forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Martin Mystere biblioteka by Libellus!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 09/05/2007 : 01:10:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
Stiglo je vrijeme da Dado i ja u ovom ludjackom ritmu pred MaFest najavimo nesto cime se iznimno ponosimo, a to je Biblioteka Martin Mystere!

Kako i sami vjerojatno znate prateci razlicite prijasnje topice, ovdje je rijec o objavljivanju cjelovitih epizoda u knjigama, pocevsi od originalnog broja 1. Uz ovih 6 knjiga, zelja nam je samo napomenuti kako do kraja godine planiramo objaviti jos 6 knjiga cime bi Martin dosao u ritam od 12 knjiga godisnje.

Svaka knjiga sadrzi po jednu cjelovitu epizodu, osim knjige 3 gdje su unutra 2 cjelovite epizode od po 64 stranice (Operacija Arka & Prokleto pleme).

Inace, mi smo iznimno zadovoljni kako je cijeli ovaj projekt odradjen, a to je iskljuciva zasluga fantasticne ekipe koja je radila na ovom izdanju. Prijevod potpisuje Goran Marinic; lekturu i redakturu Branimir Krivic – Curunir; Upis i pripremu Dekara i Zlaja (Popokatepetl studio), a savrseni dizajn neponovljiva Melina Mikulic.

Sve navedene knjige izaci ce za MaFest, a cijena u striparnici Libellus u Gajevoj 17 u Zagrebu bit ce za knjige 1, 2, 4 i 5 - 65 kn, za knjigu 3 – 75 kn te za knjigu 6 - 85 kn.

Na kraju, Dado i ja se zelimo zahvaliti i svima ostalima koji su pomogli u realizaciji ovog projekta, a posebno Darku Djokicu – Prozirnoj Senki koji nam je bio od neprocjenjive pomoci.

















And I must be an acrobat to talk like this and act like that...

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6948 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 09/05/2007 : 01:12:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
VRHUNSKI

Ne može bolje

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7742 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 09/05/2007 : 01:15:35  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
predivno.

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

Predo
Junior Member



Montenegro
332 Posts

Member since 27/01/2003

Posted - 09/05/2007 : 01:19:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Predo's Homepage  Send Predo a Private Message
Ne uzimam HC ali ovo hocu!

Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6948 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 09/05/2007 : 01:25:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
Konacno su docekane orginalne naslovnice i necenzurirane epizode najdražeg mi junaka, a tek ove boje. Bravo, bravo, bravo, bravo za Libellus


Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8225 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 09/05/2007 : 01:31:50  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Joj, kad ce taj mafest...
:-))))

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 09/05/2007 : 01:37:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Joj, kad ce taj mafest...
:-))))

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.


Hajde reci jesi barem zadovoljan izgledom?

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Melina
Average Member



Croatia
641 Posts

Member since 24/10/2001

Posted - 09/05/2007 : 01:38:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Melina a Private Message
JEEEE! Deset mojih stickyja!

Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 09/05/2007 : 01:39:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Inace, ja sam predlagao da ide Djil na straznju koricu, ali Melina i Gaston su odbili zbog konja...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 09/05/2007 : 01:40:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Melina

JEEEE! Deset mojih stickyja!





Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 09/05/2007 : 01:42:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Kako bi Robi Kumerle iz "BITANGA I PRINCEZA" rekao: JEBENICA!



BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 09/05/2007 : 01:47:28  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message
Uhh,nisam smio pogledati ovaj topik :)),sada sam u velikom iskusenju,znam da bi me postarina kostala skoro kao i knjige,ali ovo moram imati.
p.s.dado,koliko tezi odprilike jedna knjiga?

Zivela Striposlavija!
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 09/05/2007 : 01:48:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
Kad budu vani izmjerit cemo i javit ti. A mozda bi bilo najbolje da ti to pokupi netko tko dolazi na MaFest.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 09/05/2007 : 01:51:00  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

Kad budu vani izmjerit cemo i javit ti. A mozda bi bilo najbolje da ti to pokupi netko tko dolazi na MaFest.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...


Jel ide neko iz makedonije na Mafest,ako znas nekog, reci mi,valda mi je ovo dobra prilika

Zivela Striposlavija!
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 09/05/2007 : 01:59:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
Hm... Aco ti cesto ide dolje.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8225 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 09/05/2007 : 02:00:58  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by prozirna senka

Joj, kad ce taj mafest...
:-))))

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.


Hajde reci jesi barem zadovoljan izgledom?

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne

Sadrzaj je bitniji od izgleda U principu mi se svidja, mada bi, kao sto vec kazah Gastonu, mom oku prijao MM u jednoj boji, ako ne na koricama, a ono barem na hrbatu. Ne volim sarenis nikako.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 09/05/2007 : 02:13:44  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

Hm... Aco ti cesto ide dolje.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...


Ti ipak vidi koliko teze,ako ove 6 knjige ne nadmasuju 2 kila(valjda nece),onda cu uzeti to preko poste,da ne maltretiram sad coveka za 60 tak kuna posttarine


Zivela Striposlavija!
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 09/05/2007 : 02:35:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
Nema problema, ali molim te ipak da me podsjetis nakon MaFesta na: darijo@mastripfest.com

Jebiga, ludnica mi je, pa rekoh da ne smetnem s uma.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 09/05/2007 : 03:03:14  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
u jebate,di cu ovo još u racunicu ugurat,di?di?

al za zbiljac ljudi budite fer,ako mislite i nathana radit recite odmah jer stvarno nema tih financija koje bi sve to pokupovale,al postoje prioriteti...
zato bi vas molio lijepo da guknete ak išta ima...

al i ovo se mora imat.al kako?kako?

hu,hu,hu!!!!!!

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 09/05/2007 : 03:28:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message


And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 09/05/2007 : 04:09:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Inace, ja sam predlagao da ide Djil na straznju koricu, ali Melina i Gaston su odbili zbog konja...


pa šta nisi stavio tovara

...BEZ PINEZI I RIŠPETA RODILO SE DITE PUKA,IZ JUBAVI IZ DIŠPETA...
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
...KONTRA MRAKU KONTRA SILI,NARESLO JE KA IZ VODE I TRKALO DO SLOBODE...
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 09/05/2007 : 04:19:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston
Svaka knjiga sadrzi po jednu cjelovitu epizodu, osim knjige 3 gdje su unutra 2 cjelovite epizode od po 64 stranice (Operacija Arka & Prokleto pleme).


i dvije naslovnice

...BEZ PINEZI I RIŠPETA RODILO SE DITE PUKA,IZ JUBAVI IZ DIŠPETA...
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
...KONTRA MRAKU KONTRA SILI,NARESLO JE KA IZ VODE I TRKALO DO SLOBODE...
Go to Top of Page

Demosten
New Member



Croatia
123 Posts

Member since 25/08/2006

Posted - 09/05/2007 : 07:21:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Demosten a Private Message
MM

Air force definition of explosives: A loud noise followed by the sudden going away of what was once there a second ago.
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 09/05/2007 : 07:59:39  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
To je to! Predivno.

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/05/2007 : 08:21:19  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
lipo izgleda

Monster Factory Mertojak
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 09/05/2007 : 08:29:07  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
za mene je to u rangu izdanja ken parkera - netrebam niš više reci

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.15 seconds. Snitz Forums 2000