forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Alan Ford "Ultimate" Topic
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 567

DOMI
Advanced Member



Croatia
4988 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 11/09/2016 : 09:53:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
Minuette-ekstra 568 Minuette-ekstra 569

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4988 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 11/09/2016 : 09:56:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
Minuette-ekstra 570 Minuette-ekstra 571

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 11/09/2016 : 09:59:18  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Pa šta si smanjiva
Bolje su veće slike , vidu se bolje detalji
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4988 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 11/09/2016 : 11:06:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
Minuette-ekstra 98 (HR-rujan 2016.)


47 god. Alan Forda u HR Dylan Dog EXTRA 106 uskoro

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 11/09/2016 : 11:28:33  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
To DOMI
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 11/09/2016 : 11:32:13  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DOMI

Minuette-ekstra 570 Minuette-ekstra 571




Bože, šta napravi Bunker od nekada genijalnog i kultnog stripa...
Go to Top of Page

Lenco
Junior Member



Croatia
301 Posts

Member since 14/05/2011

Posted - 11/09/2016 : 12:10:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Lenco a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 3

quote:
Originally posted by DOMI

Minuette-ekstra 570 Minuette-ekstra 571




Bože, šta napravi Bunker od nekada genijalnog i kultnog stripa...



katastrofa

Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi.
Go to Top of Page

danielp
Senior Member



Serbia
1349 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 12/09/2016 : 08:39:55  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message  Reply with Quote
Tri musketara :)
Baš bih voleo da ih SA odradi odmah u boji u ediciji Special
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 12/09/2016 : 10:22:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lenco

quote:
Originally posted by vronski 3

quote:
Originally posted by DOMI

Minuette-ekstra 570 Minuette-ekstra 571




Bože, šta napravi Bunker od nekada genijalnog i kultnog stripa...



katastrofa



AF pratim jedino preko strip agentovih klasika,
što znači ovo MINUETTE-EXTRA?
ovo su oko 500og broja u originalu?
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 12/09/2016 : 10:34:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Ma DOMI ove nove brojeve zove Minuette Extra. :)
U pitanju su orig. btojevi 570 i 571.

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 12/09/2016 : 10:37:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Znači ne tako duhovit pokušaj satire na račun propasti serijala (ne obaziraj se)

Ako pratiš samo klasike, nije ti u fokusu. Uskoro će brojevi 200 plus, a zu ima sijaset brojeva za preskočiti
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 12/09/2016 : 12:45:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

...

Ako pratiš samo klasike...



pratim samo klasike,
računam da će se u toj ediciji izdati sve što je izašlo od AF
osim specijalaca, ali računam da ću kad-tad i njih dočekati u strip-agentovom ruhu
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2327 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 14/09/2016 : 15:57:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
novi klasik #177 od jutros na kioscima
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4988 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 15/09/2016 : 18:09:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

Znači ne tako duhovit pokušaj satire na račun propasti serijala (ne obaziraj se)

Ako pratiš samo klasike, nije ti u fokusu. Uskoro će brojevi 200 plus, a zu ima sijaset brojeva za preskočiti



dobar će kritičar i odličnome romanu nešto prigovoriti, kao što će i kod loše ili tek solidne knjige uočiti neke vrline te na njih ukazati u svom tekstu. Dobra kritika nikad nije isključiva. Inače nije dobra. A površan čitatelj to nije u stanju prepoznati.

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 15/09/2016 : 18:17:33  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DOMI

quote:
Originally posted by Jasko

Znači ne tako duhovit pokušaj satire na račun propasti serijala (ne obaziraj se)

Ako pratiš samo klasike, nije ti u fokusu. Uskoro će brojevi 200 plus, a zu ima sijaset brojeva za preskočiti



dobar će kritičar i odličnome romanu nešto prigovoriti, kao što će i kod loše ili tek solidne knjige uočiti neke vrline te na njih ukazati u svom tekstu. Dobra kritika nikad nije isključiva. Inače nije dobra. A površan čitatelj to nije u stanju prepoznati.



DOMI ti si ajatolah ALAN FORDA
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 15/09/2016 : 19:55:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Sad bas listam neke Alan Fordove i moram priznat da ima epizoda koje su mi ne čitljive ali i one koje su mi odlične,epizode sa Superhikom pogotovo one prve su mi sjajne,neki specijali kao onaj o Moby Dicku i sa Drakulom su mi dobre,uglavnom ti specijali kad glume u predstavama su mi simpatični,ne mogu reci da mi je humor u Alan Fordu smiješan,jebiga mozda ja ne kontam tu vrstu humora ili jednostavno nije za mene,počeo sam citat epizodu "Dan vještica" tolko mi je bila losa da sam odustao na 15 stranici,neke epizode iz tog perioda 1 do 100 su mi bile dobre kad sam ih čitao prije par godina,u sjećanju su mi ostale epizode sa Superhikom,Skok na skok,Bradati pljackasi...Vdio sam da je ta epizoda "Dan vještica" dobila odlične ocjene pa sam se razočarao kad sam je počeo citat,imam još doma neke klasike i superklasike,sad pitam neke od vas da mi preporučite neku odličnu epizodu od tih prvih 100 brojeva,ja sam ih prije par godina pročitao dosta ali sam većinu zaboravio osim ovih spomenutih!!

Još nešto,zar je Alan Ford toliko popularan da imamo i klasik i superklasik??
Di su specijali,jel neko to uopće izdaje???
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 15/09/2016 : 20:11:59  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

Sad bas listam neke Alan Fordove i moram priznat da ima epizoda koje su mi ne čitljive ali i one koje su mi odlične,epizode sa Superhikom pogotovo one prve su mi sjajne,neki specijali kao onaj o Moby Dicku i sa Drakulom su mi dobre,uglavnom ti specijali kad glume u predstavama su mi simpatični,ne mogu reci da mi je humor u Alan Fordu smiješan,jebiga mozda ja ne kontam tu vrstu humora ili jednostavno nije za mene,počeo sam citat epizodu "Dan vještica" tolko mi je bila losa da sam odustao na 15 stranici,neke epizode iz tog perioda 1 do 100 su mi bile dobre kad sam ih čitao prije par godina,u sjećanju su mi ostale epizode sa Superhikom,Skok na skok,Bradati pljackasi...Vdio sam da je ta epizoda "Dan vještica" dobila odlične ocjene pa sam se razočarao kad sam je počeo citat,imam još doma neke klasike i superklasike,sad pitam neke od vas da mi preporučite neku odličnu epizodu od tih prvih 100 brojeva,ja sam ih prije par godina pročitao dosta ali sam većinu zaboravio osim ovih spomenutih!!

Još nešto,zar je Alan Ford toliko popularan da imamo i klasik i superklasik??
Di su specijali,jel neko to uopće izdaje???



A Zlatni Klasik si zaboravija Rahazlame,Rahazlame...

Evo ovako meni tu ima vrhunskih priča a neke mi nisu sjele ,iako su me kao i tebe razočarale jer su imale velike ocjene.

Preporučam ti da pročitaš neke evo ovako odoka :Udar munje,golf,(Ne)glasajte za N.,Pas za miliju dolara,trojica iz Yume,Frit i Frut,Potraga za bombom,Vesela dolina ,Godišnji odmor,Centurion,Neprijatelj prirode br.1,Tako je nastala grupa TNT,Udarac s boka,Susret s vampirom,Vampiri u Njujorku (obavezno)

Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 15/09/2016 : 20:20:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Otkrio si toplu vodu
AF je uz Zagora najpopularniji strip na ovim prostorimo
A ako moze izlaziti redovni, extra, klasik, u boji... onda moze i AF u par verzija
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 15/09/2016 : 20:44:51  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

Sad bas listam neke Alan Fordove i moram priznat da ima epizoda koje su mi ne čitljive ali i one koje su mi odlične,epizode sa Superhikom pogotovo one prve su mi sjajne,neki specijali kao onaj o Moby Dicku i sa Drakulom su mi dobre,uglavnom ti specijali kad glume u predstavama su mi simpatični,ne mogu reci da mi je humor u Alan Fordu smiješan,jebiga mozda ja ne kontam tu vrstu humora ili jednostavno nije za mene,počeo sam citat epizodu "Dan vještica" tolko mi je bila losa da sam odustao na 15 stranici,neke epizode iz tog perioda 1 do 100 su mi bile dobre kad sam ih čitao prije par godina,u sjećanju su mi ostale epizode sa Superhikom,Skok na skok,Bradati pljackasi...Vdio sam da je ta epizoda "Dan vještica" dobila odlične ocjene pa sam se razočarao kad sam je počeo citat,imam još doma neke klasike i superklasike,sad pitam neke od vas da mi preporučite neku odličnu epizodu od tih prvih 100 brojeva,ja sam ih prije par godina pročitao dosta ali sam većinu zaboravio osim ovih spomenutih!!

Još nešto,zar je Alan Ford toliko popularan da imamo i klasik i superklasik??
Di su specijali,jel neko to uopće izdaje???


Preporucam ti prvih 100 od 100 brojeva.Takodjer,jako dobri su ti i 101-200.Eto,bit ce mi drago ako sam pomogao.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 15/09/2016 : 21:08:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Dan vještica je jedan od najidiotskijih Alana, gde to loše...
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 15/09/2016 : 21:16:34  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

Dan vještica je jedan od najidiotskijih Alana, gde to loše...


Dan vještica nije ni meni vrhunski , premda sam se iznenadija sa visokom ocjenom .Očekiva sam neku radnju s vješticama i da će bit urnebesno a ono ni traga o vješticama.
U svakom slučaju ima vrhunskih ali to nisu svi.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 15/09/2016 : 21:25:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
U pitanju je datum, svetkovina, italijanski običaj https://en.wikipedia.org/wiki/Befana

S obzirom da se veštice ne pominju, mogao je komotno da stoji i naziv "Badnji dan".
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 15/09/2016 : 21:47:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

Još nešto,zar je Alan Ford toliko popularan da imamo i klasik i superklasik??
Di su specijali,jel neko to uopće izdaje???




E sad si se stvarno odao, a ja skoro već pa povjerovao da si se počeo kužiti u malo širi krug strip scene, izvan onoga Zagorovog.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 15/09/2016 : 21:48:29  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Izvrstan naslov 178-og Klasika: "Kako je završio Smrdljivac Massey?"
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 15/09/2016 : 22:03:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Rahazlam

Još nešto,zar je Alan Ford toliko popularan da imamo i klasik i superklasik??
Di su specijali,jel neko to uopće izdaje???




E sad si se stvarno odao, a ja skoro već pa povjerovao da si se počeo kužiti u malo širi krug strip scene, izvan onoga Zagorovog.



Ma znam da je AF naj popularniji strip na ovim prostorima uz Zagora,ovo je onako vise retoricko ptianje!
Go to Top of Page
Page: of 567  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.72 seconds. Snitz Forums 2000