forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 filozofi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Betty Page
Senior Member



Croatia
1472 Posts

Member since 24/07/2003

Posted - 28/03/2006 : 00:33:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Betty Page's Homepage  Send Betty Page a Private Message  Reply with Quote
Govorila sam o smrdljivcu, ne o Richteru.

Je suis contre ce que vous dites,mais je me battrai de toutes mes forces pour que vous puissiez le dire.
Go to Top of Page

veber
Senior Member



1117 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 28/03/2006 : 07:55:36  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by Betty Page

Banajte Stinkyja pa neće biti ispraznih filozofija, mlaćenja prazne slame ili tuđim kxxxem po drači i sl...

Je suis contre ce que vous dites,mais je me battrai de toutes mes forces pour que vous puissiez le dire.

Curo, javi se kada shvatiš da je stinky genije.

Ova ruka kaže ti da staneš i zamisliš se nad svojim rukama...




tebi je izgleda uvlačenje životni poziv i veselje
Go to Top of Page

veber
Senior Member



1117 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 28/03/2006 : 08:01:44  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message  Reply with Quote
ja sam samo napisa "da ljepe danske ambasade ljepo gore"

i odma sam izbačen van.

jednom kad je neko napisa da se kolju neki kurbani pa sam napisa "koga da koljemo nedilje ti" u roku odmah mi je obrisan post

sramota je da neki mogu pisati bilo šta i vrijeđati pljuvati bilo koga na najgore moguće načine i da im se to odobrava a na neki način i potiče jer da se primjene neka pravila i da ih se na neko vrijeme izbaci van onda bi se možda malo i kontrolirali

kako bi se vi gospodo moderatori osijećali da vaše žene neko konstantno maltretira i vrijeđa na ovako vulgaran i bestijalan način???
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15551 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 28/03/2006 : 08:47:25  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
istina

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leđa --
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 28/03/2006 : 09:37:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by veber

quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by Betty Page

Banajte Stinkyja pa neće biti ispraznih filozofija, mlaćenja prazne slame ili tuđim kxxxem po drači i sl...

Je suis contre ce que vous dites,mais je me battrai de toutes mes forces pour que vous puissiez le dire.

Curo, javi se kada shvatiš da je stinky genije.

Ova ruka kaže ti da staneš i zamisliš se nad svojim rukama...




tebi je izgleda uvlačenje životni poziv i veselje

ti očigledno imaš problema. Stinkyja znam 4 godine i valjda imam pravo napisati da je legenda. A sada te ponovo stavljam na ignore listu.

Ova ruka kaže ti da staneš i zamisliš se nad svojim rukama...
Go to Top of Page

veber
Senior Member



1117 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 28/03/2006 : 09:43:14  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message  Reply with Quote
meni je čast i ponos da sam na tvojoj ignore listi.

daj stinkiju da izvrjeđa tvoju ženu pa joj onda pojašnjavaj da je stinki genije i legenda
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 28/03/2006 : 13:27:40  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by veber

ja sam samo napisa "da ljepe danske ambasade ljepo gore"

i odma sam izbačen van.

jednom kad je neko napisa da se kolju neki kurbani pa sam napisa "koga da koljemo nedilje ti" u roku odmah mi je obrisan post

sramota je da neki mogu pisati bilo šta i vrijeđati pljuvati bilo koga na najgore moguće načine i da im se to odobrava a na neki način i potiče jer da se primjene neka pravila i da ih se na neko vrijeme izbaci van onda bi se možda malo i kontrolirali

kako bi se vi gospodo moderatori osijećali da vaše žene neko konstantno maltretira i vrijeđa na ovako vulgaran i bestijalan način???


Najzad glas razuma...

"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"


Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 28/03/2006 : 15:58:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by veber

meni je čast i ponos da sam na tvojoj ignore listi.

daj stinkiju da izvrjeđa tvoju ženu pa joj onda pojašnjavaj da je stinki genije i legenda



o čemu ti pričaš?

bezveze ti je usporedba
to mi se ni ne da komentirati

a za dotičnu betty, jer očito na nju insinuiraš,
misliš da se moram prema njoj ophoditi u rukavicama?
ti pričaj s njom kak te volja
a isto ću i ja



Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47034 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/03/2006 : 17:16:59  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
[quote]Originally posted by Betty Page

Mislim da bih radije umrla...takav čovjek mi je ispod časti-on me ne zaslužuje. Čak i kad bi budućnost svijeta ovisila o mom parenju sa smrdljivcem, pustila bih da propadne cijeli svijet.


da baš će budućnost svita ovisit o tebi i stinkiju
prejeruješ

inner fear your worst enemy
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47034 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/03/2006 : 17:22:03  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
[quote]Originally posted by veber

ja sam samo napisa "da ljepe danske ambasade ljepo gore"

i odma sam izbačen van.

jednom kad je neko napisa da se kolju neki kurbani pa sam napisa "koga da koljemo nedilje ti" u roku odmah mi je obrisan post

sramota je da neki mogu pisati bilo šta i vrijeđati pljuvati bilo koga na najgore moguće načine i da im se to odobrava a na neki način i potiče jer da se primjene neka pravila i da ih se na neko vrijeme izbaci van onda bi se možda malo i kontrolirali

kako bi se vi gospodo moderatori osijećali da vaše žene neko konstantno maltretira i vrijeđa na ovako vulgaran i bestijalan način???


ono šta je zatvorilo onaj topic o ambasadama po meni nije bilo u redu.ipak je ono bila top tema onda kad se dogodilo.


inner fear your worst enemy
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 28/03/2006 : 19:55:44  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Betty Page

Mislim da bih radije umrla...takav čovjek mi je ispod časti-on me ne zaslužuje. Čak i kad bi budućnost svijeta ovisila o mom parenju sa smrdljivcem, pustila bih da propadne cijeli svijet.


Pa ti ga mrzis...
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 28/03/2006 : 20:00:11  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

[quote]Originally posted by Betty Page

Mislim da bih radije umrla...takav čovjek mi je ispod časti-on me ne zaslužuje. Čak i kad bi budućnost svijeta ovisila o mom parenju sa smrdljivcem, pustila bih da propadne cijeli svijet.


da baš će budućnost svita ovisit o tebi i stinkiju
prejeruješ


Hm....kada bi ovisila, onda bi mozda trebalo nekako...
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7799 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 28/03/2006 : 20:13:06  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Betty Page

Mislim da bih radije umrla...takav čovjek mi je ispod časti-on me ne zaslužuje. Čak i kad bi budućnost svijeta ovisila o mom parenju sa smrdljivcem, pustila bih da propadne cijeli svijet.
Je suis contre ce que vous dites,mais je me battrai de toutes mes forces pour que vous puissiez le dire.


uvik iste priče
izmisli nešto novo

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

Betty Page
Senior Member



Croatia
1472 Posts

Member since 24/07/2003

Posted - 28/03/2006 : 22:14:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Betty Page's Homepage  Send Betty Page a Private Message  Reply with Quote
Ne trebam ništa izmišljati. Možda je to netko rekao već prije, ja to osjećam ovdje i sada.

Je suis contre ce que vous dites,mais je me battrai de toutes mes forces pour que vous puissiez le dire.
Go to Top of Page

pepopepic
Average Member

Croatia
953 Posts

Member since 08/12/2004

Posted - 28/03/2006 : 23:00:19  Show Profile Show Extended Profile  Send pepopepic a Private Message  Reply with Quote
Ej Betty za šta bi se ti kresnula sa Smrdljivcem?

I don`t feel guilty your honor

Go to Top of Page

Betty Page
Senior Member



Croatia
1472 Posts

Member since 24/07/2003

Posted - 28/03/2006 : 23:17:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Betty Page's Homepage  Send Betty Page a Private Message  Reply with Quote
Ni za što! Prije bih odapela!

Je suis contre ce que vous dites,mais je me battrai de toutes mes forces pour que vous puissiez le dire.
Go to Top of Page

Betty Page
Senior Member



Croatia
1472 Posts

Member since 24/07/2003

Posted - 28/03/2006 : 23:18:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Betty Page's Homepage  Send Betty Page a Private Message  Reply with Quote
Osim toga, ja se "krešem", tj. vodim ljubav samo sa svojim dragim. Ne pravim iznimke.

Je suis contre ce que vous dites,mais je me battrai de toutes mes forces pour que vous puissiez le dire.
Go to Top of Page

pepopepic
Average Member

Croatia
953 Posts

Member since 08/12/2004

Posted - 28/03/2006 : 23:24:06  Show Profile Show Extended Profile  Send pepopepic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Betty Page

Ni za što! Prije bih odapela!

Je suis contre ce que vous dites,mais je me battrai de toutes mes forces pour que vous puissiez le dire.

Ajde izvukla si se.Da si pustila samo ovo "ni za što" to bi značilo da bi se besplatno s njim.


I don`t feel guilty your honor

Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15551 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 29/03/2006 : 09:36:59  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote


- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leđa --
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47034 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/03/2006 : 16:10:15  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
[quote]Originally posted by Betty Page

Ni za što! Prije bih odapela!

a da ti npr. ponudi 1000 €?

inner fear your worst enemy
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 29/03/2006 : 19:47:12  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Betty Page

Osim toga, ja se "krešem", tj. vodim ljubav samo sa svojim dragim. Ne pravim iznimke.


Kako to da je jedna zena tako slobodnih (liberalnih) nazora ogranicena samo na jednog muskarca? Da nisi ipak pomalo i konzervativna?
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 29/03/2006 : 19:48:26  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Betty Page
Čak i kad bi budućnost svijeta ovisila o mom parenju sa smrdljivcem, pustila bih da propadne cijeli svijet.


Pa ako bi o tome ovisilo, mozda Stinky nista ne bi ni pitao, mozda bi se sam “posluzio”. Sto bi to bilo za jednog Nadcovjeka…
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 29/03/2006 : 19:52:25  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message  Reply with Quote
Kako več Žalosna Sova kaže...??? u vezi žena

deco klonite se kladionica
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 29/03/2006 : 19:58:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
dsormaz, jang i žalosna sova znaju kako treba sa ženama.

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 29/03/2006 : 20:04:02  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message  Reply with Quote
nažalost ču te morat razočarat...previše sam nježna duša:)

deco klonite se kladionica
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000