forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Thommin spisak MMa/Doktor Misterija!?!?!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 09/04/2006 : 01:53:04  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
Gledam bas sada ovaj Thommin apdejtovani spisak (bravo, bravo Thommo, za azurnost) i vidim da nedostaje link za ovu moju poslednju recezniju Totove knjige. To ni po jada, pravi problem stoji kod linka za recezniju Povratak Kundingasa a naspram njega je italijanski original Il mistgero del nuraghe (hvala ti Dnevnice). Kako ce biti recenzije Zagonetke nuraga u buducnosti, nije li bolje da link Povratak Kundingasa se spusti na Moha-Moha?

Čuvajte, čedo moje milo, jezik kao zemlju. Reč se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tuđu reč u svoja usta. Uzmeš li tuđu reč, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potuđio.

Edited by - prozirna senka on 21/04/2006 22:55:44

Markos
Webmaster



Croatia
29257 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/04/2006 : 10:17:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
tomo ce to onda popraviti na vrijeme!

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 09/04/2006 : 17:57:22  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
Lenstino;)

A i trebalo bi da se na drugo mesto makne onaj rb40, to je proslogodisnje izdanje, ne ovogodisnje. A i crtac nije Orlandi...

Kad ustanem iz kreveta, postacu ispravku. Sad cirkam kaficu...

Čuvajte, čedo moje milo, jezik kao zemlju. Reč se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tuđu reč u svoja usta. Uzmeš li tuđu reč, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potuđio.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 21/04/2006 : 22:54:57  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
Alo, majstore!

Kakvi su ovo Doktori Misterije u Martijevom popisu, a?:)
Eto ti malo domaceg:))
http://www.stripovi.com/List.asp?What=HR&Name=&Heroes=MM&All=on&submit1=Tra%9Ei&Publisher=SA&SearchType=All&List=on&Sort=Publisher%2CNum&Cnt=100&header=0

Čuvajte, čedo moje milo, jezik kao zemlju. Reč se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tuđu reč u svoja usta. Uzmeš li tuđu reč, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potuđio.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000