forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Alan Ford "Ultimate" Topic
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 572

teller
Advanced Member



Slovenia
18538 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 09/02/2018 : 20:22:13  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by teller

kupio danas novi RA-TATA ili nešto slično..
opet taj valoviti papir...to nek poprave obavezno.


Ajde pls. druže, ti kao deklarirani i općepoznati ljubitelj kiosk/roto izdanja, daj neku usporedbu između Strip agenta i cpg-a...


pa, evo mog subljektivnog mišljenja...
kod CPG-ja mi je bolji font, malo veči format, fordaljka, mekši papi, manje krut uvez, prevod mi je ok u bilo kojem alanu, cijena je viša od Sveta...
ma meni korektno izdanje JEDINO TI PROKLETI VALOVITI LISTI!
čak mi je mekši papir bolji za čitanje, samo da nije tako naboran...
SA klasik-perfekcija, jedino malo jači uvez što mi je ponekad smetalo..
SA extra-jeftin,dobar crtež,uvez,nije se mi sviđao debeo papir ali to je danas nebitno..

Strip Agent je bio jeftiniji i bolji, Svet je korektno izdanje i uzet ču sve što stigne jer volim Alana, ne izdavaća.
Nek poprave taj prokleti papir i krenu sa 201¸i nastave gdje je SA extra stao...
ako bi izgubili alana, dobri su i oni CPG iako je Strip Agent bio najbolji izdavač Alana Forda do sada..nadam se da Bernard nastavi bar kolorce.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15715 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 09/02/2018 : 20:27:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Hvala ti!
Bernard nažalost neće više izbacivati Fordove, jbg...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18538 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 09/02/2018 : 20:32:03  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Hvala ti!
Bernard nažalost neće više izbacivati Fordove, jbg...


znam, samo sanjam..
ko zna dal može Bernard dobiti Jonnhy Logana ili Družinu od vješala..recimo?
valjda te davno ugasle edicije nemaju toliko visoku cijenu prava ko alan?
Meni isto dobri stripovi..ako preživi Diabolik valjda bi i te edicije..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 09/02/2018 20:43:05
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2291 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 09/02/2018 : 21:30:12  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message  Reply with Quote
Svojedobno sam zvao u SA zbog jednog Maxmagnusa koji nije bio došao na kioske u moj grad,tada sam usput pitao da li možda planiraju Družinu od vješala,rekli su mi da na žalost od toga ništa zbog ionako slabe prodaje Maxmagnusa.Od tada je prošlo dosta vremena pa se ja nadam da su bar u međuvramenu promjenili mišljenje,naručito sad kada više nemaju prava na Alana,kada Ludens može s Diabolikom ne vidim razloga zašto u SA ne bi mogli sa Družinom od vješala.

!??

Edited by - bvagner3 on 09/02/2018 21:42:57
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6218 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 09/02/2018 : 22:01:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Nije moguće nešto izdavati negde, a nešto negde drugo.

U Srbiji je Alan Ford došao do tog nekog broja redovne serije i zato se nastavlja dalje s tim, a ne s ekstra.

Kolor će da krene od broja 20, iako će biti numerisan s 13.

Jedino za šta sam odgovoran je sadržaj kolornog izdanja. Na ostalo, nemam uticaja (pa čak ni na numeracije).

Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18538 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 09/02/2018 : 23:21:39  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

Nije moguće nešto izdavati negde, a nešto negde drugo.

U Srbiji je Alan Ford došao do tog nekog broja redovne serije i zato se nastavlja dalje s tim, a ne s ekstra.

Kolor će da krene od broja 20, iako će biti numerisan s 13.

Jedino za šta sam odgovoran je sadržaj kolornog izdanja. Na ostalo, nemam uticaja (pa čak ni na numeracije).




ajde Jasko prijatelju moj...iskreno...
tebe ne mrzi ili ti ne smeta da inaće korektno izdanje krase valoviti listovi?...ova dva broja su katastrofa kako su uzburkani...ko more za vreme tramontane..
ako imaš imalo glasa-to se mora popravit!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

maddjuro
Average Member



669 Posts

Member since 08/01/2008

Posted - 09/02/2018 : 23:28:21  Show Profile Show Extended Profile  Send maddjuro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bvagner3

Svojedobno sam zvao u SA zbog jednog Maxmagnusa koji nije bio došao na kioske u moj grad,tada sam usput pitao da li možda planiraju Družinu od vješala,rekli su mi da na žalost od toga ništa zbog ionako slabe prodaje Maxmagnusa.Od tada je prošlo dosta vremena pa se ja nadam da su bar u međuvramenu promjenili mišljenje,naručito sad kada više nemaju prava na Alana,kada Ludens može s Diabolikom ne vidim razloga zašto u SA ne bi mogli sa Družinom od vješala.



pitao sam ima li šanse da izdaju družinu od vješala i reče mi "gazda" da ne jer smatraju da nece biti dovoljno potražnje
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6218 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 09/02/2018 : 23:38:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

ajde Jasko prijatelju moj...iskreno...
tebe ne mrzi ili ti ne smeta da inaće korektno izdanje krase valoviti listovi?...ova dva broja su katastrofa kako su uzburkani...ko more za vreme tramontane..
ako imaš imalo glasa-to se mora popravit!




Govorio sam 100 puta, ali džaba. Zato sam i stavio njihov e-mail. Pišite vi, što više, možda ukapiraju.

colorprint@color.rs

Edited by - Jasko on 09/02/2018 23:40:36
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/02/2018 : 00:28:32  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by wolf

Ne baš. To bi pod a) imalo smisla da su nastavili tamo gdje je extra stala. Jer, iako je Klasik izdanje koje je išlo od samog početka, dakle da se pokrije kompletna serija kronološki i bez trostrukih reprinta, imali smo kontinuitet u vidu Strijele 92/Borgisa/Korpusa/SA. Ovdje to nikako nije slučaj, budući bi trebalio proći 10 godina da CPG dođe do tamo gdje je SA extra stao. Pod b) stoji.



Ha da, kužim kaj hoćeš reći i stoji da bi definitivno bilo bolje da se nastavilo tamo gdje je EXTRA stala alo opet, činjenica je da i dalje imamo AF na kioscima. U totalnom diskontinuitetu, na lošijem papiru i sa epizodama koje su već izašle ali tu je.

Ali ponavljam, da ne bih bio krivo shvaćen, ovo je fakat promašena izdavačka politika, kao što sam i napisao dva posta iznad. Kao da sad ukinu redovnog i extra Zagora i krenu sa Tajnom Sumerana.
Svašta...

Međutim, nije kasno da se to sve proijeni. Pa ako već sada postoji isti izdavač za cijelo područje ex-Yu, to ne znači da svuda moraju ići iste epizode. Valjda je izdavaču poznato da postoje ogromen razlike u redosljedu izašlih epizoda po državama gdje ima zastupstvo (naročito u HR) i da bi njemu u interesu bilo da za različite države ima različite epizode koje izdaje.

I još ako otkupe prava na imena edicija...


Toćno tako. Ali to već "trumbetamo" par sedmica... E sad, očita je šlampavost izdavača,(cpg), u pristupu Alan Fordu... Ne znam koliko ti je osobno stalo do tog stripa, ali ima ovde jedno jezgro zagriženih štovatelja, i onda naravno da ćemo reagirat...



Ma veliki sam ljubitelj. Između ostalog, odrastao sam i na njemu. Imam nekih 300-tinjak Alan Fordova doma (naravno da je plan da ih se sve skupi) ali ako izuzmemo nekih 50-ak EXTRI, sve što je izašlo na ovim prostorima sam pročitao, a o prvim epizodama da ne govorim koliko sam ih puta čitao. Počeo sam kao klinac sa brojevima tamo negdje oko 370 i pokojim starim brojem kaj sam uspio nabaviti ali kada su došli trobroji to je za mene bila AF renesansa. Moram priznati da nisam pročitao sve EXTRA brojeve (možda pedesetak ili malo više) ali meni se to čak i dalo pročitati. Naravno da to nema veze sa starim AF-om ali onak za koji put pročitati se dalo. Najviše mi je žao zbog ovih brojeva poslije 200 pa do BORGISA. Tu mi dosta fali i baš sam mislio da će to sve jednog dana biti fina KLASIK + BORGIS + EXTRA kolekcija ali izgleda da niš od toga.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15715 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 10/02/2018 : 11:39:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by wolf

Ne baš. To bi pod a) imalo smisla da su nastavili tamo gdje je extra stala. Jer, iako je Klasik izdanje koje je išlo od samog početka, dakle da se pokrije kompletna serija kronološki i bez trostrukih reprinta, imali smo kontinuitet u vidu Strijele 92/Borgisa/Korpusa/SA. Ovdje to nikako nije slučaj, budući bi trebalio proći 10 godina da CPG dođe do tamo gdje je SA extra stao. Pod b) stoji.



Ha da, kužim kaj hoćeš reći i stoji da bi definitivno bilo bolje da se nastavilo tamo gdje je EXTRA stala alo opet, činjenica je da i dalje imamo AF na kioscima. U totalnom diskontinuitetu, na lošijem papiru i sa epizodama koje su već izašle ali tu je.

Ali ponavljam, da ne bih bio krivo shvaćen, ovo je fakat promašena izdavačka politika, kao što sam i napisao dva posta iznad. Kao da sad ukinu redovnog i extra Zagora i krenu sa Tajnom Sumerana.
Svašta...

Međutim, nije kasno da se to sve proijeni. Pa ako već sada postoji isti izdavač za cijelo područje ex-Yu, to ne znači da svuda moraju ići iste epizode. Valjda je izdavaču poznato da postoje ogromen razlike u redosljedu izašlih epizoda po državama gdje ima zastupstvo (naročito u HR) i da bi njemu u interesu bilo da za različite države ima različite epizode koje izdaje.

I još ako otkupe prava na imena edicija...


Toćno tako. Ali to već "trumbetamo" par sedmica... E sad, očita je šlampavost izdavača,(cpg), u pristupu Alan Fordu... Ne znam koliko ti je osobno stalo do tog stripa, ali ima ovde jedno jezgro zagriženih štovatelja, i onda naravno da ćemo reagirat...



Ma veliki sam ljubitelj. Između ostalog, odrastao sam i na njemu. Imam nekih 300-tinjak Alan Fordova doma (naravno da je plan da ih se sve skupi) ali ako izuzmemo nekih 50-ak EXTRI, sve što je izašlo na ovim prostorima sam pročitao, a o prvim epizodama da ne govorim koliko sam ih puta čitao. Počeo sam kao klinac sa brojevima tamo negdje oko 370 i pokojim starim brojem kaj sam uspio nabaviti ali kada su došli trobroji to je za mene bila AF renesansa. Moram priznati da nisam pročitao sve EXTRA brojeve (možda pedesetak ili malo više) ali meni se to čak i dalo pročitati. Naravno da to nema veze sa starim AF-om ali onak za koji put pročitati se dalo. Najviše mi je žao zbog ovih brojeva poslije 200 pa do BORGISA. Tu mi dosta fali i baš sam mislio da će to sve jednog dana biti fina KLASIK + BORGIS + EXTRA kolekcija ali izgleda da niš od toga.


Ima dosta toga po aukcijama. Mozes naci za male novce. Inace od kad znam za sebe, ljubitelj sam stripa. Ali Ford je nesto posebno. Ja sam i obojici sinova sakupio kompletnu suoerstrip biblioteku, tako da sad doma imam 3 kompleta...jednon ce im to vrijediti "zlata"... ljepo je to kod nas islo, Vjesnik, Borgis, Strijela, Korpus, Strip agent. Tako da nakon tog kontinuiteta ne mogu bas prihvatiti nekog sa strane, koji k tome jos i ne skrbi bas za svoju publiku...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6218 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 10/02/2018 : 12:32:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Iz broja koji izlazi 15. 2.

Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 10/02/2018 : 15:36:45  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

danielp
Senior Member



Serbia
1353 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 10/02/2018 : 20:07:10  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

Nije moguće nešto izdavati negde, a nešto negde drugo.

U Srbiji je Alan Ford došao do tog nekog broja redovne serije i zato se nastavlja dalje s tim, a ne s ekstra.

Kolor će da krene od broja 20, iako će biti numerisan s 13.

Jedino za šta sam odgovoran je sadržaj kolornog izdanja. Na ostalo, nemam uticaja (pa čak ni na numeracije).



Zasto ce kolor da krene od broja 20? Zar ne postoje od 1-12? Sta ce biti sa 13-19???
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6218 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 10/02/2018 : 20:15:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Strip-agent ih je izdao. Nastavlja se gde su oni stali.
Go to Top of Page

danielp
Senior Member



Serbia
1353 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 10/02/2018 : 20:38:18  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

Strip-agent ih je izdao. Nastavlja se gde su oni stali.

Hahaha ne verujem! Sta vas je kostalo da izdate i tih 7 komada?

U slucaju Kolora gde imate samo rupu od 7 komada preskacete i nastavljate se na SA

U slucaju Extra gde cete reprizirati 107 brojeva tu nema preskakanja. Tvoje reci: "U Srbiji je Alan Ford došao do tog nekog broja redovne serije i zato se nastavlja dalje s tim, a ne s ekstra."

Uz duzno postovanje Jasko, ocekivao sam da ces imati bar neki uticaj na njih! Pa ovo je potez debila totalnog! Sta ce sad oni vasi verni citaoci koji su kupili prvih 12 kolora CPG-a? da kupe 13,14,15,16,17,18,19 od SA i onda nasave sa vasim brojem 20 (koji ce uzgred biti numerisan sa 13
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6218 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 10/02/2018 : 21:02:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Šta nas je koštalo? Pa prava.

Ništa, imaće malu kolekciju stripa s pratećim dodacima na srpskom.
S obzirom da se kreće od Briksijevog hrvatskog, onda tih prvih 19 imaju smisla.

Biće, nažalost, numerisan s 13, ali to je zbog pravila NBS. Unutra će pisati da je to, u stvari, originalni 20. Ali uspeo sam da ih ubedim da maknu kolekcionarski primerak, uz dosta muka.

Edited by - Jasko on 10/02/2018 21:02:44
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7203 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 10/02/2018 : 21:14:01  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

Šta nas je koštalo? Pa prava.

Ništa, imaće malu kolekciju stripa s pratećim dodacima na srpskom.
S obzirom da se kreće od Briksijevog hrvatskog, onda tih prvih 19 imaju smisla.

Biće, nažalost, numerisan s 13, ali to je zbog pravila NBS. Unutra će pisati da je to, u stvari, originalni 20. Ali uspeo sam da ih ubedim da maknu kolekcionarski primerak, uz dosta muka.



Šta ima smisla!?

Čovek te pita šta sa kolekcionarima u Srbiji, koji sad dolaze do broja 12, a od 13-og skaču na 20 ? Gde su nam epizode 13-19 ?

Tvoj odgovor je "imaće malu kolekciju stripa s pratećim dodacima na srpskom" ?? Šta to znači i kakve veze ima sa pitanjem?
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6218 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 10/02/2018 : 21:17:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Epizode od 13 do 19 su u izdanju Strip-agenta.

Je li sada ima smisla?

I nauči da komuniciraš, ja ti nisam pajtos iz kraja.
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7203 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 10/02/2018 : 21:25:19  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

Epizode od 13 do 19 su u izdanju Strip-agenta.

Je li sada ima smisla?

I nauči da komuniciraš, ja ti nisam pajtos iz kraja.



Druže Jasko, pročitaj moj post još jednom - ničeg lošekomunicirajućeg prema tebi u njemu nema (drskog, uvredljivog...).

Znaci pitanja (i uzvika) u njemu su odraz šoka i uznemirenosti, usled informacije koju sada primih.

Kad vidiš ljude kako posle neke katastrofe, recimo razornog zemljotresa, beže u šoku, viču, plaču, čupaju kosu - ne kažeš im - ej, pazite kako se izražavate, nisam ja vaš pajtos.

Nego, pristupiš humano, s razumevanjem, zbog problema u kome su se našli.

Edited by - alexts on 10/02/2018 21:26:32
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 10/02/2018 : 21:29:17  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
@Jasko
Ima li kakvih novosti po pitanju klasik izdanja?
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7203 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 10/02/2018 : 21:31:04  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

Epizode od 13 do 19 su u izdanju Strip-agenta.

Je li sada ima smisla?



Nažalost, nema nikakvog smisla - gde će par hiljada ljudi iz Srbije naći izdanja Strip-agenta?

Većina njih.

- nikad nisu čuli za Strip-agent
- ne znaju gde se nabavljaju izdanja Strip-agenta
- nemaju sredstava da nabavljaju 7 brojeva odjednom ili u kratkom roku

Edited by - alexts on 10/02/2018 21:34:16
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6218 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 10/02/2018 : 21:31:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Okej, evo da pojasnim bolje. Od januara 2018. teku prava za izdanje na hrvatskom. S obzirom da je SA izdao već brojeve do 19, neko na višim instancama je odlučio da se preskoče brojevi od 13. i da se prebaci na 20. Šta to znači? Znači da možete da uzmete prvih 19 brojeva SA i da nastavite s 20. od CPG (koji će biti numerisan kao 13, zbog pravila Narodne biblioteke Srbije).

Predložio sam:

- Da se izbaci numeracija ili da se stavi 13/20. Jedino je odobreno da unutar piše koji je originalni broj.

- Da se poboljša papir i da se promeni format na SA kolorce. Rekli su mi da bi to poskupelo cenu izdanja.

- Da se izbaci logo kolekcionarsko izdanje. To su odobrili.

Eto tako.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6218 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 10/02/2018 : 21:32:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts


Nažalost, nema nikakvog smisla - gde će par hiljada ljudi iz Srbije naći izdanja Strip-agenta?

Većina njih.

- nikad nisu čuli za Strip-agent
- ne znaju gde se nabavljaju izdanja Strip-agenta
- nemaju sredstava da nabavljaju 5 brojeva odjednom ili u kratkom roku



U uvodniku piše da ih mogu nabaviti u knjižarama Darkwood i Alan Ford.

Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6218 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 10/02/2018 : 21:33:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

@Jasko
Ima li kakvih novosti po pitanju klasik izdanja?



Nema, za sada. I to sam predložio, videćemo.

Sada mi je najbitnije da poboljšam papir, ako ikako to mogu da uradim.
Go to Top of Page

danielp
Senior Member



Serbia
1353 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 10/02/2018 : 21:38:07  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

Šta nas je koštalo? Pa prava.

Ništa, imaće malu kolekciju stripa s pratećim dodacima na srpskom.
S obzirom da se kreće od Briksijevog hrvatskog, onda tih prvih 19 imaju smisla.

Biće, nažalost, numerisan s 13, ali to je zbog pravila NBS. Unutra će pisati da je to, u stvari, originalni 20. Ali uspeo sam da ih ubedim da maknu kolekcionarski primerak, uz dosta muka.

nene, ne pitam to. nego sta ce verni kupci CPG AF kolor izdanja? Kazes im da kupe vasih prvih 12 a onda jbg, nemamo prava za 13-19 izvinite dragi kupci...Al imate alternativu. Hrvatski SA 13-19 pa onda nastavite opet sa nasim 20 pa nadalje... Odlicna poslovna politika. Odosno ispala vernih kupaca. Oni sto su uzimali SA kolor prodjose bolje.

A to sto su makli "kolekcionarki primerak" ne secam se da je iko ovde rekao da mu smeta... Mozda je tebi smetalo..jbg.

Opet da me ne shvatis pogresno, znam da ce izdanje biti odlicno sa svim ispravljenim tipfelkerima koje si sakupljhao i analizirao sve ove godine, ali sam ocekivao da ces sve malo objektivnije odraditi i ukljuciti kolektivne ideje nas AF forumasa koje se podudaraju 90% a ne neke subjektivne ideje kao npr mucenja oko sklanjanja "kolekcionarski primerak"
Go to Top of Page
Page: of 572 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.72 seconds. Snitz Forums 2000