forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Zagor topic
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 489

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 22/12/2007 : 14:44:30  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message  Reply with Quote
extra slijedeće godine...








"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"
Go to Top of Page

zagorovsky
Senior Member



Croatia
1835 Posts

Member since 07/08/2007

Posted - 22/12/2007 : 15:24:05  Show Profile Show Extended Profile  Send zagorovsky a Private Message  Reply with Quote
Čekaju nas 3 odlične priče, a u 2009 Destroyer jedva čekam
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22285 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/12/2007 : 10:32:42  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
2010 ce biti jaka godina ako nastave sa ovom brzinom izlazenja. Hellingen,Vampir i mozda Horde Zla
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16775 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 23/12/2007 : 10:53:23  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
U 2009. nas očekuje i neobjavljena epizoda sa Kraljem orlova.
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 24/12/2007 : 12:27:16  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message  Reply with Quote
redovni slijedeće godine...








"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"

Edited by - piquet on 24/12/2007 12:29:52
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 24/12/2007 : 12:36:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message  Reply with Quote
Ma izaći će još dva broja, ako ide istim tempom kao ZEX, a ide, onda će ih biti 16.

A ovo bi tribali biti odlične epizode, sve odreda.

David Hayter: Legend is nothing but fiction, someone teels it, someone else remembers, everybody passes it on [/font=Trebuchet MS]
Solidus Snake: Brother, this is a whole different game from Liquid!

Don`t do lunch! That`s like the express lane to the friend zone!
-Ryan Reynolds-
Go to Top of Page

zagorovsky
Senior Member



Croatia
1835 Posts

Member since 07/08/2007

Posted - 24/12/2007 : 14:44:34  Show Profile Show Extended Profile  Send zagorovsky a Private Message  Reply with Quote
Čini mi se da bi 2008 mogla bit FANTASTIČNA u pogledu Zagora
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22285 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 24/12/2007 : 17:17:35  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zagorovsky

Čini mi se da bi 2008 mogla bit FANTASTIČNA u pogledu Zagora


naravno,manje vise 40 stripova u jednoj godini,znaci u prosjeku vise od tri stripa u jednom mjesecu
Go to Top of Page

zagorovsky
Senior Member



Croatia
1835 Posts

Member since 07/08/2007

Posted - 24/12/2007 : 18:03:25  Show Profile Show Extended Profile  Send zagorovsky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by zagorovsky

Čini mi se da bi 2008 mogla bit FANTASTIČNA u pogledu Zagora


naravno,manje vise 40 stripova u jednoj godini,znaci u prosjeku vise od tri stripa u jednom mjesecu



Usto bi nas mogle čekati odlične epizode i u extra seriji i u redovnoj
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 24/12/2007 : 18:27:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message  Reply with Quote
-Kaže Burattini da je ovaj susret s Mortimerom najbolji. Na ubc-u je bolji od prvog susreta, a on mi je odličan, stoga, realno je očekivati barem solidnu priču.
-Gustizia Sommaria - izgleda da će bit loše
-Jel tko zna o čemu se radi u La valangi? Nema niš na interentu.
-Palude - trebao bi biti najbolji Zagor još od Vampira.
-ils segreto sumeri - privlačna tema, boselli, lošije ocjene (vjerojatne zbog fantazije), ali možda nama bude odlično. Jel se ovdje pojavljuje onj novi negativac - niki profesor??

Mislim, da u naredne 2 godine možemo uživati u zagorovim epizodama. Sve duge epizode.

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 24/12/2007 : 18:44:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Inferno

-Kaže Burattini da je ovaj susret s Mortimerom najbolji. Na ubc-u je bolji od prvog susreta, a on mi je odličan, stoga, realno je očekivati barem solidnu priču.
--ils segreto sumeri - privlačna tema, boselli, lošije ocjene (vjerojatne zbog fantazije), ali možda nama bude odlično. Jel se ovdje pojavljuje onj novi negativac - niki profesor??

Mislim, da u naredne 2 godine možemo uživati u zagorovim epizodama. Sve duge epizode.



Teško da može nadmašiti prvi fenomenalni susret,(Mortimer) vidjet ćemo.
Te ocjene na ubcu su stvarno umobolne, nema smisla to gledati, ali budući da su toj Burattinijevoj(koju čekamo, evo već pun kurac)dali najveće ocjene u zadnjih 100 brojeva onda bi stvarno tribala biti dobra!
Realno je za očekivati da sljedećih 20 brojeva redovnih kod nas neće biti niti malo loše...

David Hayter: Legend is nothing but fiction, someone teels it, someone else remembers, everybody passes it on [/font=Trebuchet MS]
Solidus Snake: Brother, this is a whole different game from Liquid!

Don`t do lunch! That`s like the express lane to the friend zone!
-Ryan Reynolds-
Go to Top of Page

Akul
Junior Member

Croatia
354 Posts

Member since 08/05/2007

Posted - 24/12/2007 : 22:21:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Akul a Private Message  Reply with Quote
Iskreno sumnjam da ovaj treću susret s Mortimerom može biti bolji od prvog, ali ako bude više sličniji sličniji prvom nego drugom susretu, nitko sretniji od mene...Još jedanput: ne vjerujte ocjenama na UBC-u...
Go to Top of Page

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 25/12/2007 : 00:18:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message  Reply with Quote
Izgledaju primamljivo neke naslovnice...

I know that I was born and I know that I'll die.
The in between is mine. I am mine.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17228 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 25/12/2007 : 03:21:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message  Reply with Quote
Meni je svaka nova Zagorova naslovnica primamljiva... no, ove su zaista posebno primamljive, obzirom na egzotiku (onaj duh na poslednjoj naslovnici, pa onda mumije, pa sumeri, pa ono "cudoviste"...)
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7098 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 25/12/2007 : 06:44:26  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ---dp---

Meni je svaka nova Zagorova naslovnica primamljiva... no, ove su zaista posebno primamljive, obzirom na egzotiku (onaj duh na poslednjoj naslovnici, pa onda mumije, pa sumeri, pa ono "cudoviste"...)


Stvarno ima toliko zanimljivih i dinamicnih naslovnica u ovim epizodama koje dolaze u 2008.! A vec i znamo da ce neke od ovih prica biti odlicne! Cak ce mozda i epizode iz regularne serije biti bolje nego one iz Extra serije. Super!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 25/12/2007 : 11:03:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by ---dp---

Meni je svaka nova Zagorova naslovnica primamljiva... no, ove su zaista posebno primamljive, obzirom na egzotiku (onaj duh na poslednjoj naslovnici, pa onda mumije, pa sumeri, pa ono "cudoviste"...)


Stvarno ima toliko zanimljivih i dinamicnih naslovnica u ovim epizodama koje dolaze u 2008.! A vec i znamo da ce neke od ovih prica biti odlicne! Cak ce mozda i epizode iz regularne serije biti bolje nego one iz Extra serije. Super!


To su uvijek i bile, da nije ovih zadnjih krnjavih 20-ak brojeva

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

DARAC OSK
Starting Member



Croatia
7 Posts

Member since 18/11/2007

Posted - 25/12/2007 : 18:06:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DARAC OSK a Private Message  Reply with Quote
A TEK 2009 REDOVNI BROJEVI PRVO ODLIČNA EPIZODA OD 5 NASTAVAKA NA YUCATANU S DENIS LAFITE,PA ONDA HONEST JOE,PA OPET STARA PIJANDURA GUTHRUM.MA ZAGORA NIKAD DOSTA.VJEROVATNO PREDOBRE EPIZODE

ZAGOR NAJJACI STRIP KOJI JE KROCIO ZEMLJOM.SAMO ZAGOR
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17228 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 26/12/2007 : 05:10:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message  Reply with Quote
Mala digresija - lepo rece D.J. kako su naslovnice dinamicne (a verujem da to vecina misli) pa svi sa uzbudjenjem ocekujemo te nove price. Dakle, bez obzira na poneku duzu ruku, nogu i slicne kerefeke kojima je sklon u poslednje vreme, Ferri je upravo taj koji je zasluzan sto su te naslovnice tako dinamicne i uzbudljive. Dakle, nikakav Della Monica, Verni ili bilo ko reci nece, cini mi se, nikad postici takvu atmosferu koju imaju Ferrijeve naslovnice (kao i sam crtez u stripu)
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 26/12/2007 : 11:06:59  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Inferno

-Kaže Burattini da je ovaj susret s Mortimerom najbolji. Na ubc-u je bolji od prvog susreta, a on mi je odličan, stoga, realno je očekivati barem solidnu priču.



Definitivno je u pravu, još u priču ubacite starog negativca Tkača, Vernijev crtež i rezultat je više nego dobar. Odličan strip ako mene pitate.

...
Go to Top of Page

zagorovsky
Senior Member



Croatia
1835 Posts

Member since 07/08/2007

Posted - 26/12/2007 : 17:51:47  Show Profile Show Extended Profile  Send zagorovsky a Private Message  Reply with Quote
8.12 došli su nam redovni i extra šuška li se nešto o novima
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3814 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 26/12/2007 : 20:50:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vope

quote:
Originally posted by Inferno

-Kaže Burattini da je ovaj susret s Mortimerom najbolji. Na ubc-u je bolji od prvog susreta, a on mi je odličan, stoga, realno je očekivati barem solidnu priču.



Definitivno je u pravu, još u priču ubacite starog negativca Tkača, Vernijev crtež i rezultat je više nego dobar. Odličan strip ako mene pitate.



strip je fenomenalan! pročita san ga u piratskom izdanju!

Dragi Teen, imam 18 godina i zaspala sam pokraj otvorene boce! Da li sam pijana?
Go to Top of Page

zagorovsky
Senior Member



Croatia
1835 Posts

Member since 07/08/2007

Posted - 27/12/2007 : 12:35:38  Show Profile Show Extended Profile  Send zagorovsky a Private Message  Reply with Quote
Baš sam listao nešto ovih dana zagor extra 53 i čini mi se extra 47 i nigdje ne piše ko je crtao te epizode pa jel zna netko
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 27/12/2007 : 12:44:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zagorovsky

Baš sam listao nešto ovih dana zagor extra 53 i čini mi se extra 47 i nigdje ne piše ko je crtao te epizode pa jel zna netko



Chiomenti Enzo i Cubbino Mauro redom, su mislim bili jedini koji su napravili nešto osim Ferrija...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6402 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 27/12/2007 : 13:50:48  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vope

quote:
Originally posted by Inferno

-Kaže Burattini da je ovaj susret s Mortimerom najbolji. Na ubc-u je bolji od prvog susreta, a on mi je odličan, stoga, realno je očekivati barem solidnu priču.



Definitivno je u pravu, još u priču ubacite starog negativca Tkača, Vernijev crtež i rezultat je više nego dobar. Odličan strip ako mene pitate.



Čitao sam taj pirat, 'Paukovu mrežu'. Fora je kad Chico u kolibi pjevuši Vucinog 'Willer Texa'. Sam strip je zanimljiv, ali pun nelogičnosti (poput one da Tkač Morimeru ispadne mrskiji od Zagora). I žao mi bilo našijenca Malcovicha.
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 27/12/2007 : 17:54:15  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message  Reply with Quote
koja dva ćemo imati prilike čitati 2008.....


"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"
Go to Top of Page
Page: of 489 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.75 seconds. Snitz Forums 2000