forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Zekanove hvalevrijedne pustolovine: Slalomi!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

edvin
Senior Member

Croatia
1284 Posts

Member since 06/10/2002

Posted - 07/12/2005 : 07:25:25  Show Profile Show Extended Profile  Send edvin a Private Message  Reply with Quote
Od danas, pa sve do kraja CRŠ-a (11.12.-ned.), možete preko sajta naručiti u pretprodaji novi (prvi) album "Slalomi", po promo cijeni od 50kn, a također svima koji još nisu kupili prošli album "Atomski ubrzivač" skrenuo bih pozornost da ga mogu istodobno naručiti po istovjetnoj cijeni.
Dakle, po 50kn do nedelje, u pretprodaji preko sajta ili na CRŠ-u, od promocije do kraja.
Cijena nakon CRŠ-a, biti će, kao i uvijek, 70kn po albumu, pa ne čekajte bolje dane..
Album će biti u prodaji u svim striparnicama koje drže do sebe!
http://www.morecomics.hr/item/2572
http://www.morecomics.hr/item/1779

Edited by - Dado on 18/01/2006 22:27:56

edvin
Senior Member

Croatia
1284 Posts

Member since 06/10/2002

Posted - 07/12/2005 : 07:33:05  Show Profile Show Extended Profile  Send edvin a Private Message  Reply with Quote
Btw, ako još dvojite da li taj strip zaslužuje vašu pažnju i mjesto na vašoj polici, a ne daje vam se novac da to provjerite, možete to učiniti u većini knjižnica diljem domovine, besplatno ga posudite i pročitajte.
Obzirom da sam se tokom godine dosta sretao s procjenom da je ovaj strip za djecu, skrenuo bih pažnju da je on namijenjem odraslima i kao takav ga njima i preporučujem.
Sretna okolnost autorovog dječjelikog izričaja je ta da su skoro sve knjižnice uvrstile po primjerak albuma na svoje police, u dječjem odjelu, naravno..
Isto tako, preporučam članak u novom Kvadratu, u kojem Damjan Stanić lijepo analizira "Atomski ubrzivač".

Edited by - edvin on 07/12/2005 07:35:50
Go to Top of Page

majmun
Average Member



Croatia
574 Posts

Member since 20/11/2003

Posted - 07/12/2005 : 08:14:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit majmun's Homepage  Send majmun a Private Message  Reply with Quote
Cestitamo!!!
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2804 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 07/12/2005 : 09:12:01  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by edvin


Album će biti u prodaji u svim striparnicama koje drže do sebe!



Fantasticno! Ali na sajtu pises da ce bit u prodaji od subote, 10.12! Znaci mi, koji dolazimo u petak, ostajemo bez?

Jack the Black.
Go to Top of Page

Spartacus
Starting Member

90 Posts

Member since 02/12/2005

Posted - 07/12/2005 : 12:21:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Spartacus a Private Message  Reply with Quote
Super! Izvrsno!
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1576 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 07/12/2005 : 13:19:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message  Reply with Quote
Kolko često će izlaziti ti albumi? Atomski ubrzivač mi je bio super pa sam ovaj jedva dočekao. Inače preporučam svima koji još nisu čitali neka obavezno nabave.
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 07/12/2005 : 13:54:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>Kolko često će izlaziti ti albumi?

A ccuj, kad bi ga 500 ljudi odmah kupilo, mogao bi svaka 3 mjeseca jedan...:)

mcn

Dnevno svježe strip-vijesti na http://qstrip.blog.hr ; recenzije knjiga i stripova na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 9 je na svim kioscima! *** Srijedom: MISTER MACCAK na www.stripovi.com *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1576 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 07/12/2005 : 14:54:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message  Reply with Quote
Zašto ne puknete reklamu na Zagora; na poleđinu! To bi bio pun pogodak glede promocije.
Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 07/12/2005 : 16:30:22  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message  Reply with Quote
HURAAA!!! Zivio Edvin! Ritam od jednog albuma godisnje zvuci grozno, ali kako u mojim godinama svaka prodje brze od prosle, kao da sam jucer uzivao u Atomskom ubrzivacu...

_________________________
KAJGOD - strip zin i tjedni onlajn strip KUCA STRAHA na www.kajgod.co.nr
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 07/12/2005 : 17:32:21  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

>Kolko često će izlaziti ti albumi?

A ccuj, kad bi ga 500 ljudi odmah kupilo, mogao bi svaka 3 mjeseca jedan...:)




PFFFT - sporatji...ja bi u tom sluchaju radio bar jedan MESECHNO!

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 07/12/2005 : 17:33:09  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

>Kolko često će izlaziti ti albumi?

A ccuj, kad bi ga 500 ljudi odmah kupilo, mogao bi svaka 3 mjeseca jedan...:)




PFFFT - sporatji...ja bi u tom sluchaju radio bar jedan MESECHNO!

inache edvinu kapa dole za ovo. nadam e da je perfektno odshtampan kao i prethodnik mu.
promo cena -

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

edvin
Senior Member

Croatia
1284 Posts

Member since 06/10/2002

Posted - 07/12/2005 : 22:40:30  Show Profile Show Extended Profile  Send edvin a Private Message  Reply with Quote
Zahvaljujem na zahvalama!
I podršci.
Mike, znam da dolaziš u petak zbog koncerta Septice, ali ako se dobro napiješ, možda album već bude gotov dok se probudiš, u subotu kasno popodne..

Odmah petsto komada, može! Inače, ko što blek zna, gadno je gledati stotine neprodanih primjeraka, te me slike proganjaju u snovima. A i Macan to zna. Ako još neko želi, nek nam se priključi!

I da, album će biti gotov u subotu, jer sam ga morao vratiti na ponovno štampanje, tako da tu leži odgovor, da biti će tehnički izvrsno napravljen kao i prošli, a po mom mišljenju, otisak je i u ovom bolji od onog u francuskom izdanju.

Ako se mene pita, pola dobrog albuma je oprema!
Go to Top of Page

majmun
Average Member



Croatia
574 Posts

Member since 20/11/2003

Posted - 08/12/2005 : 06:59:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit majmun's Homepage  Send majmun a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by edvin

Zahvaljujem na zahvalama!
I podršci.
Mike, znam da dolaziš u petak zbog koncerta Septice, ali ako se dobro napiješ, možda album već bude gotov dok se probudiš, u subotu kasno popodne..

Odmah petsto komada, može! Inače, ko što blek zna, gadno je gledati stotine neprodanih primjeraka, te me slike proganjaju u snovima. A i Macan to zna. Ako još neko želi, nek nam se priključi!

I da, album će biti gotov u subotu, jer sam ga morao vratiti na ponovno štampanje....



Uarrrghhhhhhhh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(didaskalija: ja na koljenima, ruke sirom u zraku, lice u bolnom grcu)
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Pa zasto pobogu Edvine, ja sam u ZGu u petak. Tjabgmtr.
Hocu Zekana, hocu zeku... :-(

Sad opet moram istuc zenu i klinca, zbilja sam ljut. ;-)

Go to Top of Page

tom1979
Junior Member

Croatia
348 Posts

Member since 04/02/2005

Posted - 08/12/2005 : 14:38:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tom1979 a Private Message  Reply with Quote
Cestitam Darku i Edvinu na osvajanju 1., odnosno 2. mjesta strip izdanja godine u Jutarnjem, te Markosu za peto mjesto Kena. Premda mislim da je autor propustio Spiroua, kojeg bih ja stavio na trece mjesto...
Go to Top of Page

edvin
Senior Member

Croatia
1284 Posts

Member since 06/10/2002

Posted - 09/12/2005 : 09:15:35  Show Profile Show Extended Profile  Send edvin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by majmun
Uarrrghhhhhhhh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(didaskalija: ja na koljenima, ruke sirom u zraku, lice u bolnom grcu)
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Pa zasto pobogu Edvine, ja sam u ZGu u petak. Tjabgmtr.
Hocu Zekana, hocu zeku... :-(

Sad opet moram istuc zenu i klinca, zbilja sam ljut. ;-)



Ukratko, Jebiga!!
Bolje dan kasnije, nego loš otisak..
Kud na ženu i dijete zbog stripa nesrečniče!

"..pil sem bencin namest čajev, jedu sem kamne in saje, dihu sem penu in eter, pluvu in scal sem v veter, dajem ljudem svinjarijo, kradem od njih iluzijo, nos sem razbou generalu, živ sem ostal, vendar vem da mi zajec zlomi vrat če mu damico podiram in verjamem da vsak tip je tak.."
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 09/12/2005 : 18:42:03  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message  Reply with Quote
Genijalno!

"Velikodušnost bez premca"
www.alanford.co.nr - o AF-u
"Luđaci uvijek kupuju stripove" - Zakon i Red:Odjel za žrtve
Go to Top of Page

edvin
Senior Member

Croatia
1284 Posts

Member since 06/10/2002

Posted - 10/12/2005 : 08:47:23  Show Profile Show Extended Profile  Send edvin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by makikatalinic

Genijalno!



Pa di si maki! Oš navratit na CRŠ? Ako budeš, ja sam na štandu, većinom..

Inače, album neće biti danas gotov , isprišavam se zbog toga, ali izgleda da sam precijenio tuđe mogućnosti knjigovežnice..
U slučaju promjene ili eventualnog sutrašnjeg pojavljivanja albuma, javit ću to ovdje.

Evo i malo fotki.
Petruša i Bob na štandu..

http://www.morecomics.hr/dataimg/2557_5022.JPG
http://www.morecomics.hr/dataimg/2557_5023.JPG


"..pil sem bencin namest čajev, jedu sem kamne in saje, dihu sem penu in eter, pluvu in scal sem v veter, dajem ljudem svinjarijo, kradem od njih iluzijo, nos sem razbou generalu, živ sem ostal, vendar vem da mi zajec zlomi vrat če mu damico podiram in verjamem da vsak tip je tak.."

Edited by - edvin on 10/12/2005 08:48:38
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 10/12/2005 : 11:27:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>Evo i malo fotki.

U, al su sitne, je to telefonom?

mcn

Dnevno svježe strip-vijesti na http://qstrip.blog.hr ; recenzije knjiga i stripova na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 9 je na svim kioscima! *** Srijedom: MISTER MACCAK na www.stripovi.com *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!
Go to Top of Page

edvin
Senior Member

Croatia
1284 Posts

Member since 06/10/2002

Posted - 11/12/2005 : 08:31:34  Show Profile Show Extended Profile  Send edvin a Private Message  Reply with Quote
Ne, to sam ja smanjio jer sam mislio da će se pokazati odmah na topicu..


"..pil sem bencin namest čajev, jedu sem kamne in saje, dihu sem penu in eter, pluvu in scal sem v veter, dajem ljudem svinjarijo, kradem od njih iluzijo, nos sem razbou generalu, živ sem ostal, vendar vem da mi zajec zlomi vrat če mu damico podiram in verjamem da vsak tip je tak.."
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 12/12/2005 : 20:33:56  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
Čestitam na izdavanju još jednog Zekana....

Go to Top of Page

vikic
Advanced Member



Croatia
4737 Posts

Member since 06/03/2003

Posted - 12/12/2005 : 21:00:54  Show Profile Show Extended Profile  Send vikic an ICQ Message  Send vikic a Private Message  Reply with Quote
pošto se pomaklo vrijeme izlaska Slaloma, dali se pomiče i vrijeme trajanja promo cijene? :)
Go to Top of Page

Watashi
Senior Member

Croatia
1382 Posts

Member since 11/11/2004

Posted - 12/12/2005 : 21:38:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Watashi's Homepage  Send Watashi a Private Message  Reply with Quote
hear hear! :D

--
"I love going down to the elementary school, watching all the kids jump and shout, but they dont know Im using blanks."
--Jack Handey
Go to Top of Page

edvin
Senior Member

Croatia
1284 Posts

Member since 06/10/2002

Posted - 13/12/2005 : 06:56:16  Show Profile Show Extended Profile  Send edvin a Private Message  Reply with Quote
Jasno, promo cijena vrijedi za online narudžbe i predbilježbe do dana izlaska i na dan izlaska, i za Atomski ubrzivač i za Slalome!

"..pil sem bencin namest čajev, jedu sem kamne in saje, dihu sem penu in eter, pluvu in scal sem v veter, dajem ljudem svinjarijo, kradem od njih iluzijo, nos sem razbou generalu, živ sem ostal, vendar vem da mi zajec zlomi vrat če mu damico podiram in verjamem da vsak tip je tak.."
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7900 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 13/12/2005 : 07:07:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
pa onda me predbilježi
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28988 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/12/2005 : 10:44:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
i mene isto. Toplo preporucam svima da nabave ova dva albuma, jer radi se i zaista nevjerojatno zabavnim i kvalitetnim stripovima!

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Watashi
Senior Member

Croatia
1382 Posts

Member since 11/11/2004

Posted - 13/12/2005 : 13:33:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Watashi's Homepage  Send Watashi a Private Message  Reply with Quote
I ja bi se predbiljezijo, posebno sto neznam tocan dan izlaska a sutra i prexutra nisam u zagrebu :o

--
"I love going down to the elementary school, watching all the kids jump and shout, but they dont know Im using blanks."
--Jack Handey
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000