forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Zagor topic
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 489

pepopepic
Average Member

Croatia
953 Posts

Member since 08/12/2004

Posted - 19/09/2005 : 22:28:58  Show Profile Show Extended Profile  Send pepopepic a Private Message  Reply with Quote
Za nogomet se slažemo,ali za stripove ne pa zato je bolje da razgovaramo
u svaštari

www.freewebs.com/faraonsun
ARMADA
Pistačio sladoled.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 19/09/2005 : 23:08:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pepopepic

Za nogomet se slažemo,ali za stripove ne pa zato je bolje da razgovaramo
u svaštari

www.freewebs.com/faraonsun
ARMADA
Pistačio sladoled.


Ajde, ajde. Zagor moze proci!!

PS: Ako si autist

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

darkwoodski kralj
Advanced Member



USA
3652 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 20/09/2005 : 07:23:19  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodski kralj an AOL message  Send darkwoodski kralj a Private Message  Reply with Quote
A fala Bogu majko Bozija, evo bas mi je drago sto vas ima nekolicina, znate kako kazu malo nas je al smo govna (sala sala).
Pa dbro onda da pocnemo odma ovaj "kult"-hahaah da unistimo sve zagoromrzce :)
Mislija san da ovo organizujemo ovako:
NPR. popis 10 najboljih epizoda, opisati zasto, najdrazi junaci iz zagora,najdrazi protivnici i zasto, chicovi balini, informacije i pitanja.....I sto bilo vezano za naseg Kralja (ne mene ajde da ne mislite da san se umislija :) )
Aj nek mi neko pomogne ovo organizirati, prihvacam sve ideje na goranbigpurkovic@hotmail.com
pa cemo krenuti s ovime...

Only God will judge me!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 20/09/2005 : 12:22:54  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Evo za početak najdraži likovi su mi Tonka,Mnogooki Bat Batterton i Cain a protivnici Hellingen i definitivno Mortimer.Jedna od najdražih chicovih debilana mi je u jednome od extra zagora kad je iša pasu ukrast juhu po uzoru na jednog skitnicu ali je naiša na pit-bulla ili kad su on i Trampy pokušali privarit kuhara u jednoj utvrdi (isto jedan od Extra zagora) glumeći ratne heroje pa je Chico naša neku medalju,uvuka jednu ruku u rukav da ispadne invalid i uša po porciju hrane al kad je pokaza medalju odma ga je izbacilo i prituklo-radilo se naime o medalji za mesarska dostignuća
Za the best episodes triba vrimena-moran brzo u školu

I feel like somebody put something in my drink
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 20/09/2005 : 12:24:35  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Evo i pravog potpisa:

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!

Edited by - vice on 20/09/2005 12:24:57
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3052 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 20/09/2005 : 12:27:28  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message  Reply with Quote
jebate, nije ovo ni tako jednostavno - objasnit deset najboljih epizoda, al potrudit ćemo se...zagor to zaslužuje, hehe
Go to Top of Page

Star Wars
Senior Member

Croatia
1076 Posts

Member since 11/07/2005

Posted - 20/09/2005 : 13:39:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Star Wars's Homepage  Send Star Wars a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nenno

e ovo si stvarno dobro zamislio, svaka čast!



Istina....

The Force is in my hands....
Go to Top of Page

pepopepic
Average Member

Croatia
953 Posts

Member since 08/12/2004

Posted - 20/09/2005 : 15:35:39  Show Profile Show Extended Profile  Send pepopepic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by darkwoodski kralj

A fala Bogu majko Bozija, evo bas mi je drago sto vas ima nekolicina, znate kako kazu malo nas je al smo govna (sala sala).
Pa dbro onda da pocnemo odma ovaj "kult"-hahaah da unistimo sve zagoromrzce :)
Mislija san da ovo organizujemo ovako:
NPR. popis 10 najboljih epizoda, opisati zasto, najdrazi junaci iz zagora,najdrazi protivnici i zasto, chicovi balini, informacije i pitanja.....I sto bilo vezano za naseg Kralja (ne mene ajde da ne mislite da san se umislija :) )
Aj nek mi neko pomogne ovo organizirati, prihvacam sve ideje na goranbigpurkovic@hotmail.com
pa cemo krenuti s ovime...

Only God will judge me!


Jednom sam i ja bio postavio takav topic "najbolja epizoda (od Zagora naravno),pa mi ga je Dado zaključao i izbrisao jer je to već bilo.

Najbolje Zagorove epizode:"Morska Strava","Lov na vještice","Kraken"
-"Zaotrovani tomahawk","Prokleto zlato","Indijansko groblje"
-"Divoi dobra i zla" i njegovi nastavci
-"Sedam gradova Cibole i njegovi nastavci(Čak i Chiarrola zna neki put napraviti nešto dobro"
-"Kainov povratak","Atlantida","Skrivena utvrda"...
i još neki,ali da sad ne pišem
Najdraži likovi su Kain,Tonka,Mnogoki,Digging Bill,Doc,Rochas,Jim Gitara,cijela posada s "Golden baby" pogotovo Fishleg,Ramath i Orsovic
Najdraži negativci su mi Hellingen,Mortimer,Jim Gitara(za njega se ne mogu odlučit),Madame Laveu...

Pitanje:Je li ono Zarkof umro u epizodi "Crna zastava?"




www.freewebs.com/faraonsun
ARMADA
Pistačio sladoled.
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3052 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 20/09/2005 : 15:40:43  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Star Wars

quote:
Originally posted by nenno

e ovo si stvarno dobro zamislio, svaka čast!



Istina....

The Force is in my hands....



a da jednom barem napišeš nešto više osim "Istina..." ili "Da...." - daj molim te nešto konstruktivno, pliz....
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3052 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 20/09/2005 : 15:42:09  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pepopepic
Jednom sam i ja bio postavio takav topic "najbolja epizoda (od Zagora naravno),pa mi ga je Dado zaključao i izbrisao jer je to već bilo.

Najbolje Zagorove epizode:"Morska Strava","Lov na vještice","Kraken"
-"Zaotrovani tomahawk","Prokleto zlato","Indijansko groblje"
-"Divoi dobra i zla" i njegovi nastavci
-"Sedam gradova Cibole i njegovi nastavci(Čak i Chiarrola zna neki put napraviti nešto dobro"
-"Kainov povratak","Atlantida","Skrivena utvrda"...
i još neki,ali da sad ne pišem
Najdraži likovi su Kain,Tonka,Mnogoki,Digging Bill,Doc,Rochas,Jim Gitara,cijela posada s "Golden baby" pogotovo Fishleg,Ramath i Orsovic
Najdraži negativci su mi Hellingen,Mortimer,Jim Gitara(za njega se ne mogu odlučit),Madame Laveu...

Pitanje:Je li ono Zarkof umro u epizodi "Crna zastava?"




www.freewebs.com/faraonsun
ARMADA
Pistačio sladoled.



Vidim da si ti većimon na SD i Ludens izdanjima. Od mojih 10 većina je u izdanju Zlatne Serije...jebi ga, stari smo....
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7741 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 20/09/2005 : 16:13:32  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
zna li neko čiji je ono dylan i zagor na homepage-u sita u reklamama za nova izdanja?
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 20/09/2005 : 16:22:17  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Pa makedonski, Mega-pressov.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7741 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 20/09/2005 : 16:29:45  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
pretpostavljao sam... al sve u svemu, hvala na informaciji.
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 20/09/2005 : 18:49:37  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Evo i pravog potpisa:

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!



TO se jako rijetko spominje kako li si se samo toga sjetio

"Velikodušnost bez premca"
www.alanford.co.nr - o AF-u www.forums.com/phpbb/index.php?mforum=af
"Na ovome svijetu teško je biti glup,prevelika je konkurencija
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 20/09/2005 : 19:37:44  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pepopepic

quote:
Originally posted by darkwoodski kralj

A fala Bogu majko Bozija, evo bas mi je drago sto vas ima nekolicina, znate kako kazu malo nas je al smo govna (sala sala).
Pa dbro onda da pocnemo odma ovaj "kult"-hahaah da unistimo sve zagoromrzce :)
Mislija san da ovo organizujemo ovako:
NPR. popis 10 najboljih epizoda, opisati zasto, najdrazi junaci iz zagora,najdrazi protivnici i zasto, chicovi balini, informacije i pitanja.....I sto bilo vezano za naseg Kralja (ne mene ajde da ne mislite da san se umislija :) )
Aj nek mi neko pomogne ovo organizirati, prihvacam sve ideje na goranbigpurkovic@hotmail.com
pa cemo krenuti s ovime...

Only God will judge me!


Jednom sam i ja bio postavio takav topic "najbolja epizoda (od Zagora naravno),pa mi ga je Dado zaključao i izbrisao jer je to već bilo.

Najbolje Zagorove epizode:"Morska Strava","Lov na vještice","Kraken"
-"Zaotrovani tomahawk","Prokleto zlato","Indijansko groblje"
-"Divoi dobra i zla" i njegovi nastavci
-"Sedam gradova Cibole i njegovi nastavci(Čak i Chiarrola zna neki put napraviti nešto dobro"
-"Kainov povratak","Atlantida","Skrivena utvrda"...
i još neki,ali da sad ne pišem
Najdraži likovi su Kain,Tonka,Mnogoki,Digging Bill,Doc,Rochas,Jim Gitara,cijela posada s "Golden baby" pogotovo Fishleg,Ramath i Orsovic
Najdraži negativci su mi Hellingen,Mortimer,Jim Gitara(za njega se ne mogu odlučit),Madame Laveu...

Pitanje:Je li ono Zarkof umro u epizodi "Crna zastava?"




www.freewebs.com/faraonsun
ARMADA
Pistačio sladoled.



divovi dobra i zla i njegovi predhodnici, jer je to zadnji nastavak

ZAGOR PRIČA...
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 20/09/2005 : 19:43:16  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message  Reply with Quote
najdrazi prijatelji: tonka, diging bill, doc, rochas i ludi bat
neprijatelji: mortimer, helingen, kandrax i rakosi
najbolje epizode: 7 neustrasivih, tvrdjava na moru (nastavci)
7 gradova cibole (nastavci)
horde zla (nastavci)
zagor prica (sve epizode iz njegove prosljosti
.... nemoze da mi naumpadne vise ... sve su dobre, kad skontam napisem

ZAGOR PRIČA...
Go to Top of Page

pepopepic
Average Member

Croatia
953 Posts

Member since 08/12/2004

Posted - 20/09/2005 : 21:11:46  Show Profile Show Extended Profile  Send pepopepic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nenno

quote:
Originally posted by Star Wars

quote:
Originally posted by nenno

e ovo si stvarno dobro zamislio, svaka čast!



Istina....

The Force is in my hands....



a da jednom barem napišeš nešto više osim "Istina..." ili "Da...." - daj molim te nešto konstruktivno, pliz....


Čista istina

www.freewebs.com/faraonsun
ARMADA
Caramba i carambita
Go to Top of Page

pepopepic
Average Member

Croatia
953 Posts

Member since 08/12/2004

Posted - 20/09/2005 : 21:16:19  Show Profile Show Extended Profile  Send pepopepic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nedim


divovi dobra i zla i njegovi predhodnici, jer je to zadnji nastavak

ZAGOR PRIČA...


Imaš pravo znači "Demoni ludila",Invazija Akrojana","Na granici stvarno",Hellingenov povratak" i Divovi dobra i zla

www.freewebs.com/faraonsun
ARMADA
Caramba i carambita
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 20/09/2005 : 21:25:59  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pepopepic

quote:
Originally posted by nedim


divovi dobra i zla i njegovi predhodnici, jer je to zadnji nastavak

ZAGOR PRIČA...


Imaš pravo znači "Demoni ludila",Invazija Akrojana","Na granici stvarno",Hellingenov povratak" i Divovi dobra i zla

www.freewebs.com/faraonsun
ARMADA
Caramba i carambita



ma to je bila samo mala ispravka!! stvarno su super te epizode!!

ZAGOR PRIČA...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 20/09/2005 : 21:51:01  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Evo ovako:
-Tjeskoba,Zagor protiv vampira,Tragična zora -klasik s Rakosijem i nezaboravna scena kad Rakosi pokušava ugrist Chica a zbog Chicove (nenamjerne) šeprtljavosti ne uspije

-Vampir,Tajna Fride Lang,Princ noći-savršena epizoda-izvrsni Della Monica,prvi put Ylenia Varga i odličan rasplet u onoj kući kad rakosi drži fridu i izdaja Ylenije i Borisa a zadnja strana kad zagor čita fridino pismo je nezaboravna

-Morska strava,Lov na vještice,Kraken-prvi put Cain,morska čudovišta,Golden Baby,port Whale biva uništen,agenti Drugdje a atmosfera je nevjerojatna-to može samo Boselli

-Sotonski mortimer,Majstorski udarac-Mortimer prvi put a i onaj lik Rabbit je opak

-Mortimerova osveta,Šah mat-Mortimer drugi put,tu su i Tonka,Rochas i Doc Lester

-Paukova mreža,Mortimerov povratak,Zagor protiv tkača-čita prije dva dana pirat-Mortimer treći a Tkač drigi put-ljudi fenomenalna epizoda a i otkriva se Tkač a šta je s Mortimerom sami doznajte

-Crna kula,Velika urota,U kandžama zla,Na ivici ponora,Kuća fantoma-Tkač prvi put,Zagor i (ovaj put) Chico opet u zatvoru doduše ovaj put jer su to tili,nezaboravno i svaka čast Castelliju

-Demoni ludila,Invazija akronijana,Na granici stvarnog,Hellingenov povratak,Divovi Dobra i Zla-riječi su suvišne

-Sjene nad Darkwoodom,Specijalni agent,Hellingen je živ!,Dvoboj u svemiru-Hellingen šesti put,Wendigo čini mi se treći,Heyoka "oprečni" i Liya,a i Rochas i Lester-Boselli majstore

Crna vatra-specijal br. 4-Wendigo prvi put,zemlja naroda predaka,sveta vatra Wakan,Kiki Manitu i sedmorica odabranih da svojom krvlju oslabe crnu vatru i spase Manitua i narod crvenokožaca od zlog duha Wendiga(a to su :Zagor ofkors,Tonka,Oblak,Ohiyesa,Satko,Natan i Heyoka a Chico je štitonoša) a tu su brojna čudovišta i dvoboji-svakako nabavite inače to je pirat

To je to zasad- inače među boljima su mi još Zeleno blato,Ljudi žabe zatim Pakao živih,Zagorov gnjev, Ljudi pume,Pećina vjetrova,Put osvete itd ma svi su Zagori odlični




Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!

Edited by - vice on 20/09/2005 21:52:43
Go to Top of Page

pepopepic
Average Member

Croatia
953 Posts

Member since 08/12/2004

Posted - 20/09/2005 : 22:35:35  Show Profile Show Extended Profile  Send pepopepic a Private Message  Reply with Quote
Zaboravio sam na "Vampir",Tajna Fride Lang","Princ noći"

www.freewebs.com/faraonsun
ARMADA
Caramba i carambita
Go to Top of Page

Zeljko Ferri
Senior Member



Serbia
1302 Posts

Member since 15/12/2004

Posted - 21/09/2005 : 00:19:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zeljko Ferri's Homepage  Send Zeljko Ferri a Yahoo! Message  Send Zeljko Ferri a Private Message  Reply with Quote
Dragi Zagorijanci!

Ovaj topic je super i svaka cast Darkwoodskom kralju.

Sad mozemo da se opustimo mi pravi Zagorijanci.

Kao sto sam rekao,Zagor je bio moje detinjstvo.
Kad sam isao u Petrinju(CRO)kod brata od tetke na "ferije"(skolski raspust),daleke 1988 a i ranije,uvek sam osecao da idem u Darkwood!!!
Jer cela 2 meseca koje sam provodio sa bratom i njegovim prijateljima bilo je povezano sa Zagorom!!
Igrali smo se u sumarku Zagora(pentrali se po omanjem drvecu i skakali sa drveta na drvo,jurili se,igrali se Zagora&Cika i negativaca..)jos uvek imam oziljke od ogrebotina koje sam zaradio pentrajuci se po drvecu medju siprazjem.Kad bismo se umorili,vratili bismo se kuci kod mog brata.Onda bi svi njegovi drugovi doneli svoje ZS i LMS i onda bi crtali naslovne strane u malim sveskama bez linija.Poredjamo nasumice sve "romane" i onda svako od nas "bira" sa te hrpe.Birac kaze na primer broj 17,i onda izvuce 17-ti po redu strip sa hrpe,sto znaci da ce crtati naslovnu stranu tog stripa.Ja bi se uvek obradovao kad bi neko izvukao strip sa naslovnicom od crtaca Mikice,a uvek bi pobesneo kad bi neko izvukao Zagorov strip a jos sa Ferrijevom naslovnicom!!!Puknem od muke i besa!Sto znaci da necu crtati tu naslovnicu taj dan!!!
I tako kad nas 3-jica , 4-vorica izvucemo sve romane,onda pocnemo da crtamo.Naravno,najveseliji je onaj koji izvuce najvise Zagorovih romana a jos sa Ferrijevim naslovnicama!!Ja sam jednom izvukao "Klanac bele smrti".Naslovnica je od Mikice.Poludeo sam!Ali morao sam da je nacrtam.I tako smo radili par godina i rezultat na kraju je bio oko 130 naslovnica koje sam nacrtao u 3 male sveske.Najvise sam nacrtao 4 naslovnice za jedan dan mislim.Te naslovnice mozete videti na mom website-u www.zeljkosrdic.com
Bio je to najlepsi deo mog detinjstva.

Sto se tice najboljih Zagorovih epizoda,to su svakako Demoni ludila pa nadalje ceo taj serijal.
Sveti breg serijal pa nadalje.
I Zagor Prica,secam se da onaj koji je imao Zagor Prica bio je car!!!A sad ga imam originalnog italijanskog.
Svidela mi se prica Fanta Ciko,Ciko Serif...
Pa Horde Zla itd...
Mracna Slutnja i ceo taj serijal,Magicne oci i ceo taj serijal...
Noc Demona itd...
Ma svi Zagorovi romani su super!!!Ne mogu sad da se setim svih omiljenih al stvarno su svi dobri!!Najvise volim epizode koje je crtao Ferri naravno.

Najbolji geg sa Cikom(Magicne oci) mi je kad Ciko prati tragove na zemlji,kao prati neprijatelja:

CIKO:Dodji Zagore!Nesto sam nasao.
ZAGOR:Svih mi bubnjeva Darkvuda!I vreme je!
CIKO:Vidis li,veliki covece?Da nije bilo mene...
ZAGOR:hm...otisci cizama..evo,ovde ih ima jos...cini mi se da pripadaju nekom malom coveku..cudno!Nekako su mi...Hiljadu mu bubnjeva!
CIKO:Zar ti ti tragovi nista ne govore?
ZAGOR:hmm...Naravno!Govore mi da si obican magarac!

Zagor hvata Cika za nogu i rusi ga na zemlju sav nervozan.

CIKO:Sta to radis?Karamba i karambita!
CIKO:Cuj...jesi li ti poludeo?
ZAGOR:Jednog dana cu zbog tvojih gluposti stvarno poludeti!To su tragovi tvojih nogu!
CIKO:To nikad ne bih pomislio.
Jos kako je to Ferri divno docarao,da umres od smeha!
Odlicni su njegovi gegovi u Ciko Serif i Fanta Ciko.Pa kad puca na komarce od besa hahaha ne secam se u kojem serijalu je to bilo.

Najvise sam se uplasio za Zagorov zivot u serijalu Demoni Ludila pa nadalje,kad ga je onaj indijanac ubo nozem u grudi,pa kad je Zagor pucao sebi u glavu!Kad sam prvi put to citao nisam mogao da verujem!!!Pa u Srebrnom vodopadu kad ga pogode nozem u grudi blizu srca...ma ima dosta scena kad sam se bojao za njegov zivot ne mogu da se setim svega!!Da!!I u Hiljadu lica straha sam se bojao svega!!!I za njegov i Cikov zivot i za indijance!!!To je prvoklasna prica!!!!
I Noc Demona!!!
Pa u Jednookom Dzeku kad skace sa litice..

Pisao bi ja jos svoje utiske o Zagoru ali ionako je vec predugacko ovo pismo.
Vec cete me vi podsetiti sa vasim postovima....
Pisite i vi vase utiske o Zagoru i kako je on uticao na vas zivot....

Bas sam se otvorio ovog puta karamba i karambita!

Do skorog vidjenja stari moji.

Zeljko Ferri


www.zeljkosrdic.com

Go to Top of Page

scaramanga
Senior Member



Aruba
1274 Posts

Member since 20/04/2005

Posted - 21/09/2005 : 00:48:40  Show Profile Show Extended Profile  Send scaramanga a Private Message  Reply with Quote
"sto mu gromova, jelenskih mu rogova, karamba karambita, tako mi cukundede vraca i bubnjeva Darkvuda, dal je bilo bolje za vrijeme druga Tita?"-R>Amadeus
Ljubitelji Yagora jeste li videli moj topic o Grckom iydanju Zagora A-4 format?
Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1809 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 21/09/2005 : 00:56:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message  Reply with Quote
Cudan je zivot nas Zagorovaca !!!
Go to Top of Page

darkwoodski kralj
Advanced Member



USA
3652 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 21/09/2005 : 05:04:10  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodski kralj an AOL message  Send darkwoodski kralj a Private Message  Reply with Quote
Prvo: Zeljko svak cast na ovom postu, stvarno nema se sto reci. Takodjer hvala na pozitivnom komentaru.
Vice takodjer, svaka cast i tebi.
Dobivam vec par ideja kako cemo ovo svi zajedno odrzavati i voditi (od tih pustih emailova koje ste mi poslali :)
Eh pa da ja pocnem premda su Vice i Zeljko Ferri vec otovrili ovaj topik (sto je pozitivan znak)
Bilo je to davne 1999-2000 godine (eh bas davne eli) ali za mene jeste...Jednom u razredu me je frend zamolio da mu posudim jedan Eros a on ce meni dati 2 Zagora....Hmmm reko aj da procitam i to cudo od Zagora posto su mi svi frendovi citali Zagora odlucija sam da i ja pocnem. Mislim, svaki dan bi izasli vanka a oni bi pricali zagor ovo zagor ono...I sjecam se tog trenutka kao da je bio jucer...Zagor extra Ples sjekire i Sjene...Porcitavsi ta 2 Zagora moje srce je upoznalo pravu pustolovinu, zelju za kolekcijiom i hobbijem...Od toga dana sam postao vjeran Zagoru i samo Zagoru. Prvo sto sam ucinio bilo je kupiti Zagore od frendova i drugih ljudi, isao sam gradom (Zadrom) u kvartove i pitao ko zeli prodati stripove...Nakon sto sam sakupio 50 tak odlucio sam kupovati ona 3 izdanja zajedno priko lita. I tu sam ulovio dobar dio stripova-posto mi je mam radila i jos radu u trafici :)
Moj prvi strip koji sam kupio NOVI sa kioska bio je Zagor Vampir. Dok sam kupova nove brojeve takodjer sam kupovao stare, neke preko slobodne dalmacije-3 stripa koja nikad nisu poslali gamad jedna a ostale preko frendova. Napokon 3 stripa su mi falila da upotpunim kolekciju...Ako me se pamcenje sluzi bio je to Zagor obicni Broj 5-Zivi pokopani, Extra broj 44-Sumski demoni i broj 42 Indijanski Zakon...Vjerujem da mi je te stripove prodao neko sa foruma ali ne sican se ko.
Sada mogu reci da se ponosim svojom kolekcijom zagora svi SD,SDExtra,Ludens i Ludens Extra, maxi, zagor i chico specijal.
I mogu vam reci da i dan danas moja mama (ne volim reci mater jer mi zvuci grubo) kupuje Zagore za mene i cak ih i cita! Eh to ja zovem preava Zena :)
Toliko o intro o zagoru

Sto se tice Epizoda,ehm volim dotijednu ali ako bi mora izdvojiti par
Tajanstveni samostan-zivi pokopani-prenstveno zbog krimi odvijanja, to me se dopalo.do kraja nisam znao ko je ubojica :(
Nestali istrazivac-aljaska-jednostavno super serija,svidjala mi se radja plus Golden Baby, Murdo se okrece protiv svih, Doc je opet tamo kao i Kapetan fraiser
7 gradova cibole-Vrhinska epizoda jer volim takve radnje koje imaju nekoliko glavnih tocaka, dojmile su mi se zanke i sami gradovi.
Komacni-izgubljen rudnik-Digging Bill legenda te Adam teksaski rendjer i Sivi Vuk-Odlicna epizoda i radnja je savrsena,
Sjene nad darkwoodom-dvoboj u svemiru-Najbolja epizoda
Morska-strava-kraken-2najboja
vampir-Princ Noci-moj 1. rakosi, zakon
Od extre bi izdvojio:
zagor prica-Kralj darkwooda-uvod koji mi je dao mnogo informacija
Odlazak u nepoznato-fakir ramath-obozavan vikinge inace stoga...
Pakao zivih-zagorov gnjev-wow ovo obozavan citati jer je radnja zakon na kvadrat,nikad ne bi pogodio ko se krio ispod takve zapletke
Lovci na ljude-ljudska lovina-super epizoda u kojoj lovina postaje lovac
Bjegunac-sumski sakali-na ovo mislim kuca strave

za ludens obicni i extra izdvoji bi:
Prokleto blago-indijansko groblje
Sramotan sporazum-noc krvoprolica
Vudu-zombiji

Ovi ostali me cekaju u Zadru kad dodjen lito 2006...sto bi znacilo 24 ludens obican, 24 extre, i ostali maxi i specijalci-eh to ce biti lito :)
Inace vidija sam naslovnic ovih i izgledaju obecavajuce!

Od Likova Obozavam, ne volim, nego OBOZAVAM: Andrew Cain-junak svoje vrste, skitnica, gospodinov sluga na zadatku da se rijesi zla,
Digging Bill-Legenda kad se udruzi s cikom, kukavica koja se rodi u junaka(ponekad :)
Tonka-moj omiljeni indijanac,ponisit, hrabar, pametan i odlican ratnik i vodja svih mohawskih plemena, cak sam najdrazem macicu dao ime Tonka i igra se indijanaca s njime. :),
Heyoka-NE znan zasto, bio je samo jedanput ali mi se usjekao u srce, borbeni karakter i volja za ljubavlju isijavaju iz njega u epizodi sa hellingenom
Doc-rochas-dvojica legendarnih trappera i vjernih prijatelja
Sivi Vuk-pojavio se dva puta i osta u srcu utisak dubokog ratnika i vjernog prijatelja
Nakai-Izgleda da se nikone bi sitija Nakai iz 7 gradova i vjestica iz siere? Eh on mi je jedan od najdrazih indijanaca doli
Bat Batteron-Ludi detektiv i cikov "sparing partner"
Grof od Lapallete-vrhunski lopov i kukavica
Drunky duck-hahaah pijanica, steta sto ne odlazi sa zagorom u pustolovine
Posada Golden Baby-svi su mi dragi (KApetan Fishlef,Ogromni Rus Orsovich,Fakir Ramath,Albanac Zarkoff, Samuelson,Siva Lisica,Tarawa,Stari Hammendick,kuhar gaston
I vjerovatno se ima njih jos...

Od negativaca:
Hellingen-Ovo su najjace epizode koje idu do 5 stripova, ludi genije koji pokusava zavladati svjetom
Mortimer-Majstor u kradji i prerusivanju,
Super Mike
Murdo
Kralj Orlova(Ben Stivens)
i mnogi drugi......

Chicov balin:"KAd sam bio mali niko me nije mogao uhvatiti dok sam bjezao s mermeladom"
Ovom se jos i dan danas smijem (zagor Obicni SD 19 Konkvistadori str.70)

"Posto me zagor zamolio da postanem njegov vjerni drug, maajstor i duhovni vodja pristao sam"
Zagor:"ja se toga sjecam malo drugacije"(ovo je kad je chico pricao kako je on poceao sa zagorom pustolovine)

Zagor....junak nad junacima koji su junaci drugim junacima. Legenda zivi vjecno AHjaaaaakkkk!!!
Definitivno najbolji odabir, uz seprtlju cika sve izgleda jos i bojle, jer ne bio to bio zagor bez chica. Svidja mi se radnja kauboja i indijanaca i zagor borac za pravdu.

Aaaaa posto je ovo dugacak post ne zna kako ide ovaj "transfer" sa teme na temu...
Inace pokusa sam raditi strip i izgleda da mi treba vjezbe (nema se talenta po nasem hahaha)
Inace zelim napraviti zagor trading cards game i poceli smo nesto ja i genije no nisam ga cuo vec dugo, iako imam ideje nije lako...
Takodjer mislim ako bi se to moglo napraviti na kompjuteru pa da igramo svi skupa i prelazimo misije i tako ali otom potom...
za sada jos uvik radim na kartama...
Eto toliko sada od vaseg Darka...
Narode uzivajte mi do sutra....

Only God will judge me!
Go to Top of Page
Page: of 489 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.89 seconds. Snitz Forums 2000