forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 HUMANITARNA AUKCIJA STRIP ORIGINALA I STRIPOVA
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

veber
Senior Member



1111 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 28/06/2007 : 15:55:03  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message
Dana 30.06. u prostorijama Studentskog centra u 18 sati održati ce se humanitarna aukcija originalnih strip tabli, crteža i ilustracija za Marina Radica, prvu bebu rodenu u Makarskoj 2007. godine, koji se bori s tumorom na oku.
Naime, Marin i njegov tri i pol godine star brat Antonio imaju tumor na oku zbog genetskog poremecaja, odnosno nedostatka odredenog kromosoma zaduženog za djeljenje stanice.
Antonio je prije dvije godine ostao bez oka. Na svu srecu, prognoze lijecnika su optimisticne i ohrabrujuce, tocnije po svemu sudeci nece biti potrebna operacija vadenja oka malom Marinu. No njegovo lijecenje je i dalje vrlo skupo. Upravo zato sam s našim crtacima stripova organizirao doniranje originalnih strip tabli, crteža i ilustracija koje ce biti ponudene na aukciji a sva prikupljena sredstva uplacena na racun roditelja - Dragane i Renata Radic.
Na aukciji ce biti ponudeni radovi Željka Paheka, Bore Pavlovica, Dalibora Talajica, Roberta Solanovica, Gorana Sudžuke, Esada Ribica, Tihomira Tikulina, Igora Vilagoša, Igora Kordeja, Frane Petruše i Stjepana Bartolica. Od stripova biti ce ponudeni sada vec rijetki Martin Mystere gigant 1 i 2 i Ken Parker 1 te Loki 1 u orignalnoj CGC kutiji sa visokom ocjenom od 9.8.
Zahvaljujem se svim crtacima te Denisu & SK Libellus.

S poštovanjem,

Slaven Goricki





























angeliczg
New Member



Croatia
200 Posts

Member since 09/07/2002

Posted - 29/06/2007 : 20:45:59  Show Profile Show Extended Profile  Send angeliczg a Private Message
i kako je prošlo?
Go to Top of Page

William_Wallace
Advanced Member



Serbia
3173 Posts

Member since 25/04/2007

Posted - 29/06/2007 : 22:07:19  Show Profile Show Extended Profile  Send William_Wallace a Private Message
quote:
Originally posted by angeliczg

i kako je prošlo?


Pa tek sutra je aukcija!

When I raise my flashing sword... and my hand takes hold on judgment,
I will take vengeance up on mine enemies. And I will repay those who haze me.
O Lord, raise me to Thy right hand... and count me among Thy saints.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 29/06/2007 : 22:19:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Imam jednu malu primjedbu, a to je da se je trebalo puno ranije izreklamirati ovu hvalevrijednu aukciju. Ja npr necu moci doci zbog posla, ali da sam to znao barem pet dana ranije, mogao sam se izorganizirati.

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

veber
Senior Member



1111 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 29/06/2007 : 23:37:13  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message

Na aukciji ce biti ponudeno i 100-150 glancera.
Hvala Drveribad.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 29/06/2007 : 23:38:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by veber


Na aukciji ce biti ponudeno i 100-150 glancera.
Hvala Drveribad.




kojih glancera?
daj malo vise informacija

The first rule of Fight Club is - you do not talk about Fight Club. The second rule of Fight Club is - you DO NOT talk about Fight Club.
Go to Top of Page

veber
Senior Member



1111 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 29/06/2007 : 23:42:01  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by veber


Na aukciji ce biti ponudeno i 100-150 glancera.
Hvala Drveribad.




kojih glancera?
daj malo vise informacija

The first rule of Fight Club is - you do not talk about Fight Club. The second rule of Fight Club is - you DO NOT talk about Fight Club.



Ne znam.Nisam ni znao do maloprije.
Hiljadu zamki i tako to....
Pocetna cijena ce biti 50 kuna.

Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 29/06/2007 : 23:47:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by veber

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by veber


Na aukciji ce biti ponudeno i 100-150 glancera.
Hvala Drveribad.




kojih glancera?
daj malo vise informacija

The first rule of Fight Club is - you do not talk about Fight Club. The second rule of Fight Club is - you DO NOT talk about Fight Club.



Ne znam.Nisam ni znao do maloprije.
Hiljadu zamki i tako to....
Pocetna cijena ce biti 50 kuna.





sto se prodaju u kompletu?

The first rule of Fight Club is - you do not talk about Fight Club. The second rule of Fight Club is - you DO NOT talk about Fight Club.
Go to Top of Page

veber
Senior Member



1111 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 29/06/2007 : 23:54:09  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message
Pojedinacno.
Go to Top of Page

edvin
Senior Member

Croatia
1276 Posts

Member since 06/10/2002

Posted - 30/06/2007 : 08:04:17  Show Profile Show Extended Profile  Send edvin a Private Message
"Hvala" što si me obavijestio i ukljucio nas i akciju Slavene!
Baš lijepo od tebe, vidimo se.

"I wish I was a messenger and all the news was good.."
Pearl Jam
Go to Top of Page

realist
Senior Member



Croatia
1206 Posts

Member since 09/09/2003

Posted - 30/06/2007 : 10:02:49  Show Profile Show Extended Profile  Send realist a Private Message
quote:
Originally posted by edvin

"Hvala" što si me obavijestio i ukljucio nas i akciju Slavene!
Baš lijepo od tebe, vidimo se.

"I wish I was a messenger and all the news was good.."
Pearl Jam



A jbga, kad svi znaju da si škrt, da gutaš knedle za svaku kunu i da bi eventualno dao par pošaranih stripova koji se raspadaju od vlage...

Bolje živjeti sto godina kao milijunaš,nego sedam dana u bijedi.
Go to Top of Page

bok
New Member

Croatia
142 Posts

Member since 09/01/2007

Posted - 30/06/2007 : 10:53:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit bok's Homepage  Send bok a Private Message
?
Go to Top of Page

tico
Starting Member



39 Posts

Member since 02/12/2003

Posted - 30/06/2007 : 13:57:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit tico's Homepage  Send tico a Private Message
Dajte ljudi prestanite se prepucavati i vrijedjati po forumu. Ako nemate shta konstruktivno za rechi onda nemate shta tu trazhiti. Ko mozhe i zheli nek dodje na aukciju i pomogne klincima u nevolji. Nadjite neki rad koji vas veseli i otvorite svoje novchanike. Znam da ja hochu. Slaven se zhiv potrgao oko organiziranja ovog dogadjaja i nije uredu da unosite svoje sitne charke u ovu prichu.
Vidimo se u studentskom centru.
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 30/06/2007 : 14:32:39  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
-Apsolutno ispravno,nepotrebno,a bilo bi ljepo da nas dode što više.Ipak se radi o ljudskoj gesti,o zdravlju djeteta starog nekoliko mjeseci,pa vas sve,koji ste u mogucnosti,od srca molimo da navratite.Bilo bi ljepo da pomognemo,pa makar i simbolicno,jedan strip!
-Bit ce poprilicno orginalnih crteža,uz stotinjak odlicno ocuvanih(neprocitanih) starih stripova.Slavenu za ovu akciju i trud,kapa do poda.Vidimo se u 18:00 u Studenskom centru!
Go to Top of Page

edvin
Senior Member

Croatia
1276 Posts

Member since 06/10/2002

Posted - 01/07/2007 : 01:52:04  Show Profile Show Extended Profile  Send edvin a Private Message

[/quote]

A jbga, kad svi znaju da si škrt, da gutaš knedle za svaku kunu i da bi eventualno dao par pošaranih stripova koji se raspadaju od vlage...

[/quote]

Kak ti nije neugodno, zbog par podrapanih fordova. Valjda si mislio da sam i glup osim što sam škrt...

"I wish I was a messenger and all the news was good.."
Pearl Jam
Go to Top of Page

realist
Senior Member



Croatia
1206 Posts

Member since 09/09/2003

Posted - 01/07/2007 : 09:55:01  Show Profile Show Extended Profile  Send realist a Private Message
quote:
Originally posted by edvin





A jbga, kad svi znaju da si škrt, da gutaš knedle za svaku kunu i da bi eventualno dao par pošaranih stripova koji se raspadaju od vlage...

[/quote]

Kak ti nije neugodno, zbog par podrapanih fordova. Valjda si mislio da sam i glup osim što sam škrt...

"I wish I was a messenger and all the news was good.."
Pearl Jam
[/quote]

Ne znam o cemu pricaš, kakvi podrapani fordovi... ali, spomenimo da si mi jednom prodao "Sin city" koji se raspao nakon prvog citanja, i jednom si mi krivo uzvratio 100 kuna manje, to dovoljno govori o tebi i o tome zašto MC nije ukljucen u ovu humanitarnu akciju... Ako si htio nekako pomoci, trebao si uplatiti novac ovom decku na žiro-racun ili kupiti par stripova na aukciji, a ne se duriti jer te nitko nije pozvao. To je neprikladno i lešinarsko traženje promidžbe na sasvim krivom mjestu, a takvi mi dižu tlak...

Bolje živjeti sto godina kao milijunaš,nego sedam dana u bijedi.
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 01/07/2007 : 15:12:41  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
-Dobro je bilo,odlicno.Nije nas bilo puno,ali smo se izkazali,a narocito veber,svaka cast!-Podrobnije informacije ce napisat Slaven,a bit ce nešto i u sutrašnjem tisku.Ljepa gesta!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/07/2007 : 10:23:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by realist

Ne znam o cemu pricaš, kakvi podrapani fordovi... ali, spomenimo da si mi jednom prodao "Sin city" koji se raspao nakon prvog citanja, i jednom si mi krivo uzvratio 100 kuna manje, to dovoljno govori o tebi i o tome zašto MC nije ukljucen u ovu humanitarnu akciju... Ako si htio nekako pomoci, trebao si uplatiti novac ovom decku na žiro-racun ili kupiti par stripova na aukciji, a ne se duriti jer te nitko nije pozvao. To je neprikladno i lešinarsko traženje promidžbe na sasvim krivom mjestu, a takvi mi dižu tlak...


Nema smisla da se na ovako pozitivnom topicu razvlace ovakve negativne stvari. Dajte to rijesite medjusobno, privatno, pliz.
Drago mi je da je aukcija uspjela, nazalost, ja sam morao u Split na vikend tako da nisam mogao doci.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 02/07/2007 : 10:44:34  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
Veberu, svaka cast na ovoj aukciji, sve pohvale za trud, ALI nemozes staviti 2 dana prije aukcije obavijest?!? Trebao si je staviti barem 2 tjedna ranije, sigurno bi bio i veci odaziv i veca potražnja - što znaci i vise para

da sam znao ranije da ce biti i dveribedovi glanceri na aukcijama, nastojao bi doci i ja, a u slucaju da ne mogu ja doci poslao bi svoju bolju polovicu da kupi stogod

Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7844 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 02/07/2007 : 11:46:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
i ja bi došao, ali prekasno je to javljeno, vec mi je bio isplaniran vikend
Go to Top of Page

veber
Senior Member



1111 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 02/07/2007 : 12:46:40  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message
Zahvaljujem se svima koji su donirali originale i stripove kao kupcima istih.
Prikupljeno je 23.880 kuna. Nadamo se da ce na jesen biti odrzane jos jedne aukcije.

Go to Top of Page

William_Wallace
Advanced Member



Serbia
3173 Posts

Member since 25/04/2007

Posted - 02/07/2007 : 17:40:50  Show Profile Show Extended Profile  Send William_Wallace a Private Message
Lep gest, svaka cast!

When I raise my flashing sword... and my hand takes hold on judgment,
I will take vengeance up on mine enemies. And I will repay those who haze me.
O Lord, raise me to Thy right hand... and count me among Thy saints.

Edited by - William_Wallace on 02/07/2007 17:41:27
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 02/07/2007 : 21:56:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message
Bravo,bravo!Fino se skupilo.
Svaka vam cast humanitarci,imate moj naklon.


I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 02/07/2007 : 22:19:45  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
-Ma,sve je to super ispalo,samo,nešto mi nije jasno.Citam danas u Vecernjem listu clanak,a ljepo piše,organizator-Slaven Goricki,ali piše da je Slaven(veber) i poznati Zagrebacki strip crtac,e to nismo znali!
-Ajde,Slavene,stavi na forum neku sliku!!
-
-Mala šala,ali fina gesta.Sve cestitke na trudu i sakupljanju tabli.Bravo Slavene!!!!!!!!!
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 02/07/2007 : 23:20:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
Cestitam na fenomenalnoj akciji. Nazalost nisam znao za ovo, pa isto tako nazalost nisam ni sudjelovao. :(

Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 03/07/2007 : 08:36:06  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

....Citam danas u Vecernjem listu clanak,a ljepo piše,organizator-Slaven Goricki,ali piše da je Slaven(veber) i poznati Zagrebacki strip crtac,e to nismo znali!
-Ajde,Slavene,stavi na forum neku sliku!!


sad je meni jasno odakle tebi svi oni crteži koje imaš doma i sve one table
pa što odma ne rece da se baviš crtanjem, ajd i meni nacrtaj jednog onakvog Lokija
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000