forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 www.ludens.hr
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

risbozg
Advanced Member



Croatia
15300 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 09/10/2005 : 13:04:55  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
e valjda će biti i toga
to je siguran sam najinteresantnije svima

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leđa --
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7271 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 09/10/2005 : 13:10:52  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
E,svaka im čast!

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24948 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 09/10/2005 : 13:11:59  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nedim

greska!!! u rubrici izdanja nema mister no-a!!!

ZAGOR PRIČA...



nije greška,mrno izdaje stip agent,a ne ludens.
a stranica i nije nešto,ona od libellusa mi si više svidja

došao sam cak ovamo da me ponižavaju!! zaista sramno ponašanje! je li kažnjivo biti siromašan? u pitanju je porodicna tradicija... tata je bio siromašan, mama je bila siromašna, majordom, vozac i kuvarica takodje ...
Go to Top of Page

BiDi
Senior Member

Slovenia
2425 Posts

Member since 06/05/2002

Posted - 09/10/2005 : 13:24:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit BiDi's Homepage  Send BiDi an ICQ Message  Send BiDi a Private Message  Reply with Quote
I Martija izdaje Strip-Agent

Ali okej, imajo na stranici samo one brojeve koje je izdao Ludens

Tako mi mlijeka u prahu, kidam naljevo

Edited by - BiDi on 09/10/2005 13:24:56
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 09/10/2005 : 13:28:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Eto i ja se priključujem sa čestitkom: svaka čast!

Grad Stripova, vješanje svakog sata.
Stranče dobrodošao...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 09/10/2005 : 13:38:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
No sad valjda niko neće optuživati www.stripovi.com daje (ne)službena stranica ludensa.

Mislim da bi svakako trebali staviti neki obrazac za pitanja korisnika koja se upućuju direktno Berniju, a ne samo email. Tako da se rastereti forum svakodnevnim pitanjima glede izalazaka nekih stripova i ostalih sitničarija.

Zar Komandant Mark nije pod Bonellijem? Nego pod IF Edition?

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 09/10/2005 : 13:55:25  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Leka

U Firefoxu se ne otvara!!!



u firefoxu radi odlicno treba da skines shockwave i flash 8 ... Trk na firefox site i izaberi plugins !

"And now for something completely different... "

Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 09/10/2005 : 13:58:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Simpatično.


>> U nastupu bijesa, jedna noga rece drugoj : medju nama je svršeno! <<
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 09/10/2005 : 13:58:34  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by nedim

greska!!! u rubrici izdanja nema mister no-a!!!

ZAGOR PRIČA...



nije greška,mrno izdaje stip agent,a ne ludens.
a stranica i nije nešto,ona od libellusa mi si više svidja

došao sam cak ovamo da me ponižavaju!! zaista sramno ponašanje! je li kažnjivo biti siromašan? u pitanju je porodicna tradicija... tata je bio siromašan, mama je bila siromašna, majordom, vozac i kuvarica takodje ...



da, sry! zbunilo me to sto su naslvne iste kao i kod ludensa (mislim na izgled!)

ZAGOR PRIČA...
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 09/10/2005 : 14:07:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message  Reply with Quote
hm, da , poprilicno je bogata...

________________________________________________
...kroz taj metez cujem zov, iz ponora ili sa visine, svejedno, gore i dole su kategorije koje svemir ne poznaje. Probudi se i ustani iz svog sna. Ustani i odbaci svoju odecu od gline. Doslo je vreme da odes iz ovog sveta. Elektra, odbegla Plejada, izbeglica zodijaka, kosmicka lutalica, vratila se i razvejala svoje uvojke. Doslo je vreme bez vremena. Doslo je vreme prica...
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 09/10/2005 : 14:29:29  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BiDi

I Martija izdaje Strip-Agent

Ali okej, imajo na stranici samo one brojeve koje je izdao Ludens

Tako mi mlijeka u prahu, kidam naljevo


četiri broja i sp izdao je ludens
Go to Top of Page

Leka
New Member

Croatia
237 Posts

Member since 05/03/2005

Posted - 09/10/2005 : 14:48:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Leka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by seinfeld

quote:
Originally posted by Leka

U Firefoxu se ne otvara!!!



u firefoxu radi odlicno treba da skines shockwave i flash 8 ... Trk na firefox site i izaberi plugins !

"And now for something completely different... "




Uh, previdio sam to
Hvala!
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 09/10/2005 : 14:52:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message  Reply with Quote
prazno do bola
al neka , tek je počelo
samo naprid
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29085 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/10/2005 : 14:54:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Lijepo dizajnirano, ali malo siromasno informacijama. No za pocetak je i vise nego dobro.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

BiDi
Senior Member

Slovenia
2425 Posts

Member since 06/05/2002

Posted - 09/10/2005 : 14:55:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit BiDi's Homepage  Send BiDi an ICQ Message  Send BiDi a Private Message  Reply with Quote
siromasno informacijama kao Bernard... vidi se da je njegova stranica.

Tako mi mlijeka u prahu, kidam naljevo
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 09/10/2005 : 16:40:52  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BiDi

siromasno informacijama kao Bernard... vidi se da je njegova stranica.

Tako mi mlijeka u prahu, kidam naljevo


Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 09/10/2005 : 16:41:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message  Reply with Quote
BRAVO!!!
Clap, clap. Veliki pljesak za Ludens!

Drago mi je vidjeti da se isplatila moja kritika.
Rezultati su fenomenalni.

Samo neka ne stave forum. To im se neće isplatiti.
Tko želi raspravljati ima ovdje forum, a vidi se da se forum prati.

Još jednom BRAVO!!!

Life sucks, but Death swallows!

Edited by - Dr. Westax on 09/10/2005 16:45:46
Go to Top of Page

jetset
Junior Member

Croatia
390 Posts

Member since 23/06/2005

Posted - 09/10/2005 : 17:43:03  Show Profile Show Extended Profile  Send jetset a Private Message  Reply with Quote
koji ushiti ovdje zbog ničega.ima li tamo nešto novo što većina ovdje ne zna?nema.ima li tamo ičega sadržajnijeg od npr. neke prosječne obavjesti ministarstva financija,porezne uprave-središnjeg ureda?nema.ima li tamo ikakvih naznaka da u ludensu koriste telefone a ne zagorove dimne signale?nema.
Go to Top of Page

Damjan
stripovi.com suradnik

Italy
1458 Posts

Member since 12/02/2004

Posted - 09/10/2005 : 18:01:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Damjan's Homepage  Send Damjan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

tražili ste,gnjavili ste,kudili ste,dosadivali ste,pa evo,dobili ste!



Komično. Kao Ludens je nama učinio uslugu time što se reklamira online? Hvala im.

www.zid.hr - sve ono što o rocku i metalu nikada niste željeli znati, www.zid.hr/strip - osobni pogledi na aktualnosti u svijetu stripa, uz ponekog mladog autora željnog pažnje
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6097 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 09/10/2005 : 18:35:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Nije mi jasna ova euforija oko pokretanja stranica a još su mi manje bili jasni prigovori zašto Ludens nema svoju stranicu.Mislim,Ok je to što stranica postoji,ali ne znam što će se sad bitno promjeniti?Ludens će i dalje izdavati dobre stripove a o svim novitetima ćemo saznati na ovom sajtu.Baš kao i do sada.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 09/10/2005 : 18:40:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jetset

koji ushiti ovdje zbog ničega.ima li tamo nešto novo što većina ovdje ne zna?nema.ima li tamo ičega sadržajnijeg od npr. neke prosječne obavjesti ministarstva financija,porezne uprave-središnjeg ureda?nema.ima li tamo ikakvih naznaka da u ludensu koriste telefone a ne zagorove dimne signale?nema.



Stranicama dokazuju da se radi o ozbiljnoj firmi, a to je i jedna efektna reklama.
Postoje naslovnice i najave novih brojeva.
Istina da se to sada treba polako širiti, ali prvi veliki korak je učinjen.

Life sucks, but Death swallows!
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 09/10/2005 : 18:46:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aco

Nije mi jasna ova euforija oko pokretanja stranica a još su mi manje bili jasni prigovori zašto Ludens nema svoju stranicu.Mislim,Ok je to što stranica postoji,ali ne znam što će se sad bitno promjeniti?Ludens će i dalje izdavati dobre stripove a o svim novitetima ćemo saznati na ovom sajtu.Baš kao i do sada.



Neće se ništa bitno promijeniti.
Ovdje imamo skoro sve što izadje, ali nema recimo najava.
A ovo i nisu službene stranice jedne firme.

Da li su to dobri stripovi o tome bi se dalo raspravljati.

Life sucks, but Death swallows!
Go to Top of Page

jetset
Junior Member

Croatia
390 Posts

Member since 23/06/2005

Posted - 09/10/2005 : 19:11:37  Show Profile Show Extended Profile  Send jetset a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Westax

quote:
Originally posted by jetset

koji ushiti ovdje zbog ničega.ima li tamo nešto novo što većina ovdje ne zna?nema.ima li tamo ičega sadržajnijeg od npr. neke prosječne obavjesti ministarstva financija,porezne uprave-središnjeg ureda?nema.ima li tamo ikakvih naznaka da u ludensu koriste telefone a ne zagorove dimne signale?nema.



Stranicama dokazuju da se radi o ozbiljnoj firmi, a to je i jedna efektna reklama.
Postoje naslovnice i najave novih brojeva.
Istina da se to sada treba polako širiti, ali prvi veliki korak je učinjen.

Life sucks, but Death swallows!


hoćeš reći da su do sada bili neozbiljna firma jer nisu imali stranicuu pravu si
fakat su učinili nakon pet godina mali korak za sebe a veliki za čovječanstvo
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 09/10/2005 : 19:15:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jetset

hoćeš reći da su do sada bili neozbiljna firma jer nisu imali stranicuu pravu si
fakat su učinili nakon pet godina mali korak za sebe a veliki za čovječanstvo




Za mene je firma bez web stranice neozbiljna firma.
Danas svaka pizda ima svoju web stranicu, a da je nema netko tko vodi svoj posao.

A što se ti buniš?
Pale su ti dionice Ludensa?

Life sucks, but Death swallows!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 09/10/2005 : 19:33:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
Fini mali flaš sajtić!

you candy perfume girl
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000