forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Burza stripova - potražnja
 BIJELA LISTA
 New Topic  Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 69

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 13/06/2011 : 16:02:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Ja bi samo da zahvalim Pajini antikviteti na strpljenju i razumjevanju, po drugi put :)

Obicno se nekako "malo" oduzi dok od njega preuzmem stripove, ali stvarno covjek nikad nije bilo sta spomenuo, a znao je cekati po koji mjesec (tako ispalo) :)

Puno hvala i velik pozdrav iz Mostara.

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 16/06/2011 : 17:14:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Ja bi samo da zahvalim Pajini antikviteti na strpljenju i razumjevanju, po drugi put :)

Obicno se nekako "malo" oduzi dok od njega preuzmem stripove, ali stvarno covjek nikad nije bilo sta spomenuo, a znao je cekati po koji mjesec (tako ispalo) :)

Puno hvala i velik pozdrav iz Mostara.


Čovjek je legenda ista stvar sa mnom nikad ništa nije prigovorio.
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 17/06/2011 : 23:32:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
GUFFY!
Puno hvala na pošti, danas su stigli Tuborg podmetači!

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 04/07/2011 : 10:17:51  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message  Reply with Quote
Ontarioweb.
kupci prvo plate, a prodavači obično čekaju zaprimanje stripa i komentar kupaca pa tek onda stavljaju komentar, nekalkuliranje Ontaria me ugodno iznenadilo.

Till I Collapse
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 08/07/2011 : 00:16:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Želim skrenuti pozornost na ivicu pod nickom ivicag vrlo korektan i susretljiv čovjek takvih je danas malo...
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 08/07/2011 : 23:41:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Želim skrenuti pozornost na ivicu pod nickom ivicag vrlo korektan i susretljiv čovjek takvih je danas malo...



Također...
Čovjek mi je već hrpu puta poslao stripove prije nego sam ih ja uopće platio....
Sve pohvale

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

Argus
Junior Member



Croatia
453 Posts

Member since 04/10/2010

Posted - 10/07/2011 : 12:15:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Argus a Private Message  Reply with Quote
Ljudi svi ste super,toliko postenja,povjerenja i susretljivosti na stripovima.com malo gdje ima. Imam samo dobra iskustva da sad ne nabrajam sve clanove s kojima sam suradivao. Zahvaljujem se svima koji su nam omogucili da se bavimo ovom aktivnoscu i olaksali popunjavanje kolekcija.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 11/07/2011 : 01:21:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Argus

Ljudi svi ste super,toliko postenja,povjerenja i susretljivosti na stripovima.com malo gdje ima. Imam samo dobra iskustva da sad ne nabrajam sve clanove s kojima sam suradivao. Zahvaljujem se svima koji su nam omogucili da se bavimo ovom aktivnoscu i olaksali popunjavanje kolekcija.


Potpisujem
Go to Top of Page

Rada13
New Member



Croatia
259 Posts

Member since 28/03/2010

Posted - 12/07/2011 : 17:44:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Rada13 a Private Message  Reply with Quote
Velika preporuka Radivoju Makarinu - nick: makarin , nakon uspješno obavljene razmjene stripova, čovjek od riječi!
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 18/07/2011 : 13:24:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Ovo nema veze sa stripovima, ali pošto se radi o jednom našem kolegi, moram ga ovdje pohvaliti. Bio sam na koncertu Riblje Čorbe u Žitištu, a sawitch mi je puno pomogao, dao informacije o prijevozu, rezervirao sobu, trpio moje dosadne mailove skoro pa svaki dan... Uglavnom, sawitchu, svaka ti čast i puno ti hvala!!!

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 18/07/2011 : 13:50:41  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Znaci stigao si.. Super... Zao mi je sto se nismo videli - visa sila... Ali bice opet prilike... Jesi li se ti dobro proveo u mom selu? Bila soba u redu? Gde si klopao? itd...
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 18/07/2011 : 14:00:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Znaci stigao si.. Super... Zao mi je sto se nismo videli - visa sila... Ali bice opet prilike... Jesi li se ti dobro proveo u mom selu? Bila soba u redu? Gde si klopao? itd...

Rekao sam ti da bih se dobro proveo i da je Čorba otpjevala samo jednu pjesmu. Soba je bila u redu, a jeo sam gdje sam i prespavao, ubilo me onih desetak sati vožnje autobusom i skakanje na koncertu, tako da mi se nije dalo šetati, jedva sam se dovukao i do stanice. Ništa, kad budeš išao na more, javi se pa naleti kroz Mostar.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 18/07/2011 : 15:35:29  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Bas mi je drago da nisi zazalio sto si dosao u Zitiste.. Vidimo se u Mostaru!! :-)
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29284 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 21/07/2011 : 07:00:12  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
pohvalio bi makarina, nabavio mi dugo traženu Stripoteku 1020 s Texom!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 29/07/2011 : 22:44:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Članu Alibaba sam ostavio pozitivan komentar, ali pošto nisam dugo sudjelovao na aukcijama, ne znam kako još dodatno napisati štogod, zato ga ovim putem pohvaljujem i preporučujem svima za suradnju.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

talicnitom
Junior Member



Serbia
439 Posts

Member since 12/10/2006

Posted - 10/08/2011 : 12:10:29  Show Profile Show Extended Profile  Send talicnitom a Yahoo! Message  Send talicnitom a Private Message  Reply with Quote
Ovom prilikom zahvaljujem se svima sa kojima sam do sada saradjivao a ujedno i skrecem paznju svim clanovima da su ovi clanovi provereno dobri i korektni.Neka se ne uvrede oni koje preskocim,a nadam se da necu...Pa idemo

aladin, dmar, dracon, meto, docA, Mandrakk, giant, ontarioweb, desert, zlot, proleterijat, horex2, olympia, MilosBosnjak, saproni, andjelt, zole, gil-galad, pajini antikviteti, bogart, tex2, dubac, culfis, miros, mala prodavnica retkosti, pest, psychhead, secretmote, dejan borca, Bojkec, vjeran, davorp, silvio1972, Conspirito, amigo8, Mailman, drmax02a, monkey art, hrvoje23, Cholo, Ultras, Asterix72, vladar, radulovic marko, Rade_T, SarajevoFORD, milan16, Dr.Westax, foka, Goblin, ismolc34, kumiii, SHUNJE, dinotuf, swamp thing, ivan_micic, Cherokee, sawitch, COLUMBO, Elfak Nish, bosancicigor, djolemi, wesskowaz, bonnieandclyde, amsterdameron, Damir70, comicstripfan, dragon_rage24, alen77nek, tardis123456, hua, makarin, hartson, lala011, discusboy, overkind, JOBAH, elva, Boris84, osmo, mister T, red cloud, everton, gregorbikupil, voyager, bronza, markopo, Pajtos, vulevule, d4nic4, robert1974, Renky, riccardo...

Iskreno se nadam da cemo jos dugo saradjivati.

Sve najbolje!!!
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1589 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 19/08/2011 : 17:49:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message  Reply with Quote
Samo da spomenem nekoliko dobrih ljudi u zadnjih par mjeseci; dmar , darkwoodaxe , karrika , doks1994 , 3metradrva , COLUMBO , Dermentor , Oki , danco001 , Wallace , DejanC (novi član) .

Stripovi.com je meni što se tiče trgovine stripova onako generalno - pun pogodak , možda kao otkrivam "toplu vodu" ali mislim da će ovakvi komentari pomoći novim članovima .

Kao i TalicniTom nadam se da ćemo svi zajedno nastaviti dobru suradnju kao i do sada.


Moje aukcije u prodaji

Edited by - DKoor on 19/08/2011 17:49:29
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2894 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 01/09/2011 : 20:29:57  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
Ovih dana sam realizovao jednu malo veću transakciju sa Emirom Pašanovićem.
http://forum.stripovi.com/pop_profile.asp?mode=display&id=289

Samo da napomenem da za celokupnu saradnju jedna VELIKA 5-ca. Dogovor brz i jednostavan. Pakovanje odlično. Dostava uredna.
Dakle svaka preporuka za dalju saradnju.
Bravo, druže...

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 18/09/2011 : 22:57:33  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Želio bih čestitati sljedećim članovima za fairplay zbog ispunjavanja svih obveza i točnosti informavija (redosljed prema datumima prve kupovine):
Ontarioweb - 13 stripova
zoemis - 1 strip
wildwest - 11 stripova
dmar - 4 stripa
navaho - 1 strip
jaki - 8 stripova
ozelot-a - 8 stripova
kumiii - 1 strip
elva - 3 stripa
tomislav.baretic - 2 stripa
agozec - 2 stripa
Hvala još jedamput na uspješnoj poslovnoj suradnji za koju sam uvjeren da ćemo je nastaviti.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 11/10/2011 : 17:52:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
prije godinu i po sam ostavio nekoliko negativnih komentara clanu ozaslocena_sovuljaga zbog nerijesene transakcije (ja njemu platio stripove, a on ih nikad nije poslao) koja je pocela prije dvije godine, u Oktobru 2009.
cekao sam sest mjeseci da se sve to rijesi, i kad se on nije javio posle dugo vremena, u Aprilu 2010 (i posle gomilu mojih poruka i pokusaja da stupim u vezu s njim), onda mi je strpljenje puklo, i ostavio sam mu negativce.
sada, covjek mi se neki dan javio, rekao da je bio zauzet sa poslom, i izvinio mi se u vezi svega. posteno mi je poslao sav moj novac preko WU, i ja sam jutros pokupio novac. Iako bi ja radije da je ovo sve bilo rijeseno malo ranije, covjek je ipak popravio situaciju i vratio mi sve pare, a to se mora postovat.
htjeo bi da ga dodam ovdje na bijelu listu prodavaca (izbrisat cu moje negativne postove o njemu u Crna Lista topicu).
:)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

wer
New Member



113 Posts

Member since 26/02/2009

Posted - 20/10/2011 : 14:28:48  Show Profile Show Extended Profile  Send wer a Private Message  Reply with Quote
Humbert Coe, odlična suradnja i očuvani stripovi.
Go to Top of Page

feniks
Senior Member

1917 Posts

Member since 08/05/2004

Posted - 22/10/2011 : 13:32:40  Show Profile Show Extended Profile  Send feniks a Private Message  Reply with Quote
Makarin
Preko njega sam nabavio knjigu(ne strip ) koju sam dugo trazio.
Sve kako treba.
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 26/10/2011 : 15:30:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
jimi
Odlična komunikacija i brza realizacija. Cheers!

Bok, kako si.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 17/11/2011 : 01:29:59  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Kojot mi poslao dzabe ovo:




IMG]http://i39.tinypic.com/oks8ww.jpg

Edited by - sawitch on 17/11/2011 01:30:34
Go to Top of Page

Simeon
New Member



Serbia
140 Posts

Member since 07/11/2011

Posted - 01/12/2011 : 00:38:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Simeon's Homepage  Send Simeon a Private Message  Reply with Quote
Nisam pročitao sve hvale, ali herr sawitch rulz.
Nijednom [ni-ti-jed-nom] nije poslao paket bez lepog poklona i teško je nekad svađati se s njim oko toga. Izvini Sale

Jedna lepa radnja na prolece nice, za sada jos u cyberspace:
http://www.limundo.com/Clan/SeeMeON/SpisakAukcija +--+ http://www.kupindo.com/Clan/SeeMeON/SpisakPredmeta
Go to Top of Page
Page: of 69 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000