forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Zagor topic
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 489

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3299 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 09/08/2017 : 20:21:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
eh, jednostavno gleda... ima tu milion stvari, od kompozicije, anatomije, ekspresije, govora tela do stila... ali ovo gore je losnjikavo pa nije ni bitno
Go to Top of Page

Don Chico Felipe Cayetano
New Member



122 Posts

Member since 15/07/2017

Posted - 16/08/2017 : 15:25:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Don Chico Felipe Cayetano a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Imali smo i cijelu temu na forumu gdje se moze da vidi koje su naslovnice Ferri i Galep svojevremeno prekopirali. Bila su to druga vremena, nije bilo interneta i niko nije ni pomisljao na to da ce doci vrijeme kada ce covjek za nekoliko sekundi doci do informacija koje je djelo i kako kopirano.
U to vrijeme su autori radili punom radnom snagom i trazili su inspiraciju u poznatim filmskim i drugim posterima itd. To je cesto bio slucaj i kod americkih superherojskih naslovnica.

Kako se zove tema?Zbilja me zanima?
Go to Top of Page

Brdar
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2770 Posts

Member since 22/10/2003

Posted - 16/08/2017 : 18:32:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Brdar a Private Message  Reply with Quote
Meni jedna od omiljenih naslovnica.

Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 17/08/2017 : 22:30:11  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Možda je već bilo

Rubini
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 17/08/2017 : 22:35:55  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Nije Zagor nego Moby Dick-ilustracija ali svejedno, Rubini je odličan
Go to Top of Page

senokute
Senior Member



Germany
1367 Posts

Member since 08/01/2011

Posted - 18/08/2017 : 09:22:36  Show Profile Show Extended Profile  Send senokute a Private Message  Reply with Quote
Ova Zagorova dosta losa.
Jedino sto valja je onaj dvorac u pozadini.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 18/08/2017 : 10:34:29  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Odlicno je Rakosija nacrtao. Svi drugi likovi su pojedinacno takodje dobro nacrtani, svi osim Zagora, ali crtez u cjelini nije najbolje ispao. Previse nabacanih likova na skucenom mjestu.
Go to Top of Page

Kontrast 2
Senior Member

2273 Posts

Member since 12/09/2016

Posted - 18/08/2017 : 11:57:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Kontrast 2 a Private Message  Reply with Quote
Sve je to dobro.
Ona prva je zbirna ilustracija, nije za neku konkretnu priču.
Druga je odlična. Zamišljam - šta bi bilo da je Rubini odradio priču Noćna mora na moru ...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 18/08/2017 : 13:25:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Toj priči ne bi pomogao ni Ferri iz najboljih dana koliko je scenaristički traljavo napravljena.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Don Chico Felipe Cayetano
New Member



122 Posts

Member since 15/07/2017

Posted - 18/08/2017 : 20:39:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Don Chico Felipe Cayetano a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Toj priči ne bi pomogao ni Ferri iz najboljih dana koliko je scenaristički traljavo napravljena.

Upravo to.
Go to Top of Page

senokute
Senior Member



Germany
1367 Posts

Member since 08/01/2011

Posted - 18/08/2017 : 21:02:31  Show Profile Show Extended Profile  Send senokute a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 18/08/2017 : 21:13:27  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Sve bolje i bolje!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 18/08/2017 : 21:41:48  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Toj priči ne bi pomogao ni Ferri iz najboljih dana koliko je scenaristički traljavo napravljena.



Ne znam sto ljudi toliko pljuju po toj epizodi. Moracu ponovo da je procitam. Ja kad sam je citao pre vise godina izgledala mi je sasvim solidno sa specificnom atmosferom kakvu nisam do tada sreo na Zagoru.
Go to Top of Page

Don Chico Felipe Cayetano
New Member



122 Posts

Member since 15/07/2017

Posted - 18/08/2017 : 21:57:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Don Chico Felipe Cayetano a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by senokute



Tko je crtao ovo?
Go to Top of Page

Kontrast 2
Senior Member

2273 Posts

Member since 12/09/2016

Posted - 19/08/2017 : 13:49:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Kontrast 2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going



Ne znam sto ljudi toliko pljuju po toj epizodi. Moracu ponovo da je procitam. Ja kad sam je citao pre vise godina izgledala mi je sasvim solidno sa specificnom atmosferom kakvu nisam do tada sreo na Zagoru.




Priča uopšte nije loša, ali su loši braća Kasaro.
Pogotovo mi nije jasno - zašto su im dali da crtaju storiju sa ženskim likom, pa još je to Virdžinija.
Gledam ovu Rubinijevu ilustraciju i siguran sam - sa njegovim crtežom, ovo bi bila jedna od boljih priča novijeg perioda.
Go to Top of Page

senokute
Senior Member



Germany
1367 Posts

Member since 08/01/2011

Posted - 19/08/2017 : 18:04:51  Show Profile Show Extended Profile  Send senokute a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Don Chico Felipe Cayetano

quote:
Originally posted by senokute



Tko je crtao ovo?




Onaj forumaš iz Švedske, novi si ti, ne poznaješ ga.
Go to Top of Page

Don Chico Felipe Cayetano
New Member



122 Posts

Member since 15/07/2017

Posted - 19/08/2017 : 20:12:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Don Chico Felipe Cayetano a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by senokute

quote:
Originally posted by Don Chico Felipe Cayetano

quote:
Originally posted by senokute



Tko je crtao ovo?




Onaj forumaš iz Švedske, novi si ti, ne poznaješ ga.

Ma poznajem ih ja dosta,ali dosta treba i da naucim.
Kako se zove ovaj koji je nacrtao ovo?

Edited by - Don Chico Felipe Cayetano on 19/08/2017 20:15:03
Go to Top of Page

Brdar
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2770 Posts

Member since 22/10/2003

Posted - 25/08/2017 : 18:01:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Brdar a Private Message  Reply with Quote
Omaž Zagoru i heavy metal legendama (Iron Maiden, Metallica, Black Sabbath, Motorhead, Judas Priest) u vidu mojih starih korigovano-dorađenih crteza. \m/









Go to Top of Page

doom
stripovi.com suradnik



720 Posts

Member since 28/07/2016

Posted - 25/08/2017 : 19:58:17  Show Profile Show Extended Profile  Send doom a Private Message  Reply with Quote
Brdare ovo ti je odlicno. Posebno mi je za sandmana zanimljivo vidjeti zagora u toj pozi. Ko narucena za demone.
Lemmy isto dobra fora.

Ovi crtezi zlata vrijede (barem meni)!
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 25/08/2017 : 20:28:50  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Ma sve super! Ali Fear of the Darkwood je

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 25/08/2017 : 20:56:31  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
\m/
uh!, sto bi rekao tom warrior (celtic frost)

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

Brdar
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2770 Posts

Member since 22/10/2003

Posted - 25/08/2017 : 21:01:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Brdar a Private Message  Reply with Quote
@ doom, Patak - hvala lijepo, momci.

Doom, Zagorova poza je preuzeta iz spota istoimene Metallicine pjesme, kad onaj tip u plavoj pidzami tone u ambis (scena za vrijeme solaže).

Licno su mi ovo najdrazi crtezi koje sam uradio uopce i to iz tri razloga:
a) neopisiv je uzitak crtati nesto sto ima veze s onim sto volis (u ovom slucaju, Zagor i heavy metal)
b) iako je izvedba amaterska, mislim da su ideje originalne (naime, nisam vidio da je neko povezao Zagora i heavy metal na ovakav nacin)
c) u Zagrovoj grupi na fb-u ove crteze je lajkao Piccinelli i ovo je vec drugi put da on lajka moje radove u toj grupi. Inace se ne volim exponirati na ovakav nacin, odnosno hvaliti samog sebe jer sam jos uvijek amater, ali kad mi je Zagorov naslovnicar vec dvaput lajkao crteze, to je znak da sam ipak nesto napravio i ogromna motivacija da dalje nastavim s radom kako bih da jednog dana postao kvalitetan crtac.
Go to Top of Page

Brdar
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2770 Posts

Member since 22/10/2003

Posted - 25/08/2017 : 21:02:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Brdar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by morski

\m/
uh!, sto bi rekao tom warrior (celtic frost)



\m/
Go to Top of Page

doom
stripovi.com suradnik



720 Posts

Member since 28/07/2016

Posted - 25/08/2017 : 22:48:58  Show Profile Show Extended Profile  Send doom a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Brdar

@ doom, Patak - hvala lijepo, momci.

Doom, Zagorova poza je preuzeta iz spota istoimene Metallicine pjesme, kad onaj tip u plavoj pidzami tone u ambis (scena za vrijeme solaže).

Licno su mi ovo najdrazi crtezi koje sam uradio uopce i to iz tri razloga:
a) neopisiv je uzitak crtati nesto sto ima veze s onim sto volis (u ovom slucaju, Zagor i heavy metal)
b) iako je izvedba amaterska, mislim da su ideje originalne (naime, nisam vidio da je neko povezao Zagora i heavy metal na ovakav nacin)
c) u Zagrovoj grupi na fb-u ove crteze je lajkao Piccinelli i ovo je vec drugi put da on lajka moje radove u toj grupi. Inace se ne volim exponirati na ovakav nacin, odnosno hvaliti samog sebe jer sam jos uvijek amater, ali kad mi je Zagorov naslovnicar vec dvaput lajkao crteze, to je znak da sam ipak nesto napravio i ogromna motivacija da dalje nastavim s radom kako bih da jednog dana postao kvalitetan crtac.



Svaka ti je na mjestu. Lijepo si to rekao.

Ma odmah sam ja prepoznao spot od sandmana ;) Za mene dan danas najbolji zvuk u povijesti metala i jedna od najboljih produkcija ikad u glazbi taj black album.

Koliko znam Piccinelli je takodjer fan metalike pa ti je ovo kod njega samo plus. Covjek ima ukusa.
Go to Top of Page

Brdar
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2770 Posts

Member since 22/10/2003

Posted - 25/08/2017 : 23:05:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Brdar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by doom

Svaka ti je na mjestu. Lijepo si to rekao.

Hvala.

Ma odmah sam ja prepoznao spot od sandmana ;) Za mene dan danas najbolji zvuk u povijesti metala i jedna od najboljih produkcija ikad u glazbi taj black album.

Potpisujem sve sto si rekao i izvinjavam se sto sam sumnjao u tebe u vezi Sandmana.

Koliko znam Piccinelli je takodjer fan metalike pa ti je ovo kod njega samo plus. Covjek ima ukusa.

Ovo nisam znao. Sad mi je jos simpaticniji.

Go to Top of Page
Page: of 489 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.69 seconds. Snitz Forums 2000