forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Alan Ford "Ultimate" Topic
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 567

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 06/07/2018 : 22:15:58  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Možda je bilo redova za kafu, možda su se stripovi štampali na "wc papiru" ali je bilo neuporedivo poštenije vreme nego danas, sa pravim emocijama, pravim ljudima, bez rijaliti pošasti, bez starleta, bez ratova...

Što bi se reklo u Maxmagnusu: "BILO NAM JE BOLJE KAD NAM JE BILO GORE"!
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 06/07/2018 : 22:31:16  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Niti je onda bilo sve lose,niti je danas sve dobro.
Problem je u tome sto smo napustili one dobre vrijednosti i stvari.
Svskako je bilo lipse,a u dosta stvari i bolje.To za kavu i gorivo...je u najmanju ruku diskutabilno.
No,u vezi ovoga "ex Yu"...i meni djeluje malo nezgrapno i nepotrebno,ali dobro,danas svi nesto grintaju,sve svakome smeta,prebrojavaju se krvna zrnca,a u biti niko ne vidi sebe ili da pocne od sebe.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 06/07/2018 : 22:32:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

A onda je Broj 1 otvorio svoje vreće s blagom i svi su živjeli sretno do kraja života... ;)



Ne znam baš, po ovom sistemu jedino bi on imao uvjete za takav život.



Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/07/2018 : 01:21:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Jedna od najboljih "baza" u Alan Fordu...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 07/07/2018 : 04:10:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Jedini razlog za natpisom ex yu je da ljudi znaju koja vrsta izdanja je u pitanju.
Go to Top of Page

nikotin
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2062 Posts

Member since 12/12/2016

Posted - 07/07/2018 : 12:48:54  Show Profile Show Extended Profile  Send nikotin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

Jedini razlog za natpisom ex yu je da ljudi znaju koja vrsta izdanja je u pitanju.

Da. Ima toliko izdanja Alan Forda da se nemožemo snači.

Spisak Alan Forda - MEGA
Spisak Alan Forda - MediaFire
Spisak Alan Forda - Google
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 07/07/2018 : 13:59:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Bilo je, zato i stoji. Pre svega je namenjeno čitaocima u Srbiji.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/07/2018 : 16:08:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ex yu. Bezveze. Svi znamo o cemu je rijec. Ali ako je sad tako, tako je... nama ostaje da to bojkotirano, sta ja znam, preskocimo... a i ne valja brale, izdanje...da valja, vojska sljedbenika Alan Forda, ovdje, bi ga pratila.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 07/07/2018 : 16:19:58  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Koga uopće zanima Alan Ford koji to i nije. I prvih 200 je previše.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 07/07/2018 : 16:29:15  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Dobro je,do 200 taman.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4988 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 07/07/2018 : 17:15:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 3

Možda je bilo redova za kafu, možda su se stripovi štampali na "wc papiru" ali je bilo neuporedivo poštenije vreme nego danas, sa pravim emocijama, pravim ljudima, bez rijaliti pošasti, bez starleta, bez ratova...

Što bi se reklo u Maxmagnusu: "BILO NAM JE BOLJE KAD NAM JE BILO GORE"!



Slažem se, neke stvari su nametnute sa zapada, upravo ovo što si naveo (reality pošast, starlete, razni instanti ...)

Ali, vezano uz "uspješnost" bivših država, evo ti citat Predraga Rajšića koji je više nego dovoljan (vidimo pokriće svih podijeljenih stanova, automobila itd za čim nemamo pravo žaliti):

Prvi znak da je robusnost jugoslovenske ekonomje bila iluzija pojavio se odmah posle Titove smrti. Osamdesete godine bile su obeležene odlaganjem početka vraćanja spoljnog duga Jugoslavije zbog finansijske nemoći privrede. Jugoslavija je 1991. godinu dočekala sa oko 20 milijardi dolara duga. Prethodno joj je Međunarodni monetarni fond umanjio ukupna potraživanja za 1.8 milijardi3 jer zemlja jednostavno nije imala sredstava za vraćanje ni kamata, a kamoli glavnice. Šta je ovom stanju prethodilo? Prethodilo mu je nekoliko decenija izgradnje ekonomije čija je struktura bila takva da joj je opstanak zavisio baš od stalnog povećanja spoljnog duga – ekonomije zavisnika.

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 07/07/2018 : 17:24:36  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

Niti je onda bilo sve lose,niti je danas sve dobro.
Problem je u tome sto smo napustili one dobre vrijednosti i stvari.
Svskako je bilo lipse,a u dosta stvari i bolje.To za kavu i gorivo...je u najmanju ruku diskutabilno.
No,u vezi ovoga "ex Yu"...i meni djeluje malo nezgrapno i nepotrebno,ali dobro,danas svi nesto grintaju,sve svakome smeta,prebrojavaju se krvna zrnca,a u biti niko ne vidi sebe ili da pocne od sebe.



Ma što je diskutabilno? A nije tako bilo? Daj ne palamudite više. Kao da je bilo poslije '45, a ne 80-te, da se elementarne potrepštine čekalo u kilometarskim kolonama. Sustav općom neimaštinom prisiljavao ljude da budu sretni ako kupe bicikl ili pile tipa 101 ili jugo. Ono, ne shvaćam nikako mentalni sklop onih koji žale za vremenima kad se naguravalo za 10 dkg kave, kilu šećera, deterdžent da i ne spominjemo. A tek par-nepar. Toga nigdje nije bilo (osim u Italiji, ali iz sasvim drugog razloga). Znači, ladate se uz prijenosnike i smartphone s pivom i ćikom (tko dimi) i žalite za vremenima kad je bio možda jedan Commodore na cijeli kvart, kad su se iste hlače nosile i po tjedan dana, a 'vrhunski' brendovi tenisica tipa Astra, Yassa, Startas i sl. po deset godina ili dok se ne raspadnu. Naravno, više su si mogli priuštiti samo 'oni'. Sad, ako vi koji ste ovud nostalgični spadate među njih onda se i ne čudim.

Nemojte prljati stripovske topice, imate onaj ex-yu tamo u svaštari pa cmizdrite za par-nepar i redovima za kavu, ulje i šećer.

Kratko i jasno - krajnje je patetičan i besmislen ovaj pokušaj CPG-a da tom forsiranom nostalgijom privuku par kupaca više. Nema od toga ništa. Ako su izdanje za SVE države nastale iz propale tvorevine onda su morali uvažiti dokle je došao SA. Da su ostali izdavač na razini Srbije druga priča, onda ih se ne tiče tko, gdje i do kuda je dogurao s izdavanjem AF. Ovako su napravili sr..e ne samo kolekcionarima SA, nego i svojima koji sad moraju raditi čušpajz s kolor izdanjima.

Bah... Ma što meni uopće treba gubiti vrijeme na gluposti... Sve rečeno, sve jasno (osim nekima).
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 07/07/2018 : 17:25:24  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nikotin

quote:
Originally posted by Jasko

Jedini razlog za natpisom ex yu je da ljudi znaju koja vrsta izdanja je u pitanju.

Da. Ima toliko izdanja Alan Forda da se nemožemo snači.



Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 07/07/2018 : 17:40:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Glupacima ne vredi objašnjavati.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 07/07/2018 : 17:43:16  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
A tek retardima koji u nedostatku suvislih i smislenih argumenata (a kao posljedica intelektualnog i umnog deficita) posežu za uvredama...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/07/2018 : 18:38:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

A tek retardima koji u nedostatku suvislih i smislenih argumenata (a kao posljedica intelektualnog i umnog deficita) posežu za uvredama...


A prijo, govoris ka "prosek"...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12911 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 07/07/2018 : 19:08:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Jedna od najboljih "baza" u Alan Fordu...



Da, da, baš antologijska
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18400 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 07/07/2018 : 22:09:27  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Meni exyu ne smeta..simpaticno cak.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2281 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 07/07/2018 : 23:03:08  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message  Reply with Quote

Nepotrebno i nakaradno,to ex-yu je čista glupost,zašto njihovo izdanje nije moglo nositi naziv kao što su npr.extra,zlatni,klasik,almanah,special i sl.I ne,meni to nije nimalo simpatično,pokušao sam kupovati njihove kolorce,ali ovo mi je u potpunosti ugasilo i ono malo želje za skupljanjem tog izdanja,evo na njuškalu predhodna dva broja dajem za samo 15 kn oba,samo da se toga riješim,i žao mi što sam uopće bacio novce na to.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 07/07/2018 : 23:25:22  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by roby05

Niti je onda bilo sve lose,niti je danas sve dobro.
Problem je u tome sto smo napustili one dobre vrijednosti i stvari.
Svskako je bilo lipse,a u dosta stvari i bolje.To za kavu i gorivo...je u najmanju ruku diskutabilno.
No,u vezi ovoga "ex Yu"...i meni djeluje malo nezgrapno i nepotrebno,ali dobro,danas svi nesto grintaju,sve svakome smeta,prebrojavaju se krvna zrnca,a u biti niko ne vidi sebe ili da pocne od sebe.



Ma što je diskutabilno? A nije tako bilo? Daj ne palamudite više. Kao da je bilo poslije '45, a ne 80-te, da se elementarne potrepštine čekalo u kilometarskim kolonama. Sustav općom neimaštinom prisiljavao ljude da budu sretni ako kupe bicikl ili pile tipa 101 ili jugo. Ono, ne shvaćam nikako mentalni sklop onih koji žale za vremenima kad se naguravalo za 10 dkg kave, kilu šećera, deterdžent da i ne spominjemo. A tek par-nepar. Toga nigdje nije bilo (osim u Italiji, ali iz sasvim drugog razloga). Znači, ladate se uz prijenosnike i smartphone s pivom i ćikom (tko dimi) i žalite za vremenima kad je bio možda jedan Commodore na cijeli kvart, kad su se iste hlače nosile i po tjedan dana, a 'vrhunski' brendovi tenisica tipa Astra, Yassa, Startas i sl. po deset godina ili dok se ne raspadnu. Naravno, više su si mogli priuštiti samo 'oni'. Sad, ako vi koji ste ovud nostalgični spadate među njih onda se i ne čudim.

Nemojte prljati stripovske topice, imate onaj ex-yu tamo u svaštari pa cmizdrite za par-nepar i redovima za kavu, ulje i šećer.

Kratko i jasno - krajnje je patetičan i besmislen ovaj pokušaj CPG-a da tom forsiranom nostalgijom privuku par kupaca više. Nema od toga ništa. Ako su izdanje za SVE države nastale iz propale tvorevine onda su morali uvažiti dokle je došao SA. Da su ostali izdavač na razini Srbije druga priča, onda ih se ne tiče tko, gdje i do kuda je dogurao s izdavanjem AF. Ovako su napravili sr..e ne samo kolekcionarima SA, nego i svojima koji sad moraju raditi čušpajz s kolor izdanjima.

Bah... Ma što meni uopće treba gubiti vrijeme na gluposti... Sve rečeno, sve jasno (osim nekima).


Ne znam za te,meni je bilo dobro.
Nikad nista nije zafalilo,a nikad mi niko nije bio "oni".
Nije bilo izobilje,ali bilo je dobro.
Ako ti to smeta,sorry.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 08/07/2018 : 00:30:45  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by roby05

Niti je onda bilo sve lose,niti je danas sve dobro.
Problem je u tome sto smo napustili one dobre vrijednosti i stvari.
Svskako je bilo lipse,a u dosta stvari i bolje.To za kavu i gorivo...je u najmanju ruku diskutabilno.
No,u vezi ovoga "ex Yu"...i meni djeluje malo nezgrapno i nepotrebno,ali dobro,danas svi nesto grintaju,sve svakome smeta,prebrojavaju se krvna zrnca,a u biti niko ne vidi sebe ili da pocne od sebe.



Ma što je diskutabilno? A nije tako bilo? Daj ne palamudite više. Kao da je bilo poslije '45, a ne 80-te, da se elementarne potrepštine čekalo u kilometarskim kolonama. Sustav općom neimaštinom prisiljavao ljude da budu sretni ako kupe bicikl ili pile tipa 101 ili jugo. Ono, ne shvaćam nikako mentalni sklop onih koji žale za vremenima kad se naguravalo za 10 dkg kave, kilu šećera, deterdžent da i ne spominjemo. A tek par-nepar. Toga nigdje nije bilo (osim u Italiji, ali iz sasvim drugog razloga). Znači, ladate se uz prijenosnike i smartphone s pivom i ćikom (tko dimi) i žalite za vremenima kad je bio možda jedan Commodore na cijeli kvart, kad su se iste hlače nosile i po tjedan dana, a 'vrhunski' brendovi tenisica tipa Astra, Yassa, Startas i sl. po deset godina ili dok se ne raspadnu. Naravno, više su si mogli priuštiti samo 'oni'. Sad, ako vi koji ste ovud nostalgični spadate među njih onda se i ne čudim.

Nemojte prljati stripovske topice, imate onaj ex-yu tamo u svaštari pa cmizdrite za par-nepar i redovima za kavu, ulje i šećer.

Kratko i jasno - krajnje je patetičan i besmislen ovaj pokušaj CPG-a da tom forsiranom nostalgijom privuku par kupaca više. Nema od toga ništa. Ako su izdanje za SVE države nastale iz propale tvorevine onda su morali uvažiti dokle je došao SA. Da su ostali izdavač na razini Srbije druga priča, onda ih se ne tiče tko, gdje i do kuda je dogurao s izdavanjem AF. Ovako su napravili sr..e ne samo kolekcionarima SA, nego i svojima koji sad moraju raditi čušpajz s kolor izdanjima.

Bah... Ma što meni uopće treba gubiti vrijeme na gluposti... Sve rečeno, sve jasno (osim nekima).


Ne znam za te,meni je bilo dobro.
Nikad nista nije zafalilo,a nikad mi niko nije bio "oni".
Nije bilo izobilje,ali bilo je dobro.
Ako ti to smeta,sorry.




Tebi je bilo dobro, mnogima kazamat.
Uglavnom, svi vi nostalgičari imate za to prikladan topic, pa tamo žalujte koliko vas volja. Nemojte zlorabiti trenutnu temu, tj. komični pokušaj izdavača da jeftinom nostalgijom ulovi pokojeg kupca.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/07/2018 : 02:53:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
One prave stovatelje Alana Forda ce uvatiti, da ne kazem za sto...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 08/07/2018 : 07:01:33  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by roby05

quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by roby05

Niti je onda bilo sve lose,niti je danas sve dobro.
Problem je u tome sto smo napustili one dobre vrijednosti i stvari.
Svskako je bilo lipse,a u dosta stvari i bolje.To za kavu i gorivo...je u najmanju ruku diskutabilno.
No,u vezi ovoga "ex Yu"...i meni djeluje malo nezgrapno i nepotrebno,ali dobro,danas svi nesto grintaju,sve svakome smeta,prebrojavaju se krvna zrnca,a u biti niko ne vidi sebe ili da pocne od sebe.



Ma što je diskutabilno? A nije tako bilo? Daj ne palamudite više. Kao da je bilo poslije '45, a ne 80-te, da se elementarne potrepštine čekalo u kilometarskim kolonama. Sustav općom neimaštinom prisiljavao ljude da budu sretni ako kupe bicikl ili pile tipa 101 ili jugo. Ono, ne shvaćam nikako mentalni sklop onih koji žale za vremenima kad se naguravalo za 10 dkg kave, kilu šećera, deterdžent da i ne spominjemo. A tek par-nepar. Toga nigdje nije bilo (osim u Italiji, ali iz sasvim drugog razloga). Znači, ladate se uz prijenosnike i smartphone s pivom i ćikom (tko dimi) i žalite za vremenima kad je bio možda jedan Commodore na cijeli kvart, kad su se iste hlače nosile i po tjedan dana, a 'vrhunski' brendovi tenisica tipa Astra, Yassa, Startas i sl. po deset godina ili dok se ne raspadnu. Naravno, više su si mogli priuštiti samo 'oni'. Sad, ako vi koji ste ovud nostalgični spadate među njih onda se i ne čudim.

Nemojte prljati stripovske topice, imate onaj ex-yu tamo u svaštari pa cmizdrite za par-nepar i redovima za kavu, ulje i šećer.

Kratko i jasno - krajnje je patetičan i besmislen ovaj pokušaj CPG-a da tom forsiranom nostalgijom privuku par kupaca više. Nema od toga ništa. Ako su izdanje za SVE države nastale iz propale tvorevine onda su morali uvažiti dokle je došao SA. Da su ostali izdavač na razini Srbije druga priča, onda ih se ne tiče tko, gdje i do kuda je dogurao s izdavanjem AF. Ovako su napravili sr..e ne samo kolekcionarima SA, nego i svojima koji sad moraju raditi čušpajz s kolor izdanjima.

Bah... Ma što meni uopće treba gubiti vrijeme na gluposti... Sve rečeno, sve jasno (osim nekima).


Ne znam za te,meni je bilo dobro.
Nikad nista nije zafalilo,a nikad mi niko nije bio "oni".
Nije bilo izobilje,ali bilo je dobro.
Ako ti to smeta,sorry.




Tebi je bilo dobro, mnogima kazamat.
Uglavnom, svi vi nostalgičari imate za to prikladan topic, pa tamo žalujte koliko vas volja. Nemojte zlorabiti trenutnu temu, tj. komični pokušaj izdavača da jeftinom nostalgijom ulovi pokojeg kupca.


Ovo je off topic,ali zavrsit cu samo.
Da ne duljim,ja sam svoje misljenje o CPG Alanu vec dao i slazem se da mi se ne svidja,ali ne zbog tog "exju" vec zbog same forme i kvalitete.
Nisam ni nostalgicar,niti zalim,samo vidim.
Spominjes kazamate,bilo ih je,da je jedan puno je,ali istim tim kazamatlijama nije smetalo ocerupat "voljenu" domovinu kao naknadu za to,ali nisu svi jednaki.Opet kazem,ne znam kako je bilo tebi ili nekome koga znas,ali u nas se 80-ih moglo naci Adidasa,Pume,Reuscha...Nikad u zivotu nisam kupovao polovne knjige,a danas su ih pune knjizare.Sto se tice kave,secera...bolje je cekat to nego red za pucku kuhinju ili kontejner,zar ne?
Mogao bi danima,ali toliko.
Zivimo mi bolje danas u nekom smislu,ali to ti je dobra kuca na losim temeljima.
Ja zavrsio!

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 08/07/2018 : 07:53:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Alo bre, jebali vas bonovi, deterdženti, par nepari i kafe! Izdanje je ex yu da bi, najpre, čitaoci u Srbiji znali da je u pitanju tzv. staro izdanje. Ako vam ništa iz te države ne valja i nije valjalo, koj moj čitate Alana Forda?

A mogu misliti koji je to kazamat bio kada ste imali pet ili deset godina, beše druga Kambodža. Indoktrinacija društva.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 08/07/2018 : 08:03:38  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Sve ce to narod pozlatit.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page
Page: of 567 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.73 seconds. Snitz Forums 2000