forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Novi Zagor u Italiji...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 770

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 01/03/2011 : 20:19:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
@Magico:
znam bolan, zezamo se samo ja i Mairosu

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10035 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 01/03/2011 : 23:36:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Super su mi tropske epizode, zato mi je i Ocean bija odličan. Jedva čekan kad će se ovo objavit..



Pročitao sam (koliko - toliko ) "Zagor protiv Mortimera" i meni je ova priča dobra.
Ali ja vam nisam neki parametar, jer mi se sviđa Vernijev crtež iako ga većina ne podnosi


Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 02/03/2011 : 00:50:23  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ultras

Pročitao sam (koliko - toliko ) "Zagor protiv Mortimera" i meni je ova priča dobra.
Ali ja vam nisam neki parametar, jer mi se sviđa Vernijev crtež iako ga većina ne podnosi





Pa nismo mi dzaba imena...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7699 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 02/03/2011 : 01:41:57  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
ono ''zagor'' je ostavljeno namjerno da čitatelji sami odluče kako će se zvati strip...
pa tako nekima paše ''zagor protiv...'' a nekima samo ''protiv moritmera''.

Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 02/03/2011 : 01:44:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

ono ''zagor'' je ostavljeno namjerno da čitatelji sami odluče kako će se zvati strip...
pa tako nekima paše ''zagor protiv...'' a nekima samo ''protiv moritmera''.





Oficijalni naslov je sigurno "Zagor Protiv Mortimera", ali meni bi bilo puno bolje da je samo "Protiv Mortimera". Zvuci bolje, ionako mi vec znamo o kome je rijec, i ko se suprodstavlja Mortimeru
;)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10805 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 02/03/2011 : 01:58:25  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

ono ''zagor'' je ostavljeno namjerno da čitatelji sami odluče kako će se zvati strip...
pa tako nekima paše ''zagor protiv...'' a nekima samo ''protiv moritmera''.




Ah,na nama je samo da odlucimo da kupimo i procitamo,kao da su oni ikada slusali zelje citaoca sta bi bilo po njihovim misljenjima da se dogadja sa likovima u serijalu i ako su i pitali radili su kontru kao fol ipak smo mi oni "tvorci" serijala vi samo kupujte i pridonosite prodaji.
Znam,zvucim anti-markentiski, ali citatelji i nemaju udjela u stvaranju lika ...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7699 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 02/03/2011 : 02:13:01  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

ono ''zagor'' je ostavljeno namjerno da čitatelji sami odluče kako će se zvati strip...
pa tako nekima paše ''zagor protiv...'' a nekima samo ''protiv moritmera''.




zabotavio sam staviti gore smilies...npr.ili
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10805 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 02/03/2011 : 12:18:26  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

quote:
Originally posted by zlatan bihac

ono ''zagor'' je ostavljeno namjerno da čitatelji sami odluče kako će se zvati strip...
pa tako nekima paše ''zagor protiv...'' a nekima samo ''protiv moritmera''.




zabotavio sam staviti gore smilies...npr.ili


Ne sekiraj se nece ti Mortimer zamjeriti!!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 02/03/2011 : 13:28:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ultras

quote:
Originally posted by Paka01

Super su mi tropske epizode, zato mi je i Ocean bija odličan. Jedva čekan kad će se ovo objavit..



Pročitao sam (koliko - toliko ) "Zagor protiv Mortimera" i meni je ova priča dobra.
Ali ja vam nisam neki parametar, jer mi se sviđa Vernijev crtež iako ga većina ne podnosi




Meni je Verni bio dobar u trećem pojavljivanju Mortimera,baš mi je sjeo,no kod mutanta mi je ostao nekako dužan.Ne volim kad su crteži onako okupani u bjelilu.I definitivno ne zna crtati noćno nebo,on to crta nekim crticama,slabo.No lijepo crta likove iako fali u njima života.Mortimer mi je inače jedan od najdražih antagonista.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4323 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 02/03/2011 : 13:52:57  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
odlicna nova naslovnica
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 30/03/2011 : 14:22:52  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
Samo za Tonku...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/03/2011 : 21:24:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
E hvala hvala... divni ste krasni ste svi
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16944 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 30/03/2011 : 21:49:23  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Leonid

quote:
Originally posted by Ultras

quote:
Originally posted by Paka01

Super su mi tropske epizode, zato mi je i Ocean bija odličan. Jedva čekan kad će se ovo objavit..



Pročitao sam (koliko - toliko ) "Zagor protiv Mortimera" i meni je ova priča dobra.
Ali ja vam nisam neki parametar, jer mi se sviđa Vernijev crtež iako ga većina ne podnosi

Tako je, Vernijev crtež je strašno statičan, to mu je i osnovni problem, možda s vremenom malo "pusti" ruku, tada bi to moglo biti sasvim ok... Ali bojim se da će problem nestvaranja odgovarajuće atmosfere i lošeg kadriranja puno teže riješiti... Iako ni tu nije bez izgleda... Sve u svemu, puno mi je draži od npr. Sediolija, a o braći Cassaro da i ne govorim...



Meni je Verni bio dobar u trećem pojavljivanju Mortimera,baš mi je sjeo,no kod mutanta mi je ostao nekako dužan.Ne volim kad su crteži onako okupani u bjelilu.I definitivno ne zna crtati noćno nebo,on to crta nekim crticama,slabo.No lijepo crta likove iako fali u njima života.Mortimer mi je inače jedan od najdražih antagonista.

Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7699 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 31/03/2011 : 01:07:20  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
vidim topic na vrhu pa kontam da ima najava za idući broj pošto je ipak kraj mjeseca...
vjerovatno će onda sutra biti.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 01/04/2011 : 15:48:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Novi Zagor u Italiji, za Maj, broj 550. Prevod naslova: Potomstvo Zla


http://www.acestroke.blogspot.com

Edited by - acestroke on 01/04/2011 19:01:39
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 01/04/2011 : 16:05:21  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message  Reply with Quote
opet podrapao hlače...

"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7699 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 01/04/2011 : 16:16:17  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
moćna naslovna...sviđaju mi se boje.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 01/04/2011 : 17:30:10  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
1. Ovo nije Ferri.
2. Kamenujte koloristu. Covjek upropasti sa drecavim bojama cak i ovako jednu finu naslovnicu.
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 01/04/2011 : 17:49:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message  Reply with Quote
Opa, baš dobra, drukčija naslovnica.
Osim toga, već duže vrijeme nismo imali neko old school čudovište.

No sikiriki
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 01/04/2011 : 17:54:58  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
nekad je to bilo puno bolje:

Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 01/04/2011 : 18:19:29  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message  Reply with Quote
pa stvarno je kolor zagor je pravi bljedoliki
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 01/04/2011 : 18:24:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

1. Ovo nije Ferri.
2. Kamenujte koloristu. Covjek upropasti sa drecavim bojama cak i ovako jednu finu naslovnicu.



Jel ti ovo velis 'literary', ili 'figuratively'?

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 01/04/2011 : 18:58:26  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Ovo je sigurno Ferri. Kolor je katastrofa...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 01/04/2011 : 19:11:09  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by King Warrior

1. Ovo nije Ferri.
2. Kamenujte koloristu. Covjek upropasti sa drecavim bojama cak i ovako jednu finu naslovnicu.



Jel ti ovo velis 'literary', ili 'figuratively'?


ovo drugo.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16944 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 01/04/2011 : 21:33:54  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Meni ova naslovna jako vuče na Vernija, ali nisam baš siguran... Tko je crtač/scenarist?
Go to Top of Page
Page: of 770 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.22 seconds. Snitz Forums 2000