forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Pitanjce- Markos
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 19/06/2007 : 17:42:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
makedonci,smirite se

...BEZ PINEZI I RIŠPETA RODILO SE DITE PUKA,IZ JUBAVI IZ DIŠPETA...
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
...KONTRA MRAKU KONTRA SILI,NARESLO JE KA IZ VODE I TRKALO DO SLOBODE...
Go to Top of Page

acika
Junior Member



Trinidad and Tobago
381 Posts

Member since 04/02/2004

Posted - 19/06/2007 : 21:34:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit acika's Homepage  Send acika a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

makedonci,smirite se

...BEZ PINEZI I RIŠPETA RODILO SE DITE PUKA,IZ JUBAVI IZ DIŠPETA...
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
...KONTRA MRAKU KONTRA SILI,NARESLO JE KA IZ VODE I TRKALO DO SLOBODE...

a
uuu Hajduk...
Go to Top of Page

Solid Snake
Senior Member



Djibouti
2359 Posts

Member since 30/12/2003

Posted - 19/06/2007 : 21:57:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Solid Snake a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

makedonci,smirite se

...BEZ PINEZI I RIŠPETA RODILO SE DITE PUKA,IZ JUBAVI IZ DIŠPETA...
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
...KONTRA MRAKU KONTRA SILI,NARESLO JE KA IZ VODE I TRKALO DO SLOBODE...

peace,peace,peace

"No vox populis,vox revolucionaris"-Che Guevara
http://teretana.blog.com.mk/
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 20/06/2007 : 04:40:42  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message
quote:
Originally posted by acika

ti mozes da se ulizuvas tuka na forum za da prodades nekoj strip i da zemes nekoja sitna para,no ubavo ti kaza coekot,bas zaradi takvi serkovci kako tebe go imame predznakot..bravo Solid Snake,mu kaza na magareto sto mu mislime site makedonci tuka


Eee Ace,Ace,ti si samo jedan isfrustrirani momak,jos i ljubomoran,zao mi te je,jedva cekas da se snekim posvadzas,a sa druge strane si pusiona,ja nebih ovde ni postao da nsam vidio kako ocigledno navlacis Ivooda na svadzu(tvoj prepoznatljiv stil),znam da si zeljan svadze,Evo upravo sada se ulizujes i kod Solid Snake,ja tog coveka ni ne znam,verujem da je bio izrevoltiran od mog komentara da mi ne smeta predznak FIROM,pa je tako izreagirao(i ja bih to ucinio),ali ja sam to u inat tebi rekao,posto sam znao da ces se istrcati(kako pule pred magarica ),a ipak "TEBE NIKO NISTA NIJE PITAO"
Sto se tice toga da si mi bas ti dokazao sta mi misle sve makedonce,daleko si covece,daleko si ti od komunikacije sa makedoncima,isuvise daleko,znas i ti to.

Zivela Striposlavija!
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 20/06/2007 : 13:06:12  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

A zašto stoji Serbia and Montenegro, a ne samo Srbija( Serbia) i posebno Crna Gora ( Montenegro), kad će se to promeniti?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!



Srebia and Montenegro stoji zato što će uvijek stojati zajedno, kako i treba, osim ako ne vjeruješ u ove vještačke podjele prijatelju moj.
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 20/06/2007 : 14:38:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message
quote:
Originally posted by vope

quote:
Originally posted by srdjandj

A zašto stoji Serbia and Montenegro, a ne samo Srbija( Serbia) i posebno Crna Gora ( Montenegro), kad će se to promeniti?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!



Srebia and Montenegro stoji zato što će uvijek stojati zajedno, kako i treba, osim ako ne vjeruješ u ove vještačke podjele prijatelju moj.




HOHOHO njušim politiku.. YEAH...

Bolje imat pet dobrih prijatelja nego jednog neprijatelja
Go to Top of Page

acika
Junior Member



Trinidad and Tobago
381 Posts

Member since 04/02/2004

Posted - 20/06/2007 : 14:50:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit acika's Homepage  Send acika a Private Message
quote:
Originally posted by kerber

quote:
Originally posted by acika

ti mozes da se ulizuvas tuka na forum za da prodades nekoj strip i da zemes nekoja sitna para,no ubavo ti kaza coekot,bas zaradi takvi serkovci kako tebe go imame predznakot..bravo Solid Snake,mu kaza na magareto sto mu mislime site makedonci tuka


Eee Ace,Ace,ti si samo jedan isfrustrirani momak,jos i ljubomoran,zao mi te je,jedva cekas da se snekim posvadzas,a sa druge strane si pusiona,ja nebih ovde ni postao da nsam vidio kako ocigledno navlacis Ivooda na svadzu(tvoj prepoznatljiv stil),znam da si zeljan svadze,Evo upravo sada se ulizujes i kod Solid Snake,ja tog coveka ni ne znam,verujem da je bio izrevoltiran od mog komentara da mi ne smeta predznak FIROM,pa je tako izreagirao(i ja bih to ucinio),ali ja sam to u inat tebi rekao,posto sam znao da ces se istrcati(kako pule pred magarica ),a ipak "TEBE NIKO NISTA NIJE PITAO"
Sto se tice toga da si mi bas ti dokazao sta mi misle sve makedonce,daleko si covece,daleko si ti od komunikacije sa makedoncima,isuvise daleko,znas i ti to.

Zivela Striposlavija!



da,zatoa go imam edinstveniot forum i sajt za stripovi vo makedonija kade se site mak strip avtori i ostanati..se sejkavas>? tamu kade sto bubasvabi kako tebe nemamaat pristap?
i ne mislam povejke da ti odgovaram na glupostite,ocigledno ti treba vnimanie i razgovor zato sto si sutnat od site,a so solid snake se znaeme od poodamna ne se sekiraj,i se vide odma covekot sto misli za tebe,ne treba dlaboka procenka..kako sto site mislat za tebe,bubasvaba i pusivoje..cicas za da prodades,prodolzi
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 20/06/2007 : 15:10:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message
quote:
Originally posted by acika

quote:
Originally posted by kerber

quote:
Originally posted by acika

ti mozes da se ulizuvas tuka na forum za da prodades nekoj strip i da zemes nekoja sitna para,no ubavo ti kaza coekot,bas zaradi takvi serkovci kako tebe go imame predznakot..bravo Solid Snake,mu kaza na magareto sto mu mislime site makedonci tuka


Eee Ace,Ace,ti si samo jedan isfrustrirani momak,jos i ljubomoran,zao mi te je,jedva cekas da se snekim posvadzas,a sa druge strane si pusiona,ja nebih ovde ni postao da nsam vidio kako ocigledno navlacis Ivooda na svadzu(tvoj prepoznatljiv stil),znam da si zeljan svadze,Evo upravo sada se ulizujes i kod Solid Snake,ja tog coveka ni ne znam,verujem da je bio izrevoltiran od mog komentara da mi ne smeta predznak FIROM,pa je tako izreagirao(i ja bih to ucinio),ali ja sam to u inat tebi rekao,posto sam znao da ces se istrcati(kako pule pred magarica ),a ipak "TEBE NIKO NISTA NIJE PITAO"
Sto se tice toga da si mi bas ti dokazao sta mi misle sve makedonce,daleko si covece,daleko si ti od komunikacije sa makedoncima,isuvise daleko,znas i ti to.

Zivela Striposlavija!



da,zatoa go imam edinstveniot forum i sajt za stripovi vo makedonija kade se site mak strip avtori i ostanati..se sejkavas>? tamu kade sto bubasvabi kako tebe nemamaat pristap?
i ne mislam povejke da ti odgovaram na glupostite,ocigledno ti treba vnimanie i razgovor zato sto si sutnat od site,a so solid snake se znaeme od poodamna ne se sekiraj,i se vide odma covekot sto misli za tebe,ne treba dlaboka procenka..kako sto site mislat za tebe,bubasvaba i pusivoje..cicas za da prodades,prodolzi





Pusti, ja ću odgovorit:

abzuklmš ešmereš ge hjrk lsejn jndjdk razmukldn jelps čarupht frklabr ehtomr khir khir žbrm raklobr!!!

Eto ti sad

Bolje imat pet dobrih prijatelja nego jednog neprijatelja
Go to Top of Page

acika
Junior Member



Trinidad and Tobago
381 Posts

Member since 04/02/2004

Posted - 20/06/2007 : 15:13:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit acika's Homepage  Send acika a Private Message
Go to Top of Page

acika
Junior Member



Trinidad and Tobago
381 Posts

Member since 04/02/2004

Posted - 20/06/2007 : 16:03:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit acika's Homepage  Send acika a Private Message
quote:
Originally posted by vope

quote:
Originally posted by srdjandj

A zašto stoji Serbia and Montenegro, a ne samo Srbija( Serbia) i posebno Crna Gora ( Montenegro), kad će se to promeniti?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!



Srebia and Montenegro stoji zato što će uvijek stojati zajedno, kako i treba, osim ako ne vjeruješ u ove vještačke podjele prijatelju moj.


sto provociras covjeka prijatelju,namjera je bila da pitamo webmastera za neke tehnicke stvari,odnosno,da ako bi se moglo.da se promjene imena drzave koje vise ne postoje,trazio sam tehnicku promjenu jer je ovo podforum za predloge i kritike,a ne za politicke rasprave..ovo ne moze ici na dobro da ovako gledamo na stvari..
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000