forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 VICEVI !!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 645

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 20/03/2010 : 22:03:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote

Trljam ruke.
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 20/03/2010 : 22:06:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor




so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4700 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 20/03/2010 : 22:14:10  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor







Koji je to bio smijeh kad su ovo objavili u novinama

Go kneel and weep
Go to Top of Page

soulfly tribe
Average Member



Croatia
752 Posts

Member since 26/02/2009

Posted - 21/03/2010 : 13:25:38  Show Profile Show Extended Profile  Send soulfly tribe a Private Message  Reply with Quote
Zašto se mali cigan iz 3.c ne boji nikoga u školi?
Zato što mu stari ide u 7.d
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 21/03/2010 : 18:54:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by soulfly tribe

Zašto se mali cigan iz 3.c ne boji nikoga u školi?
Zato što mu stari ide u 7.d

Dobro mu je stari daleko i dospija...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 22/03/2010 : 00:07:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
Imam i ja par viceva, pitanjca xD

Zašto je Eva zagrizla jabuku? Zato što je imala bolji okus od Adamove banane.
Što je to apsolutna suša? Kada drveće trči za psima.
Što je to Pirova pobjeda? Kad ti žena kaže da imaš najveći kurac u cijeloj ulici.
Što je afrički rulet? Kad pristaneš da ti popuši šest crnkinja, među kojima je i jedna ljudožderka.
Zašto se nilski konji ševe u vodi? Pa zato što je pizdu od tonu i pol teško navlažiti.
Što je banana rekla vibratoru? Što se treseš, kad će ionako mene pojesti.
Zašto sova ima izbuljene oči? Ima tvrdu stolicu.
Kako se na istoku kaže "Dajem ti do znanja."? "Jebem te u glavu!"
Koja je razlika između putovnice i kurca? Putovnicu možeš više puta produljiti.
Što je to impotencija? Situacija u kojoj se mozak kurči, a kurac filozofira.
Deset šišmiša visi nadolje, a samo jedan stoji uspravno. Što mu je? Pao je u nesvijest.
Kako se slon popne na drvo? Sakrije se u lješnjak i čeka vjevericu.
Kako slon siđe s drveta. Sjedne na list i čeka jesen.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 22/03/2010 : 00:18:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
s obzirom da je kolega vjeko metnuo nekoliko fraza iz riječnika stranih riječi, evo par mojih:

bambus - sudar autobusa
bezveznik - stranka koja pred šalterom čeka u redu
čačkalica - kozmetičarka
deklinacija - izbijanje klina
demolirati - svirati u d-molu
dominirati - igrati domino
forumula 1 - mula uhvatila foru
kombinacija - narod iz kombija
luksuzan - čovjek koji reže luk
navodan - plovan
obratiti se - dobiti brata
obrazlagati - lagati u lice
očevina - susjed Štef
prebukirati - dići preveliku buku
sporadičan - ponosan na svoju sporost
stonoga - noga od stola
supermen - prodavač na benzinskoj crpki
ushit - hit iz SAD-a
ustanova - prinova u obitelji
zaseban - sebičan

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 22/03/2010 : 12:43:14  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message  Reply with Quote
No Speakah De English

A bus stops and 2 Italian men get on. They sit down and engage in an animated conversation.
The lady sitting next to them ignores them at first, but her attention is galvanized when she
hears one of them say the following:

“Emma come first. Den I come.
Den two asses come together.
I come once-a-more!
Two asses, they come together again.
I come again and pee twice.
Then I come one lasta time.”

The lady can't take this any more, “You foul-mouthed sex obsessed pig,” she retorted
indignantly! “In this country we don't speak aloud in public places about our sex lives!”

“Hey, coola down lady,” said the man. “Who talkin' abouta sex? I'm a justa tellin' my
frienda how to spell 'Mississippi'!"

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 23/03/2010 : 08:07:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
strasno

http://www.youtube.com/watch?v=HNFNdE_yvpw




“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 23/03/2010 : 08:55:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

strasno

http://www.youtube.com/watch?v=HNFNdE_yvpw





Ha, ha, ha, ha, staying alive!

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 23/03/2010 : 08:59:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Upozorenje! Ovu sliku gledate na vlastitu odgovornost. Šanse za za život poslije nje vrlo su male. http://www.youtube.com/watch?v=-sDxE51YJvQ&feature=player_embedded

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37330 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 23/03/2010 : 09:46:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
Utrčava Mujo u kuću i s vrata viče: "Ženooo... šta bi radila kad bih dobio na lotu?"
Fata: "Uzela bih ti pola i ostavila te!"
Mujo izvadi 20 eura, daje ženi 10 i kaže: "Briši!"



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 23/03/2010 : 10:36:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
Šta rade mladi parovi prve bračne noči posle svatbe? BROJE PARE!

----

Na kugli zemaljskoj narodi so uglavnom veliki i mali, retko su normalni!

----

Lako je promeniti mišljenje drugoga, teško je ubediti ljude, da prihvati tvoje!

----

Svi šefovi su kao oblaci, čim idu dan je prekrasan.

----

Kaže perica tati:"Tata, došao je neki čovjek, traži dobrovoljan prilog za bazen."
Tata:"Pa daj mu čašu vode."

----

Mladi bračni par več par dana ne priča puno, pa ženi muž napiše na papir:"Probudi me sutra u sedam sati, tvoj muž."
Sutra se muž probudi u deset sati, i vidi papir na kome piše:"Probudi se u sedam sati, tvoja žena."

----

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 23/03/2010 10:37:55
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9538 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 23/03/2010 : 19:37:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
Dolazi beogradjanin u Njujork, seda u taxi, drzi ceduljicu sa adresom.- Kako se bese ono kaze mame mu ga.Okrece se crnac vozac i kaze:- Kazi brate- Pa ti govoris srpski?- Pa studirao sam u Beogradu- Pa koliko si studirao?- 20 godina- Kako 20 godina?- A upa san ti jado u neko lose drustvo.

:D

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4700 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 23/03/2010 : 20:57:44  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

Utrčava Mujo u kuću i s vrata viče: "Ženooo... šta bi radila kad bih dobio na lotu?"
Fata: "Uzela bih ti pola i ostavila te!"
Mujo izvadi 20 eura, daje ženi 10 i kaže: "Briši!"




Suze mi teku

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 23/03/2010 : 21:19:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

Utrčava Mujo u kuću i s vrata viče: "Ženooo... šta bi radila kad bih dobio na lotu?"
Fata: "Uzela bih ti pola i ostavila te!"
Mujo izvadi 20 eura, daje ženi 10 i kaže: "Briši!"




Cool. Al' ima još jedna verzija.
Utrčava Mujo u kuću i s vrata viče: "Ženo!!! Dobio sam na lotu 10 milijuna eura!
Fatu nakon iznendane vijesti strefi infarkt.
A Mujo će na to: "Kad te krene, e onda te zbilja krene!"

Trljam ruke.

Edited by - Zlotvor on 23/03/2010 21:20:23
Go to Top of Page

Stari borac
Average Member

Croatia
504 Posts

Member since 03/11/2004

Posted - 23/03/2010 : 22:23:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Stari borac a Private Message  Reply with Quote
Razgovara mladi bračni par:
- Što misliš, draga, kakav će biti naš sin?
- Isti kao ti!
- Kako znaš?
- Pa eto, bočica mu je draža od sise.
Go to Top of Page

Stari borac
Average Member

Croatia
504 Posts

Member since 03/11/2004

Posted - 23/03/2010 : 22:27:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Stari borac a Private Message  Reply with Quote
Došao upravitelj zatvora u ćeliju i pita Crnogorca:
- Zašto ne ustaneš kada ulazim?
A Crnogorac će na to:
- Meni su, koliko znam, rekli da moram da odležim dvije godine.
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 24/03/2010 : 00:16:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stari borac

Došao upravitelj zatvora u ćeliju i pita Crnogorca:
- Zašto ne ustaneš kada ulazim?
A Crnogorac će na to:
- Meni su, koliko znam, rekli da moram da odležim dvije godine.



so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 24/03/2010 : 09:13:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Chuck Norris je jednom naganja dva lopova. Jedan je krenija livo, drugi desno, a Chuck za njima!

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Mac
Average Member



Bosnia and Herzegovina
576 Posts

Member since 28/09/2008

Posted - 25/03/2010 : 17:51:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Mac a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4700 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 25/03/2010 : 20:58:18  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stari borac

Razgovara mladi bračni par:
- Što misliš, draga, kakav će biti naš sin?
- Isti kao ti!
- Kako znaš?
- Pa eto, bočica mu je draža od sise.



Go kneel and weep
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12512 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 26/03/2010 : 21:03:53  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4700 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 26/03/2010 : 21:22:34  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Trci zeko sumom i najednom upadne u rupu iz koje nemoze van.
Najednm upadne i lisica te ni ona nije mogla pronaci nacin da izadje iz rupe.
Zatim spazi zeku te rece:-Barem ce biti necega za pojesti.
-Upadne zatim vuk u rupu te ni on ne uspijeva izaci.Zatim spazi lisicu i zeku te rece:
-Barem ce biti necega za pojest,a bogme i za pojebat.-Uskoro upadne i medvjed u rupu te ni on ne uspije izaci.
Cim je spazio ostalu trojku u rupi ,rece:
-Biti ce nesto za pojest, bogme i za pojebat,a netko ce dobiti po picki.

Go kneel and weep

Edited by - drogsy on 27/03/2010 19:20:55
Go to Top of Page

Stari borac
Average Member

Croatia
504 Posts

Member since 03/11/2004

Posted - 26/03/2010 : 22:59:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Stari borac a Private Message  Reply with Quote
(Prilog proučavanju razlika u funkcioniranju muškog i ženskog mozga:)

Recimo da se muškarcu koji se zove Milorad sviđa žena po imenu Milojka. On je pozove u bioskop; ona prihvati i oboje se dobro provedu. Nekoliko dana kasnije on je pozove na večeru; ona prihvati i opet im je bilo lepo. Nastave oni tako redovno da se viđaju i nakon nekog vremena, i on i ona, prestanu da izlaze sa drugim osobama. I onda jedno veče dok se voze u kolima Milojki nešto padne na pamet i bez puno razmišljanja glasno reče:
"Znaš li da se viđamo već šest meseci?
Nakon toga u kolima nastupi tišina. Milojki se tišina učinila vrlo dugom. Razmišljala je...
("Možda mu smeta što sam to rekla? Možda ga naš odnos ograničava...? Možda misli da mu želim nametnuti neke obaveze koje ne želi ili nije siguran da ih želi?")
A Milorad pomisli... ("Bože, šest mjeseci...")
Milojka dalje misli... ("Ali nisam ni ja sigurna da želim takav odnos! Ponekad mi se čini da mi treba malo više prostora, malo više vremena da razmislim da li želim da nastavimo ovako... Pa gde mi to idemo? Hoćemo li se samo nastaviti viđati na ovom nivou bliskosti? Idemo li prema braku? Deci? Zajedništvu do kraja života? Jesam li spremna za to? Da li ga ja uopšte poznajem?")
A Milorad misli... ("To znači... Da vidim... Počeli smo izlaziti u aprilu... To je bilo baš kad mi je auto bio na servisu... Oooops! Moram promeniti ulje!")
Milojka misli... ("Uznemiren je. Vidim mu to na licu. Možda sam sve pogrešno shvatila. Možda on od ovog odnosa želi više, više bliskosti? Možda je on osetio, još pre nego sam ja to osetila, da ja imam neke rezerve? Sigurno je to! Zato ne želi ništa reći o svojim osjećajima! Boji se da će biti odbačen!")
A Milorad misli... ("Moram proveriti i kvačilo... Baš me briga što onaj idiot mehaničar govori da je sve u redu. Osećam da nešto zapinje! A bolje im je da ovaj put za to ne krive niske temperature. Koje niske temperature? A platio sam tom nesposobnom lopovu zadnji put 80 evra")
Milojka misli... (Ljut je! A ne mogu mu ni zameriti. I ja bih bila ljuta na njegovom mestu. Tako me muči krivica što ga mučim, ali ja tu ne mogu ništa?! Jednostavno još nisam sigurna!")
A Milorad misli... (Verojatno će reći da je istekla garancija... Idioti!")
Milojka misli... ("Možda sam ja preveliki idealista? Čekam viteza na belom konju, iako sedim kraj savršeno dobre osobe... Osobe s kojom mi je dobro, osobe do koje mi je stalo... Osobe kojoj je izgleda stvarno stalo do mene... Osobe kojoj je sada teško zbog mojih sebičnih, nezrelih fantazija!")
A Milorad misli... (Garancija? Oni žele garanciju?! Daću im ja garanciju! Uzeću garanciju i...")
"Milorade!" - kaže Milojka glasno.
"Molim?" - odgovori on iznenađeno.
"Molim te, nemoj mučiti samog sebe tako." – reče ona dok joj se oči pune suzama "Možda nisam trebala... O, Bože, osećam se tako..." (Počinje jecati)
"Šta ti je?" - upita Milorad.
"Prava sam budala.... (jeca ona dalje) ...znam da nema viteza. Znam to. To je glupost. A nema ni konja."
"Nema konja?" - zbunjeno će on.
"Sad sigurno misliš da sam prava budala." - kaže Milojka.
"Ne!" - uzvikne Milorad, sretan da konačno zna pravi odgovor.
"Radi se samo o tome da... mi treba malo više vremena." - projeca Milojka. Nastaje pauza od 15 sekundi za koje vreme Milorad misli što brže može. Pokušava pronaći dobar i siguran odgovor. Konačno smisli nešto za šta misli da odgovara situaciji.
"Da." - prozbori on.
(Milojka, duboko dirnuta, dodirne njegovu ruku) "Oh, Milorade, da li zaista osećaš tako?" - upita ga.
"Kako?" - zapita se Milorad.
"Pa... o vremenu?" - potiho će Milojka.
"Oooo, da!" - zbunjeno će Milorad.
(Milojka se okrene prema njemu i zagleda mu se duboko u oči, a on postaje vrlo nervozan zbog toga što bi ona mogla sledeće reći. Pogotovo ako to bude uključivalo konja.)
Konačno ona progovori: - "Hvala, Milorade!"
"Hvala tebi!" - uzvrati on.
Onda je on odveze kući, a ona leže u krevet da plače do zore. Milorad dođe u svoj stan, otvori kesu čipsa, upali TV i odmah se udubi u teniski meč dva Čeha za koja nikad nije ni čuo.
Neki tanki glas u glavi govori mu da se u kolima dogodilo nešto zaista važno, ali on je siguran da nikad ne bi mogao razumeti šta, i da je najbolje ne misliti na to. Sledećeg dana Milojka nazove svoju najbolju prijateljicu, možda i dve, te one o tome razgovaraju 6 sati. Analiziraju do u detalja sve što je ona rekla i sve što je on rekao. Do beskraja istražuju svaku reč, izraz i gest kako bi otkrile nijanse u značenju i razmatraju svaku moguću varijantu. Nastavljaju o tome razgovarati danima, nedeljama, mesecima... Nikad ne dolazeći ni do kakvog zaključka ali im ni u jednom trenutku nije dosadno.
U međuvremenu Milorad, igrajući tenis sa zajedničkim prijateljem, zastane neposredno pre servisa i upita: "Stanoje, da je li je Milojka ikad imala konja?"
Stanoje: "Ne, zašto?"
Milorad: "Ma ništa, bez veze."
Go to Top of Page
Page: of 645 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.15 seconds. Snitz Forums 2000