forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Original Art
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 29/01/2007 : 21:59:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message  Reply with Quote
he,he, kako sam samo bio sretan kad mi je u trenutku sinula ideja za crtez sa pljuvanjem po Zagoru, a tek kad sam video Darkovu, bukvalnu interpretaciju...

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 10/03/2007 : 02:09:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message  Reply with Quote
Evo ja da nastavim, a nadam se da ce mi se neko i pridruziti >>>


Jamie Smart >



Neil Vokes >


________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 10/03/2007 : 02:10:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message  Reply with Quote
Randy Duburke >



David Dummer >


________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 10/03/2007 : 02:10:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message  Reply with Quote
John Paul Leon >



Jeff Lemire >


________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15085 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 10/03/2007 : 10:17:59  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
+5 na kolekciji

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 03/04/2007 : 16:37:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message  Reply with Quote
khm, khm...

Chris Weston >>>


Gene Ha>>>



________________________
"Nikad nisam mogao da utvrdim koja me je od padavicarskih ekipa najvise palila. Metalke, pankerke ili hipici. Mogao si medju njima da nadjes samo najruznije i najbolje ribe na svetu. Sredina nije postojala. Carobni svet rokenrola."
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 03/04/2007 : 16:38:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message  Reply with Quote
.... i pozdrav za ekipu iz Libellusa od Violete


________________________
"Nikad nisam mogao da utvrdim koja me je od padavicarskih ekipa najvise palila. Metalke, pankerke ili hipici. Mogao si medju njima da nadjes samo najruznije i najbolje ribe na svetu. Sredina nije postojala. Carobni svet rokenrola."
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 03/04/2007 : 16:57:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
ovo mi je nacrtao mari
najbolji crtač dylana doga





a ovo mi je nacrtao stefano casini
najbolji crtač nathana nevera



in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 03/04/2007 : 17:04:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message  Reply with Quote
jeee... konacno se neko prikljucio.... mada ne bih se bas slozio... Mari jeste najbolji crtac Nathana... a na Dylanu Roi je nenadjebiv....

________________________
"Nikad nisam mogao da utvrdim koja me je od padavicarskih ekipa najvise palila. Metalke, pankerke ili hipici. Mogao si medju njima da nadjes samo najruznije i najbolje ribe na svetu. Sredina nije postojala. Carobni svet rokenrola."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 03/04/2007 : 17:08:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Kiky, jel bio kod vas u gradu Mari prošle godine 31.2. pa si ga zamolio za crtež?

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 03/04/2007 : 17:23:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message  Reply with Quote
uuu... pa to kad bi otkrio, morao bih da te ubijem...

________________________
"Nikad nisam mogao da utvrdim koja me je od padavicarskih ekipa najvise palila. Metalke, pankerke ili hipici. Mogao si medju njima da nadjes samo najruznije i najbolje ribe na svetu. Sredina nije postojala. Carobni svet rokenrola."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 04/04/2007 : 08:56:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Mogao bi biti zločest i reći... Ima jedna dobra stvarčica zvana Photoshop.

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 04/04/2007 : 12:57:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
Uh, uh, Dušice, dobro si rekao, sve ovo ti je za hvalisanje.A zamisli sad da smo svi ko ti pa damo ti nešto u idiotskom stilu tipa HEJT?ili ddda, da sigurno?Sad si kao normalan, simpatičan,a?A da budeš opet malo cool?Daj, ajd baci neki opasan komentar.

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Edited by - Zagor-te-nay on 04/04/2007 12:59:18
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 04/04/2007 : 13:19:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message  Reply with Quote
Sta je s mozgom???

________________________
"Nikad nisam mogao da utvrdim koja me je od padavicarskih ekipa najvise palila. Metalke, pankerke ili hipici. Mogao si medju njima da nadjes samo najruznije i najbolje ribe na svetu. Sredina nije postojala. Carobni svet rokenrola."
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 04/04/2007 : 13:57:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
Duse, kako si nabavio ovaj Gene Ha crtez? Ajde, barem to reci. Cuo sam da on krvavo naplacuje, ili te izazove na nesto. Jednog frajera je obojao u Elektru i rekao mu da takav mora hodat po konvenciji. Je li i tebe obojao?


Nitko nije beskoristan, uvijek moze posluziti kao los primjer.
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 04/04/2007 : 14:02:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raven84

Duse, kako si nabavio ovaj Gene Ha crtez? Ajde, barem to reci. Cuo sam da on krvavo naplacuje, ili te izazove na nesto. Jednog frajera je obojao u Elektru i rekao mu da takav mora hodat po konvenciji. Je li i tebe obojao?


Nitko nije beskoristan, uvijek moze posluziti kao los primjer.




hm.... zanimljivo.... moracu bas da pitam druga koji mi je poslao ilustraciju iz USAe kroz kakvu je torturu prosao....

________________________
"Nikad nisam mogao da utvrdim koja me je od padavicarskih ekipa najvise palila. Metalke, pankerke ili hipici. Mogao si medju njima da nadjes samo najruznije i najbolje ribe na svetu. Sredina nije postojala. Carobni svet rokenrola."
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 04/04/2007 : 14:07:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
Evo i linka. Kako je dobro maskirao tipa, ista Elektra. :-) http://www.geneha.com/blog/2006_10_01_genehablog_archive.html


Nitko nije beskoristan, uvijek moze posluziti kao los primjer.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 04/04/2007 : 22:57:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
ha, ha, predobro...
ista elektra...
Go to Top of Page

forsaken demon
Junior Member



Pitcairn Island
468 Posts

Member since 13/08/2004

Posted - 05/04/2007 : 00:43:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit forsaken demon's Homepage  Send forsaken demon a Private Message  Reply with Quote
Duše moraćeš da mi proslediš par fazona, kako da navatam crtače, sad kad imam i teoretske šanse da odem na konvenciju. :) Mada kontam da veći deo crteža nije pravljen na istima, previše su detaljni i ozbiljni...

Edited by - forsaken demon on 05/04/2007 00:45:20
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 05/04/2007 : 01:31:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message  Reply with Quote
hm, pa sta ti ja znam... meni to sve dolazi postom... pretpostavljam da je prva stvar da skontas kako doticni stripadija izgleda, a onda da mu ponudis telo ili sta ti vec zna.,...

________________________
"Nikad nisam mogao da utvrdim koja me je od padavicarskih ekipa najvise palila. Metalke, pankerke ili hipici. Mogao si medju njima da nadjes samo najruznije i najbolje ribe na svetu. Sredina nije postojala. Carobni svet rokenrola."
Go to Top of Page

forsaken demon
Junior Member



Pitcairn Island
468 Posts

Member since 13/08/2004

Posted - 06/04/2007 : 09:17:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit forsaken demon's Homepage  Send forsaken demon a Private Message  Reply with Quote
Pa da. Ali kapiram da treba baš telo da se ponudi da bi ti crtač odradio tako detaljne stranice. Imaš jako dobre drugare!
Go to Top of Page

veber
Senior Member



1117 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 08/04/2007 : 17:37:18  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message  Reply with Quote








Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6058 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 08/04/2007 : 17:41:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Uh,baš ti zavidim na ovoj Druuni.Daj još!
Da malo usporedim cijene okvira,koliko si platio za okvir Dylanove naslovnice?Vidim stavljaš staklo direktno na crtež što znači da se na taj način crtež ne može oštetit(pitao sam ovo i u jednom slikarskom ateljeu i rekli su mi da je tako ali da pitam i majstora)?

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

veber
Senior Member



1117 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 08/04/2007 : 17:41:43  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message  Reply with Quote






Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6058 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 08/04/2007 : 17:43:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Duše, Violet ti je odlična.Bravo!

Bond.James Bond.
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.48 seconds. Snitz Forums 2000