forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Novi Zagor u Italiji...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 763

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 11/09/2014 : 17:08:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Bez obzira koliko netko radio brzo to za mene nije izgovor za brljanje.
Ako se od jednoga traži da radi određenim tempom vjerujem da se to isto traži i od drugih na serijalu a opet su vidljive velike razlike između pojedinaca.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 11/09/2014 : 17:19:59  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Da me jeb***ete, Chiarollu volim od Cibole dalje....on nije samo crtać, on je umjetnik...njegov crtež ima nešto više...samo što neki to opaze/podnose/ neki ne...


Jes` vala, on i Gamba rame uz rame.
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 11/09/2014 : 17:21:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by teller

Da me jeb***ete, Chiarollu volim od Cibole dalje....on nije samo crtać, on je umjetnik...njegov crtež ima nešto više...samo što neki to opaze/podnose/ neki ne...


Jes` vala, on i Gamba rame uz rame.



Cibola mu je najbolji rad. Ali inače ga baš i ne volim.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 11/09/2014 : 17:29:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by teller

Da me jeb***ete, Chiarollu volim od Cibole dalje....on nije samo crtać, on je umjetnik...njegov crtež ima nešto više...samo što neki to opaze/podnose/ neki ne...


Jes` vala, on i Gamba rame uz rame.



Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18403 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 11/09/2014 : 18:03:53  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by teller

Da me jeb***ete, Chiarollu volim od Cibole dalje....on nije samo crtać, on je umjetnik...njegov crtež ima nešto više...samo što neki to opaze/podnose/ neki ne...


Jes` vala, on i Gamba rame uz rame.


Gamba ti isto ne valja?...
ma ti si neki namrgođeni kralj...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 11/09/2014 : 18:09:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by teller

Da me jeb***ete, Chiarollu volim od Cibole dalje....on nije samo crtać, on je umjetnik...njegov crtež ima nešto više...samo što neki to opaze/podnose/ neki ne...


Jes` vala, on i Gamba rame uz rame.


Gamba ti isto ne valja?...
ma ti si neki namrgođeni kralj...



Gamba je dobar dok crta Malog Rendžera.
U Zagoru nije nešto.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 12/09/2014 : 09:54:41  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Gamba je perfektan za Chico specijalce, barem meni!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18403 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 12/09/2014 : 10:48:30  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Gamba je perfektan za Chico specijalce, barem meni!



CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 12/09/2014 : 11:33:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Gamba je perfektan za Chico specijalce, barem meni!



Jedino tamo.
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 12/09/2014 : 11:40:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoroasterixx


Jedino tamo.



+1
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/09/2014 : 13:40:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
MR je serijal za koji je Gamba bio rođen i to mu nitko ne može osporiti ali na Zagoru se nije baš dobro snalazio.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4342 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 12/09/2014 : 15:31:20  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
naravno. Najveca steta je sto vise ne izlaze. Pitao sam Buratinia na crsu oce li se pisat nove epizode. Bilo mu je drago da to neko pita i nije iskljucio nove epizode. Uglavnom mislim da je odgovorio da sad idu kolori, pa poslije toga mozda nove epizode.
quote:
Originally posted by D.J.

Gamba je perfektan za Chico specijalce, barem meni!

Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 12/09/2014 : 15:38:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

naravno. Najveca steta je sto vise ne izlaze. Pitao sam Buratinia na crsu oce li se pisat nove epizode. Bilo mu je drago da to neko pita i nije iskljucio nove epizode. Uglavnom mislim da je odgovorio da sad idu kolori, pa poslije toga mozda nove epizode.
quote:
Originally posted by D.J.

Gamba je perfektan za Chico specijalce, barem meni!





Samo da ih opet ne piše Buratini...
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 12/09/2014 : 16:39:54  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ma kakav Gamba. Taj upropasti sve što dotakne. Vi, ko da bi radije prije Gambu na Čikotima negoli Ferrija. :)

Jedino Ferri je bio pravi. Čikote neću čitati zbog duhovitih "padam na koru banane" fora... čitao bih ih i cijenio zbog Ferrijevog crteža, jer čega se on dotakne, to je onda odmah pravi Zagor. Barem bi onda te Čikotove budalaštine izgledale zagorovski odnosno pao bih u taj svijet... ovako... Gamba... već godinama nisam pročitao nijedan Čikotov specijalac... ali se zato sjećam ko da sam jučer čitao, kako je Čiko u Nollita&Ferri režiji rješio galaktičkog Kokodiksa... :)
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 12/09/2014 : 16:51:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Meni je Ferrijev crtež potpuno neprikladan za humoristične priče. Jedni te isti obrasci faca likova, neprikladno sjenčanje itd. Meni je tu Gamba puno bolji.

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 12/09/2014 : 17:23:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Ma kakav Gamba. Taj upropasti sve što dotakne. Vi, ko da bi radije prije Gambu na Čikotima negoli Ferrija. :)

Jedino Ferri je bio pravi. Čikote neću čitati zbog duhovitih "padam na koru banane" fora... čitao bih ih i cijenio zbog Ferrijevog crteža, jer čega se on dotakne, to je onda odmah pravi Zagor. Barem bi onda te Čikotove budalaštine izgledale zagorovski odnosno pao bih u taj svijet... ovako... Gamba... već godinama nisam pročitao nijedan Čikotov specijalac... ali se zato sjećam ko da sam jučer čitao, kako je Čiko u Nollita&Ferri režiji rješio galaktičkog Kokodiksa... :)



Meni je ta epizoda najbolji Chico specijal.
Fanta Chico jel.

Edited by - Zoroasterixx on 12/09/2014 17:24:06
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 12/09/2014 : 17:46:40  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Da, najbolji Čiko specijal, jer je Nollita uživao dok je pisao taj svoj komični sci fi... Ferri još više dok je to sve crtao...

Zamislite da je Gamba crtao Fanta Čiko... strah me uopće razmišljati o tome...

Ovi Buretovi... to je samo da se nešto izbaci/zaradi kad je sezona...
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4342 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 12/09/2014 : 18:00:51  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
A ko drugi, pa nece valjda bozeli.
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by adriano

naravno. Najveca steta je sto vise ne izlaze. Pitao sam Buratinia na crsu oce li se pisat nove epizode. Bilo mu je drago da to neko pita i nije iskljucio nove epizode. Uglavnom mislim da je odgovorio da sad idu kolori, pa poslije toga mozda nove epizode.
quote:
Originally posted by D.J.

Gamba je perfektan za Chico specijalce, barem meni!





Samo da ih opet ne piše Buratini...

Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 12/09/2014 : 18:53:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

A ko drugi, pa nece valjda bozeli.
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by adriano

naravno. Najveca steta je sto vise ne izlaze. Pitao sam Buratinia na crsu oce li se pisat nove epizode. Bilo mu je drago da to neko pita i nije iskljucio nove epizode. Uglavnom mislim da je odgovorio da sad idu kolori, pa poslije toga mozda nove epizode.
quote:
Originally posted by D.J.

Gamba je perfektan za Chico specijalce, barem meni!





A i mislim da Boselli nema vremena za pisati takve epizode.
Samo da ih opet ne piše Buratini...



Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 12/09/2014 : 19:15:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tintilinic

quote:
Originally posted by adriano

A ko drugi, pa nece valjda bozeli.
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by adriano

naravno. Najveca steta je sto vise ne izlaze. Pitao sam Buratinia na crsu oce li se pisat nove epizode. Bilo mu je drago da to neko pita i nije iskljucio nove epizode. Uglavnom mislim da je odgovorio da sad idu kolori, pa poslije toga mozda nove epizode.
quote:
Originally posted by D.J.

Gamba je perfektan za Chico specijalce, barem meni!





A i mislim da Boselli nema vremena za pisati takve epizode.
Samo da ih opet ne piše Buratini...







Ama bio je još jedan scenarist koji je radio na njima, neki Faracci.
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4342 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 12/09/2014 : 19:37:15  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
da. nasljedstvo za cika. Dobra epizoda.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 15/09/2014 : 23:11:45  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Jel? Imam tu epizodu, nisam znao da je Bure dao nekom drugom ovaj serijal "u ruke"... Ajde, vidjet cemo i to, nisam to citao.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 15/09/2014 : 23:12:28  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Inace, nakon Brad Barrona, ne mogu zamisliti Faracija u ovako necemu.
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 15/09/2014 : 23:15:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Inace, nakon Brad Barrona, ne mogu zamisliti Faracija u ovako necemu.



Faracci je scenarist Brad Barrona?
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 15/09/2014 : 23:16:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by velka031

Inace, nakon Brad Barrona, ne mogu zamisliti Faracija u ovako necemu.



Faracci je scenarist Brad Barrona?



Faraci ga je kreirao, ako se ne varam.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page
Page: of 763 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.94 seconds. Snitz Forums 2000