forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 DRUID
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 04/09/2005 : 19:07:39  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Doista izvrsna epizoda.Kao prvo lokacija radnje je malo neobicnija-mali gradic u kojem se ljudi bave samo obradom polja žita-to im je život.I kad dode do velikog požara koji spali sve usjeve,druid se pobrine da zemlja opet bude plodna.No to zahtjeva žrtve,ljudske žrtve.Al sve je to dio jednog velikog keltskog obreda koji se odvija svakih...Ne bi tija prepricavat radnju da ne pokvarin nekome citanje al uglavnom Ruju se scenaristicki dosta iskaza i posebno mi se svidilo šta je na pocetku Dylan zatvoren u podrumu neke obitelji i nemamo pojma šta se dogada pa se to dozna kroz pricu Dylana i kcerke glave te obitelji(i ta se ofkors zapali za Dylana).Rasplet je neocekivan jer sve do zadnjeg ne zna se ko je iza svega-tko je na celu urote u ispunjenju drevnog obreda.
Može neko pljuvat po Ruju ali on je za mene majstor i još jednom je dokaza svoj talent.

I feel like somebody put something in my drink

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 04/09/2005 : 19:09:39  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
da sam procitao - dao bih komentar! ovako mogu samo citati sta drugi pisu ;))
Go to Top of Page

Acko
Starting Member

Belize
48 Posts

Member since 17/10/2004

Posted - 04/09/2005 : 20:38:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Acko a Private Message
Stvarno odlicna epizoda.
Go to Top of Page

Kant
Average Member

Croatia
716 Posts

Member since 17/08/2004

Posted - 04/09/2005 : 20:38:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Kant a Private Message
Epizoda je srednja zalost. Interesantna ideja i slaba izvedba. Nije totalni debilitet, ali nije ni previse iznad toga.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 04/09/2005 : 20:39:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
pa što je to izašlo?
ipak, nekako ne vjerujem da je Ruju majstor i teško da ce to biti izvrsna epizoda.
Ali, ko zna, možda se varam.
Zadovoljan budem ako bude citljivo, dakle standard (zanimljivje od Rodenih ubojica i Superosjetilnih supersudaraca).

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 04/09/2005 : 21:41:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Da su u pitanju polja kukuruza, rekao bih da je to neka verzija Djece kukuruza...

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 04/09/2005 : 21:54:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Ima u mome kraju manifestacija Žetvene svecanosti.
Puno je zabavnija od ove Rujuove epizode.

you candy perfume girl
Go to Top of Page

TORQUE
Senior Member



Croatia
2781 Posts

Member since 27/04/2005

Posted - 04/09/2005 : 22:30:11  Show Profile Show Extended Profile  Send TORQUE a Private Message
Unoštit ce te mi strip i prije nego ga procitam!

It's going to be blood for blood and by the gallon. These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days. They're back!
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 05/09/2005 : 00:05:54  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
nisam ga još procitao, cekam da izade kod nas, ali mislim da je ovo ipak nešto bolji ruju nego kako smo ga navikli citati, a i naslovnica je odlicna. dakle, moje neko predmišljenje je da se radi o dobroj epizodi, barem kad je ruju u pitanju.

Edited by - I like girlz on 05/09/2005 00:06:28
Go to Top of Page

priki
Junior Member

Wallis and Futuna Islands
424 Posts

Member since 08/02/2005

Posted - 05/09/2005 : 13:09:25  Show Profile Show Extended Profile  Send priki a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

nisam ga još procitao, cekam da izade kod nas, ali mislim da je ovo ipak nešto bolji ruju nego kako smo ga navikli citati, a i naslovnica je odlicna. dakle, moje neko predmišljenje je da se radi o dobroj epizodi, barem kad je ruju u pitanju.



Mozda je naslovnica dobra, ali je ovaj broj i dalje jedan od najlosije ocenjenih DD i od strane publike i od strane kriticara u Italiji

I posle Tita, Tito!
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3069 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 05/09/2005 : 15:28:44  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message

quote:
Originally posted by I like girlz

Mozda je naslovnica dobra, ali je ovaj broj i dalje jedan od najlosije ocenjenih DD i od strane publike i od strane kriticara u Italiji




al, ipak je novi Dylan što mi je sasvim dovoljno za ugodan dan
Go to Top of Page

Pavel
Senior Member

Croatia
1233 Posts

Member since 25/08/2005

Posted - 05/09/2005 : 17:00:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel a Private Message

Osrednje.Prekratko i predvidljivo.Treba procitati zbog Freghierija koji je opet super obavio svoj posao i izvukao maksimum iz ovog slabašnog scenarija koji je mogao biti solidna krimi prica a ispao je besmislica.
Go to Top of Page

apokalips
Average Member

Croatia
632 Posts

Member since 05/09/2005

Posted - 05/09/2005 : 19:02:15  Show Profile Show Extended Profile  Send apokalips a Private Message
pa ne mogu reci da je epizoda dosadna samo ju je teško skužit

fuck
Go to Top of Page

apokalips
Average Member

Croatia
632 Posts

Member since 05/09/2005

Posted - 05/09/2005 : 19:02:34  Show Profile Show Extended Profile  Send apokalips a Private Message
pa ne mogu reci da je epizoda dosadna samo ju je teško skužit

fuck
Go to Top of Page

apokalips
Average Member

Croatia
632 Posts

Member since 05/09/2005

Posted - 05/09/2005 : 19:02:50  Show Profile Show Extended Profile  Send apokalips a Private Message
pa ne mogu reci da je epizoda dosadna samo ju je teško skužit

fuck
Go to Top of Page

Star Wars
Senior Member

Croatia
1076 Posts

Member since 11/07/2005

Posted - 05/09/2005 : 19:08:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Star Wars's Homepage  Send Star Wars a Private Message
quote:
Originally posted by vice

Doista izvrsna epizoda.Kao prvo lokacija radnje je malo neobicnija-mali gradic u kojem se ljudi bave samo obradom polja žita-to im je život.I kad dode do velikog požara koji spali sve usjeve,druid se pobrine da zemlja opet bude plodna.No to zahtjeva žrtve,ljudske žrtve.Al sve je to dio jednog velikog keltskog obreda koji se odvija svakih...Ne bi tija prepricavat radnju da ne pokvarin nekome citanje al uglavnom Ruju se scenaristicki dosta iskaza i posebno mi se svidilo šta je na pocetku Dylan zatvoren u podrumu neke obitelji i nemamo pojma šta se dogada pa se to dozna kroz pricu Dylana i kcerke glave te obitelji(i ta se ofkors zapali za Dylana).Rasplet je neocekivan jer sve do zadnjeg ne zna se ko je iza svega-tko je na celu urote u ispunjenju drevnog obreda.
Može neko pljuvat po Ruju ali on je za mene majstor i još jednom je dokaza svoj talent.

I feel like somebody put something in my drink



Jos nisam procitao.

The Force is in my hands....
Go to Top of Page

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 05/09/2005 : 19:56:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message
Sutra kupujem!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 05/09/2005 : 20:05:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
procitao
mogu reci: zadovoljan sam

dakle, jedna poluslaba epizoda, citljiva do samog raspleta koji je (kao i uvijek kod Rujua) totalno bezvezan jer je nezanimljiv
plus je, što mi se, neuobicajeno, jako svidio Freghieri
eto, ipak bolje od prethodna dva broja (meni)

svi koji ocekuju od DD prenesena znacenja i duboke misli - necete doci na svoje, znaci, izbjegavajte Druida

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

TORQUE
Senior Member



Croatia
2781 Posts

Member since 27/04/2005

Posted - 05/09/2005 : 20:26:04  Show Profile Show Extended Profile  Send TORQUE a Private Message
quote:
Originally posted by Star Wars

quote:
Originally posted by vice

Doista izvrsna epizoda.Kao prvo lokacija radnje je malo neobicnija-mali gradic u kojem se ljudi bave samo obradom polja žita-to im je život.I kad dode do velikog požara koji spali sve usjeve,druid se pobrine da zemlja opet bude plodna.No to zahtjeva žrtve,ljudske žrtve.Al sve je to dio jednog velikog keltskog obreda koji se odvija svakih...Ne bi tija prepricavat radnju da ne pokvarin nekome citanje al uglavnom Ruju se scenaristicki dosta iskaza i posebno mi se svidilo šta je na pocetku Dylan zatvoren u podrumu neke obitelji i nemamo pojma šta se dogada pa se to dozna kroz pricu Dylana i kcerke glave te obitelji(i ta se ofkors zapali za Dylana).Rasplet je neocekivan jer sve do zadnjeg ne zna se ko je iza svega-tko je na celu urote u ispunjenju drevnog obreda.
Može neko pljuvat po Ruju ali on je za mene majstor i još jednom je dokaza svoj talent.

I feel like somebody put something in my drink



Jos nisam procitao.

The Force is in my hands....




Ni ja!

It's going to be blood for blood and by the gallon. These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days. They're back!
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 05/09/2005 : 20:28:15  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by nenno


quote:
Originally posted by I like girlz

Mozda je naslovnica dobra, ali je ovaj broj i dalje jedan od najlosije ocenjenih DD i od strane publike i od strane kriticara u Italiji




al, ipak je novi Dylan što mi je sasvim dovoljno za ugodan dan



eh, sad ispade da sam ja ovo gore napisao, a nisam
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 05/09/2005 : 20:33:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Veselim se "Osmijehu mracne dame", nakon podužeg vremena Sclavijeva epizoda (iako to naravno ne garantira uspješnu prica) ali baš mi Tiziano nedostaje u zadnje vrijeme... a crta Mari.

you candy perfume girl
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 06/09/2005 : 17:55:38  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Osrednja epizoda,ali bolja od prethodnih...Daleko!
Ocekivao sam vrlo lošu epizodu i možda i to ima tolikoga utjecaja...
Ali Freghieri me opet oduševljava.Covjek jednostavno zna.Scena pred sam rasplet kada se otkriva ubojica je izvanredno napravljen.
Dakle,epizoda bez misticnosti a opet na rubu dobre krimi-price.
Isplati se procitati...
Go to Top of Page

Star Wars
Senior Member

Croatia
1076 Posts

Member since 11/07/2005

Posted - 06/09/2005 : 17:57:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Star Wars's Homepage  Send Star Wars a Private Message
quote:
Originally posted by TORQUE

quote:
Originally posted by Star Wars

quote:
Originally posted by vice

Doista izvrsna epizoda.Kao prvo lokacija radnje je malo neobicnija-mali gradic u kojem se ljudi bave samo obradom polja žita-to im je život.I kad dode do velikog požara koji spali sve usjeve,druid se pobrine da zemlja opet bude plodna.No to zahtjeva žrtve,ljudske žrtve.Al sve je to dio jednog velikog keltskog obreda koji se odvija svakih...Ne bi tija prepricavat radnju da ne pokvarin nekome citanje al uglavnom Ruju se scenaristicki dosta iskaza i posebno mi se svidilo šta je na pocetku Dylan zatvoren u podrumu neke obitelji i nemamo pojma šta se dogada pa se to dozna kroz pricu Dylana i kcerke glave te obitelji(i ta se ofkors zapali za Dylana).Rasplet je neocekivan jer sve do zadnjeg ne zna se ko je iza svega-tko je na celu urote u ispunjenju drevnog obreda.
Može neko pljuvat po Ruju ali on je za mene majstor i još jednom je dokaza svoj talent.

I feel like somebody put something in my drink



Jos nisam procitao.

The Force is in my hands....




Ni ja!

It's going to be blood for blood and by the gallon. These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days. They're back!



E pa onda ima da je procitas.

The Force is in my hands....
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 07/09/2005 : 22:49:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Pa strip je relativno dobar i malo odudara od standardnih Rujuovih urbanih prica sa slash/krimi tematikom. Stinky je u pravu, svakako je bolje od nekolicine prijašnjih Rujuovih slabašnih pricica. Doduše, likovi su malo predvidljivi pa je lako predvidjeti što ce im biti sljedece za uraditi. Svi znamo da hillbillies rade svi za jednoga jedan za sve... Lici li i vama onaj Marlon Ashby Marlonu Brandu u poodmaklim godinama?

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 08/09/2005 : 09:44:30  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by Pavel


Osrednje.Prekratko i predvidljivo.Treba procitati zbog Freghierija koji je opet super obavio svoj posao i izvukao maksimum iz ovog slabašnog scenarija koji je mogao biti solidna krimi prica a ispao je besmislica.


jucer sam ga procitao, i nisam bas bio nesto previse odusevljen, scenarist polako gradi pricu, uvodi citaoca u pricu, da bi na kraju nekako rasplet bio prebrzo napravljen kao da mu je ponestalo stranica u morao je smisliti sto kraci rasplet! prosjecna prica, nista posebno.
crtez mi nekako bas i nije legao, zato sta ferghieri crta dylana kao nekog feminiziranog muskarca ili kao da malo vuce na gej!
a onoga sta tek dolazi u sljedecm broju me malo i strah... MARI
nadam se da ce prica biti dobra!

_________________________
Fire walks with ME!!
_________________________
Go to Top of Page

Pavel
Senior Member

Croatia
1233 Posts

Member since 25/08/2005

Posted - 08/09/2005 : 16:08:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Pa strip je relativno dobar i malo odudara od standardnih Rujuovih urbanih prica sa slash/krimi tematikom. Stinky je u pravu, svakako je bolje od nekolicine prijašnjih Rujuovih slabašnih pricica. Doduše, likovi su malo predvidljivi pa je lako predvidjeti što ce im biti sljedece za uraditi. Svi znamo da hillbillies rade svi za jednoga jedan za sve... Lici li i vama onaj Marlon Ashby Marlonu Brandu u poodmaklim godinama?

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...



Da, odudara od klasicnih urbanih prica sa slash/krimi tematikom jer je ovoga puta rijec o ruralnoj prici sa slash/krimi tematikom.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000