forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Zagor topic
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 489

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 30/03/2016 : 08:45:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

ako je vec bio ... ja ga nisam vidio





Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 30/03/2016 : 09:47:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

a ovaj Nuccio je sigurno vec bio? barem mi se cini ...

http://www.sergiobonelli.it/scheda/romanzi-e-miniserie/39872/



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/03/2016 : 11:14:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Da, to je onaj crtež za kojeg su neki pomislili da ga je radio senokute.
Kod Zagora iznad Bisi je malo pretjerao sa isticanjem pubisa.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 30/03/2016 : 16:53:25  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Premješteno s drugog topica:
quote:
Originally posted by writer

[url=http://postimage.org/][/url]
[url=http://postimage.org/]picture uploading[/url]

Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 31/03/2016 : 11:10:22  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Gallieno Ferri
neobjavljeni kaiš


DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 31/03/2016 : 14:44:06  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Desetine puta viđeno. Nije se ni morao truditi crtati ga ponovno... Ima copy paste za to.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 31/03/2016 : 17:36:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

ko da jede maramicu



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Gru
Average Member



818 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 31/03/2016 : 18:58:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mogorovic

Desetine puta viđeno. Nije se ni morao truditi crtati ga ponovno... Ima copy paste za to.



Ako ništa drugo, ovo je ko stvoreno za Vernija
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 03/04/2016 : 17:32:03  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Gigi Cavenago (2015)
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 03/04/2016 : 17:37:03  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Michele Benevento
Go to Top of Page

darkwoodski kralj
Advanced Member



USA
3652 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 11/04/2016 : 06:25:49  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodski kralj an AOL message  Send darkwoodski kralj a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav, zanima me koliko Zagor fanova cita druge stripove? Dosad sam samo citao Zagora, te tu i tamo nekog Texa, Dylana i Ala Forda u proslisti. U zadnje vrime mislim da pocnem citati Tex i Dylan Dog redovito. Zanima me koliko vas ima koji ne citate samo jedan strip.

Only God will judge me!
Go to Top of Page

leKrava
New Member



254 Posts

Member since 21/01/2016

Posted - 11/04/2016 : 10:58:32  Show Profile Show Extended Profile  Send leKrava a Private Message  Reply with Quote
Ja sam mislija da vise manje svi citaju vise stripova... uglavnom steta je ograniciti se samo na Zagora ili samo na Bonelli kad strip (bio domaci, francuski, americki...) ima toliko za ponuditi.
Go to Top of Page

darkwoodski kralj
Advanced Member



USA
3652 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 11/04/2016 : 16:47:03  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodski kralj an AOL message  Send darkwoodski kralj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by leKrava

Ja sam mislija da vise manje svi citaju vise stripova... uglavnom steta je ograniciti se samo na Zagora ili samo na Bonelli kad strip (bio domaci, francuski, americki...) ima toliko za ponuditi.



Slazem se, zavisi o zanru i interesu. Uvik sam bio hardcore Zagor fan premda me Tex i Dylan uvik privlacio. Premda redovna kupovina ostalih stripova je vrlo skupa kad se sve to skupi po mjesecu, tu it tamo procitati drugi strip ako uvijeti omogucavaju je uvik solidno

Takodjer me zanima iz pogleda skupljaca kolekcija.

Only God will judge me!
Go to Top of Page

giant
Average Member



Slovenia
843 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 11/04/2016 : 18:03:00  Show Profile Show Extended Profile  Send giant a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by darkwoodski kralj

quote:
Originally posted by leKrava

Ja sam mislija da vise manje svi citaju vise stripova... uglavnom steta je ograniciti se samo na Zagora ili samo na Bonelli kad strip (bio domaci, francuski, americki...) ima toliko za ponuditi.



Slazem se, zavisi o zanru i interesu. Uvik sam bio hardcore Zagor fan premda me Tex i Dylan uvik privlacio. Premda redovna kupovina ostalih stripova je vrlo skupa kad se sve to skupi po mjesecu, tu it tamo procitati drugi strip ako uvijeti omogucavaju je uvik solidno

Takodjer me zanima iz pogleda skupljaca kolekcija.



Pa, mislim da ako uzmeš redovni Tex i DD od Ludensa odnosno VČ-a + pokoji specijalac, nije skupo . I sam kvalitet je za mene na vrlo visokom nivou za tu cijenu. Iako više preferiram Ludens, ali to je samo stvar ukusa.
Zagor je naravno religija, ali bio bi grijeh, ako ne bih pročitao još i Kena Parkera, Tex-a, Alan Forda...itd.
Go to Top of Page

darkwoodski kralj
Advanced Member



USA
3652 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 12/04/2016 : 06:16:21  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodski kralj an AOL message  Send darkwoodski kralj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by giant

quote:
Originally posted by darkwoodski kralj

quote:
Originally posted by leKrava

Ja sam mislija da vise manje svi citaju vise stripova... uglavnom steta je ograniciti se samo na Zagora ili samo na Bonelli kad strip (bio domaci, francuski, americki...) ima toliko za ponuditi.



Slazem se, zavisi o zanru i interesu. Uvik sam bio hardcore Zagor fan premda me Tex i Dylan uvik privlacio. Premda redovna kupovina ostalih stripova je vrlo skupa kad se sve to skupi po mjesecu, tu it tamo procitati drugi strip ako uvijeti omogucavaju je uvik solidno

Takodjer me zanima iz pogleda skupljaca kolekcija.



Pa, mislim da ako uzmeš redovni Tex i DD od Ludensa odnosno VČ-a + pokoji specijalac, nije skupo . I sam kvalitet je za mene na vrlo visokom nivou za tu cijenu. Iako više preferiram Ludens, ali to je samo stvar ukusa.
Zagor je naravno religija, ali bio bi grijeh, ako ne bih pročitao još i Kena Parkera, Tex-a, Alan Forda...itd.



Slazem se. Planiram se krajem ovog lita procitati par texova, dylana i jos par prije nego sto pocnem redovito skupljati.

Only God will judge me!
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 12/04/2016 : 15:52:40  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Marco Torricelli


DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

mesar
Junior Member

385 Posts

Member since 27/04/2015

Posted - 12/04/2016 : 17:59:08  Show Profile Show Extended Profile  Send mesar a Private Message  Reply with Quote
Ako nacrta svako ovako,on je več suđen naslovničar ako neče Nuccio i Verni.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/04/2016 : 18:43:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by darkwoodski kralj

quote:
Originally posted by giant

quote:
Originally posted by darkwoodski kralj

quote:
Originally posted by leKrava

Ja sam mislija da vise manje svi citaju vise stripova... uglavnom steta je ograniciti se samo na Zagora ili samo na Bonelli kad strip (bio domaci, francuski, americki...) ima toliko za ponuditi.



Slazem se, zavisi o zanru i interesu. Uvik sam bio hardcore Zagor fan premda me Tex i Dylan uvik privlacio. Premda redovna kupovina ostalih stripova je vrlo skupa kad se sve to skupi po mjesecu, tu it tamo procitati drugi strip ako uvijeti omogucavaju je uvik solidno

Takodjer me zanima iz pogleda skupljaca kolekcija.



Pa, mislim da ako uzmeš redovni Tex i DD od Ludensa odnosno VČ-a + pokoji specijalac, nije skupo . I sam kvalitet je za mene na vrlo visokom nivou za tu cijenu. Iako više preferiram Ludens, ali to je samo stvar ukusa.
Zagor je naravno religija, ali bio bi grijeh, ako ne bih pročitao još i Kena Parkera, Tex-a, Alan Forda...itd.



Slazem se. Planiram se krajem ovog lita procitati par texova, dylana i jos par prije nego sto pocnem redovito skupljati.


Dylan dog i mister no
Go to Top of Page

darkwoodski kralj
Advanced Member



USA
3652 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 12/04/2016 : 20:48:28  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodski kralj an AOL message  Send darkwoodski kralj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by darkwoodski kralj

quote:
Originally posted by giant

quote:
Originally posted by darkwoodski kralj

quote:
Originally posted by leKrava

Ja sam mislija da vise manje svi citaju vise stripova... uglavnom steta je ograniciti se samo na Zagora ili samo na Bonelli kad strip (bio domaci, francuski, americki...) ima toliko za ponuditi.



Slazem se, zavisi o zanru i interesu. Uvik sam bio hardcore Zagor fan premda me Tex i Dylan uvik privlacio. Premda redovna kupovina ostalih stripova je vrlo skupa kad se sve to skupi po mjesecu, tu it tamo procitati drugi strip ako uvijeti omogucavaju je uvik solidno

Takodjer me zanima iz pogleda skupljaca kolekcija.



Pa, mislim da ako uzmeš redovni Tex i DD od Ludensa odnosno VČ-a + pokoji specijalac, nije skupo . I sam kvalitet je za mene na vrlo visokom nivou za tu cijenu. Iako više preferiram Ludens, ali to je samo stvar ukusa.
Zagor je naravno religija, ali bio bi grijeh, ako ne bih pročitao još i Kena Parkera, Tex-a, Alan Forda...itd.



Slazem se. Planiram se krajem ovog lita procitati par texova, dylana i jos par prije nego sto pocnem redovito skupljati.


Dylan dog i mister no


Tonka pozdrav,
Procitao sam jos davno sve Mister NO i sasvim solidno. Je ti skupljas ta 3 junaka (za kolekciju) ili ono samo procitas ponekad?

Only God will judge me!
Go to Top of Page

Gru
Average Member



818 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 12/04/2016 : 21:17:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mesar

Ako nacrta svako ovako,on je več suđen naslovničar ako neče Nuccio i Verni.



A ko će ga znati sa Toricellijem, njegov crtež je nestabilan poput izotopa urana 238, u jednoj epizodi rasturi, u idućoj crta ko totalni amater...
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 12/04/2016 : 22:00:40  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Ovaj crtež mu je prilično studiozan, što je opet na tragu ocjene o njegovoj nestabilnosti. Dapače, ovaj crtež sa Markusom, na prvi pogled implicira na utjecaj novosadske škole (bez obzira što nam je svima jasno da on, vjerojatno, nikad nije ni čuo za Novi Sad i veliku vojsku crtača iz toga grada), veoma slično stilski Petru Meseldžiji, koji je opet sebe nadograđivao na Kerčevoj dispoziciji anatomije i pokreta.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/04/2016 : 23:12:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by darkwoodski kralj

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by darkwoodski kralj

quote:
Originally posted by giant

quote:
Originally posted by darkwoodski kralj

quote:
Originally posted by leKrava

Ja sam mislija da vise manje svi citaju vise stripova... uglavnom steta je ograniciti se samo na Zagora ili samo na Bonelli kad strip (bio domaci, francuski, americki...) ima toliko za ponuditi.




Slazem se, zavisi o zanru i interesu. Uvik sam bio hardcore Zagor fan premda me Tex i Dylan uvik privlacio. Premda redovna kupovina ostalih stripova je vrlo skupa kad se sve to skupi po mjesecu, tu it tamo procitati drugi strip ako uvijeti omogucavaju je uvik solidno

Takodjer me zanima iz pogleda skupljaca kolekcija.



Pa, mislim da ako uzmeš redovni Tex i DD od Ludensa odnosno VČ-a + pokoji specijalac, nije skupo . I sam kvalitet je za mene na vrlo visokom nivou za tu cijenu. Iako više preferiram Ludens, ali to je samo stvar ukusa.
Zagor je naravno religija, ali bio bi grijeh, ako ne bih pročitao još i Kena Parkera, Tex-a, Alan Forda...itd.



Slazem se. Planiram se krajem ovog lita procitati par texova, dylana i jos par prije nego sto pocnem redovito skupljati.


Dylan dog i mister no


Tonka pozdrav,
Procitao sam jos davno sve Mister NO i sasvim solidno. Je ti skupljas ta 3 junaka (za kolekciju) ili ono samo procitas ponekad?


Imao sam dosta dylana a mister noa imam nekih dvadesetak komada od slobode dalmacije.
Stalno razmišljam da počnem skupljati ali vidjet ćemo još.
Nekako su mi ta dva junaka najbliža zagoru i najviše mi odgovaraju...prije davno sam skupljao alan fordove pa sam sve rasprodao, sada mi ne odgovaraju.
Go to Top of Page

darkwoodski kralj
Advanced Member



USA
3652 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 14/04/2016 : 03:55:34  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodski kralj an AOL message  Send darkwoodski kralj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24


Imao sam dosta dylana a mister noa imam nekih dvadesetak komada od slobode dalmacije.
Stalno razmišljam da počnem skupljati ali vidjet ćemo još.
Nekako su mi ta dva junaka najbliža zagoru i najviše mi odgovaraju...prije davno sam skupljao alan fordove pa sam sve rasprodao, sada mi ne odgovaraju.
[/quote]

Procitao sam 2 Texa i bas mi se svidilo. Dylan mi je uvik bio simpatican. Budem pokupio par komada kad dodjem u Zadar ovo lito. Nikad nisam razmisljao da pocinjem skupljati i druge junake, ali eto. Takodjer razmisljam o Conanu isto.

Only God will judge me!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 14/04/2016 : 15:35:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by darkwoodski kralj

quote:
Originally posted by Tonka24


Imao sam dosta dylana a mister noa imam nekih dvadesetak komada od slobode dalmacije.
Stalno razmišljam da počnem skupljati ali vidjet ćemo još.
Nekako su mi ta dva junaka najbliža zagoru i najviše mi odgovaraju...prije davno sam skupljao alan fordove pa sam sve rasprodao, sada mi ne odgovaraju.



Procitao sam 2 Texa i bas mi se svidilo. Dylan mi je uvik bio simpatican. Budem pokupio par komada kad dodjem u Zadar ovo lito. Nikad nisam razmisljao da pocinjem skupljati i druge junake, ali eto. Takodjer razmisljam o Conanu isto.
[/quote]
Ti si iz Zadra?
Ja sam isto iz Zadra.
Go to Top of Page

darkwoodski kralj
Advanced Member



USA
3652 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 14/04/2016 : 15:39:42  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodski kralj an AOL message  Send darkwoodski kralj a Private Message  Reply with Quote

quote:
Originally posted by Tonka24



Ti si iz Zadra?
Ja sam isto iz Zadra.
[/quote]

Odlicno. Budem doli krajem 8. mjeseca, javim se pa odemo na kavu

Only God will judge me!
Go to Top of Page
Page: of 489 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.7 seconds. Snitz Forums 2000