forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 tehničko pitanje
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

wanton
New Member

Serbia
262 Posts

Member since 24/02/2004

Posted - 07/04/2006 : 21:34:40  Show Profile Show Extended Profile  Send wanton a Private Message  Reply with Quote
dešava mi se nešto čudno
kad se okačim na sajt, kad otvorim aukcije pre no što ukucam user name i pass.. izlaze mi podatci na stranicama koji nestanu kad dam korisničko ime i šifru, ne mogu da verujem da mi neko stavlja zavesu da ne mogu da čitam cele strane. Zna li neko šta se dešava? malopre sam se konektovao i vidim na prvoj strani aukcija neke silne dveribadove ponude, onda hoču da vidim moje aukcije i traži mi šifri, dam je i potom se vratim na prvu stranu aukcija a tamo ni traga od onog što je bilo malopre
to mi se stalno dešava a ja nemam nikog na crnoj listi prodavača pa da ga stoga briše

Markos
Webmaster



Croatia
29257 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 08/04/2006 : 00:47:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
napravi screenshot onoga sto vidis prije i poslije nego se ulogiras.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

wanton
New Member

Serbia
262 Posts

Member since 24/02/2004

Posted - 08/04/2006 : 21:52:38  Show Profile Show Extended Profile  Send wanton a Private Message  Reply with Quote
bez bruke pitam kako se to radi
stvarno ne znam

rvo sad je bilo ponovo, otvorio sam aukcije i na prvoj strani opet video da je aukcija 1 bilo nešto ljubišino a potom gomila dveribadovih ponuda čak sam i licitirao na komplet patka, tražio mi je šifru i pas i ništa se nije desilo a onda sam otišao na moje aukcije a sad mi je prva strana nešto sasvim drugo, pogledaću šta je pa ću se vratiti
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 09/04/2006 : 18:47:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wanton

bez bruke pitam kako se to radi
stvarno ne znam



imaš tipku print screen to stisneš i onda otvoriš paint ili neki drugi program za manipulaciju slike i napraviš EDIT -> PASTE i sliku snimiš kao jpg te pošalješ Markosu

---
http://www.paucina.com
http://www.sesvete-online.info/
http://www.infocor.hr/
paucina (at) gmail . com (oni koji pašalju spam šaljem na abuse)
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8232 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 09/04/2006 : 19:02:59  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
Ja na mom laptopu pritisnem cak 3 tipke:
CTRL+Fn+Print Screen

a onda desni klik u Paintu npr, izaberem Paste i to je to.
A moze i CTRL+V.

Čuvajte, čedo moje milo, jezik kao zemlju. Reč se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tuđu reč u svoja usta. Uzmeš li tuđu reč, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potuđio.
Go to Top of Page

wanton
New Member

Serbia
262 Posts

Member since 24/02/2004

Posted - 09/04/2006 : 19:26:40  Show Profile Show Extended Profile  Send wanton a Private Message  Reply with Quote
malo mnogo za bosanca pri tom se ništa ne zbiva kad pritisnem print screen
Markos ajde mi pusti klasiičan mail da ti plošaljem u klasičnom atacc u ovo što sam snimio, to znam
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8232 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 09/04/2006 : 19:32:20  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
ctrl + print scrren

otvori paint
ili word
i paste-juj


Čuvajte, čedo moje milo, jezik kao zemlju. Reč se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tuđu reč u svoja usta. Uzmeš li tuđu reč, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potuđio.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29257 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/04/2006 : 19:38:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Salji, ali mislim da znam sta je. Vjerojatno te je dveribad stavio na svoju crnu listu.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

wanton
New Member

Serbia
262 Posts

Member since 24/02/2004

Posted - 09/04/2006 : 23:36:59  Show Profile Show Extended Profile  Send wanton a Private Message  Reply with Quote
ajde da ga pitam
Go to Top of Page

wanton
New Member

Serbia
262 Posts

Member since 24/02/2004

Posted - 09/04/2006 : 23:39:13  Show Profile Show Extended Profile  Send wanton a Private Message  Reply with Quote
dveribade
jesi li me stavio na svoju crnu listu?
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 10/04/2006 : 07:57:58  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message  Reply with Quote
baš on to gleda :)

"Velikodušnost bez premca"
"Dalmatinci su najbolji vozači"-Aljoša (Zuhra)
"Luđaci uvijek kupuju stripove" - Zakon i Red:Odjel za žrtve
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 10/04/2006 : 09:35:08  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Vjerojatno te je dveribad stavio na svoju crnu listu.


Nece li biti obratno? Ako te netko stavi na crnu listu kao kupca, ti vidis njegove aukcije ali ne mozes bidati a ako ti stavis nekoga na crnu listu kao prodavaca onda ne vidis njegove aukcije!?

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29257 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/04/2006 : 09:52:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Hm, provjerio sam, nisi na njegovoj crnoj listi, a ni on na tvojoj. Dakle to nije problem, idemo dalje. Nisi mi poslao podatke jos?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 10/04/2006 : 11:00:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by prozirna senka

ctrl + print scrren

otvori paint
ili word
i paste-juj


Čuvajte, čedo moje milo, jezik kao zemlju. Reč se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tuđu reč u svoja usta. Uzmeš li tuđu reč, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potuđio.


Super stvar.
Uvijek sam se pitao kako se to radi, a sada znam.

Obi-wan-kenobi@inet.hr
Go to Top of Page

wanton
New Member

Serbia
262 Posts

Member since 24/02/2004

Posted - 12/04/2006 : 21:32:09  Show Profile Show Extended Profile  Send wanton a Private Message  Reply with Quote
došo bonzo i rešio problem
hvala ljudi
moja računaljka ima neke opcije za koje ja i ne znam
izmedju ostalih sad je bila aktivirana jedna od tih
u svakom slučaju hvala
Go to Top of Page

wanton
New Member

Serbia
262 Posts

Member since 24/02/2004

Posted - 12/04/2006 : 21:32:23  Show Profile Show Extended Profile  Send wanton a Private Message  Reply with Quote
došo bonzo i rešio problem
hvala ljudi
moja računaljka ima neke opcije za koje ja i ne znam
izmedju ostalih sad je bila aktivirana jedna od tih
u svakom slučaju hvala
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15550 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 12/04/2006 : 22:33:05  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
fala bogu na bonzi :-))

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leđa --
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 12/04/2006 : 23:24:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Izgleda Bonzo bio pod gasom kad je rjesavao,sve vidim duple postove.

Porter
Go to Top of Page

wanton
New Member

Serbia
262 Posts

Member since 24/02/2004

Posted - 13/04/2006 : 22:17:13  Show Profile Show Extended Profile  Send wanton a Private Message  Reply with Quote
ma ja malo mucam
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 13/04/2006 : 23:02:39  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Porter

Izgleda Bonzo bio pod gasom kad je rjesavao,sve vidim duple postove.


ne vadi se, ti si bio pod gasom

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 14/04/2006 : 10:38:22  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by prozirna senka

ctrl + print scrren

otvori paint
ili word
i paste-juj


Čuvajte, čedo moje milo, jezik kao zemlju. Reč se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tuđu reč u svoja usta. Uzmeš li tuđu reč, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potuđio.


Super stvar.
Uvijek sam se pitao kako se to radi, a sada znam.

Obi-wan-kenobi@inet.hr



Da,nisan ni ja zna,ovo je zakon!

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1581 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 14/04/2006 : 19:31:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by prozirna senka

ctrl + print scrren

otvori paint
ili word
i paste-juj


Čuvajte, čedo moje milo, jezik kao zemlju. Reč se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tuđu reč u svoja usta. Uzmeš li tuđu reč, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potuđio.


Super stvar.
Uvijek sam se pitao kako se to radi, a sada znam.

Obi-wan-kenobi@inet.hr



Da,nisan ni ja zna,ovo je zakon!

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!



Dal to mogu radit dok igram ,recimo, neku pc igricu?
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 14/04/2006 : 19:46:40  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vorador

quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by prozirna senka

ctrl + print scrren

otvori paint
ili word
i paste-juj


Čuvajte, čedo moje milo, jezik kao zemlju. Reč se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tuđu reč u svoja usta. Uzmeš li tuđu reč, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potuđio.


Super stvar.
Uvijek sam se pitao kako se to radi, a sada znam.

Obi-wan-kenobi@inet.hr



Da,nisan ni ja zna,ovo je zakon!

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!



Dal to mogu radit dok igram ,recimo, neku pc igricu?



Ja mislin da može jer kako bi inače moga vidit sve one slike sa igrica u časopisima,sigurno se to radi istim postupkom pa isprinta.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1581 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 15/04/2006 : 00:23:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message  Reply with Quote
Da; al kod nekih igrica postoji posebna opcija za radit screenshotove. Inače, probao sam, radi...
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 25/04/2006 : 00:02:27  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message  Reply with Quote
Da sad ne otvaram bezveze novi topic... Markose mogao bi kad uhvatis vremena kod foruma za topice sa puno stranica staviti onako : 1 2 3 ... 99 100 101 ... znam da je o tome vec bilo spomena ali da podsjetim--- siguran sam da to nije problem dodati....

"Velikodušnost bez premca"
"Dalmatinci su najbolji vozači"-Aljoša (Zuhra)
"Luđaci uvijek kupuju stripove" - Zakon i Red:Odjel za žrtve

Edited by - makikatalinic on 25/04/2006 00:02:55
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000