forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Zagor topic
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 489

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 04/03/2010 : 06:50:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
Aj molim vas kad izadze da zakacite koju sliku???

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 04/03/2010 : 10:44:32  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message  Reply with Quote

billy the pljuc & duh sa sekirom
p.s. za vise klikni na sarenicu...


Jel to štos iz Minhena?

Edited by - culfis on 04/03/2010 10:45:38
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2918 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 04/03/2010 : 11:14:02  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
Dobra stvar...

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 04/03/2010 : 12:17:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Još kad bi tija i ostati samo duh

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Checee
Advanced Member



China
3004 Posts

Member since 17/11/2008

Posted - 04/03/2010 : 15:00:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Checee a Private Message  Reply with Quote
xaxaxaxaxaaa..odlicno!
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 04/03/2010 : 15:21:27  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote


Bravo, Kerac!

Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 04/03/2010 : 15:25:40  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message  Reply with Quote
Kamene ubico, proklet bio, što učini???

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 04/03/2010 : 15:40:57  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote


Djavolji kamen...


Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 04/03/2010 : 17:56:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message  Reply with Quote
Imas moju podrsku,Ludens pod hitno da objavi 30 epizoda koje je izdala Dalmacija,ali ovog puta bez izbacivanja strana.
Pisljivih 30 brojeva=minimalno ulaganje.
Hiljade lica.
Fallllla unapred.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22298 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 04/03/2010 : 18:13:43  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Hej hajde da napravimo topic i peticiju da se Zagor gigant za 2010 ne bude "Zagor prica" u boji nego da krene Ludens sa "Zasjedom u sumi" u boji pa tako redovno i regularnim epizodama bez preskakanja..Sta ce nam vise taj naslov Classic kao Nescaffe vrecice za kavu neka budu kao originalne naslovnice u Italiji..


Odlicna i originalna ideja. Sigurno ce upaliti.
Kao naslov topica predlazem:
Zahtjev Bernardu Radovčiću!!! Kupac je uvijek u pravu-vol.2
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 06/03/2010 : 13:06:16  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message  Reply with Quote
Upravo je u BiH stigao "Blindirani vlak" i početak ne izgleda loše, kakav je nastavak?
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10852 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 06/03/2010 : 13:37:38  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jasa

Upravo je u BiH stigao "Blindirani vlak" i početak ne izgleda loše, kakav je nastavak?



Zesci mediokritetski proser.
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 06/03/2010 : 13:40:20  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jasa

Upravo je u BiH stigao "Blindirani vlak" i početak ne izgleda loše, kakav je nastavak?

Meni se svidela epizoda.Nista spektakularno,ali ok.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 07/03/2010 : 03:22:59  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message  Reply with Quote
Hvala, momci, to sam i očekivao, ovaj Rauch zna napisati zanimljivu koliko-toliko logičnu epizodu.
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4674 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 07/03/2010 : 17:43:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by jasa

...kakav je nastavak?



Zesci mediokritetski proser.

Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18747 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 10/03/2010 : 11:45:34  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
al je zato meni Mangianttini tako u Tamo gdje teče rijeka kao i u Anulkinom prokletstvu odličan, nije da nema
mijesta za napredak, ali za početak odlično-bolje od Cassara,d,arkagnela i još nekih.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 11/03/2010 : 18:43:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
Danas sam se ponovo bacio na starog, dobrog Zagora.
Rijetko kad me je prijatnije iznenadio. Da vidimo... ''Povratak vampira''? Strip koji je pojam riječi klasik. Pročitao sam ga u izdanju ZS, ali zaista nisam bio svjestan opsežnosti cenzure koja je ovdje izvršena... Tako da je strip još bolji sa ovim izbačenim scenama. Feri se pokazuje kao majstor ''spooky'' atmosfere - zabačena brda, mala sela i jezivi predjeli su njegova specijalnost. Odavno nisam vidio bolji crtež. Zasluženih 10/10.
E sad, ''Povratak mutanta''. Način otvaranja radnje je zaista klasičan, ali je savršeno izveden. Čikove zajebancije, zanimljivi prolog, malo Zagorovog pametovanja... Čitav strip odiše nekog prijatnom atmosferom, koja kao da poručuje ''ovo neće biti promašaj''. Zaista se nadam da će ova priča biti dobra. Malo me je strah zbog toga što je na sličan način otvorena priča ''Čovjek koji je došao sa Istoka'' (govno koje je došlo iz Bonelija), ali tu je pad uočljiv već u prvom broju, to jest čim se uvedu zajebancije oko pruge. Verni je svakako napredovao u odnosu na priču o Tkaču i Mortimeru, ali i dalje mislim da je on jedan plagijator koji nikada neće dostići zvijezde, to jest Ferija. Svakako da mu ne ide na ruku što sam uporedo sa ovim stripom čitao jedan od Ferijevih najboljih radova, ''Povratak vampira''...
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 11/03/2010 : 18:45:45  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message  Reply with Quote
Tako je , po meni Povratak vampira je najbolji strip svih vremena...
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4725 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 11/03/2010 : 18:47:38  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
E, ja ću se sad baciti na ponavljanje gradiva što se tiće '' Zlatnog perioda'' . Baš me zanima jesu li mi epizode jednako dobre kao onda kada sam ih pročitao prvi put.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10042 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 12/03/2010 : 19:19:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote


Ako neko od forumasa iz Italije ide na ovaj dogadjaj mogao bi nas informisati...

Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 12/03/2010 : 21:08:21  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by profesor-inz

Tako je , po meni Povratak vampira je najbolji strip svih vremena...

Bolji ti je od Zimske zmije?Ozbiljno te pitam?

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 12/03/2010 : 21:15:26  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by okiboki

quote:
Originally posted by profesor-inz

Tako je , po meni Povratak vampira je najbolji strip svih vremena...

Bolji ti je od Zimske zmije?Ozbiljno te pitam?


bolji,i medju najboljima(izvini sto upadam).takodje zaboravljena epizoda bratic simon je remek delo,i cista mistika do kraja.
Go to Top of Page

Magico_Vento
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1181 Posts

Member since 10/01/2010

Posted - 12/03/2010 : 21:17:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Magico_Vento a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by okiboki

quote:
Originally posted by profesor-inz

Tako je , po meni Povratak vampira je najbolji strip svih vremena...

Bolji ti je od Zimske zmije?Ozbiljno te pitam?

Meni Zagorologu je bar 10 stripova zagora bolje od zimske zmije Ukusi su razliciti...

Nemam potpis...
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 12/03/2010 : 21:36:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by okiboki

quote:
Originally posted by profesor-inz

Tako je , po meni Povratak vampira je najbolji strip svih vremena...

Bolji ti je od Zimske zmije?Ozbiljno te pitam?


bolji,i medju najboljima (izvini sto upadam). takodje zaboravljena epizoda bratic simon je remek delo,i cista mistika do kraja.



Gde bre može da bude nešto bojle od Zimske zmije Jeste da je Povratak vampira remek delo od priče, ali poenta i svrha Zagorovog života nije borba protiv Vampira već upravo ono što se dešava u Zimskoj zmiji
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 12/03/2010 : 21:38:24  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by okiboki

quote:
Originally posted by profesor-inz

Tako je , po meni Povratak vampira je najbolji strip svih vremena...

Bolji ti je od Zimske zmije?Ozbiljno te pitam?

Ubedljivo, meni zmija nije ni među 10
Go to Top of Page
Page: of 489 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.62 seconds. Snitz Forums 2000