forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Alan Ford "Ultimate" Topic
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 567

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 15/06/2014 : 22:58:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
101 nemam, neke druge imam :)
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 16/06/2014 : 08:20:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by danielp

quote:
Originally posted by legaz

Može objašnjenje? Šta se dešava sada u AF? Ko je od članova u ekipi? Šta je bilo sa onom crnokosšm cupikom? Što više to bolje.

Ajd da ne budem ironičan ko Darth Ivan i da objasnim čoveku lepo na ono što je pitao...

Negde oko 430 originalnog broja, cela grupa TNT odlazi na put Grunfovim sklep-autom(bez Sir Olivera - on se pre jedno 10-ak brojeva ranije zauvek vtario u Englesku jer su sve optužnice protiv njega povučene i više nije lopov!?
Zbog nekog prokletstva Starog Sumerca prema Borju Jedan, slupaju se svi u provaliju i navodno svi poginu osim Alana koji se uhvati za granu i Klodovika koji leti...
Alan se vraća skrhan u Cvjećarnicu i tamo ga zatiče Francuskinja Minuete, koja se pre toga dva puta pojavila i koja se već ranije kresnula sa Alanom...
Zajedno preuređuju Cvjećarnicu u Detektivsku Agenciju TNT. Narednih 90 epizoda Minuete postaje glavni lik! Sarađuje sa FBI-em, rešava slučajeve, zna magiju iluzije, veštica je, nepogrešiva (sve u svemu jaaako antipatični lik), na svakoj je naslovnici.
Pored stalnih neprijatelja koji se povremeno vraćaju (Superhik, Baby KAte i Larrigan, Wurdalak), pojavljuje se novi arhi-nemesis neki buržuj Diamond Fitzgerald, zatim veštica Witchcraft, i Supersirko (tipa Anten Man, Parabolik Man...)

Kasnije se svi vraćaju i svi su kao živi i niko više ne liči na sebe kao da su druge osobe...
Bob je ponovo sa svojom braćom, totalno bezličan, nije zajedljiv, nije prznica nego naprotiv - retardirani mlakonja!
Sir Oliver dođe s vremena na vreme i kao što rekoh - NE KRADE VIŠE!!
Broj Jedan je totalno odlepio! Uvek je bio zločest i egocentrik, ali sad je baš zao! Krade banke i ostalo
Grunf...nemam pojma
Šef i Jeremija su isti! Oženili su istu ženu i žive u bigamićnom tripl braku :)
Alan i Minuete piče po paralelnim dimenzijama. Ima i verzija kada su u svemiru u budućnosti. Imaju decu i unuke koji se isto zovu Alan i Minuete i izgledaju isto ko oni...

I to ti je to.. papazjanija čista



Ovo što si opisao su epizode koje sada izlaze kod nas, ali mislim da čovjek pita za ove nove u Italiji , jer ako je tako, onda mislim da nitko ovdje ne zna što se kod njih trenutno dešava u najnovijim izdanjima.

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 16/06/2014 : 13:19:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Hebem ti, kojeg li smeća!
Srećom pa sam od Alana odustao prije otprilike 25 godina, točno na broju SS 402 Perestrojka, original 232.
Već prije toga mi se smučio, recimo u očajnim epizodama Prudy, Prudy i Hotelski miševi, ali sam iz tko zna kojih razloga mazohistički tjerao dalje.
Valjda su me vukli česti reprinti starih priča, pa bih automatski kupovao i nove.
A onda sam ga jednostavno prestao uzimati, čak i bez neke svjesne odluke, tek onako jer je izgubio svaki smisao.
Vratio sam se Doktoru Rakaru kao posljednjem SS izdanju, Borgisovu broju 400 Proslava u dvorcu i sljedećem, reprintu br. 200 Hik, hik, hura!
I to je to s redovnom serijom, gotovo, basta, finito, nikad više!


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 16/06/2014 : 13:37:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Lošnjoća novih epizoda se ne može tako lako o(t)pisat, treba to iskusit čitajući. Danielpov opis sadašnje situacije je tek početak...

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 16/06/2014 : 13:52:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

očajnim epizodama Prudy, Prudy i Hotelski miševi



Ako se dobro sjećam, Prudyjeva debi epizoda i slučaj koji se oko toga vrti je čisto ponavljanje - koliko znam ne skroz, ali su motivacije negativaca praktički iste - epizode "Pas za milijun dolara", i.e. ona gdje se Nosonja prvi put pojavio?

"Nothing lasts forever."

Edited by - Darth Ivan on 16/06/2014 13:53:20
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/06/2014 : 15:47:35  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by danielp

quote:
Originally posted by legaz

Može objašnjenje? Šta se dešava sada u AF? Ko je od članova u ekipi? Šta je bilo sa onom crnokosšm cupikom? Što više to bolje.

Ajd da ne budem ironičan ko Darth Ivan i da objasnim čoveku lepo na ono što je pitao...

Negde oko 430 originalnog broja, cela grupa TNT odlazi na put Grunfovim sklep-autom(bez Sir Olivera - on se pre jedno 10-ak brojeva ranije zauvek vtario u Englesku jer su sve optužnice protiv njega povučene i više nije lopov!?
Zbog nekog prokletstva Starog Sumerca prema Borju Jedan, slupaju se svi u provaliju i navodno svi poginu osim Alana koji se uhvati za granu i Klodovika koji leti...
Alan se vraća skrhan u Cvjećarnicu i tamo ga zatiče Francuskinja Minuete, koja se pre toga dva puta pojavila i koja se već ranije kresnula sa Alanom...
Zajedno preuređuju Cvjećarnicu u Detektivsku Agenciju TNT. Narednih 90 epizoda Minuete postaje glavni lik! Sarađuje sa FBI-em, rešava slučajeve, zna magiju iluzije, veštica je, nepogrešiva (sve u svemu jaaako antipatični lik), na svakoj je naslovnici.
Pored stalnih neprijatelja koji se povremeno vraćaju (Superhik, Baby KAte i Larrigan, Wurdalak), pojavljuje se novi arhi-nemesis neki buržuj Diamond Fitzgerald, zatim veštica Witchcraft, i Supersirko (tipa Anten Man, Parabolik Man...)

Kasnije se svi vraćaju i svi su kao živi i niko više ne liči na sebe kao da su druge osobe...
Bob je ponovo sa svojom braćom, totalno bezličan, nije zajedljiv, nije prznica nego naprotiv - retardirani mlakonja!
Sir Oliver dođe s vremena na vreme i kao što rekoh - NE KRADE VIŠE!!
Broj Jedan je totalno odlepio! Uvek je bio zločest i egocentrik, ali sad je baš zao! Krade banke i ostalo
Grunf...nemam pojma
Šef i Jeremija su isti! Oženili su istu ženu i žive u bigamićnom tripl braku :)
Alan i Minuete piče po paralelnim dimenzijama. Ima i verzija kada su u svemiru u budućnosti. Imaju decu i unuke koji se isto zovu Alan i Minuete i izgledaju isto ko oni...

I to ti je to.. papazjanija čista



Au koja glupost!

Nikada nisam bio preveliki fan Alana Forda ali sam citao s vremena na vreme neke epizode i z prvih 100 brojeva i bile su dobre ali se nikad nisam navukao na Alana.
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 16/06/2014 : 16:17:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Originally posted by Johnny Difool

očajnim epizodama Prudy, Prudy i Hotelski miševi



Ako se dobro sjećam, Prudyjeva debi epizoda i slučaj koji se oko toga vrti je čisto ponavljanje - koliko znam ne skroz, ali su motivacije negativaca praktički iste - epizode "Pas za milijun dolara", i.e. ona gdje se Nosonja prvi put pojavio?



Pa ako se ne varam, te epizode tik poslije 200-tice su često vukle nadahnuća iz prijašnjih brojeva, npr. scena u restoranu iz Lova na komarce je čisti ripoff epizode Udar munje

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 16/06/2014 : 19:13:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
I ne samo to: u nekim epizodama su doslovno precrtavane neke vinjete iz starih priča a primjećivao sam i precrtana lica i tijela Magnusovih likova, što mi je prilično smetalo.
Dobro, bilo jer toga i ranije, npr. u epizodama o Gumiflexu kad su čak u istom broju precrtavane pa umanjivane ili uvećavane vinjete, ali to mi nije previše smetalo jer su priče bile dobre.
Ovdje su bile katastrofalne, i to je bio dodatni argument za rastanak.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 16/06/2014 : 21:51:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Magnusa su najviše precrtavali Romanini i, kasnije, Nizzoli.

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Lenco
Junior Member



Croatia
301 Posts

Member since 14/05/2011

Posted - 20/06/2014 : 19:30:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Lenco a Private Message  Reply with Quote
Je li itko pročitao AF extra 81. "Tajni Zadatak" ?

Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 20/06/2014 : 20:11:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

I ne samo to: u nekim epizodama su doslovno precrtavane neke vinjete iz starih priča a primjećivao sam i precrtana lica i tijela Magnusovih likova, što mi je prilično smetalo.
Dobro, bilo jer toga i ranije, npr. u epizodama o Gumiflexu kad su čak u istom broju precrtavane pa umanjivane ili uvećavane vinjete, ali to mi nije previše smetalo jer su priče bile dobre.
Ovdje su bile katastrofalne, i to je bio dodatni argument za rastanak.





Kod Peruce nije to bio slučaj :)
No, manje to, priče su blagi užasi. Do Manđe par izuzetaka.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 21/06/2014 : 01:31:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lenco

Je li itko pročitao AF extra 81. "Tajni Zadatak" ?



Pa kaj ti ne pročitaš, pa javiš dojmove

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 21/06/2014 : 07:56:31  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by danielp

quote:
Originally posted by legaz

Može objašnjenje? Šta se dešava sada u AF? Ko je od članova u ekipi? Šta je bilo sa onom crnokosšm cupikom? Što više to bolje.

Ajd da ne budem ironičan ko Darth Ivan i da objasnim čoveku lepo na ono što je pitao...

Negde oko 430 originalnog broja, cela grupa TNT odlazi na put Grunfovim sklep-autom(bez Sir Olivera - on se pre jedno 10-ak brojeva ranije zauvek vtario u Englesku jer su sve optužnice protiv njega povučene i više nije lopov!?
Zbog nekog prokletstva Starog Sumerca prema Borju Jedan, slupaju se svi u provaliju i navodno svi poginu osim Alana koji se uhvati za granu i Klodovika koji leti...
Alan se vraća skrhan u Cvjećarnicu i tamo ga zatiče Francuskinja Minuete, koja se pre toga dva puta pojavila i koja se već ranije kresnula sa Alanom...
Zajedno preuređuju Cvjećarnicu u Detektivsku Agenciju TNT. Narednih 90 epizoda Minuete postaje glavni lik! Sarađuje sa FBI-em, rešava slučajeve, zna magiju iluzije, veštica je, nepogrešiva (sve u svemu jaaako antipatični lik), na svakoj je naslovnici.
Pored stalnih neprijatelja koji se povremeno vraćaju (Superhik, Baby KAte i Larrigan, Wurdalak), pojavljuje se novi arhi-nemesis neki buržuj Diamond Fitzgerald, zatim veštica Witchcraft, i Supersirko (tipa Anten Man, Parabolik Man...)

Kasnije se svi vraćaju i svi su kao živi i niko više ne liči na sebe kao da su druge osobe...
Bob je ponovo sa svojom braćom, totalno bezličan, nije zajedljiv, nije prznica nego naprotiv - retardirani mlakonja!
Sir Oliver dođe s vremena na vreme i kao što rekoh - NE KRADE VIŠE!!
Broj Jedan je totalno odlepio! Uvek je bio zločest i egocentrik, ali sad je baš zao! Krade banke i ostalo
Grunf...nemam pojma
Šef i Jeremija su isti! Oženili su istu ženu i žive u bigamićnom tripl braku :)
Alan i Minuete piče po paralelnim dimenzijama. Ima i verzija kada su u svemiru u budućnosti. Imaju decu i unuke koji se isto zovu Alan i Minuete i izgledaju isto ko oni...

I to ti je to.. papazjanija čista



Au pa to deluje žešće sranje. Dobro je da ne čitam više. Tuga. Od onakve stripčine ovo sada.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

Lenco
Junior Member



Croatia
301 Posts

Member since 14/05/2011

Posted - 21/06/2014 : 10:50:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Lenco a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Originally posted by Lenco

Je li itko pročitao AF extra 81. "Tajni Zadatak" ?



Pa kaj ti ne pročitaš, pa javiš dojmove



Ne želim bacit pare, ako je jedna od onih epizoda gdje se Alan probudi na kraju ne mislim ga kupit

Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi.
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4988 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 21/06/2014 : 13:14:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
ha ha, a mi koji smo
kupili, nismo
pročitali :-))))

o d g a đ a m o

DD Gigant 12 već u SNK

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 21/06/2014 : 17:40:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lenco

Ne želim bacit pare


Pa onda da radije mi bacimo? E pa sad, ono...

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Lenco
Junior Member



Croatia
301 Posts

Member since 14/05/2011

Posted - 21/06/2014 : 22:47:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Lenco a Private Message  Reply with Quote
Malo sam proučavo izdanja u italiji, crtače i tako te stvari, saznao sam da je 537. broj nacrtao novi crtač Luka Bonardi

a bi li mi netko preveo značenja ovih riječi s talijanskog:

DOPPIO (na nekim listama svih brojeva ovo stoji uz ime epizode)

DOPPIA USCITA CON COPERTINA DIVERSA (isto tako stoji uz ime nekih epizoda)

Chine (znam da ima neke veze s crtanjem)



Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi.
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 21/06/2014 : 22:52:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
duplo

dvostruko izdanje s različitom naslovnicom

tuš

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Lenco
Junior Member



Croatia
301 Posts

Member since 14/05/2011

Posted - 21/06/2014 : 23:01:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Lenco a Private Message  Reply with Quote
hvala, primjetio sam da su u dosta epizoda oskar i pistolato "tuš" što se točno misli pod tim ako npr perucca nacrtao

Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi.
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 23/06/2014 : 22:19:32  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Sve pohvale za Svetovo izdanje AF! U novoj opremi, formatu i štampi zaista izgleda svetski!
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4988 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 27/06/2014 : 15:00:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
Minuette-ekstra 82 već na kioscima

45 godina Alan Forda u hr

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7736 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 27/06/2014 : 16:33:11  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Taj Extra 82 je Tobijina predstava pa možda i ne bude toliki shit.
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4988 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 28/06/2014 : 10:44:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
U svakom boljem kiosku :-)
AF Klasik 150 - Kriminal & Comp.

PIKOVA DVOJKA već za tri tjedna - 17. srpnja u prodaji

45 godina Alan Forda u HR

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 28/06/2014 : 11:24:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Ta mi je bila zabavna epizoda, team-up s Criminalom, a mislim da su i ostali Bunkerovi likovi bili unutra. MIslim da sam baš onda razmišljao kako bi bilo dobro da u AF izlaze i Criminal i ostalo. Eh, da sam samo znao... ;)

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 28/06/2014 : 11:27:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by legaz

quote:
Originally posted by danielp

quote:
Originally posted by legaz

Može objašnjenje? Šta se dešava sada u AF? Ko je od članova u ekipi? Šta je bilo sa onom crnokosšm cupikom? Što više to bolje.

Ajd da ne budem ironičan ko Darth Ivan i da objasnim čoveku lepo na ono što je pitao...

Negde oko 430 originalnog broja, cela grupa TNT odlazi na put Grunfovim sklep-autom(bez Sir Olivera - on se pre jedno 10-ak brojeva ranije zauvek vtario u Englesku jer su sve optužnice protiv njega povučene i više nije lopov!?
Zbog nekog prokletstva Starog Sumerca prema Borju Jedan, slupaju se svi u provaliju i navodno svi poginu osim Alana koji se uhvati za granu i Klodovika koji leti...
Alan se vraća skrhan u Cvjećarnicu i tamo ga zatiče Francuskinja Minuete, koja se pre toga dva puta pojavila i koja se već ranije kresnula sa Alanom...
Zajedno preuređuju Cvjećarnicu u Detektivsku Agenciju TNT. Narednih 90 epizoda Minuete postaje glavni lik! Sarađuje sa FBI-em, rešava slučajeve, zna magiju iluzije, veštica je, nepogrešiva (sve u svemu jaaako antipatični lik), na svakoj je naslovnici.
Pored stalnih neprijatelja koji se povremeno vraćaju (Superhik, Baby KAte i Larrigan, Wurdalak), pojavljuje se novi arhi-nemesis neki buržuj Diamond Fitzgerald, zatim veštica Witchcraft, i Supersirko (tipa Anten Man, Parabolik Man...)

Kasnije se svi vraćaju i svi su kao živi i niko više ne liči na sebe kao da su druge osobe...
Bob je ponovo sa svojom braćom, totalno bezličan, nije zajedljiv, nije prznica nego naprotiv - retardirani mlakonja!
Sir Oliver dođe s vremena na vreme i kao što rekoh - NE KRADE VIŠE!!
Broj Jedan je totalno odlepio! Uvek je bio zločest i egocentrik, ali sad je baš zao! Krade banke i ostalo
Grunf...nemam pojma
Šef i Jeremija su isti! Oženili su istu ženu i žive u bigamićnom tripl braku :)
Alan i Minuete piče po paralelnim dimenzijama. Ima i verzija kada su u svemiru u budućnosti. Imaju decu i unuke koji se isto zovu Alan i Minuete i izgledaju isto ko oni...

I to ti je to.. papazjanija čista



Au pa to deluje žešće sranje. Dobro je da ne čitam više. Tuga. Od onakve stripčine ovo sada.




Imaš na sajtu recenzije prvih dvadesetak tih novih Fordova o kojima danielp priča, pa možeš pogledati što se približno dešava u kojoj priči. Ja sam se zainteresirao isprva budući da se opet zbila neka prekretnica u grupi TNT, no sve mi je to brzo splasnulo jer je krenulo sve na gore.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page
Page: of 567 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.86 seconds. Snitz Forums 2000