forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Zagor topic
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 489

djukak
Senior Member



2917 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 22/01/2008 : 17:18:58  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by viktor14

Po mome je mišljenju Zagor Maxi 03 - Dugo putovanje jedan od najlošijih Zagora. Ne znam je li to zbog katastrofalnog crteža ili osrednje priče, ali sam ga prestao čitati negdje na pola, jer stvarno više nisam mogao...



Ne mogu se složiti s ovim. Dečko ti očigledno nisi pročitao mnoge Zagorove epizode koje nisu ni do kolena ovoj. Ne kažem da je Dugo putovanje najbolji ikada objavljen Zagor, ali svakako uopšte nije loša epizoda. Veruj mi znam šta pričam, jer sam pročitao sve Zagorove epizode na ovim prostorima objavljene. Čak mi se Chiarollin crtež počeo dopadati s ovom epizodom.

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

Mlaki
New Member

Croatia
139 Posts

Member since 18/05/2007

Posted - 23/01/2008 : 08:23:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Mlaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djukak

quote:
Originally posted by viktor14

Po mome je mišljenju Zagor Maxi 03 - Dugo putovanje jedan od najlošijih Zagora. Ne znam je li to zbog katastrofalnog crteža ili osrednje priče, ali sam ga prestao čitati negdje na pola, jer stvarno više nisam mogao...



Ne mogu se složiti s ovim. Dečko ti očigledno nisi pročitao mnoge Zagorove epizode koje nisu ni do kolena ovoj. Ne kažem da je Dugo putovanje najbolji ikada objavljen Zagor, ali svakako uopšte nije loša epizoda. Veruj mi znam šta pričam, jer sam pročitao sve Zagorove epizode na ovim prostorima objavljene. Čak mi se Chiarollin crtež počeo dopadati s ovom epizodom.



dugo putovanje spada u vrh zagorovih epizoda.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6402 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 23/01/2008 : 09:56:37  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by viktor14

Po mome je mišljenju Zagor Maxi 03 - Dugo putovanje jedan od najlošijih Zagora. Ne znam je li to zbog katastrofalnog crteža ili osrednje priče, ali sam ga prestao čitati negdje na pola, jer stvarno više nisam mogao...



Jesi li čitao SD 36/37 Indijanska zemlja / Lažna optužba, na koje se Dugo putovanje nadovezuje?
Taj mi je maxi jedan od boljih Zagora: Zagor je ovdje sveden na čovjeka koji ne može učiniti puno protiv visoke politike i ekonomije. Priča se temelji na povijesnoj epizodi, pojavljuju se predsjednik Andrew Jackson i čirokijevski prosvjetitelj Sekvoja. Chiarolla nije toliko loš, naprotiv.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 23/01/2008 : 10:35:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by viktor14

Po mome je mišljenju Zagor Maxi 03 - Dugo putovanje jedan od najlošijih Zagora. Ne znam je li to zbog katastrofalnog crteža ili osrednje priče, ali sam ga prestao čitati negdje na pola, jer stvarno više nisam mogao...



Jesi li čitao SD 36/37 Indijanska zemlja / Lažna optužba, na koje se Dugo putovanje nadovezuje?
Taj mi je maxi jedan od boljih Zagora: Zagor je ovdje sveden na čovjeka koji ne može učiniti puno protiv visoke politike i ekonomije. Priča se temelji na povijesnoj epizodi, pojavljuju se predsjednik Andrew Jackson i čirokijevski prosvjetitelj Sekvoja. Chiarolla nije toliko loš, naprotiv.



Meni je taj maxi možda jedan od najboljih Zagora. Obrađuje opet povijesni događaj, "Put suza" Cheerokija, gdje ih je poginulo oko 4000. A sad, to što svi nisu fanovi Chiarolle...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 23/01/2008 : 11:53:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message  Reply with Quote
-za tri zadnja komentara

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16779 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 23/01/2008 : 14:18:11  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djukak

quote:
Originally posted by viktor14

Po mome je mišljenju Zagor Maxi 03 - Dugo putovanje jedan od najlošijih Zagora. Ne znam je li to zbog katastrofalnog crteža ili osrednje priče, ali sam ga prestao čitati negdje na pola, jer stvarno više nisam mogao...



Ne mogu se složiti s ovim. Dečko ti očigledno nisi pročitao mnoge Zagorove epizode koje nisu ni do kolena ovoj. Ne kažem da je Dugo putovanje najbolji ikada objavljen Zagor, ali svakako uopšte nije loša epizoda. Veruj mi znam šta pričam, jer sam pročitao sve Zagorove epizode na ovim prostorima objavljene. Čak mi se Chiarollin crtež počeo dopadati s ovom epizodom.


Mislim da ipak nisi pročitao sve, konkretno SD extra 61 - Duga noć, a to je preskočeno u ZS.
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 23/01/2008 : 15:20:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message  Reply with Quote
Slažem se sa ostalima za Burattinijevo "Dugo putovanje"!

David Hayter: Legend is nothing but fiction, someone teels it, someone else remembers, everybody passes it on [/font=Trebuchet MS]
Solidus Snake: Brother, this is a whole different game from Liquid!

Don`t do lunch! That`s like the express lane to the friend zone!
-Ryan Reynolds-
Go to Top of Page

ismolc34
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 23/01/2008 : 20:07:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit ismolc34's Homepage  Send ismolc34 a Private Message  Reply with Quote
evo nove pošteeee


...majka kretena je uvijek trudna...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22287 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/01/2008 : 20:15:28  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
i sta pise? (ukratko )

Edited by - King Warrior on 23/01/2008 20:16:20
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 24/01/2008 : 08:51:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Da je Zagor uspješno pohodio Hrvatsku!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2917 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 24/01/2008 : 10:04:25  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by djukak

quote:
Originally posted by viktor14

Po mome je mišljenju Zagor Maxi 03 - Dugo putovanje jedan od najlošijih Zagora. Ne znam je li to zbog katastrofalnog crteža ili osrednje priče, ali sam ga prestao čitati negdje na pola, jer stvarno više nisam mogao...



Ne mogu se složiti s ovim. Dečko ti očigledno nisi pročitao mnoge Zagorove epizode koje nisu ni do kolena ovoj. Ne kažem da je Dugo putovanje najbolji ikada objavljen Zagor, ali svakako uopšte nije loša epizoda. Veruj mi znam šta pričam, jer sam pročitao sve Zagorove epizode na ovim prostorima objavljene. Čak mi se Chiarollin crtež počeo dopadati s ovom epizodom.


Mislim da ipak nisi pročitao sve, konkretno SD extra 61 - Duga noć, a to je preskočeno u ZS.



Tacno, to je jedina epizoda. Bio sam je zaboravio.

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

bacho
Junior Member



Croatia
439 Posts

Member since 19/08/2007

Posted - 24/01/2008 : 12:55:22  Show Profile Show Extended Profile  Send bacho a Private Message  Reply with Quote
Pa dobro, zar je moguće da ovaj mjesec osim redovnog i extre više neće izaći ni jedan Zagor???
Specijal, maxi, Chico...?
Klasik bi trebao izaći početkom drugoga, međutim, je li moguće da u siječnju neće biti ništa drugo, a tako puno toga je najavljeno za ovu godinu.

I´m too old for this shit.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 24/01/2008 : 13:00:42  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bacho
... je li moguće da u siječnju neće biti ništa drugo, a tako puno toga je najavljeno za ovu godinu.


Prvi mjesec je uvijek bio betežan što se tiče stripova.

Ali htio bih da mi daš kakav link u kojem pišu najave za 2008.godinu
da se i ja ljutim.
Go to Top of Page

bacho
Junior Member



Croatia
439 Posts

Member since 19/08/2007

Posted - 24/01/2008 : 13:08:50  Show Profile Show Extended Profile  Send bacho a Private Message  Reply with Quote
Čuj, link nemam, ali sam bio na CRŠ i pamtim (valjda) dobro što je Ludens najavio.
4 specijala, 4 Chico specijala, 4 klasika, 2 almanaha, 2 maxija, 12 redovnih i 16 extra.

I´m too old for this shit.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 24/01/2008 : 13:44:55  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bacho

Čuj, link nemam, ali sam bio na CRŠ i pamtim (valjda) dobro što je Ludens najavio.
4 specijala, 4 Chico specijala, 4 klasika, 2 almanaha, 2 maxija, 12 redovnih i 16 extra.


To je valjda za cijelu godinu!
90 % toga ode ljeti na kioske,sjećaš se prošle godine?
Ostali spec/almanah/klasik/maxi se rasporede oko ljeta i nakon ljeta,ponešto i za CRŠ.
To je to.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16779 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 24/01/2008 : 14:36:28  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Zašto 12 redovnih? Zar nije rečeno 14?
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 24/01/2008 : 14:42:51  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message  Reply with Quote
mislim da je redovnih bilo 14...

"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16779 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 24/01/2008 : 15:01:43  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by piquet

mislim da je redovnih bilo 14...


I meni se čini da je najavljeno 14.

Zanimljiv crtež iz Zagora 510, dosta pažnje je posvećeno detaljima na prvoj slici.
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 24/01/2008 : 15:24:56  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message  Reply with Quote
je super zgleda...šteta što berni nije stavio prioritet na redovni zagor...

"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"
Go to Top of Page

bacho
Junior Member



Croatia
439 Posts

Member since 19/08/2007

Posted - 24/01/2008 : 15:38:59  Show Profile Show Extended Profile  Send bacho a Private Message  Reply with Quote
Sad kad vas sve čujem, i meni se čini da su ipak najavili 14.
J... ga, godine, morat ću početi zapisivati.
Ali i kod 14 redovnih još više mi nije jasno zašto ništa novo ne izlazi. Nisam baš uvjeren da sve izlazi na ljeto i oko njega, a ako sam ja (i vi) u pravu to je 46 novih Zagora ove godine.
Čini mi se da je to prošle godine bilo ravnomjerno raspoređeno.

Uh,pišući ovo, osjećam se kao da imam apstinencijsku Zagor krizu. Vrijeme gazi naprijed, a mozak natrag.

I´m too old for this shit.
Go to Top of Page

zagorovsky
Senior Member



Croatia
1835 Posts

Member since 07/08/2007

Posted - 24/01/2008 : 16:43:17  Show Profile Show Extended Profile  Send zagorovsky a Private Message  Reply with Quote
Pomalo, izaći će ih sada u 2 misec pun kuac pa ćemo se žalit ko će sve to pokupovat
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22287 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 25/01/2008 : 01:05:31  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by piquet

mislim da je redovnih bilo 14...


I meni se čini da je najavljeno 14.

Zanimljiv crtež iz Zagora 510, dosta pažnje je posvećeno detaljima na prvoj slici.


jeste 14,ako se sta ne promijeni
Go to Top of Page

zagorovsky
Senior Member



Croatia
1835 Posts

Member since 07/08/2007

Posted - 29/01/2008 : 11:12:05  Show Profile Show Extended Profile  Send zagorovsky a Private Message  Reply with Quote
Oće li nam brzo novi extra,redovni,Chico,specijal,klasik itd zna li se išta???
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 29/01/2008 : 11:15:30  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message  Reply with Quote
pa mislim da bi extra trebao izaći u "samo što nije" vremenu!

"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 29/01/2008 : 11:21:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message  Reply with Quote
uz ovo redovno sto ide, regularni i extra trebao bi Zagor i Chico Specijalac a i klasik je tu negdje, uskoro nadam se

"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page
Page: of 489 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.83 seconds. Snitz Forums 2000