forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 smijesne aukcije (?)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 107

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 28/02/2010 : 14:15:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by Solid Snake

http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-view&ID=2124645


Bravo Rudi. Vidim da kopiras Dveribada, no uz ovako mumijsku naslovnicu ni vise stila (citaj poklona) ne bi pomoglo.



Ma ne kopiram, juce sam to postavio kao PARODIJU, vidis da sam stelovao gde da stoji. I sam poklon je PARODIJA. A parodija nije kopija, vec original samo po sebi. Ali ko osvoji strip, dobija i svece. Da ne pogazim svoju rec

so it shall be written, so it shall be done

Edited by - rgorgiev on 28/02/2010 15:29:08
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37421 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 28/02/2010 : 16:53:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
Vec 200 ogleda a jos nema ponude. Bolje da das jos koju informaciju. Koji mirisi su u igri? 8)

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 28/02/2010 : 17:52:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

Vec 200 ogleda a jos nema ponude. Bolje da das jos koju informaciju. Koji mirisi su u igri? 8)



To sledi dopunski - ko pogodi u kojoj sam sveci stavio jos kapljicu mirisnog ulja dobija sve svece na poklon i da nije bidao za strip

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5703 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 02/03/2010 : 03:11:39  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
Hahaha,nije strip al je smesno, hahaha
http://www.limundo.com/kupovina/Racunari-i-Oprema/Notebook-i-Netbook/15%E2%80%9D/acer-2310-poluispravan/1092940


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5703 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 04/03/2010 : 23:32:15  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-view&ID=2135012
Samo 40 kn,a ima ga za 20tak din..


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 05/03/2010 : 08:15:00  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elfak nish

http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-view&ID=2135012
Samo 40 kn,a ima ga za 20tak din..


Ma vidi se da decko nija bas dobro upoznat sa stripovima...pogledaj ovo...pise Dnevnikov Dilan Dog :-)
http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-view&ID=2134972

"Bijah uhvacen u zamku,I pozvan da se predam,Al taj nisam ja,Stuc u ruke i crta.
Kako gordo teku suze,Skrivao sam mnoge ljude,Kao i imena,A sad i ona ginu sa mnom

Go to Top of Page

giant
Average Member



Slovenia
845 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 05/03/2010 : 20:54:24  Show Profile Show Extended Profile  Send giant a Private Message  Reply with Quote
Možda da se ove aukcije tretiraju kao smiješne, ali auditorijum podsećam na nešto, a to je, da sam i ja kupio nekoliko stripova od dotičnog dmax - e i da sam bio vrlo zadovoljan! Kao opisom na netu kao i samom brzinom šaljenje i slično. Ovako reaguje "raja" u stilu - evo, šta on zna, kad ja bolje znam....zašto ga kritikujete ovde na forumu javno, kad NE znate, da li je čovek kolekcionar ili "samo" čovek, koji je pronašao ovu robu i pokuša je "samo" prodati među kolekcionare,a?? Pa ljudi boži, ima ljudi, koji pokušaju , kažem možda zaraditi, koji euro (ili pak dinar ili kunu,...) samo da bi izdržali porodicu - pa čak i sa prodajom stripova, koje su pronašli na tavanu.....ma suze mi idu na oči, kad vidim, da s pišu ovakve nebuloze (ovaj sam termin poplonkao sa foruma) o ljudima, koje se ČAK ni ne zna...pa sad neki ovde pametuju, koja besmislica, pa šta to piše....onaj koji to piše, NE ZNA, da su stripovi LUXUZ. I NE RAZUMIJE drugih, koji prodaju stripove kao hleb, da bi nešto zaradili....
Sdragane, nemoj me krivo shvatiti,tebe VRLO CIJENIM kao vrlo poštenog forumaša jer čitam postove samo od onih, koje razumijem.... ali već p.. k.... mi je takvih komentara, koje su javni i DISKREDITIRAJU nečijiu namjeru, kao ovo - kako može ovo da prodaje pod tim imenom, jer nije ,kako mu je ocjena takva, jer nije.......itd....oh, umorio sam se od pisanja!
Nema zamjerki, jer čitam ovaj topik dosta dugo, ali evo, čaša je puna.....i pre-puna pa sam morao da kažem.
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 05/03/2010 : 21:51:15  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by giant

Sdragane, nemoj me krivo shvatiti,tebe VRLO CIJENIM kao vrlo poštenog forumaša jer čitam postove samo od onih, koje razumijem.... ali već p.. k.... mi je takvih komentara, koje su javni i DISKREDITIRAJU nečijiu namjeru, kao ovo - kako može ovo da prodaje pod tim imenom, jer nije ,kako mu je ocjena takva, jer nije.......itd....oh, umorio sam se od pisanja!
Nema zamjerki, jer čitam ovaj topik dosta dugo, ali evo, čaša je puna.....i pre-puna pa sam morao da kažem.


Postujem tvoje misljenje...
Uostalom ja sam "prvi" kad treba da se isteruje pravda na forumu :-)
Nisam imao nameru vredjati...zaista mi se ucinilo da je pomenuti prodavac "laik" sto se tice stripova...taj utisak sam stekao nakon nasumicnog pregleda nekoliko aukcija...
Jos jedamput...nije mi bila namera bilo koga vredjati, a ovaj topic shvatam kao "sobu" gde se mozemo malo nasaliti jedni sa drugima...u krajnju ruku takav mu je i naziv :"Smijesne aukcije".
Zivio!

"Bijah uhvacen u zamku,I pozvan da se predam,Al taj nisam ja,Stuc u ruke i crta.
Kako gordo teku suze,Skrivao sam mnoge ljude,Kao i imena,A sad i ona ginu sa mnom

Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 05/03/2010 : 22:09:03  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sdragan@

quote:
Originally posted by giant




Postujem tvoje misljenje...
Uostalom ja sam "prvi" kad treba da se isteruje pravda na forumu :-)
Nisam imao nameru vredjati...zaista mi se ucinilo da je pomenuti prodavac "laik" sto se tice stripova...taj utisak sam stekao nakon nasumicnog pregleda nekoliko aukcija...
Jos jedamput...nije mi bila namera bilo koga vredjati, a ovaj topic shvatam kao "sobu" gde se mozemo malo nasaliti jedni sa drugima...u krajnju ruku takav mu je i naziv :"Smijesne aukcije".
Zivio!





Ovo je topic gdje se jedni sprdaju sa drugima,nikako gdje se jedni sale sa drugima kolega.Za salu su potrebna dvojica,znaci obe strane,sto u ovom topicu i nije slucaj,dok sprdati se mogu na neciji racun i bez one druge strane....
Meni licno takodje ide na k.... ovo ovdje sve i nevidim ove sprdnje sa ljudima i njihovim aukcijama apsolutno u redu...
Pa majku mu njegovu,svako ima pravo cijeniti svoje koliko on misli da je ok i da vrijedi,jel!?Zasto se tad na tu temu sprdati???
Go to Top of Page

giant
Average Member



Slovenia
845 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 05/03/2010 : 22:58:51  Show Profile Show Extended Profile  Send giant a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sdragan@
Postujem tvoje misljenje...
Uostalom ja sam "prvi" kad treba da se isteruje pravda na forumu :-)
Nisam imao nameru vredjati...zaista mi se ucinilo da je pomenuti prodavac "laik" sto se tice stripova...taj utisak sam stekao nakon nasumicnog pregleda nekoliko aukcija...
Jos jedamput...nije mi bila namera bilo koga vredjati, a ovaj topic shvatam kao "sobu" gde se mozemo malo nasaliti jedni sa drugima...u krajnju ruku takav mu je i naziv :"Smijesne aukcije". Zivio!



Da, razumijem te....i čitam, da si shvatio. Ali aludiram u prvoj vrsti na takve, koji to ne shvaćaju kao ti. No, nije mi ni bila namjera, da nešto provociram, bože ne daj....ali da samo napomenem, da prije se nekome da "žig" da stavlja smiješne aukcije, neka prvo pogleda komentare od kojih je članova "kupio/prodao" i kakav je feedback. Ako su negativni, onda stvarno kritika i kritika....a ne ovako "iza leđa". Inače dijelim isto mišljenje s tobom (kao uvijek, naravno)ovo neka nama je "soba" za druženje - i podržavam 100%...pozdrav i tebi Elvise!
g.
Ovo je soba
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 06/03/2010 : 07:33:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by giant

quote:
Originally posted by sdragan@
Postujem tvoje misljenje...
Uostalom ja sam "prvi" kad treba da se isteruje pravda na forumu :-)
Nisam imao nameru vredjati...zaista mi se ucinilo da je pomenuti prodavac "laik" sto se tice stripova...taj utisak sam stekao nakon nasumicnog pregleda nekoliko aukcija...
Jos jedamput...nije mi bila namera bilo koga vredjati, a ovaj topic shvatam kao "sobu" gde se mozemo malo nasaliti jedni sa drugima...u krajnju ruku takav mu je i naziv :"Smijesne aukcije". Zivio!



Da, razumijem te....i čitam, da si shvatio. Ali aludiram u prvoj vrsti na takve, koji to ne shvaćaju kao ti. No, nije mi ni bila namjera, da nešto provociram, bože ne daj....ali da samo napomenem, da prije se nekome da "žig" da stavlja smiješne aukcije, neka prvo pogleda komentare od kojih je članova "kupio/prodao" i kakav je feedback. Ako su negativni, onda stvarno kritika i kritika....a ne ovako "iza leđa". Inače dijelim isto mišljenje s tobom (kao uvijek, naravno)ovo neka nama je "soba" za druženje - i podržavam 100%...pozdrav i tebi Elvise!
g.
Ovo je soba



Smirite bre loptu. Topic je "Smijesne aukcije" i svako ima pravo da stavi link do aukcije koja je njemu smijesna. Dali to drugi tako vide ili ne, to je druga stvar. A da se neko naljuti jer mu je aukcija od nekog (ne govorimo o komisji o ocenjivanju smijesnosti aukcije) ocenjena kao "smijesna" - ma daj.
Moja skoro bila - vidi gore ili na stranici prije. I sam sam se iznasmijao komentarima. Zivjeli

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 08/03/2010 : 16:12:17  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by rgorgiev

Smirite bre loptu. Topic je "Smijesne aukcije" i svako ima pravo da stavi link do aukcije koja je njemu smijesna. Dali to drugi tako vide ili ne, to je druga stvar. A da se neko naljuti jer mu je aukcija od nekog (ne govorimo o komisji o ocenjivanju smijesnosti aukcije) ocenjena kao "smijesna" - ma daj.
Moja skoro bila - vidi gore ili na stranici prije. I sam sam se iznasmijao komentarima. Zivjeli


Nema problema
Elvis, Jernej i Ja spadamo u grupu miroljubivih clanova foruma...nece se niko od nas ozbiljno naljutiti na onog drugog

"Bijah uhvacen u zamku,I pozvan da se predam,Al taj nisam ja,Stuc u ruke i crta.
Kako gordo teku suze,Skrivao sam mnoge ljude,Kao i imena,A sad i ona ginu sa mnom

Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 08/03/2010 : 17:16:34  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sdragan@

quote:
Originally posted by rgorgiev

Smirite bre loptu. Topic je "Smijesne aukcije" i svako ima pravo da stavi link do aukcije koja je njemu smijesna. Dali to drugi tako vide ili ne, to je druga stvar. A da se neko naljuti jer mu je aukcija od nekog (ne govorimo o komisji o ocenjivanju smijesnosti aukcije) ocenjena kao "smijesna" - ma daj.
Moja skoro bila - vidi gore ili na stranici prije. I sam sam se iznasmijao komentarima. Zivjeli


Nema problema
Elvis, Jernej i Ja spadamo u grupu miroljubivih clanova foruma...nece se niko od nas ozbiljno naljutiti na onog drugog





E bas mi uze post iz usta(sto bi se reklo)
Ja bas mislio pitati o kakvoj lopti pise rgorgiev,pa ne titra niko
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 08/03/2010 : 17:31:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bihac-una

quote:
Originally posted by sdragan@

quote:
Originally posted by rgorgiev

Smirite bre loptu. Topic je "Smijesne aukcije" i svako ima pravo da stavi link do aukcije koja je njemu smijesna. Dali to drugi tako vide ili ne, to je druga stvar. A da se neko naljuti jer mu je aukcija od nekog (ne govorimo o komisji o ocenjivanju smijesnosti aukcije) ocenjena kao "smijesna" - ma daj.
Moja skoro bila - vidi gore ili na stranici prije. I sam sam se iznasmijao komentarima. Zivjeli


Nema problema
Elvis, Jernej i Ja spadamo u grupu miroljubivih clanova foruma...nece se niko od nas ozbiljno naljutiti na onog drugog





E bas mi uze post iz usta(sto bi se reklo)
Ja bas mislio pitati o kakvoj lopti pise rgorgiev,pa ne titra niko




so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 10/03/2010 : 05:27:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message  Reply with Quote
http://www.limundo.com/kupovina/Casopisi-i-Stripovi/Stripovi/Boneli/3-x-Zagor-ludens-za-200-din/1042017

zamalo pa glanc!
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10000 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 10/03/2010 : 07:22:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote



". . . a kada se stave na policu, samo na 122 se vidi ostecenje"

Svet stripa - portal - forum - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 10/03/2010 : 10:09:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
ovo je stvrano redak kolekcionarski primerak trobroja:-):-):-)

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17669 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/03/2010 : 16:56:07  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
mene bi ono sramota bilo prodavati... ja to bacam u kantu za smece

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

gumiflex
Average Member



Croatia
519 Posts

Member since 12/05/2007

Posted - 15/03/2010 : 12:14:32  Show Profile Show Extended Profile  Send gumiflex a Private Message  Reply with Quote
bez ljutnje, ali wtf ?!

http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-view&ID=2132093

Hoka-hej!
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 15/03/2010 : 13:06:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by gumiflex

bez ljutnje, ali wtf ?!

http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-view&ID=2132093



Covek se lepo odlucio da sve stripove proda po ceni od 199kn.
Nekome ce trebati

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5703 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 15/03/2010 : 23:56:32  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
Sta macka moze da uradi od stripa
http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-view&ID=2166271


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 16/03/2010 : 00:11:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elfak nish

Sta macka moze da uradi od stripa
http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-view&ID=2166271



Meni je papagaj pojeo gornji desni cosak zadnje korice Trigun Maximuma

Tad sam prestao da mu citam stripove i knjige o gusarima, za kaznu!

Edited by - Grujah. on 16/03/2010 00:12:09
Go to Top of Page

radulovic marko
Senior Member



Saint Vincent and Grenadi
2826 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 16/03/2010 : 02:20:22  Show Profile Show Extended Profile  Send radulovic marko a Private Message  Reply with Quote
@ RGORGIEV Realno 75 % aukcija su vise nego smesne ....Ali svako ima pravo da stavi pa nek pokusa....Primer je onaj clan "isseerin" covek prodaje krpe ali ima preko 230 pozitivnih komentara SVAKA MU CAST.......

Nema,nema niko tako lepe dragane.
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 16/03/2010 : 13:09:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by radulovic marko

@ RGORGIEV Realno 75 % aukcija su vise nego smesne ....Ali svako ima pravo da stavi pa nek pokusa....Primer je onaj clan "isseerin" covek prodaje krpe ali ima preko 230 pozitivnih komentara SVAKA MU CAST.......



Sta da ti kazem.
Po meni stripovi i nisu strasno poskupeli. Samo se dobro ocuvani stripovi dobro prodaju. Ostalo slabo. Ja sam skoro prodao par stripova, lose ovuvani. Ali kakvi stripovi, takvu sam i cenu postigao.

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 28/03/2010 : 03:58:19  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by radulovic marko

@ RGORGIEV Realno 75 % aukcija su vise nego smesne ....Ali svako ima pravo da stavi pa nek pokusa....Primer je onaj clan "isseerin" covek prodaje krpe ali ima preko 230 pozitivnih komentara SVAKA MU CAST.......


Da ali covek nije naveo da je neka krpa glanc,a nije ni lupio neku bezveznu cenu.
Go to Top of Page
Page: of 107  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000