forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 paranormalne stvari u Zagoru?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

deadrkp
Starting Member

4 Posts

Member since 25/04/2006

Posted - 25/04/2006 : 12:43:40  Show Profile Show Extended Profile  Send deadrkp a Private Message
jel mi moze netko reci, koliko cesto su se i da li su se uopce pojavljivale paranormlane stvari i pojave u zagoru? npr putovanje kroz vrijeme, zli doktori/profesori/carobnjaci protiv zagora itd....

i ako su se pojavljivale neke, mozete mi reci koje su to bile.
hvala i sorry ako je pitanje jako glupo :)

nenno
Advanced Member



Croatia
3054 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 25/04/2006 : 12:47:45  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
quote:
Originally posted by deadrkp

jel mi moze netko reci, koliko cesto su se i da li su se uopce pojavljivale paranormlane stvari i pojave u zagoru? npr putovanje kroz vrijeme, zli doktori/profesori/carobnjaci protiv zagora itd....

i ako su se pojavljivale neke, mozete mi reci koje su to bile.
hvala i sorry ako je pitanje jako glupo :)



na na tome i dijelom pociva zagorova radnja....sad nabrajat gdje je sve toga bilo....teško

"...I only dream in black and white..."
Go to Top of Page

fumettisti
Senior Member

Croatia
2265 Posts

Member since 13/07/2002

Posted - 25/04/2006 : 12:47:45  Show Profile Show Extended Profile  Send fumettisti an ICQ Message  Send fumettisti a Private Message
Jel ti to nas sve zajedno malo....:):)
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 25/04/2006 : 12:50:54  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by deadrkp

jel mi moze netko reci, koliko cesto su se i da li su se uopce pojavljivale paranormlane stvari i pojave u zagoru? npr putovanje kroz vrijeme, zli doktori/profesori/carobnjaci protiv zagora itd....

i ako su se pojavljivale neke, mozete mi reci koje su to bile.
hvala i sorry ako je pitanje jako glupo :)


Zagor je i zamišljen kao vrsta stripa koji bi bio mješavina svega i svacega.Westerna,horrora,trilera,krimi price.
A najbolje ti je otic na popise pa pregledat naslovnice;naici ceš na milijun tajni ovoga i onoga,vanzemaljaca,vampira i vukodlaka,zombija i Hellingena.
Go to Top of Page

Solid Snake
Senior Member



Djibouti
2358 Posts

Member since 30/12/2003

Posted - 25/04/2006 : 13:13:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Solid Snake a Private Message
quote:
Originally posted by deadrkp

jel mi moze netko reci, koliko cesto su se i da li su se uopce pojavljivale paranormlane stvari i pojave u zagoru? npr putovanje kroz vrijeme, zli doktori/profesori/carobnjaci protiv zagora itd....

i ako su se pojavljivale neke, mozete mi reci koje su to bile.
hvala i sorry ako je pitanje jako glupo :)

sorry nista od toga

"No vox populis,vox revolucionaris"-Che Guevara
Go to Top of Page

deadrkp
Starting Member

4 Posts

Member since 25/04/2006

Posted - 25/04/2006 : 13:20:56  Show Profile Show Extended Profile  Send deadrkp a Private Message
i mislio sam da je bilo dosta fikcije, ali ipak trazim jednu odredjenu pojavu, koja bas nije uobicajena. mislio sam da sam to vidio u zagoru nekom, al izgleda da nije.

jel mozda u kojem broju on putuje kroz vrijeme?
npr. da se bori sa nacistima? naravno ne kod nas, sumnjam da bi bio dio 6. slavonskog udarnog korpusa :)
ili npr. komesar 6. licke divizije.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 25/04/2006 : 13:25:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Ne putuje kroz vrijeme, vec kroz razlicite dimenzije i kroz prostor, svemir naprimjer. Doduše, bio je vec i u zemlji gdje koju je vrijeme zaboravilo, al to je vec druga prica... Ako tražiš putovanja kroz vrijeme, susrete sa nacistima, to ceš komotno naci kod Martina ili Nathana u mnogo navrata... Kud baš Zagor?

Sumnjam baš da bi se Zagor borio sa nacistima, to je buducnost kroz par stoljeca.

Wealth beyond measure, outlander...

Edited by - DeeCay on 25/04/2006 13:27:29
Go to Top of Page

deadrkp
Starting Member

4 Posts

Member since 25/04/2006

Posted - 25/04/2006 : 13:49:53  Show Profile Show Extended Profile  Send deadrkp a Private Message
cito sam dosta zagora, ali nesto sam valjda pobrkao.
znam da je bilo nekih putovanja kroz diemnzije i prostor. ma mislio sam da je u jednoj epizodi otisao u neku drugu dimenziju di su nacisti na divovskim paucima.... ocito sam bio u krivu.
a jebiga. jel bilo to u nekom stripu?
Go to Top of Page

Watashi
Senior Member

Croatia
1382 Posts

Member since 11/11/2004

Posted - 25/04/2006 : 14:32:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Watashi's Homepage  Send Watashi a Private Message
Odma se sjetim predzadnjeg c.r.sh.-a kad sam gledo zagor izlozbu po studenckom centru i tam vidis kak zagor tuce kauboja, zagor tuce indijanca, zagor tuce ajkulu, ono, standardne pojave u zagorovom zivotu... Kasnije navecer smo otisli iza centra pripalit maricu i vidli svjetlo u zasebnoj zgradi. I onako upusheni otisli vidit kaj to je ("uuu, svjetlooo") a unutra svira neka totalno junacka muzika i stoji izlozba di zagor tuce aliena, zagor tuce divofsku hobotnicu, zagor susrece kombinaciju patke i klokana... To je bilo zakon :D

--
"Podajgle ih daj. PUTELJCI! Kae, kikichi, dosli ste da vas naucim kak se raste?"
--Barbarin blaz
Go to Top of Page

deadrkp
Starting Member

4 Posts

Member since 25/04/2006

Posted - 25/04/2006 : 15:52:57  Show Profile Show Extended Profile  Send deadrkp a Private Message
pa i meni su takve stvari isle po glavi sinoc od marushe, al nisam bio siguran jel to plod opijenog stanja ili sam stvarno vidio.
i tako kazes, zagor tuce divovsku hobotnicu? :) a nisu nigdje bili nacisti na divovskim paucima?


Edited by - deadrkp on 25/04/2006 15:55:06
Go to Top of Page

Za-gor-te-nay
Starting Member

10 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 25/04/2006 : 15:58:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Za-gor-te-nay a Private Message
quote:
Originally posted by deadrkp

cito sam dosta zagora, ali nesto sam valjda pobrkao.
znam da je bilo nekih putovanja kroz diemnzije i prostor. ma mislio sam da je u jednoj epizodi otisao u neku drugu dimenziju di su nacisti na divovskim paucima.... ocito sam bio u krivu.
a jebiga. jel bilo to u nekom stripu?



Martin Mystere se par puta borio s Njemcima. Iako Zagor može gotovo sve (pobiti jato morskih pasa, boriti se s alienom, nalemati zombije, pobijediti baruna Rakosija [besmrtnog], izaci neokrznut iz milijun bitaka) nikad nije putovao kroz vrijeme, valjda.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 25/04/2006 : 16:16:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by deadrkp

pa i meni su takve stvari isle po glavi sinoc od marushe, al nisam bio siguran jel to plod opijenog stanja ili sam stvarno vidio.
i tako kazes, zagor tuce divovsku hobotnicu? :) a nisu nigdje bili nacisti na divovskim paucima?



Zagorcek je tamanio divovske pajeke kad se otvorio krater u zemlji i iz podzemlja izašla cijela kolona svakojakih cudovišta. Bez nacista.
U Divovima dobra i zla je borio protiv zamišljenih paukova. Bez nacista.

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

Watashi
Senior Member

Croatia
1382 Posts

Member since 11/11/2004

Posted - 25/04/2006 : 16:31:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Watashi's Homepage  Send Watashi a Private Message
quote:
Originally posted by deadrkp

pa i meni su takve stvari isle po glavi sinoc od marushe, al nisam bio siguran jel to plod opijenog stanja ili sam stvarno vidio.
i tako kazes, zagor tuce divovsku hobotnicu? :) a nisu nigdje bili nacisti na divovskim paucima?


Mislim da nisu... Otiso sam dan poslje provjerit jel to svce stvarno bila istina i stvarno je sve bilo tamo, ukljucujuci i muziku. Opce neznam zasto je u prostoru c.r.sh. bila ona dosadna izlozba zagora, a onu ultra-cool su sakrili u drugu zgradu. valjda zato da ljudima mozak ne pregori kad vide klokan-patku :D

--
"Podajgle ih daj. PUTELJCI! Kae, kikichi, dosli ste da vas naucim kak se raste?"
--Barbarin blaz
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 25/04/2006 : 17:02:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by deadrkp

cito sam dosta zagora, ali nesto sam valjda pobrkao.
znam da je bilo nekih putovanja kroz diemnzije i prostor. ma mislio sam da je u jednoj epizodi otisao u neku drugu dimenziju di su nacisti na divovskim paucima.... ocito sam bio u krivu.
a jebiga. jel bilo to u nekom stripu?



to si ti procitao moj diplomski ---ROÐENJE TRAGEDIJE (iz duha klasicne glazbe i zvuka darkvudskih bubnjeva)---, pa si malo pobrkao redove filozofiranja
u ovom (mom!) ingenioznom elaboratu, otkrivam Zagorovo okultno porijeklo te vrlo suvislo povezujem doticnog sa nacistima i NSDAP-om.

dakle, to je bilo u tom stripu (zasad još neobjavljenom)

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

crta
Average Member



Bosnia and Herzegovina
616 Posts

Member since 12/11/2004

Posted - 25/04/2006 : 18:28:17  Show Profile Show Extended Profile  Send crta a Private Message
quote:
Originally posted by fumettisti

Jel ti to nas sve zajedno malo....:):)



izgleda bas

mijenjam teglu ajvara za kucu na havajima
...voli vas sve jedan tipican bosanac...
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3778 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 25/04/2006 : 19:27:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
quote:
Originally posted by Watashi

Odma se sjetim predzadnjeg c.r.sh.-a kad sam gledo zagor izlozbu po studenckom centru i tam vidis kak zagor tuce kauboja, zagor tuce indijanca, zagor tuce ajkulu, ono, standardne pojave u zagorovom zivotu... Kasnije navecer smo otisli iza centra pripalit maricu i vidli svjetlo u zasebnoj zgradi. I onako upusheni otisli vidit kaj to je ("uuu, svjetlooo") a unutra svira neka totalno junacka muzika i stoji izlozba di zagor tuce aliena, zagor tuce divofsku hobotnicu, zagor susrece kombinaciju patke i klokana... To je bilo zakon :D

--
"Podajgle ih daj. PUTELJCI! Kae, kikichi, dosli ste da vas naucim kak se raste?"
--Barbarin blaz




klokan-patka ti je going-going!

Is it me or is it shadows that are dancing on the walls?!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 25/04/2006 : 20:05:20  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Going-going je pizdulja i po.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

jack 50
Senior Member



Croatia
1557 Posts

Member since 14/04/2006

Posted - 25/04/2006 : 20:11:04  Show Profile Show Extended Profile  Send jack 50 a Private Message
Zašto?
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 25/04/2006 : 20:13:48  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Zato.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 25/04/2006 : 22:08:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by jack 50

Zašto?



provjerio je osobno. odostraga

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 25/04/2006 : 22:54:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 25/04/2006 : 22:57:11  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Kako vas samo ne napale ona njegova pacja glava, onaj prekrasan rep, komad i po.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3778 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 25/04/2006 : 23:00:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
quote:
Originally posted by vice

Kako vas samo ne napale ona njegova pacja glava, onaj prekrasan rep, komad i po.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!



Meni naj više pali Drunky Duck!

Is it me or is it shadows that are dancing on the walls?!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 25/04/2006 : 23:01:47  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by sonor

quote:
Originally posted by vice

Kako vas samo ne napale ona njegova pacja glava, onaj prekrasan rep, komad i po.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!



Meni naj više pali Drunky Duck!

Is it me or is it shadows that are dancing on the walls?!



Još su bolji Digging Bill i Bat Batterton (koji brkovi)

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 25/04/2006 : 23:41:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by sonor
[Meni naj više pali Drunky Duck!

Is it me or is it shadows that are dancing on the walls?!



ma daj, a pticja gripa?
neka ti vice donese jednu s pantane

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 26/04/2006 : 09:19:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

to si ti procitao moj diplomski ---ROÐENJE TRAGEDIJE (iz duha klasicne glazbe i zvuka darkvudskih bubnjeva)---, pa si malo pobrkao redove filozofiranja
u ovom (mom!) ingenioznom elaboratu, otkrivam Zagorovo okultno porijeklo te vrlo suvislo povezujem doticnog sa nacistima i NSDAP-om.

dakle, to je bilo u tom stripu (zasad još neobjavljenom)



Ha, ha, zbunjuješ ljude

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000