forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Zagor topic
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 489

zagorovsky
Senior Member



Croatia
1835 Posts

Member since 07/08/2007

Posted - 08/01/2008 : 18:15:39  Show Profile Show Extended Profile  Send zagorovsky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by zagorovsky

Ja nemogu virovat da Zagora extra ni redovnog nema već misec i 2 dana.Šta je ovo??



uvjeren san da je u pitanju sabotaža operativaca stranih tajnih službi



Go to Top of Page

homer81
Starting Member



Bosnia and Herzegovina
99 Posts

Member since 05/12/2007

Posted - 09/01/2008 : 09:05:23  Show Profile Show Extended Profile  Send homer81 a Private Message  Reply with Quote
A koliko to kod vas u HR nije izasao nikakv Zagor ,interesuje me jer ce se to reflektovati sigurno kasnije i u BIH jer prema epizodama kasnimo za jedan mjesc, otprilike i koja su zadnja izdanja izasla mislim koje epizode kod vas????

Pun mi je k...c iskompleksiranih ljudi!
Go to Top of Page

zagorovsky
Senior Member



Croatia
1835 Posts

Member since 07/08/2007

Posted - 09/01/2008 : 10:03:49  Show Profile Show Extended Profile  Send zagorovsky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by homer81

A koliko to kod vas u HR nije izasao nikakv Zagor ,interesuje me jer ce se to reflektovati sigurno kasnije i u BIH jer prema epizodama kasnimo za jedan mjesc, otprilike i koja su zadnja izdanja izasla mislim koje epizode kod vas????



extra-šake i zlatno grumenje
redovni-prijetnja iz svemira
Go to Top of Page

homer81
Starting Member



Bosnia and Herzegovina
99 Posts

Member since 05/12/2007

Posted - 09/01/2008 : 10:25:09  Show Profile Show Extended Profile  Send homer81 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zagorovsky

quote:
Originally posted by homer81

A koliko to kod vas u HR nije izasao nikakv Zagor ,interesuje me jer ce se to reflektovati sigurno kasnije i u BIH jer prema epizodama kasnimo za jedan mjesc, otprilike i koja su zadnja izdanja izasla mislim koje epizode kod vas????



extra-šake i zlatno grumenje
redovni-prijetnja iz svemira



PA TA DVA MI CEKAMO OVDJE U BIH, sada su izasli gospodar zmija i prvi dio prijetnji....i knjiga o zagoru, znaci da cemo se mi tek nacekati.....mozada se ensto desilo!?!?!?

Pun mi je k...c iskompleksiranih ljudi!
Go to Top of Page

viktor14
Senior Member

Croatia
1119 Posts

Member since 06/08/2007

Posted - 09/01/2008 : 11:00:29  Show Profile Show Extended Profile  Send viktor14 an ICQ Message  Send viktor14 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zagorovsky

quote:
Originally posted by homer81

A koliko to kod vas u HR nije izasao nikakv Zagor ,interesuje me jer ce se to reflektovati sigurno kasnije i u BIH jer prema epizodama kasnimo za jedan mjesc, otprilike i koja su zadnja izdanja izasla mislim koje epizode kod vas????



extra-šake i zlatno grumenje
redovni-prijetnja iz svemira



a slijedi nam:
redovni: Paukova priča
extra: Kad Zagor pobjesni


Edited by - viktor14 on 09/01/2008 11:00:48
Go to Top of Page

zagorovsky
Senior Member



Croatia
1835 Posts

Member since 07/08/2007

Posted - 09/01/2008 : 15:54:13  Show Profile Show Extended Profile  Send zagorovsky a Private Message  Reply with Quote
Kad Zagor pobjesni napokon u More comicsu

[URL=http://imageshack.us][/URL]

Edited by - zagorovsky on 09/01/2008 15:55:21
Go to Top of Page

viktor14
Senior Member

Croatia
1119 Posts

Member since 06/08/2007

Posted - 09/01/2008 : 18:47:10  Show Profile Show Extended Profile  Send viktor14 an ICQ Message  Send viktor14 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zagorovsky

Kad Zagor pobjesni napokon u More comicsu

[URL=http://imageshack.us][/URL]




Aleluja!
Go to Top of Page

henry
Senior Member



Serbia
1425 Posts

Member since 20/09/2005

Posted - 09/01/2008 : 23:15:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit henry's Homepage  Send henry a Private Message  Reply with Quote
Ne mogu da verujem da ljudi dozvoljavaju ovakve prevode!
Kad Zagor pobesni, Šake i zlatno grumenje... Užas.
Ja verujem da postoje bukvalisti, ali ovo je dno dna



Košta toliko da si ga vi, s prihodima koje imate, iz Despotije Ace Velikog teško možete priuštiti.
Drž se ti svog Ace i ostavi se civiliziranog svijeta i EU, nije to za takve!
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 09/01/2008 : 23:23:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by henry

Ne mogu da verujem da ljudi dozvoljavaju ovakve prevode!
Kad Zagor pobesni, Šake i zlatno grumenje... Užas.
Ja verujem da postoje bukvalisti, ali ovo je dno dna

ja sam davno prestao kupovati ludensove/strip-agentove stripove na kiosku, samo od preprodavaca ili onih koji bi procitali pa bacili. zarada na meni im odgovara kvaliteti prepjeva.

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk

Edited by - Pavel01 on 09/01/2008 23:24:56
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 09/01/2008 : 23:23:58  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by viktor14

quote:
Originally posted by zagorovsky

quote:
Originally posted by homer81

A koliko to kod vas u HR nije izasao nikakv Zagor ,interesuje me jer ce se to reflektovati sigurno kasnije i u BIH jer prema epizodama kasnimo za jedan mjesc, otprilike i koja su zadnja izdanja izasla mislim koje epizode kod vas????



extra-šake i zlatno grumenje
redovni-prijetnja iz svemira



a slijedi nam:
redovni: Paukova priča
extra: Kad Zagor pobjesni



Nije li mreža!
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 09/01/2008 : 23:26:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message  Reply with Quote
nije li "ono od gustera u sto se upletu bube"?

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 10/01/2008 : 13:41:57  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message  Reply with Quote
baš sam mislio za ovu prigodu izvući temu kada smo naručivali talijansko izdanje ove priče o tkaču i mortimeru ali vidim da je metla pomela te stare teme...

"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 10/01/2008 : 14:46:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message  Reply with Quote
evo i redovnog

http://www.morecomics.hr/item/4018

"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page

zagorovsky
Senior Member



Croatia
1835 Posts

Member since 07/08/2007

Posted - 10/01/2008 : 18:09:09  Show Profile Show Extended Profile  Send zagorovsky a Private Message  Reply with Quote
Dobra je epizoda ova s Sullivanovima
Go to Top of Page

viktor14
Senior Member

Croatia
1119 Posts

Member since 06/08/2007

Posted - 10/01/2008 : 18:10:02  Show Profile Show Extended Profile  Send viktor14 an ICQ Message  Send viktor14 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jasa

quote:
Originally posted by viktor14

quote:
Originally posted by zagorovsky

quote:
Originally posted by homer81

A koliko to kod vas u HR nije izasao nikakv Zagor ,interesuje me jer ce se to reflektovati sigurno kasnije i u BIH jer prema epizodama kasnimo za jedan mjesc, otprilike i koja su zadnja izdanja izasla mislim koje epizode kod vas????



extra-šake i zlatno grumenje
redovni-prijetnja iz svemira





a slijedi nam:
redovni: Paukova priča
extra: Kad Zagor pobjesni



Nije li mreža!



Ma Multi Transe krivo preveo.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7098 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 12/01/2008 : 01:28:40  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zagorovsky

Dobra je epizoda ova s Sullivanovima



Je solidna vestern prica! Cekaj samo kad izade Neravna Borba (poslije slijedece slabije sa biljkama ljudozderkama )
To je odlicna prica, a i ona odmah poslije nje Castellijeva sa zlim Smirnoffom je odlicna!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 12/01/2008 : 13:23:09  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message  Reply with Quote
meni je i ova s biljkama ljudožderkama ok...

"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 12/01/2008 : 13:57:40  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message  Reply with Quote
baš gledam...i dalje imamo zaostatak od 50 zagora koji su objavljeni u italiji...

"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"
Go to Top of Page

zagorovsky
Senior Member



Croatia
1835 Posts

Member since 07/08/2007

Posted - 12/01/2008 : 14:03:33  Show Profile Show Extended Profile  Send zagorovsky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by piquet

baš gledam...i dalje imamo zaostatak od 50 zagora koji su objavljeni u italiji...



Stičemo ih do 2020
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 13/01/2008 : 18:31:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message  Reply with Quote
"Šake i zlatno grumenje" je meni još jedan u nizu dosadnih LEX-ova. Razvučeno do zla boga i ništa se ne događa. Baš prooooosječno! Od Supermikea još nisam pročitao odličan Lex:(. Sve banalne priče. Ferri je naravno solidan, ali velika je razlika kad crta s perom. U ovoj epizodi sve izgleda zbrzano i smuljno onim vražijim kistom (pinelićem).

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 13/01/2008 : 22:23:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message  Reply with Quote
Eh, da, i to...

*Mislio dam da je Rochas Francuz, pa mi je netko rekao da je Baskijac, a ovdje navodi da je Škot!?

*Ajd, pogodite gdje se još pojavljuje onaj traper koji godinama traži lisicu s točkicama! Koja epizoda? (ja znam za barem jednu)

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

jack 50
Senior Member



Croatia
1557 Posts

Member since 14/04/2006

Posted - 13/01/2008 : 22:39:45  Show Profile Show Extended Profile  Send jack 50 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Inferno

Eh, da, i to...

*Mislio dam da je Rochas Francuz, pa mi je netko rekao da je Baskijac, a ovdje navodi da je Škot!?

*Ajd, pogodite gdje se još pojavljuje onaj traper koji godinama traži lisicu s točkicama! Koja epizoda? (ja znam za barem jednu)


Zg extra 67. Lovci na ljude
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 13/01/2008 : 23:10:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jack 50

quote:
Originally posted by Inferno

Eh, da, i to...

*Mislio dam da je Rochas Francuz, pa mi je netko rekao da je Baskijac, a ovdje navodi da je Škot!?

*Ajd, pogodite gdje se još pojavljuje onaj traper koji godinama traži lisicu s točkicama! Koja epizoda? (ja znam za barem jednu)


Zg extra 67. Lovci na ljude


Bullseye

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

Mlaki
New Member

Croatia
139 Posts

Member since 18/05/2007

Posted - 16/01/2008 : 09:17:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Mlaki a Private Message  Reply with Quote
može li mi netko reći je li priča završena u epizodi "kad zagor pobjesni"?

išao bi u MC, al nema smisla ako treba čekat još jedan nastavak...
Go to Top of Page

zagorovsky
Senior Member



Croatia
1835 Posts

Member since 07/08/2007

Posted - 16/01/2008 : 09:38:18  Show Profile Show Extended Profile  Send zagorovsky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mlaki

može li mi netko reći je li priča završena u epizodi "kad zagor pobjesni"?

išao bi u MC, al nema smisla ako treba čekat još jedan nastavak...


da završeno je
Go to Top of Page
Page: of 489 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.92 seconds. Snitz Forums 2000