forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Novi Zagor u Italiji...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 763

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19355 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 01/09/2015 : 11:46:39  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Iskreno, obje su katastrofa, pogotovo Zagori na njima.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 02/09/2015 : 04:02:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Odlicne naslovnice.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 02/09/2015 : 08:52:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote



Mislim, ..bi ga. Ipak je to Hellingen, najveći, najopasniji i najstrašniji Zagorov protivnik, s njim se Zagi borio i u svemiru i u paralelnoj dimenziji... oni su kakti divovi dobra i zla... a vidi ih sad, Hellingen se skrio iza stupa u nekakvom podzemnom hodniku, dok ga Zagi traži sa svjetiljkom u ruci.

Mislim, ..bi ga! Pa zar su to dvojica praktički mitskih protivnika većih od života, prostora i vremena???

Usput, svjetiljka u Zagijevim rukama baca koncentrirani snop svjetla kao da je riječ o baterijskoj lampi?


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18382 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 02/09/2015 : 09:48:41  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
opet picajzle na dijelu!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/09/2015 : 09:52:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

opet picajzle na dijelu!


Isto kao i ti sa Mangiantinijem.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Quebrasco
Stripovi.com suradnik

Croatia
2052 Posts

Member since 26/03/2008

Posted - 02/09/2015 : 10:22:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Quebrasco a Private Message  Reply with Quote
Repubblica N° 186






Takav je skot bio Alan
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18382 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 02/09/2015 : 10:26:03  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by teller

opet picajzle na dijelu!


Isto kao i ti sa Mangiantinijem.


baš si me dobro...
ali za njega ne moraš bit picajzla...on je debela kost za glodanje...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/09/2015 : 10:42:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Već dugo ne vidjeh Vernija u boji, nažalost, ova priča je ponudila manje od očekivanja s obzirom na potencijal negativca.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 02/09/2015 : 11:32:03  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool




Mislim, ..bi ga. Ipak je to Hellingen, najveći, najopasniji i najstrašniji Zagorov protivnik, s njim se Zagi borio i u svemiru i u paralelnoj dimenziji... oni su kakti divovi dobra i zla... a vidi ih sad, Hellingen se skrio iza stupa u nekakvom podzemnom hodniku, dok ga Zagi traži sa svjetiljkom u ruci.

Mislim, ..bi ga! Pa zar su to dvojica praktički mitskih protivnika većih od života, prostora i vremena???

Usput, svjetiljka u Zagijevim rukama baca koncentrirani snop svjetla kao da je riječ o baterijskoj lampi?





Meni je vrlo dobra
ne kao ona Ressurecione (ta je fakat odlična) ali vrlo dobra je

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 02/09/2015 : 11:32:50  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Već dugo ne vidjeh Vernija u boji, nažalost, ova priča je ponudila manje od očekivanja s obzirom na potencijal negativca.



da, kraj je morao biti puno bolji.
Ali dobro, kao što znamo iz zadnje strane, postoji mogućnost nastavka

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1590 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 02/09/2015 : 11:36:30  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message  Reply with Quote
jedna od "uništavanje starih neprijatelja i prijatelja by bure"

"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 02/09/2015 : 11:53:52  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Mutant mi, uz Tkača, spada u najmanje dobre povratke.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/09/2015 : 13:48:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ako se nekada odluče na nastavak te priče bilo bi nerealno da tamo bude Randall osobno, ipak je ostao bez glave i teško je smisliti način kako da mu je vrate na ramena.
Meni je puno bolja ideja da Sophie zauzme njegovo mjesto (iako nema tako velike moći) pa da nastavi tamo gdje je on stao, ili eventualno da Randall ima nekog brata blizanca.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 02/09/2015 : 13:53:44  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ako se nekada odluče na nastavak te priče bilo bi nerealno da tamo bude Randall osobno, ipak je ostao bez glave i teško je smisliti način kako da mu je vrate na ramena.
Meni je puno bolja ideja da Sophie zauzme njegovo mjesto (iako nema tako velike moći) pa da nastavi tamo gdje je on stao, ili eventualno da Randall ima nekog brata blizanca.



Pa ostao je bez glave ali...Pa jesi ti čitao tu epizodu?:))

Spoiler:ako je baza drugdje uzela njegovu glavu, lako se irješi da je stave na neko drugo tijelo i eto nam opet Rendala:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/09/2015 : 14:04:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ma razumijem ja to ali mi djeluje nestvarno za ono vrijeme, iako je istina da ne treba tražiti realne stvari u serijalu gdje operira Hellingen koji je probio sve granice realnosti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2593 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 02/09/2015 : 19:34:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Nepoznas bazu Altrove...

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 02/09/2015 : 19:37:00  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Da Dosdfred, jesi čitao što o bazi Drugdje?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 02/09/2015 : 20:12:28  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Meni se sve cini da ovaj Hellingen krece i na Bazu drugdje i da ce na kraju ona dva agenta da umru...
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 02/09/2015 : 20:17:31  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by DODSFERD

Ako se nekada odluče na nastavak te priče bilo bi nerealno da tamo bude Randall osobno, ipak je ostao bez glave i teško je smisliti način kako da mu je vrate na ramena.
Meni je puno bolja ideja da Sophie zauzme njegovo mjesto (iako nema tako velike moći) pa da nastavi tamo gdje je on stao, ili eventualno da Randall ima nekog brata blizanca.



Pa ostao je bez glave ali...Pa jesi ti čitao tu epizodu?:))

Spoiler:ako je baza drugdje uzela njegovu glavu, lako se irješi da je stave na neko drugo tijelo i eto nam opet Rendala:))



Meni je jednom Bure u hodniku rekao da rade vec na novom nastavku mutanta. Zapravo, rekao mi je sve do kraja: agenti iz Drugdje uzimaju glavu od mutanta i stavljaju na glavu robota kojeg su dobili od Hellingena. Dotle, kriminalci rade na bijegu iz zatvora te im se i Sophie pridruzuje te ona postaje sef bande i pocnu da pljackaju. I tako bla bla, Zagor sretne mutanta, u borbi slucajno mutant ubija Sophie, Zagor se razljuti te isprebija mutanta, razbije mu glavu i tu je kraj. Prije toga se obracunava sa agentima i prica se zavrsava tu... Kazu da nakon ovoga spremaju nov nastavak... Tako mi Bure rekao, ali niste ovo od mene culi
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/09/2015 : 20:57:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Da Dosdfred, jesi čitao što o bazi Drugdje?


Nisam ništa, pošto ne čitam MM tako sam zanemario i PIBD.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19355 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 02/09/2015 : 21:00:55  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Pa ima toga i u Zagoru. :)

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/09/2015 : 21:04:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by DODSFERD

Ako se nekada odluče na nastavak te priče bilo bi nerealno da tamo bude Randall osobno, ipak je ostao bez glave i teško je smisliti način kako da mu je vrate na ramena.
Meni je puno bolja ideja da Sophie zauzme njegovo mjesto (iako nema tako velike moći) pa da nastavi tamo gdje je on stao, ili eventualno da Randall ima nekog brata blizanca.



Pa ostao je bez glave ali...Pa jesi ti čitao tu epizodu?:))

Spoiler:ako je baza drugdje uzela njegovu glavu, lako se irješi da je stave na neko drugo tijelo i eto nam opet Rendala:))



Meni je jednom Bure u hodniku rekao da rade vec na novom nastavku mutanta. Zapravo, rekao mi je sve do kraja: agenti iz Drugdje uzimaju glavu od mutanta i stavljaju na glavu robota kojeg su dobili od Hellingena. Dotle, kriminalci rade na bijegu iz zatvora te im se i Sophie pridruzuje te ona postaje sef bande i pocnu da pljackaju. I tako bla bla, Zagor sretne mutanta, u borbi slucajno mutant ubija Sophie, Zagor se razljuti te isprebija mutanta, razbije mu glavu i tu je kraj. Prije toga se obracunava sa agentima i prica se zavrsava tu... Kazu da nakon ovoga spremaju nov nastavak... Tako mi Bure rekao, ali niste ovo od mene culi


Čekaj malo, da li si siguran da je on to pričao tebi ili možda ti njemu svoje želje.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/09/2015 : 21:07:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Pa ima toga i u Zagoru. :)


To sam čitao, možda ne sve pošto imam određene rupe u serijalu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 02/09/2015 : 22:00:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by DODSFERD

Ako se nekada odluče na nastavak te priče bilo bi nerealno da tamo bude Randall osobno, ipak je ostao bez glave i teško je smisliti način kako da mu je vrate na ramena.
Meni je puno bolja ideja da Sophie zauzme njegovo mjesto (iako nema tako velike moći) pa da nastavi tamo gdje je on stao, ili eventualno da Randall ima nekog brata blizanca.



Pa ostao je bez glave ali...Pa jesi ti čitao tu epizodu?:))

Spoiler:ako je baza drugdje uzela njegovu glavu, lako se irješi da je stave na neko drugo tijelo i eto nam opet Rendala:))



Meni je jednom Bure u hodniku rekao da rade vec na novom nastavku mutanta. Zapravo, rekao mi je sve do kraja: agenti iz Drugdje uzimaju glavu od mutanta i stavljaju na glavu robota kojeg su dobili od Hellingena. Dotle, kriminalci rade na bijegu iz zatvora te im se i Sophie pridruzuje te ona postaje sef bande i pocnu da pljackaju. I tako bla bla, Zagor sretne mutanta, u borbi slucajno mutant ubija Sophie, Zagor se razljuti te isprebija mutanta, razbije mu glavu i tu je kraj. Prije toga se obracunava sa agentima i prica se zavrsava tu... Kazu da nakon ovoga spremaju nov nastavak... Tako mi Bure rekao, ali niste ovo od mene culi




I to ti je sve rekao u hodniku? :D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/09/2015 : 23:08:36  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Mutant mi, uz Tkača, spada u najmanje dobre povratke.



Tkac je razocarenje i po! Tako propustena prilika da je to neverovatno, ali mogla bi da se napravi i trece pojavljivanje tkaca tako sto bi se objasnilo da je tkac iz povratka tkaca ustvari bio samo mamac da Zagor misli da ga se resio, dok je pravi Tkac idalje ziv i zdrav i sprema novu veliku zaveru na globalnom nivou. Ovo sam vec ja mislim dva puta pisao na forumu, pocinjem da se ponavljam kao papagaj.


Rendalov povratak mi je bio dosta dobar, ako spustimo malo kriterijume, pogotovo mi se kraj svideo gde Zagor skace na Rendala svesno znajuci da moze i on da pogine. Mogao bi da se napravi i dobro trece Rendalovo pojavljivanje, da su ovi iz Drugde stavili njegovu glavu na nekog robota i onda se otrgne kontroli i krene da unistava Filadelfiju. Mogla bi to da bude i odlicna prica ako se napravi na dobar nacin i uz dobrog crtaca. Odavno Zagi nije bio u nekom vecem gradu na duze vreme, tako da bi to mogla da bude odlicna gradska prica.
Go to Top of Page
Page: of 763 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.94 seconds. Snitz Forums 2000