forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Naj naj od Zagora
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 04/08/2005 : 21:45:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Danas mi je jedan prijatelj rekao : pocinjem kupovati Zagor extra redovno svaki mjesec. Bilo mi je cudno jer nije kupovao stripove ranije baš redovno, tu i tamo po koji komplet od 3 i to je sve. Pitao sam ga otkud to pa mi je rekao : Pa dolaze najbolje epizode koje su proslavile Zagora, Zlatna Serija od 300 i nešto.
Naravno, kad sam razmislio, shvatio sam da je u pravu. Uskoro dolaze price o Zimskoj Zmiji, Samurajima, Zagor protiv Supermikea, Kozaci, Gnev Osaga, Kandraks prvi put i vjerovatno još odlicnih prica kojih se sada napamet ne mogu sjetiti. U svakom slucaju ljubitelje Zagora cekaju najljepše dvije godine života. Sve te divne, ranije teško nabavljive price, uskoro u trafikama. Kad samo pomislim na jednu od najdužih prica (o Zimskoj Zmiji) ili o dvoboju sa Mikeom, dode mi toplo oko srca.
Nedavno sam malo pokudio Ludens pa koristim ovu priliku da se iskupim i da se unaprijed zahvalim na komadicu stripske povijesti na našim prostorima.

>>> I hope the party in my head never stops <<<

don felipe
New Member

Bosnia and Herzegovina
270 Posts

Member since 28/08/2003

Posted - 04/08/2005 : 21:51:10  Show Profile Show Extended Profile  Send don felipe a Private Message
I meni je drago zbog tih epizoda, jer ih nikada nisam citao. A prema komentarima na forumu i recenzijama odlicne su. :)
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 04/08/2005 : 21:55:52  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Ima nas koji cemo kao najbolje izdvojiti pojedine epizode nakon "Nestalog istrazivaca" koji otvara jedno sjajno razdoblje, no da, u pravu si, extra serija sad postaje extra dobra.

Prvo pojavljivanje Butchera (drugo je u specijalcu "Kozno lice") u epizodama Tvrdjava na moru/Eksploziv AZ 119/Sedmorica neustrasivih/Izvidnica straha/Obracun kod Big Beja takodjer spada u Zagorove vrhunce i cudi me sto malo ljudi cijeni tu petodijelnu pricu.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 04/08/2005 : 22:20:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
ZS 336-341
ZS 359-361
ZS 498-508
ZS 528 (Extra 10)
ZS 583-588
ZS 611-613
ZS 639-641
ZS 941-946
SD 9-12
SD 19-21
SD 50-52
P.S. Skratio sam popis meni najboljih epizoda na najmanju mogucu mjeru; sigurno sam nešto i zaboravio!

Grad Stripova, vješanje svakog sata.
Strance dobrodošao...
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 04/08/2005 : 22:27:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by VALTER

Ima nas koji cemo kao najbolje izdvojiti pojedine epizode nakon "Nestalog istrazivaca" koji otvara jedno sjajno razdoblje, no da, u pravu si, extra serija sad postaje extra dobra.

Prvo pojavljivanje Butchera (drugo je u specijalcu "Kozno lice") u epizodama Tvrdjava na moru/Eksploziv AZ 119/Sedmorica neustrasivih/Izvidnica straha/Obracun kod Big Beja takodjer spada u Zagorove vrhunce i cudi me sto malo ljudi cijeni tu petodijelnu pricu.


mislim da je spominjana svaki put kad se pricalo o najboljim epizodama, šteta što (još) nema recenzije
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 04/08/2005 : 23:26:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Da, i ja se dobro secam da je uvek bila u top 5 prica
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 04/08/2005 : 23:34:54  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Nisan cita nadolazece epizode,i zato jedva cekan-posebno Supermikea
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 04/08/2005 : 23:41:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by VALTER

Ima nas koji cemo kao najbolje izdvojiti pojedine epizode nakon "Nestalog istrazivaca" koji otvara jedno sjajno razdoblje, no da, u pravu si, extra serija sad postaje extra dobra.

Prvo pojavljivanje Butchera (drugo je u specijalcu "Kozno lice") u epizodama Tvrdjava na moru/Eksploziv AZ 119/Sedmorica neustrasivih/Izvidnica straha/Obracun kod Big Beja takodjer spada u Zagorove vrhunce i cudi me sto malo ljudi cijeni tu petodijelnu pricu.


Pazi kad sam se sjetio i te price, kada sam otvarao topic. U pravu si, fenomenalna je, ali nisam spomenuo jer je to ipak malo kasnije(ZS oko broja 500). No, necemo ni to još dugo cekati...

>>> I hope the party in my head never stops <<<
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 04/08/2005 : 23:42:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by vice

Nisan cita nadolazece epizode,i zato jedva cekan-posebno Supermikea


Ako voliš stripove o Zagoru, ceka te 100% uživanje.

>>> I hope the party in my head never stops <<<
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 04/08/2005 : 23:45:04  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Zagor mi je broj 1 i ne sumnjan u dobru zabavu-ajme šta san nestrpljiv
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 05/08/2005 : 00:49:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Ako nemas te stripove, mozes ih nabaviti na CD-u, ako imas dobar i veliki monitor, uzivaces jednako dobro, jedino sto ih neces moci citati u WC-u (ako imas notebook, moci ces onda i u WC-u)
Go to Top of Page

JORGE
Junior Member



Croatia
483 Posts

Member since 21/04/2004

Posted - 05/08/2005 : 01:01:57  Show Profile Show Extended Profile  Send JORGE a Private Message
Meni najdraže Zagorove epizode pocinju brojem 177 (original broj), u to vrijeme sam poceo citati Zagora i te epizode su mi obilježile djetinjstvo, mislim da cu totalno "podjetinjiti" kad one dodu na red, (pogledajte samo te naslovnice pa ce te se sjetiti tih odlicnih prica).
A opet drage su mi i ove epizode koje sada slijede jer sam rijetko koju od njih citao.
U svakom slucaju ODLICNO !!!
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 05/08/2005 : 01:09:11  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Ipak su najbolje ove koje upravo izlaze i koje ce tek izaci. Neke od meni najboljih prica su vec izasle ("Tajanstveno krstarenje", "Povratak u Darkvud", "Bratic Simon", "Zagorova odiseja"...)
Go to Top of Page

vikic
Advanced Member



Croatia
4737 Posts

Member since 06/03/2003

Posted - 05/08/2005 : 01:51:44  Show Profile Show Extended Profile  Send vikic an ICQ Message  Send vikic a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Ako nemas te stripove, mozes ih nabaviti na CD-u, ako imas dobar i veliki monitor, uzivaces jednako dobro, jedino sto ih neces moci citati u WC-u (ako imas notebook, moci ces onda i u WC-u)




ništa ne može nadomjestiti onaj dobar stari miris staroga papira :)


"you can't please everyone so you got to please yourself"
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 05/08/2005 : 01:56:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Za to ti onda ne trebaju ovi novi koji izlaze, vec stari "Dnevnikovi", po mogucnosti skinuti sa nekog tavana ili iz nekog podruma gde su stajali prethodnih 30 gidina
Go to Top of Page

Slovenac
Senior Member

Slovenia
1759 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 05/08/2005 : 07:22:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Slovenac a Private Message
I po meni u naredne dve godine dolaze najbolje epizode extra zagora.
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 05/08/2005 : 09:48:13  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
U potpunosti se slažem. Zlatna era...

Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 05/08/2005 : 09:49:28  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
Nadam se najboljemu...ne želim neka razocaranja

"Velikodušnost bez premca"
www.alanford.co.nr - stranica o AF-u http://www.forums.com/phpbb/
"Na ovome svijetu teško je biti glup,prevelika je konkurencija
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 05/08/2005 : 09:53:04  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Nece ih biti. Vjeruj mi.

Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2406 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 05/08/2005 : 10:15:52  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message
Obi, pozdravi prijatelja i reci mu da malo kasni sa pocetkom
kupovanja najboljih epizoda Zagora. Najbolje epizode zapocele su još sredinom 2003 sa Zagorom protiv vampira, pa Odiseja, Zombi,Kapetan Zmija, Bratic Simon, Povratak u Darkvud i sad Podvodno cudovište Nisam baš neki jaki Zagorov fan ali ovo vrijedi imati.
Go to Top of Page

Star Wars
Senior Member

Croatia
1076 Posts

Member since 11/07/2005

Posted - 05/08/2005 : 11:52:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Star Wars's Homepage  Send Star Wars a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Danas mi je jedan prijatelj rekao : pocinjem kupovati Zagor extra redovno svaki mjesec. Bilo mi je cudno jer nije kupovao stripove ranije baš redovno, tu i tamo po koji komplet od 3 i to je sve. Pitao sam ga otkud to pa mi je rekao : Pa dolaze najbolje epizode koje su proslavile Zagora, Zlatna Serija od 300 i nešto.
Naravno, kad sam razmislio, shvatio sam da je u pravu. Uskoro dolaze price o Zimskoj Zmiji, Samurajima, Zagor protiv Supermikea, Kozaci, Gnev Osaga, Kandraks prvi put i vjerovatno još odlicnih prica kojih se sada napamet ne mogu sjetiti. U svakom slucaju ljubitelje Zagora cekaju najljepše dvije godine života. Sve te divne, ranije teško nabavljive price, uskoro u trafikama. Kad samo pomislim na jednu od najdužih prica (o Zimskoj Zmiji) ili o dvoboju sa Mikeom, dode mi toplo oko srca.
Nedavno sam malo pokudio Ludens pa koristim ovu priliku da se iskupim i da se unaprijed zahvalim na komadicu stripske povijesti na našim prostorima.

>>> I hope the party in my head never stops <<<



Jesu li ti Zagori koje si nabrojao redovni Zagori Extra ili možda specijalci ili maxi?
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 05/08/2005 : 11:56:28  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Bas svasta pitas. Kakav maxi ili specijalac kad govorimo o extra seriji, sto ce reci reprintima regularnih brojeva.
Go to Top of Page

escobar
Starting Member

32 Posts

Member since 04/08/2005

Posted - 05/08/2005 : 13:38:12  Show Profile Show Extended Profile  Send escobar a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Ako nemas te stripove, mozes ih nabaviti na CD-u, ako imas dobar i veliki monitor, uzivaces jednako dobro, jedino sto ih neces moci citati u WC-u (ako imas notebook, moci ces onda i u WC-u)



Kako mogu doc do tog CD-a,dali neko prodaje?
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12516 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 05/08/2005 : 13:41:10  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message
quote:
Originally posted by escobar

quote:
Originally posted by ---dp---

Ako nemas te stripove, mozes ih nabaviti na CD-u, ako imas dobar i veliki monitor, uzivaces jednako dobro, jedino sto ih neces moci citati u WC-u (ako imas notebook, moci ces onda i u WC-u)



Kako mogu doc do tog CD-a,dali neko prodaje?



stavi novi topic da tražiš Zagora na cd pa ceš vidjeti ko ce se ti javiti
Go to Top of Page

escobar
Starting Member

32 Posts

Member since 04/08/2005

Posted - 05/08/2005 : 13:42:10  Show Profile Show Extended Profile  Send escobar a Private Message
quote:
Originally posted by panzer

quote:
Originally posted by escobar

quote:
Originally posted by ---dp---

Ako nemas te stripove, mozes ih nabaviti na CD-u, ako imas dobar i veliki monitor, uzivaces jednako dobro, jedino sto ih neces moci citati u WC-u (ako imas notebook, moci ces onda i u WC-u)



Kako mogu doc do tog CD-a,dali neko prodaje?



stavi novi topic da tražiš Zagora na cd pa ceš vidjeti ko ce se ti javiti



Još jedan thanx
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 05/08/2005 : 13:48:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Te Cd-ove imaju mnogi na ovom forumu, i ne samo te CD-ove...
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000