forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Novije Stanove DD naslovnice
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

kiky
stripovi.com suradnik



7309 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 30/08/2005 : 21:32:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Dali se to meni cini ili Stano crta sve bolje i bolje naslovnice?
Evo samo nekoliko posljednjih izdanih epizoda u Italiji...







Nekako su maštovitije, ljepše obojene nego što su bile prije. Prije je to bilo sve nekako ukoceno, nekako samo tako nacrtano, relativno neinspirativno, pa cak i pomalo lijeno...
A sad mi ih je baš lijepo za gledati.







you candy perfume girl

Kant
Average Member

Croatia
716 Posts

Member since 17/08/2004

Posted - 30/08/2005 : 22:29:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Kant a Private Message
Je, ljepse su nacrtane. a ono sto je stvarno bolje je koloriranje. Premda su meni nekako draze Villine...Valjda jer sam bio klinac kad sam ih prvi put vidjao na kioscima...

Edited by - Kant on 30/08/2005 22:30:06
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 30/08/2005 : 23:19:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Jos da ima i na jednoj faca Dylana,sve nesto sakrio.

Porter
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7744 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 31/08/2005 : 01:02:06  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
kiky, uopce ti se ništa ne cini, sve je puka realnost . naš angelo stano je svake godine sve bolji i maštovitiji u crtanju DD naslovnica, a i ekipa kolorista takoder mnogo bolje odraduje svoj posao, nego što je to bio slucaj ranije. e još da izlaze sad te epizode, a ne ova psihomucenja koja su kod nas trenutno aktuelna.
Go to Top of Page

wiz
Advanced Member

Slovenia
5487 Posts

Member since 20/10/2003

Posted - 31/08/2005 : 01:10:40  Show Profile Show Extended Profile  Send wiz a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

Jos da ima i na jednoj faca Dylana,sve nesto sakrio.

Porter




izgleda ga jebe nos

_____________________
Hundreds F Vampires!
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 31/08/2005 : 01:17:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Je, naslovnice su mu sve bolje i bolje!
Pogotovo u zadnjih pedesetak brojeva.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 31/08/2005 : 01:18:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Vilja jeste izvrstan crtac, ali kod Stano-a mi je Dilan nekako onaj pravi Dilan...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7264 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 31/08/2005 : 01:59:29  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Stano je za Dylana definitivno meni bolji od Ville a i doista je sve bolji i bolji.

I feel like somebody put something in my drink
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7309 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 31/08/2005 : 13:08:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Vec i ove posljednje epizode koje mi citamo su zanimljive po naslovnicama. "San razuma" tu je izgleda Dylan samo nalijepljen na pozadinu, pa "Rodjen za ubijanje" one kompjuterski "renderirana" pozadina planina i oblaka, pa "Super. podražaji" isto zanimljiva pozadina, vidim upotrebu kompjutera u kreiranju naslovnica... i to mi je "cool"!

you candy perfume girl
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3054 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 31/08/2005 : 13:38:20  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
meni je osobno villa crtao ljepše naslovnice, ali kao što je netko vec rekao ovdje Stano je najbolje "prokljuvio" atmosferu oko Dylana
Go to Top of Page

Profesor
Average Member



Serbia
653 Posts

Member since 24/06/2005

Posted - 31/08/2005 : 17:00:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Profesor a Private Message
Ja Stana licno obozavam.Izmedju ostalog i zbog toga sto je do kraja uspeo da skine stil jednog od mojih omiljenih slikara(ali do kraja),a koji idealano lezi Dylanu.Sto se naslovnica tice meni su one uvek bile sjajne.Bilo bi dobro samo da je vise stripova sa njegovim potpisom.
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 31/08/2005 : 18:01:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
Spada mi u prvu trojicu crtaca u Italiji.Naslovnice su mu fantasticne.

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself.



Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 03/09/2005 : 01:22:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Oltre quella porta, i pored solidno loše naslovnice, spada u onu sortu Dylana koja ce opet pocepati fanove na pola, kao što je La scelta, snezanome i Tocco di Diavolo...

I pisala ga je Barbatova, naravno.

--
"Si tous les generaux et amiraux du monde, quelles que soient le couleurs et les etoiles, avaient chacun un chat sur les genoux, hebin moi, je me sentirais vachement mieux, moi!"
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 03/09/2005 : 01:26:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
E da.

Damjane, udri. ;)

--
"Si tous les generaux et amiraux du monde, quelles que soient le couleurs et les etoiles, avaient chacun un chat sur les genoux, hebin moi, je me sentirais vachement mieux, moi!"
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7309 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 03/09/2005 : 19:14:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
I novi friško izašli DD ludens #82 "Druid" se može pohvaliti privlacnom Stanovom naslovnicom... no, kako vam se stripoljupci cini sadržaj ove Rujuove umotvorine? Još samo jedna u nizu ruju-promašaja ili možda ipak nešto više?

you candy perfume girl
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 03/09/2005 : 20:02:14  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Dali se to meni cini ili Stano crta sve bolje i bolje naslovnice?




bitje da su mu povetjali honorar


****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

Kant
Average Member

Croatia
716 Posts

Member since 17/08/2004

Posted - 03/09/2005 : 20:06:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Kant a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

I novi friško izašli DD ludens #82 "Druid" se može pohvaliti privlacnom Stanovom naslovnicom... no, kako vam se stripoljupci cini sadržaj ove Rujuove umotvorine? Još samo jedna u nizu ruju-promašaja ili možda ipak nešto više?

you candy perfume girl




Kupio sam danas, prelistao, ali nekako se nisam mogao prisiliti da ga procitam. Postao mi je DD pomalo zamoran. Ali procitati cu ga valjda ovih dana...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 03/09/2005 : 20:23:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Ruju nikad ne promašuje... Kad smo vec kod lokacija, zar je to vec na kioscima? Odoh onda trkom!

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7264 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 03/09/2005 : 23:05:50  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Sad se bacam na citanje.Dylana je najbolje citat po noci.

I feel like somebody put something in my drink

Edited by - vice on 03/09/2005 23:06:21
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7309 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 04/09/2005 : 19:53:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Ruju se stvarno mora priznati jedna stvar; dobro zna zapoceti svaku pricu, onako tajanstveno i intrigantno. Tako je i sa "Druidom"... prva scena s Dylanom zarobljenim u kuci od strane obitelji koja cuva mracnu tajnu, a mi polako tijekom price doznajemo kako se našao u toj situaciji. Ruju solidno razvija epizodu koja te jednostavno tjera da je dalje citaš... no, poznavajuci Rujua tijekom citanja bi svakome trebalo pasti na pamet hoce li rasplet opet predvidljiv, naivan i neuvjerljiv?
Ovog puta je Ruju malo drugacije rješio situaciju, ostao je nedorecen i to, cini se, namjerno. Kao što rece jedan od likova na kraju "sva pitanja ce ostati bez odgovora" kako za Dylana tako i za nas. E sad ili time Ruju misli da je napravio lukav potez ili je sam shvatio nesposobnost uoblicavanja pametnog uzroka problemu cijele price pa je sam rasplet ostavio u magli.
No, da se tada stice dojam da ovoj prici puno toga fali i da neki dijelovi price ostaju nerazjašnjeni a samim time, zbog manjka objašnjenja, pomalo besmisleni i to je istina... a to scenaristu opet ne ide u prilog.
No, Groucho mi je ovdje jako dobar sa odlicnim repertoarom viceva (vic sa kinezom je genijalan).

Možda malo bolji "Super. opažaja" i "Rodjen za ubijanje" ali ipak se Ruju još uvijek nije riješio nekih svojih boljki kojima je obasuo i ovu epizodu.
Ocjena; -3!

you candy perfume girl
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7264 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 04/09/2005 : 20:13:02  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Da ostaje malo nedoreceno šta se tice te urote al mi je fenomenalna epizoda.

I feel like somebody put something in my drink
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000