forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Nove recenzije/tekstovi/razno sa sajta...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 280

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 24/06/2014 : 16:52:04  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

U Kingovoj recki mi se ne prikazuje poslednja prilog-slika (koristim Chrome)



Ni meni.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 24/06/2014 : 21:32:38  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Također.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 25/06/2014 : 22:55:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Nestala je slika poput Chica u tom maxiju...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 26/06/2014 : 18:07:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Tjedne crtice #227
by supermark






Karl Viking
tekst by rommel

O Karlu Vikingu i Danu Lawrenceu puno se pisalo, no rijetki su poput Rommela tom liku i njegovom autoru prišli tako detaljno i sveobuhvatno. Tko zna, možda ste vi njegov sljedeći odani obožavatelj!


“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 27/06/2014 : 23:56:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Ep o Anoroerima
SUZA LIB 1 | 60 str.
by Dee

Kraljevstvo Sinova zemlje trijumvirat je potomaka trojice slavnog kralja Afenora, koji je poginuo u bitci kod Farkasa, boreći se uz bok s divovima protiv Drekkara i njihovih saveznika zmajeva. Stoljećima kasnije, u tijeku je kraljevsko vjenčanje između kćeri Garantiela Anoroera, jednog od tri brata vladara, i učitelja mačevanja i pučanina Kiriela. Vjenčanje je također prilika da se okupe svi saveznici i donese plan za istraživanje tajanstvenih pljačkaških pohoda kod Nilina. Mladi par kreće u svoje novo leno, Bijelu kulu, no tragični događaji zaskočit će ih nespremne, i samo je pitanje tko će od kraljevske obitelji preživjeti…


“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 12/07/2014 : 00:45:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message  Reply with Quote
Odmah da skrenem pažnju na jednu prilično iritantnu grešku u Kingovoj recenziji "Crna krv".
Sva ova hrpa linkova u predzadnjem odlomku ne radi, odnosno iz nekog su razloga postavljeni krivo tako da vode u slijepu ulicu greške 404.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 12/07/2014 : 01:35:28  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dudley Smith

Odmah da skrenem pažnju na jednu prilično iritantnu grešku u Kingovoj recenziji "Crna krv".
Sva ova hrpa linkova u predzadnjem odlomku ne radi, odnosno iz nekog su razloga postavljeni krivo tako da vode u slijepu ulicu greške 404.



Da, vjerovatno neka greska prilikom prebacivanja na sajt.
Dee, dodaj molim te jos i naslovnicu od VC u doticnu recku.
Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 12/07/2014 : 14:16:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Dudley Smith

Odmah da skrenem pažnju na jednu prilično iritantnu grešku u Kingovoj recenziji "Crna krv".
Sva ova hrpa linkova u predzadnjem odlomku ne radi, odnosno iz nekog su razloga postavljeni krivo tako da vode u slijepu ulicu greške 404.



Da, vjerovatno neka greska prilikom prebacivanja na sajt.
Dee, dodaj molim te jos i naslovnicu od VC u doticnu recku.



Dodaj onda usput i u ovu recenziju naslovnice MM LMS 96 i 97.
Kad već budeš imao vremena
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 15/07/2014 : 22:17:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Stripizam #20: O spolnosti, rodnosti i plodnosti

Miroslav Cmuk o klasificiranju i identificiranju.





Ledeni grad
Martin Mystere
MM SP 2 | 126 str.
by dudley smith


Feničanin Terit nalazi se u nepoznatome gradu dok se oporavlja od nesreće na moru. Jednoga dana, misteriozna bića dolaze letjelicom i, nakon što su plinom uspavali sve stanovnike, odvode Terita u nepoznatome smjeru. U New Yorku, Martin dobiva poruku od Angie – oteta je u Turskoj! Martin i Java odmah odlaze u Istanbul otkriti o čemu je riječ.





Crna krv
Zagor
ZG LUSP 30 | 160 str.
by King the Warrior


Washington, gigantski bivši crni rob, optužen je za ubistvo jednog bijelca i osuđen na smrt. Neposredno prije izvedbe kazne zatvorenik uspijeva pobjeći. Progonjen od ljudi od zakona i lovaca na glave, bjegunac tvrdi da postoji čovjek koji može da potvrdi njegovu nevinost, međutim, taj pijanac i nije baš najvjerodostojniji svjedok. Zagor pokušava da pomogne Washingtonu...




Chico pionir
Zagor
ZG LUCI 25 | 120 str.
by wolf-hunter


Chico za stolom objašnjava Trampyju kako je jednom postao pionir. Kao i svaka priča, i ova se na Chicovu žalost nije dobro završila...



Kragujevačke kronike, ljeto 2014.
by Dee (što mu bi?)


Ulicama Kragujevca grada tog vikenda kročile su mnoge stripaške noge... Sa stripovima u srcu, sa stripovima na umu. Stripovi.com donose jednu iskrenu reportažu s ovog nesvakidašnjeg strip festivala Kragujevac 2014.


“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 15/07/2014 : 22:34:46  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Na ovoj zadnjoj slici (od Deejevog iscrpnog izvještaja) dal poznajem koga od momaka na forumu?

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 15/07/2014 : 22:42:30  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Kako mislis?
Pa valjda sam znas koga poznajes?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 15/07/2014 : 23:04:17  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Kako mislis?
Pa valjda sam znas koga poznajes?

Ma nisam nikog od vas (još) upoznao u živo, tako da me zanima koji su nickovi u igri.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 16/07/2014 : 00:40:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

Na ovoj zadnjoj slici (od Deejevog iscrpnog izvještaja) dal poznajem koga od momaka na forumu?



Samo prođeš mišem preko slike i sve ti piše, stari moj... preko svake slike!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 16/07/2014 : 08:31:21  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by bjelolasica

Na ovoj zadnjoj slici (od Deejevog iscrpnog izvještaja) dal poznajem koga od momaka na forumu?



Samo prođeš mišem preko slike i sve ti piše, stari moj... preko svake slike!

A i učinilo mi se da mi je tip s Zagorovom majicom poznat odnekud, ali mi nije gmail padao na pamet

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 28/07/2014 : 22:36:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Izvor života
Tex Willer
TX ZS 219 | 50 str.
by bjelolasica


Kada korumpirani agent za indijanska pitanja proda pravo lova na bizone bijelcima dolazi do opasnosti o pobune Indijanaca. Tex morao brzo djelovati i zaustaviti opasnost od krvavog sukoba.




Jedan sasvim specijalni marginalac
Ken Parker
by Željko Porobija


Čujte i počujte! Porobijin specijalni osvrt na Parkerovu epizodu "Gdje titani umiru"!



Tjedne crtice #232
by Supermark





Visoravan kostura
Tex Willer
TX LIB 17 | 152 str.
by Zoroasterixxx

Tex uspješno sređuje dvojicu trgovaca viskijem koji su došli prodavati viski i oružje u njegov rezervat, ali slučajno saznaje da iza njih stoje meksički bandit El Plateado i njegovi poslodavci koji su zainteresirani za blago koje krije tajanstveni kanjon...




Brijeg smrti
Tex Willer
TX LU 103/104 | 224 str.
by Wolf-hunter

Ely Parker, vladin komesar za indijanska pitanja vodi istragu o korupciji unutar indijanskih agencija. U toj istrazi mu pomažu Tex Willer i Kit Carson tako što moraju da dovedu četiri poglavice u Washington. Na njihovom putu stoje opasni kriminalci na čelu sa Mikeom Thompsonom koji radi za tajnovitoga Latimera. Tokom okršaja s Texom, Mike gubi život te naša dva junaka moraju riješiti slučaj na drugi način, dok opasnost vreba iza svakog ćoška...


“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 28/07/2014 : 22:44:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
Oho, pojavila se i moja recka :)
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 28/07/2014 : 22:49:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
I već tri komentara! ko bi rekao... ;)

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 28/07/2014 : 23:08:26  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

Oho, pojavila se i moja recka :)


Čestitke na prvoj recki

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 29/07/2014 : 00:56:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message  Reply with Quote
Zoroasterixe cestitke na debiju! Lijep tekstic za pocetak.

Samo mi je cudno da si ocijenio Villinu naslovnicu. Meni bi bilo logicnije davati ocjenu za originalne Galepove. Inace, samo tako nastavi, sad kad ti je objavljena ova nema druge nego da se bacis na neku novu epizodu
Go to Top of Page

ninel
Senior Member



Serbia
1576 Posts

Member since 16/11/2004

Posted - 29/07/2014 : 08:29:11  Show Profile Show Extended Profile  Send ninel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay


Brijeg smrti
Tex Willer
TX LU 103/104 | 224 str.
by Wolf-hunter

Ely Parker, vladin komesar za indijanska pitanja vodi istragu o korupciji unutar indijanskih agencija. U toj istrazi mu pomažu Tex Willer i Kit Carson tako što moraju da dovedu četiri poglavice u Washington. Na njihovom putu stoje opasni kriminalci na čelu sa Mikeom Thompsonom koji radi za tajnovitoga Latimera. Tokom okršaja s Texom, Mike gubi život te naša dva junaka moraju riješiti slučaj na drugi način, dok opasnost vreba iza svakog ćoška...




Odlična recenzija!
Ne znam samo zašto je crtež tako loše ocenjen.
Victor de la Fuente je majstor poput Berneta, Fonta, Blasca, Ortiza... (koji su isto tako svi radili na Teksu)

http://www.youtube.com/watch?v=SSRVtlTwFs8&feature=related
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 29/07/2014 : 09:59:48  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
De la Fuente je vrhunski crtač!

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 29/07/2014 : 18:54:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dudley Smith

Zoroasterixe cestitke na debiju! Lijep tekstic za pocetak.

Samo mi je cudno da si ocijenio Villinu naslovnicu. Meni bi bilo logicnije davati ocjenu za originalne Galepove. Inace, samo tako nastavi, sad kad ti je objavljena ova nema druge nego da se bacis na neku novu epizodu



Hvala. Ocijenio sam Villinu naslovnicu prije svega jer mi se više svidjela: inače u načelu ako strip ima više naslovnica onda dajem ocjenu onoj koja mi je najbolja.
Evo, planiram sada još jednu Texovu epizodu, a nakon toga vjerojatno kojeg Mister No-a, jer su Zagori svi zauzeti.
Zanima me mogu li se rezervirati recenzije za ne-Bonelli stripove?
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 29/07/2014 : 19:28:49  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Dee, kada će osvanuti onaj Nathanov članak?

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/07/2014 : 21:38:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoroasterixx
Zanima me mogu li se rezervirati recenzije za ne-Bonelli stripove?



Ne znam zašto ljudi ovdje stiču dojam da je pravo recenziranja isključivo za Bonellija? Reci mi zoroasterixx, zašto je to tako?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 29/07/2014 : 21:42:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Ne znam zašto ljudi ovdje stiču dojam da je pravo recenziranja isključivo za Bonellija?



Da, zaista, zašto?

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page
Page: of 280 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.62 seconds. Snitz Forums 2000