forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 najbolji dylayn dog broj
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

pepopepic
Average Member

Croatia
953 Posts

Member since 08/12/2004

Posted - 02/09/2005 : 14:30:36  Show Profile Show Extended Profile  Send pepopepic a Private Message  Reply with Quote
Uspomene na nevidljivog
Bogomoljkini zločini
Proročanstvo



www.freewebs.com/faraonsun
ARMADA
Pistačio sladoled.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 02/09/2005 : 14:50:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
dugački pozdrav
uspomene na nevidljivog
prokleti dan
poslije ponoći
dok nas smrt ne rastavi
johny freak
to su mi najbolji, otprilike tim redom
iza njih su mi još dobri ovi
alfa i omega
dvorac straha i dama u crnom
morgana
bogomoljkini zločini
skener
jezero na nebu
i vjerojatno još pokoji
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 02/09/2005 : 15:16:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Čitao sam samo dnevnikove i extra seriju i ovi su mi ok:
Zora živih mrtvaca
Sjećanja na nevidljivog
Poslije ponoći
Vidio sam kako umireš
Golkonda
Direktni prenos

>>> I hope the party in my head never stops <<<
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 02/09/2005 : 17:01:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message  Reply with Quote
Da ne pisem na dugo i nasiroko-Uspomene nevidljivog,serijal golkonda.

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself.



Go to Top of Page

Pavel
Senior Member

Croatia
1233 Posts

Member since 25/08/2005

Posted - 02/09/2005 : 17:33:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel a Private Message  Reply with Quote
Svatko ima svoje favorite što je u redu.Evo mojih
1.Dvorac strave/Dama u Crnom-prvi Dylan u dva dijela, uopće nije horor ali ima šarma i atmosfere. 2.Tamnica od papira-isto kao pod jedan 3.Arakne/Proročanstvo-epizoda koja bi mi bila u top pet da nije onakvog idiotskog završetka.
4.Sukob-sjećam se da je crtež bio dobar
5.Apokalipsa-definitivno jedna od najboljih epizoda uopće
6.Tri puta nula-originalna priča, inteligentan scenarij,dobra atmosfera
7.Vrata pakla-isto kao pod jedan i dva
...

napomena:ovih sedam mi je prvo palo na pamet,da sam pisao tjedan dana prije ili poslije vjerojatno bi izgledalo drukčije, vjerujem da to vrijedi i za ostale ovdje prisutne.To nam samo potvđuje da ovakvi popisi nemaju baš nekog smisla ali vrijede da sami sebe podsjetimo.Ima tu još dosta zbilja dobrih epizoda,hvala što si mi pomogao da ih se sjetim.

Edited by - Pavel on 02/09/2005 17:37:14
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 02/09/2005 : 17:50:33  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Evo vam i trenutnog stanja:
1. Sećanja/uspomene nevidljivog 10
2. Morgana/Igra sa smrću 7
3. Dugački pozdrav/Dvorac straha-Dama u crnom/Posle-poslije ponoći 6
4. Dok nas smrt ne rastavi 5
5. Prokleti dan/Alfa i omega/Dogodiće se sutra/Golkonda 4

Gutta cavat lapidem non vi sed saepe cadendo.
Go to Top of Page

dejd
New Member

135 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 02/09/2005 : 17:51:44  Show Profile Show Extended Profile  Send dejd a Private Message  Reply with Quote
jedina stvar koja me u dylanu nervira je što se romantični zapleti ne održavaju kroz epizode,već u svakom pohebe jednu ženu,mislim da bi s tim bio mnogo kvalitetniji
Go to Top of Page

Pavel
Senior Member

Croatia
1233 Posts

Member since 25/08/2005

Posted - 02/09/2005 : 18:09:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dejd

jedina stvar koja me u dylanu nervira je što se romantični zapleti ne održavaju kroz epizode,već u svakom pohebe jednu ženu,mislim da bi s tim bio mnogo kvalitetniji



Tako je.Dylan je jako proturječan lik zato mi i nije previše drag.
Navodno je vrlo senzibilan i romantičan (ima sve moguće fobije) a spavao je s više žena nego James Bond.Bolje bi bilo da je udovac i da izbjegava bilo kakve kontakte sa ženama .Isto vrijedi i za muziku koju sluša: Tartinijev "Trillo del Diavolo" (jedna od najljepših violinskih sonata uopće koja se by the way uopće ne može izvoditi na klarinetu) ne paše uz Rolling stonese i Eltona Johna(!) koji su se pojavljivali kao soundtrack nekih epizoda.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 02/09/2005 : 18:19:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Imam doma 30-ak starih epizoda i stvarno se zna zalomit super priča, ali strip ko strip je previše plitak (barem za moj ukus), tip je sjeo za stol i reko sam sebi da će napravit strip u koji će ubacit sva čudovišta (zombiji, vampiri, vukodlaci, sotona, zona sumraka itd...)
i još samo da glavni lik ima ime koje se lako pamti i eto.....nastao je Dylan Dog. Može se iz toga svega izrodit 30- ak dobrih epizoda, al onda slijedi razvodnjavanje i ponavljanje.

"It is a strange fate that we should suffer so much fear and doubt over so smaller thing...such little thing"- Boromir
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 02/09/2005 : 18:20:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
DUGAČKI POZDRAV
PROKLETI DAN
UBOJICA
POSLIJE PONOĆI
VIDIO SAM KAKO UMIREŠ
IZA OGLEDALA
SENKE PROŠLOSTI
itd

luđaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8225 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 05/09/2005 : 05:32:39  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
Doktor Ksabaras
Lepota demona
Prokleti dan
Morgana
Posle ponoci
Gospodar tisine
Mefisto
S druge strane smrti
Dugacki pozdrav
Dzoni Frik

Why don't you write books people can read?
(Nora Joyce)
Go to Top of Page

apokalips
Average Member

Croatia
632 Posts

Member since 05/09/2005

Posted - 05/09/2005 : 19:11:35  Show Profile Show Extended Profile  Send apokalips a Private Message  Reply with Quote
prije sam bio veliki ljubitelj dylan doga pa sam ga bez razloga prestao čitati.no prošle 4godine i ponovno ga kupujem na kioscima.Najboli mi je broj rođen za ubijanje,morgana, druid mi nije loš i svi ostali 30 koje sam sakupio u 6 mjeseci.volio bih da ga nisam bio prekinuo kupovat.

fuck
Go to Top of Page

langolijerka
Starting Member

3 Posts

Member since 05/09/2005

Posted - 05/09/2005 : 19:26:59  Show Profile Show Extended Profile  Send langolijerka a Private Message  Reply with Quote
super su mi oni sa ružičastim zecom,znam da su dva sa tim likom al se nemrem sjetit kak se zovu...
Go to Top of Page

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 05/09/2005 : 19:51:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message  Reply with Quote
Welcome Langolijerka!
Go to Top of Page

TORQUE
Senior Member



Croatia
2781 Posts

Member since 27/04/2005

Posted - 05/09/2005 : 20:27:21  Show Profile Show Extended Profile  Send TORQUE a Private Message  Reply with Quote
Dobrodošla,fali nam ženske populacije na forumu!

It's going to be blood for blood and by the gallon. These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days. They're back!
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7741 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 05/09/2005 : 20:30:41  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by langolijerka

super su mi oni sa ružičastim zecom,znam da su dva sa tim likom al se nemrem sjetit kak se zovu...



"ružičasti zečevi ubijaju"....eto sad znaš i naslov
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8225 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 06/09/2005 : 16:57:09  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
I Zemlja obojenih sjena.

Why don't you write books people can read?
(Nora Joyce)
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 06/09/2005 : 17:42:58  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
A kakav je "Kamena klepsidra" zna li netko.Nisam vidio da ga je itko naveo u redovima najboljih,a uzalud mi je tražiti recenziju...Samo mi je taj ostao do cijenjene kolekcije DD-a.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8225 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 06/09/2005 : 17:44:59  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
Meni se svideo. Roi. Klasika.

Why don't you write books people can read?
(Nora Joyce)
Go to Top of Page

Star Wars
Senior Member

Croatia
1076 Posts

Member since 11/07/2005

Posted - 06/09/2005 : 17:46:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Star Wars's Homepage  Send Star Wars a Private Message  Reply with Quote
Ja sam jos prije citao kojeg, no mene to bas ne privlaci.

The Force is in my hands....
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 06/09/2005 : 17:46:57  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
...A di mi baš Roi fali,jebenti?!
hvala,senko,pouzdam se u tvoj izbor.

Edited by - kico on 06/09/2005 17:47:49
Go to Top of Page

Leo Charm
Average Member

Serbia
724 Posts

Member since 18/12/2004

Posted - 14/09/2005 : 03:46:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Leo Charm's Homepage  Send Leo Charm a Private Message  Reply with Quote
A propo Ninelove liste najgorih: ne znam zasto bi Na ruti Moby Dicka bio na listi, to je veoma funkcionalna prica (mada, ako mislis na kraj, slazem se da je diskutabilan, o tome je bilo reci na recenzijama kad je ovaj specijal objavljen, no vox populi je bio da je epizoda odlicna) plus Brindisi, ali cini se da je to Faracijev hajlajt, upuceniji u aktuelna izdanja ovog scenaristu ne odvajaju mnogo od kolege mu Ruju-a. Sto se stotog broja tice, nije ni to los nego komplikovan broj, sav u simbolima - kako se i zakljucilo na kraju one ogromne forumske dd-teorije.

Kico, pero Klepsidre je u rukama cika-Chijavija, i bliza je njegovim kliseima nego retkim blistavim momentima poput Partije sa smrcu, dakle ne ocekuj tako nesto. A Roi ti anyway svu paznju odnese na crtez, bar meni on uvek podugne kvalitet i loseg scenarija.

Sto se novijih brojeva tice, meni se dopao Paolicin debi. Preeevise komplikovano, ali smo toliko zasli u agoniju ispiranja mozga previse plitkim pricama da nista ne fali necem ovakvom. A eto Djole kaze da je Barbatova sad vec sjajna i vec iznad tih pocetnickih zamki, pa da vidimo.

...mozda sam i ja nekad zazobzo paszovo sap...!
Go to Top of Page

ninel
Senior Member



Serbia
1576 Posts

Member since 16/11/2004

Posted - 14/09/2005 : 09:46:11  Show Profile Show Extended Profile  Send ninel a Private Message  Reply with Quote
Dobro, na stranuto što ionako ne volim Melvilovog Mobi Dika, ne volim adaptacije ma koliko bile slobodne i na kraju- ne podnosim Brindisija kao crtača (iako je nacrtao meni jako dragu epizodu Dok nas smrt ne rastavi- ali kako bi to tek Roi nacrtao!!)
Največi promašaj u ovoj priči je Faračijevo objašnjenje zašto Dilan Dog- za kojeg svi znamo da voli životinje i da je vegetarijanac- stane na stranu kitolovaca protiv belog kita.
Naime kapetan broda pokaže Dilanu jedan film u kojem beli kit napada jedan brod i uništi ga. Mi to ne znamo kakav je to brod ali kasnije vidimo brodolomnike u čamcu koji imaju na majici napis "Save the Whale" to jest "Spasite kitove". I zbog toga što je kit napao brod Grinpisa( ili šta več jest) Dilan se bori protiv njega.
Kakva bedna i prozirna fora!!!
Kao da kit zna čitati i da zna koji brodovi su mu prijateljski a koji neprijateljski. Tu mač!
Ovde je Farači izgubio svu kredibilnost.
A što se tiče Priče o Dilanu Dogu- ona je tako glupa da o njoj uopšte nema smisls pričati...
Go to Top of Page

mister-no
Average Member



Slovenia
895 Posts

Member since 06/08/2004

Posted - 14/09/2005 : 09:52:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit mister-no's Homepage  Send mister-no a Private Message  Reply with Quote
dylan dog? jeli to nova vrsta hot-doga?

http://freeweb.siol.net/rantoli1/stripi1
Go to Top of Page

Leo Charm
Average Member

Serbia
724 Posts

Member since 18/12/2004

Posted - 15/09/2005 : 01:22:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Leo Charm's Homepage  Send Leo Charm a Private Message  Reply with Quote
Auuu. Prvi put cujem da neko ne voli Brindisija. Naravno, stvar ukusa. Slazem se s tobom da mnogo puta citamo razne adaptacije a da se sve redje izlazi sa necim originalnim ali - tako ti je u svakoj umetnosti danas, ako se ugradi nesto novo u staro, to ipak vredi nesto.
A ovo drugo sto sam ti pomenuo, ako nisi citao naci ces tu negde u arhivama, veoma mnogo stranica ispisano o ujedinjujucoj DD teoriji. Naravno, i dalje moze da ti se ne dopada, ali mislim da u velikoj meri baca novo svetlo na stoti broj.

...mozda sam i ja nekad zazobzo paszovo sap...!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000