forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 ADRESE ...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11091 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 26/04/2006 : 13:38:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
... koje korisnici upisuju u profil često ne odgovaraju stvarnim adresama stanovanja. Zar je toliko teško da se taj podatak uskladi. Naime jutros san posla dva paketa na krive adrese. Budući da u 90% slučajeva pakete šaljem prije nego što me kupci kontaktiraju ili prije plaćanja šaljem na adrese koje mi pišu u izvješćima sa aukcija. Pogotovo to mehanički radim kod starih kupaca. Danas imam slučaj da san iša javit kolika je poštarina i tek onda vidim da adresa koju mi je kupac poslao ne odgovara onoj na koju san sla paket ( ta je iz izvješća ). Onda pogledam mail od par dana i vidim da je to u stvari treća adresa koju isti kupac koristi.

Ma dajte!!!! Pa prominite taj podatak u profilu i gotovo. Pa i kad netko odseli valjda u roku od par dana uspije saznati adresu na koju je doselio.

PS
I po stoti put...molim Vas, koristite iste nikove kao i na forumu. A ne, forum jedan nik, u mail adresi drugi, u potpisu maila treći... više mi triba vrimena za analizirati kome šta šaljem od stripova nego što crtačimna triba za nacrtati iste. PLIZ, PILZ, uskaladite to.

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr

Markos
Webmaster



Croatia
29254 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 26/04/2006 : 14:47:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ovako cemo, prijavite mi svakog tko nema tocnu adresu na aukcijama i taj ce biti izbacen.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 30/04/2006 : 21:53:09  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message  Reply with Quote
Tu si upravu.
Takve treba izbaciti
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15550 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 30/04/2006 : 23:50:19  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
SAMO OŠTRO

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leđa --
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000