Uzecu ti ja Zagora ako je cijena pristojna!!!

Sudbina stripa ovisi o intiligenciji citatelja.
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 02/11/2007 : 00:14:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Ja sam pristojan ,za cijenu manje vise.
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 15/11/2007 : 01:14:50  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Porter

Ja sam pristojan ,za cijenu manje vise.



-A,čovjeka.......
-Samo ti proširuj spisak,jel misliš ti to sve sakupit?-Što ne valja?
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 15/11/2007 : 14:30:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Kontam skuckati sve glancere ZS i LMS,nije ostalo jos puno.
Nekih 300-njak komada,takodje nisu zeznuti ni brojevi pa je misija moguca.
Malo me zabrinula tvoja izjava da je gotovo sa glancerima sa tvoje strane,ali uvijek ce se pojaviti neko inteligentan na forumu sto ce prodati dio svojih serijala ovih edicija.
Sad mi je postalo super zanimjivo jer brojka nije strasna.
Da se nisam selio ne bih vjerovatno ove brojeve dugo skuzio,ali pakujuci stripove u kartone sve sam ih pohvatao i izbacio iz igre.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 16/02/2008 : 12:43:34  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Pošalji spisak koji ti trebaju u glanc stanju?
Nasravno na mail, ima još glancera, ne brini!!!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 16/02/2008 : 14:27:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Ok srdjane,ovaj spisak je aktuelan osim nekih 30-tak komada sto sam uzeo na aukcijama,poslacu ti na email spisak sto sam kupio a ti onda kuzni ovaj spisak sto je ovde,pa mi javi.

Probao email nije islo ali sam ti poslao na PM:

Evo to su brojevi sto su rezervisani sa ovog spiska:

LMS : 414,416,421,459,486,569,583,628,655,659,
679,707,782,808,809,814,824,840,841,843,888,889
ZS : 313,462,547,591,1001,1089.

Edited by - Porter on 16/02/2008 14:39:23
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 16/02/2008 : 16:37:03  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Dobio PM, nije mi jasno kako ne ide mail, probaj srdjandj@hemo.net

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

COLUMBO
Senior Member

Croatia
1615 Posts

Member since 21/11/2002

Posted - 03/03/2008 : 22:01:13  Show Profile Show Extended Profile  Send COLUMBO a Private Message  Reply with Quote
Našao sam ti još i M.No 841,905
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 03/03/2008 : 22:07:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Sta mene briga sto si nasao,meni si nasao nisi sebi .
Malkice sam prehladjen a drzim formu,tako prehladjen a takva forma.
Zabiljezicu ova zadnja 2 od MNo a ti ih ususkaj sa ZS 13 i LMS 4 sto sam rezervisao.
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 03/03/2008 : 22:13:32  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Porter

Sta mene briga sto si nasao,meni si nasao nisi sebi .
Malkice sam prehladjen a drzim formu,tako prehladjen a takva forma.
Zabiljezicu ova zadnja 2 od MNo a ti ih ususkaj sa ZS 13 i LMS 4 sto sam rezervisao.



-Našo sam ti i ja negdje oko 50-tak komada,pa sve kontam da ih "ušuškam" u nekoliko bureka i pošaljem!
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 03/03/2008 : 22:47:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Ususkaj ti bureke i posalji,za stripove cemo lako njih posalji kad stignu bureci,da se ne ostete krompiri i mljeveno meso .
Vec da nemas jedan prazan album od Kapetana Mikia,skuckao sam slicice a albuma ni s glave,appppppppciha...izvini a jes me zaateglo.
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 03/03/2008 : 23:03:08  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Porter

Ususkaj ti bureke i posalji,za stripove cemo lako njih posalji kad stignu bureci,da se ne ostete krompiri i mljeveno meso .
Vec da nemas jedan prazan album od Kapetana Mikia,skuckao sam slicice a albuma ni s glave,appppppppciha...izvini a jes me zaateglo.



--Eh,....jel ono bilo u filmu"KO TO TAMO PEVA".......CRKO DABOGDA!!!!

-Inače,imam potpuno prazan albumčić od našeg omiljenog lika--KAPETANA MIKI-A--,ali,što ga ne proda onaj"perverznjak od kolekcionara"-dubac(sunce li mu ljubim)!!??
-Glancer,jarane,al dobiješ samo ako dođeš u Makarsku(ak može Magični dojahat na konju,možež i ti doletit u avionu)!??-Kada sletiš na Pleso,dobiješ i "priglavke"!!?
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 03/03/2008 : 23:12:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Uvalio mi slicice da se ja handrim sa rezanjem slicica i trazenjem albuma :).
Ako me Kapetan Miki ne navuce na dolazak nece nista,jos ako prije navlacenja navucem priglavke,pa me uhvati skrlet i hladan znoj od vune....uhhh ima da prsce na sve strane.
Cuvaj taj album ko oci u glavi,kao zjenicu oka svoga,kao avatar....
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 03/03/2008 : 23:19:15  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Porter

Uvalio mi slicice da se ja handrim sa rezanjem slicica i trazenjem albuma :).
Ako me Kapetan Miki ne navuce na dolazak nece nista,jos ako prije navlacenja navucem priglavke,pa me uhvati skrlet i hladan znoj od vune....uhhh ima da prsce na sve strane.
Cuvaj taj album ko oci u glavi,kao zjenicu oka svoga,kao avatar....



---.........eh,kad se sjetim 43,suza mi krene....zagrljeni ja i Tito.....pa priupitam;-Druže Tito,nešto bih te pito...dal se smije,zaljepiti dvije..!??
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 03/03/2008 : 23:39:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote


Veselje se siri na sve strane,
sad slobodno po Kapetana Miki-a idemo.
Al' velike pamticemo dane,
Pukovnice Braune mi ti se kunemo.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 03/03/2008 : 23:40:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
vidi ti momaka šta su se zaigrali i zaboravili na pravila forumaoću i ja kapetana mikija,inače

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 03/03/2008 : 23:50:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Dveribad je kreno nek nas on vadi ,ustvari vadi albume naseg najdrazeg junaka.
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 04/03/2008 : 02:07:16  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Porter

Uvalio mi slicice da se ja handrim sa rezanjem slicica i trazenjem albuma :).
Ako me Kapetan Miki ne navuce na dolazak nece nista,jos ako prije navlacenja navucem priglavke,pa me uhvati skrlet i hladan znoj od vune....uhhh ima da prsce na sve strane.
Cuvaj taj album ko oci u glavi,kao zjenicu oka svoga,kao avatar....


Rezaces slicice.Sad ih ne dam makar dobio negativni
Nedostaje mi sest slicica da bi ih sakupio za komplet album ali da nisu u tablama.E to je za lepljenje.Zagora sam vec sastavio tako pa cu ga mozda uskoro na aukcije ako bude interersenata
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.15 seconds. Snitz Forums 2000