forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Alan Ford "Ultimate" Topic
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 568

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 20/07/2016 : 23:31:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Na kioscima je Super klasik 39 Dobra stara vremena.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 20/07/2016 23:33:12
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4992 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 21/07/2016 : 10:19:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
SUPER Klasik No. 39


47 god. Alan Forda u HR

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

fasnik
Starting Member



87 Posts

Member since 14/07/2010

Posted - 21/07/2016 : 18:13:47  Show Profile Show Extended Profile  Send fasnik a Private Message  Reply with Quote
Jedno brzinsko objašnjenje:
Koja je razlika između klasika i super klasika?
Idu li epizode kronološki ili se izabiru najbolje od najboljih?
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4992 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 21/07/2016 : 18:48:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fasnik

Jedno brzinsko objašnjenje:
Koja je razlika između klasika i super klasika?
Idu li epizode kronološki ili se izabiru najbolje od najboljih?



i Klasik
i Super Klasik
i Zlatni Klasik idu KRONOLOŠKI, dakle, sve tri edicije idu redosljedom kako su izlazili originalni brojevi u ITA

SUPER i ZLATNI su za nove čitatelje

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37367 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 22/07/2016 : 11:05:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by supermark

Teller se našao rugati zbog predrasuda...

Btw, Bernard je genije!
Istu stvar prodaje 5 puta!
Sljedece ocekujem kolor trobroje






Nego, znate kako su trenutno popularne ove bojanke za odrasle. E, slicno bi mogli izdati i AF u malo vecem formatu, kao bojanku.

A sljedeca edicija bi mogla biti sa nekim (ili svim) praznim oblacicima, pa da sam stavis tekst, dijaloge ... Kasnije bi se to dalo dopuniti sa cameo ulogama hr politicara, a ti im ubacis tekst itd. Ima tu jos brdo materijala za izlazenje.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 22/07/2016 11:05:59
Go to Top of Page

BiDi
Senior Member

Slovenia
2418 Posts

Member since 06/05/2002

Posted - 22/07/2016 : 12:14:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit BiDi's Homepage  Send BiDi an ICQ Message  Send BiDi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli
Ima tu jos brdo materijala za izlazenje.

Mogao bi da izbaci majice i čarape Alan Ford

ups... prekasno.

Tako mi mlijeka u prahu, kidam naljevo
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 22/07/2016 : 13:05:06  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Baš san kupija kad san se vrača sa pazara AF-39 ˝Dobra stara vremena˝ i odma san ga pročita kad san stiga doma. I nije loš, nije onaj pravi besmrtni primjerak ali palac gore.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/07/2016 : 15:32:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by supermark

Teller se našao rugati zbog predrasuda...

Btw, Bernard je genije!
Istu stvar prodaje 5 puta!
Sljedece ocekujem kolor trobroje






Nego, znate kako su trenutno popularne ove bojanke za odrasle. E, slicno bi mogli izdati i AF u malo vecem formatu, kao bojanku.

A sljedeca edicija bi mogla biti sa nekim (ili svim) praznim oblacicima, pa da sam stavis tekst, dijaloge ... Kasnije bi se to dalo dopuniti sa cameo ulogama hr politicara, a ti im ubacis tekst itd.


To sam ja nekad davno napravio sa 3 Borgisova Alan Forda. Ispisivao sam svoj tekst na čist papir, izrezivao ga u obliku oblačića i lijepio preko postojećeg, a tema je bila komunizam i titoizam u SFRJ.
Sada mi nije jasno kako mi se dalo to raditi jer stvarno zahtijeva puno vremena.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

danielp
Senior Member



Serbia
1349 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 23/07/2016 : 09:33:10  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dejan borca

evo i naslovna


Linije su opet nekako loše...
Mada ova retro boja jako lepo ide uz ovu horror epizodu! Kao da gledam "Bal Vampira" Romana Polanskog!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 28/07/2016 : 00:42:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Čitam sad ponovo ove epizode o Mangii pa da vas pitam:jesu na kraju ulovili Velikog cezara? Bio ih je izdao, pa su ga onda tražili, a više se ne sjećam kaj je na kraju bilo. Može i na PM da nekom ne otkrijemo tajnu

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4539 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 28/07/2016 : 08:06:31  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
evo šifrirano tak da ovi koji nisu pročitali(ak takvih uopće i ima)ne skuže...

likive zarce je dnulpr na suro ali se više ne sjećam u kojoj epizodi.brijem da je to u nekim od zadnjih epizoda superserije.

Vamos a la playa tralalalala

Edited by - igor 12 on 28/07/2016 08:10:05
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 28/07/2016 : 08:17:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

evo šifrirano tak da ovi koji nisu pročitali(ak takvih uopće i ima)ne skuže...






ima ih, ima
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 28/07/2016 : 11:03:05  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

evo šifrirano tak da ovi koji nisu pročitali(ak takvih uopće i ima)ne skuže...

likive zarce je dnulpr na suro ali se više ne sjećam u kojoj epizodi.brijem da je to u nekim od zadnjih epizoda superserije.



hvala :D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

hmvt
Starting Member

8 Posts

Member since 27/07/2016

Posted - 28/07/2016 : 11:24:59  Show Profile Show Extended Profile  Send hmvt a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav nov sam ovdje. Odmah me iznenadio troboj: Tata-mata za reklamu, Morski pas koji govori i Novi Superhik. Jesu li stvarno ovi brojevi izisli ? Ako jesu moram opet do kioska
Jer evo odmah sam skoknio do kioska kad sam vidio post od prije dva tjedna i uzeo bez gledanja naslova trobroj Alana kad ono dodem doma i rijec je o: Melisi, Melisinoj melasi i Lovu na Melisu.

Edited by - hmvt on 28/07/2016 11:26:21
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 28/07/2016 : 11:37:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Još nigdje nisam vidio taj drugi "trobroj", ali izgleda da su slijepili više brojeva po tri.
Možda ih ima ili tijekom ljeta bude još?


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 28/07/2016 : 12:00:05  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Dva trobroja?!

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

hmvt
Starting Member

8 Posts

Member since 27/07/2016

Posted - 28/07/2016 : 12:26:50  Show Profile Show Extended Profile  Send hmvt a Private Message  Reply with Quote
Budem sutra otisao na neki drugi kiosk pa provjerim kakve tamo imaju.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 28/07/2016 : 12:35:41  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
To onda valjda ide pod remitendu jer ako se ne varam ne mogu biti dva ista izdanja istovremeno na kiosku. Mislim, nemam pojma, nagađam ali čini mi se da je tako.
Ma dobro, ako izda još koji to će onda biti isto kao i prije - ni tad nisu izlazila više od tri-četiri-možda pet godišnje (makar će ovi izaći odjedanput).

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 28/07/2016 : 12:48:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
To je identična stvar kao s lažnim specijalcima Dylana, Marka ili Bleka, kojih i sad ima hrpa na kioscima, istovremeno po dva ili tri "specijala" sa slijepljenim po dva broja.

Remitenda se slijepi i ponovo pusti na kioske, samo ne u paketima po tri nego kao izmišljeni "trobroj". I sigurno će ih biti još, ali kasnijih brojeva, jer bi s ranijima sami sebi radili konkurenciju, s obzirom na sve one klasike, zlatne klasike i kolorce.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 28/07/2016 : 12:57:16  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
da, i zato vjerojatno noviji brojevi. Remitenda može biti (valjda) samo nešto od godinu-dvije ranije. ne mre sad izdati prva tri broja i reći "to je remitenda".
opet nagađam ali brijem da je to to.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1406 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 28/07/2016 : 13:12:27  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
Ja sam cesto izvan Hrvatske pa ne mogu kupovati AF Klasik normalnim ritmom, nego bih ove godine kupio na Interliberu sve dosad objavljene brojeve.
Zanima me sljedece - mogu li se nadati da cu dobiti sve brojeve (ili se za neke zna da su rasprodani) i kolika im je ono sajamska cijena? 10kn? (za meki uvez)
Hvala!

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.

Edited by - culture vulture on 28/07/2016 13:12:54
Go to Top of Page

hmvt
Starting Member

8 Posts

Member since 27/07/2016

Posted - 28/07/2016 : 13:55:26  Show Profile Show Extended Profile  Send hmvt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by culture vulture

Ja sam cesto izvan Hrvatske pa ne mogu kupovati AF Klasik normalnim ritmom, nego bih ove godine kupio na Interliberu sve dosad objavljene brojeve.
Zanima me sljedece - mogu li se nadati da cu dobiti sve brojeve (ili se za neke zna da su rasprodani) i kolika im je ono sajamska cijena? 10kn? (za meki uvez)
Hvala!



Klasika i Superklasika ima većina. Lani nije bilo 10-15 brojeva između zadnjeg izašlog superklasika i 70. broja. Konkretno, meni fali šest brojeva između 40. broja i 62. i te nisam tamo uspio pronaći. Da, 10 kn je meki uvez.
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1406 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 28/07/2016 : 14:00:05  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
Hvala jos jednom!

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 28/07/2016 : 14:04:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Koliko se ja sjećam, na prošlogodišnjem IL moglo se uzeti sve, bar zadnjih 40-ak brojeva.
Ponekog kao nije bilo, da bi sat vremena kasnije iznijeli ponovo hrpice, i vidi čuda....eto i njega. A isto važi i za prve (niske) brojeve, bar sam i njih viđao u velikom broju, mada ih osobno nisam trebao.
A sad po pitanju cijene, to ti ne bih pouzdano u kunu znao reći, jer sam samo gomilao sve moguće stripove, na kraju mi jednostavno samo sabrao, lupio cifru, ja platio i adio.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...

Edited by - Dukidule on 28/07/2016 14:05:28
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1406 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 28/07/2016 : 14:18:54  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
Ma glavno da ih nije velik broj rasprodan. Ne smeta mi ako mi bude falilo nekoliko komada ovdje i ondje, ima i u tome cari, da sastavljas kolekciju...

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.
Go to Top of Page
Page: of 568 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.75 seconds. Snitz Forums 2000