forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 kontakt!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 01/03/2006 : 22:08:36  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message  Reply with Quote
imam jako puno problema da stupim u kontakt sa clanovima foruma, siguran sam da nisam jedini. jel se moze namjestiti opcija "da li zelis da tvoja e.mail adresa bude javna?" u profilu? mislim da je to bilo ranije, i da je neko nesto dirao i sad nemozes vidjeti nijedan mail u profilima. mislim da to nije neki problem za napraviti, i ko voli nek stavi "javni" mail, jer ovo sad jako lose funkcionise. ili nedobijem mail, ili ga slucajno nadjem u junk mailu,ili ako je moj sretan dan dobijem ga..
hvala na razumjevanju, mislim da nisam jedini koji ima ovaj problem!

ZAGOR PRIČA...

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/03/2006 : 07:11:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
nema te opcije. Ali koliko ja znam, mail preko foruma funkcionira dobro.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 04/03/2006 : 12:36:56  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Ja isto ne nogu,u profilu mi više za nijednog člana ne piše mail nego samo nick tog člana i ne otvara mi se Outlook nego nešto drugo za slanje.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 04/03/2006 : 18:42:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Ja isto ne nogu,u profilu mi više za nijednog člana ne piše mail nego samo nick tog člana i ne otvara mi se Outlook nego nešto drugo za slanje.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!


pa pošalji tako mejl, jesemti miša, to što ne vidiš mejl je zbog spamera koji su slali mejlove, budi sretan da možeš uopće poslati mejl

---
http://www.paucina.com -oglasnik
http://www.sesvete-online.info/
http://www.infocor.hr/
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 04/03/2006 : 21:01:15  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spiderman

quote:
Originally posted by vice

Ja isto ne nogu,u profilu mi više za nijednog člana ne piše mail nego samo nick tog člana i ne otvara mi se Outlook nego nešto drugo za slanje.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!


pa pošalji tako mejl, jesemti miša, to što ne vidiš mejl je zbog spamera koji su slali mejlove, budi sretan da možeš uopće poslati mejl

---
http://www.paucina.com -oglasnik
http://www.sesvete-online.info/
http://www.infocor.hr/



Eto,bolje išta nego ništa,ma to mi smeta jer ne mogu atachment slat.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2990 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 04/03/2006 : 21:07:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message  Reply with Quote
Meni je bolje bilo prije, kada je bio vidljiv mail, ovako je stvarno nepraktično, nemaš nego slati preko foruma.

"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 04/03/2006 : 22:08:48  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Pa lepo ide preko foruma, ne ?

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš reče slonu : " Trebali smo ići , jedan po jedan !"
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 04/03/2006 : 22:20:05  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srdjandj

Pa lepo ide preko foruma, ne ?

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš reče slonu : " Trebali smo ići , jedan po jedan !"



nekad da nekad ne. ja ako ne odem na hotmail zna se desiti da po 10 neznam da imam mail jer poruka stoji u junk mail-u. bolje bi bilo da ima te opcija pa ko hoce nek stavi kontakt mail da ga svi mogu vidjeti. ovako mi je malo

ZAGOR PRIČA...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 09/03/2006 : 11:23:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Imam konstantno probleme sa slanjem poruka. I nikada nisam načisto da li je poslato. Znam da je vidljiv e-mail bio meta za svakoga da se posluži, ali tako je bilo puno bolje. Ovo je prevelika gnjavaža i često ne radi, a važno je da radi. Pridružujem se prijedlozima da se vrate vidljive adrese pa da se može slati preko outlooka. Možda je najbolje da po defoltu svima bude vidljiva adresa. A oni koji žele da se ne vidi, to mogu izabrati kao opciju...


>>All this moments will be lost in time, like tears in rain...<<

Edited by - Obi-wan on 10/03/2006 10:41:13
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 10/03/2006 : 10:43:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Malo sam istestirao, poslao poruke za par članova i samom sebi preko profila. Ništa nije stiglo, nitko mi nije odgovorio.
Slanje poruka izgleda ne funkcionira. Možda da proba netko drugi pa da javi kako je prošlo...

Obi-wan-kenobi@inet.hr
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/03/2006 : 11:23:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
preko aukcija izgleda sad radi, preko foruma jos ne...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 10/03/2006 : 11:42:39  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Sad sam probao, preko aukcija se mogu slati poruke !

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš reče slonu : " Trebali smo ići , jedan po jedan !"
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 10/03/2006 : 12:09:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Meni javi da je poslato, kao i preko foruma, ali očigledno ne stiže...

Obi-wan-kenobi@inet.hr
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 10/03/2006 : 12:30:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

preko aukcija izgleda sad radi, preko foruma jos ne...



meni javi ovo:

Poruka nije poslana!
552 Sorry, this message appears to be spam (#5.6.0)

---
http://www.paucina.com
http://www.sesvete-online.info/
http://www.infocor.hr/
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/03/2006 : 12:55:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
ovi izgleda jos nisu to rijesili... Nista, pricekat cemo malo... Jesu li vam dosle obavijesti za aukcije? Obi-wan?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 10/03/2006 : 13:09:09  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message  Reply with Quote
nisu jos

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 10/03/2006 : 13:21:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

ovi izgleda jos nisu to rijesili... Nista, pricekat cemo malo... Jesu li vam dosle obavijesti za aukcije? Obi-wan?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


Zadnje aukcije su mi zavšile 6. ožujka, znači prije 4 dana i o tome nisam dobio nikakva izvješća.

Obi-wan-kenobi@inet.hr
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 10/03/2006 : 13:28:54  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Markos

ovi izgleda jos nisu to rijesili... Nista, pricekat cemo malo... Jesu li vam dosle obavijesti za aukcije? Obi-wan?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


Zadnje aukcije su mi zavšile 6. ožujka, znači prije 4 dana i o tome nisam dobio nikakva izvješća.

Obi-wan-kenobi@inet.hr

Isto se dešava i meni, nisam dobio poruku od tebe, a kad sam slao isto piše da je poruka uspešno poslata !

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš reče slonu : " Trebali smo ići , jedan po jedan !"
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 10/03/2006 : 13:29:43  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
A takođe ni izveštaj o završetku aukcija ?

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš reče slonu : " Trebali smo ići , jedan po jedan !"
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 10/03/2006 : 19:04:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Strpljenja, a što drugo...

Obi-wan-kenobi@inet.hr
Go to Top of Page

altair
Average Member



Croatia
575 Posts

Member since 19/09/2005

Posted - 10/03/2006 : 19:44:15  Show Profile Show Extended Profile  Send altair a Private Message  Reply with Quote
Aukcije su zavrsile, obavijesti nisu stigle, mail se ne moze poslati...
Trebale su adrese ostati vidljive, to bi rijesilo dio problema.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 11/03/2006 : 00:39:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
evo da to napišen i ovdje. osvojio sam neke stripove na aukcijama,mail o osvajanju nije doša i još ne mogu kontaktirati prodavače. kako ću se dogovorit s njima

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000