forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Alan Ford "Ultimate" Topic
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 567

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 21/09/2014 : 03:56:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lenco

Kupio sam novi AF extra Naruceno ubojstvo pa cu vam javit kakav je kad procitam



Jesemti, kak ti se da to kupovat? Osim ako baš jako voliš trošit novce uzalud

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/09/2014 : 08:51:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Tako to ide u životu, kupuje se mnogo toga samo da se ima... jednom sam se nasmijao telleru kada je izjavio kupujem AF extra iako znam da je sranje.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 21/09/2014 : 10:47:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Ma da, to je jedino sranje koje se ovde kupuje.
Go to Top of Page

Raymond
Senior Member



USA
1023 Posts

Member since 05/05/2006

Posted - 22/09/2014 : 00:47:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Raymond a Private Message  Reply with Quote
Meni je ovo naj strip smijesan sve epizode itd, ja ne vidim zasto su epizode Magnus ere toliko bolje. Mozda je to do nostalgije. Plus mali format mi je isto naj, lako za citanje, nosenje na posao da se malo procita itd..jedini strip koji rado kupujem..svidja mi se isto Li'l Abner i Dick Tracy itd ali Alan Ford romani su naj, nadam se da naj.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 22/09/2014 : 02:04:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Tako to ide u životu, kupuje se mnogo toga samo da se ima... jednom sam se nasmijao telleru kada je izjavio kupujem AF extra iako znam da je sranje.


Taj serijal treba potpuni overhaul.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 22/09/2014 : 09:28:22  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
meni nije jasno svi govore sranje... a serijal ne propada...


Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 22/09/2014 : 11:08:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Ne propada, jer živi od reprinata.
Ovde i u Italiji.
A i nema mnogo usta za hraniti, svega tri.
Go to Top of Page

Raymond
Senior Member



USA
1023 Posts

Member since 05/05/2006

Posted - 22/09/2014 : 11:13:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Raymond a Private Message  Reply with Quote
Svaka duga dobra serija se reprinta sto za starije clanove sto za nove citaoce itd..a da nije dobar nebi crtali/pisali nove epizode..nije lako pisati humor/ovakvu seriju a da bude uvijek dobro..nadam se najmanje hiljadu brojeva da oceraju
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 22/09/2014 : 23:27:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raymond

Svaka duga dobra serija se reprinta sto za starije clanove sto za nove citaoce itd..a da nije dobar nebi crtali/pisali nove epizode..nije lako pisati humor/ovakvu seriju a da bude uvijek dobro..nadam se najmanje hiljadu brojeva da oceraju


Da, ali sasvim je druga stvar kad neki serijal nije dobar recimo godinu dana, dvije, tri, pa i pet godina, a sasvim drugo kad skoro dva do tri desetljeća nije dobar. Kad je svakom fanu jasno da se serijal već odavno iscrpio i da je ponestalo novih ideja - što je u biti i normalno jer se takvo što događa sa svim komičnim, bilo serijama, bilo stripovima, bilo filmovima, tad je jedino rješenje gašenje serijala. Ove današnje epizode su samo podsjetnik koliko su nekadašnje epizode bile bolje i što je serijal ustvari značio dok je bio na vrhuncu popularnosti.

"Nothing lasts forever."

Edited by - Darth Ivan on 22/09/2014 23:35:17
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4987 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 23/09/2014 : 09:15:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

meni nije jasno svi govore sranje... a serijal ne propada...





bizarno... epizode sve gore, zadnjih 8O brojeva su dno-dna a izlazi pre-redovno, čak ponekad i par dana prije roka :-)

nevjerovatno ¸¸

s druge strane, tko god želi, može kompletirati cijeli AF serijal kakav god bio onaj zadnji dio od 2000.god na dalje...


45 godina Alan Forda u HR

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

Raymond
Senior Member



USA
1023 Posts

Member since 05/05/2006

Posted - 23/09/2014 : 09:28:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Raymond a Private Message  Reply with Quote
Ma kojem svakom fanu jasno da AF danas nije dobar, mozda nekoliko n a forumu ...meni su sve epizode super a ove novije su mi bolje od starijih..AF rulzzz
Zasto kidati ono sto je dobro...
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 23/09/2014 : 09:29:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raymond

Ma kojem svakom fanu jasno da AF danas nije dobar, mozda nekoliko n a forumu ...meni su sve epizode super a ove novije su mi bolje od starijih..AF rulzzz
Zasto kidati ono sto je dobro...






Minuette je bolja od klasika?
Go to Top of Page

goran split
Junior Member



Croatia
388 Posts

Member since 21/09/2010

Posted - 23/09/2014 : 11:02:30  Show Profile Show Extended Profile  Send goran split a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raymond

Ma kojem svakom fanu jasno da AF danas nije dobar, mozda nekoliko n a forumu ...meni su sve epizode super a ove novije su mi bolje od starijih..AF rulzzz
Zasto kidati ono sto je dobro...





od kad pratim forum jedno te ista dva-tri usera samo kukaju kako su nove epizode smeće,ko da žele upropastit serijal.. ako stvarno volite ovi strip onda se suzdrzite od 786. copy-paste komentara, bar zbog nas nekolicine koji i dalje cijene napore izdavača da poprati cijeli serijala. zivili ;)

stršljen spašen
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 23/09/2014 : 11:14:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by goran split

quote:
Originally posted by Raymond

Ma kojem svakom fanu jasno da AF danas nije dobar, mozda nekoliko n a forumu ...meni su sve epizode super a ove novije su mi bolje od starijih..AF rulzzz
Zasto kidati ono sto je dobro...





od kad pratim forum jedno te ista dva-tri usera samo kukaju kako su nove epizode smeće,ko da žele upropastit serijal.. ako stvarno volite ovi strip onda se suzdrzite od 786. copy-paste komentara, bar zbog nas nekolicine koji i dalje cijene napore izdavača da poprati cijeli serijala. zivili ;)



Pa kad jesu.

Ona osnovna ideja zbog koje je serijal i nastao je davno ishlapjela, serijal je sada parodija samog sebe. Navedite mi bar jedan stvarno duhovit citat iz Minuette extra.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 23/09/2014 : 11:31:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Nije duhovit, loša je i priča, sve to stoji, ali... Način prevođenja u proteklih 20 i kusur godina je na istom nivou kao nove priče. Negde i gore od priča (pre 300. broja).

Go to Top of Page

Lenco
Junior Member



Croatia
301 Posts

Member since 14/05/2011

Posted - 23/09/2014 : 23:34:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Lenco a Private Message  Reply with Quote
Evo pročito sam novi AF extra Naručeno ubojstvo, prođe cijela epizoda i ništa konkretno se ne dogodi nego se samo nastavlja za sljedeći broj (to će biti treći nastavak ove "avanture").

Crtež je barem meni odličan, Perucca radi dobar posao, a čak tu i tamo ima koja smijesna scena i evo jedna koliko toliko dobra vijest:

Stara grupa TNT se ponovno okuplja i sjediste ce im biti u vili u Kaliforniji, a ovaj put se pretvaraju da je vila staracki dom za bogate i superbogate

ali sudeci po novijim talijanskim brojevima, ne vjerujem da ce dugo biti na okupu ali vidjet cemo sve u narednih nekoliko brojeva

Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 24/09/2014 : 00:26:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raymond

Ma kojem svakom fanu jasno da AF danas nije dobar, mozda nekoliko n a forumu...meni su sve epizode super a ove novije su mi bolje od starijih..AF rulzzz


A koliko imaš godina...ako nije problem pitati?

"Nothing lasts forever."

Edited by - Darth Ivan on 24/09/2014 00:28:41
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/09/2014 : 00:30:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Originally posted by Raymond

Ma kojem svakom fanu jasno da AF danas nije dobar, mozda nekoliko n a forumu...meni su sve epizode super a ove novije su mi bolje od starijih..AF rulzzz


A koliko imaš godina...ako nije problem pitati?


Nije problem pitati ali možda je problem odgovoriti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 24/09/2014 : 00:34:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
To i je poanta cijele stvari

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Lenco
Junior Member



Croatia
301 Posts

Member since 14/05/2011

Posted - 24/09/2014 : 01:14:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Lenco a Private Message  Reply with Quote
pa evo ja imam 17 pa mi nisu nove bolje od starih, svakom s imalo mozga su bolje stare epizode, ali ne slazem se s vecinom vas koji kazu da nema dobrih epizoda poslije 200te

Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi.
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4987 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 25/09/2014 : 17:14:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
Novi Minuette-ekstra u ITA
Reprint u coloru uguran pod numeraciju serije "Original" c c c


• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4987 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 25/09/2014 : 17:16:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
Minuette-ekstra 547 (prosinac 2014.-ITA)



45 godina Alan Forda u HR

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

Raymond
Senior Member



USA
1023 Posts

Member since 05/05/2006

Posted - 25/09/2014 : 20:02:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Raymond a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Originally posted by Raymond

Ma kojem svakom fanu jasno da AF danas nije dobar, mozda nekoliko n a forumu...meni su sve epizode super a ove novije su mi bolje od starijih..AF rulzzz


A koliko imaš godina...ako nije problem pitati?


40 i mali kusur :)
Go to Top of Page

srleb
Average Member



Serbia
634 Posts

Member since 08/11/2006

Posted - 26/09/2014 : 08:53:51  Show Profile Show Extended Profile  Send srleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raymond

quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Originally posted by Raymond

Ma kojem svakom fanu jasno da AF danas nije dobar, mozda nekoliko n a forumu...meni su sve epizode super a ove novije su mi bolje od starijih..AF rulzzz


A koliko imaš godina...ako nije problem pitati?


40 i mali kusur :)


ne bi se reklo

Pozdrav!!!
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2327 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 26/09/2014 : 08:59:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
Klasik 153 na kioscima (Fetiš)
Go to Top of Page
Page: of 567 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.89 seconds. Snitz Forums 2000