forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 smijesne aukcije (?)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 106

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 21/05/2016 : 20:03:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Ovaj tip je moj favorit za "lika likova", a vjerujem da je i član ove stranice.
Jest' da mu oglasi, ovako na prvi pogled, nisu smiješni, no bez obzira koju cijenu da pogledam, jednostavno se moram nasmijati.

http://www.njuskalo.hr/stripovi/zagor-zlatna-serija-br-516-oglas-9289298

A i ovdje citiram:
"Zlatna serija i LMS već od 75,- kn..."

Imam i jednu malu anekdoticu vezanu za njega.
Bio ja predprošlog ljeta na Hreliću u ZG, posjetio legendu Agu Zekovića i pazario neku gomilu stripova. Uzeo nekolicinu i od Markočića, al' jbg., falio mi na kraju još jedan Zagorov extra (neki bezazleni broj oko 170...i nekog).

Negdje pred sam povratak narednog dana, sjednem sa društvom na oproštajnu kaficu i usput pro"njuškalam" malo. Nazovem njega i pitam ima li ga. Kaže dečko: "Ma samo Vi dođite, pogledat ćemo."
Pogledat? Hmmm....ok, a ako ga ne bude imao, ja sa suprotnog dijela grada provozao se malkice do Novog Zg., onako iz zajebancije, jer mi inače dosadno?

Ma hajde, ne leže mi nešto takva dječija poslovanja, ispijemo fino kafice, pojedemo krem šnite i zapalimo ponovo via lipa moja Istra.
Usput poziv: "Pa ja sam Vas čekao?" E jbg.!
Kad....sutradan (!), stiže mi sms slijedećeg sadržaja:
"Poštovani, traženi Zagor extra možemo Vam ponuditi za 100,- kuna - pošiljka za Istru uključena."

Mislim, nema dalje....




Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/05/2016 : 23:08:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
A da si došao kod njega čovjek bi možda dao taj vrijedni strip i za 50 kn.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 22/05/2016 : 11:43:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Ma ne bih uzeo strip od takvoga, pa makar nudio poslijednji na svijetu.
Jbt., pa kod njega svaki pišljivi strip skuplji min. 50% čak nego na kiosku.

http://www.njuskalo.hr/stripovi/zagor-stripovi-extra-oglas-10046566

Ima ih stvarno svakakvih.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5124 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 22/05/2016 : 12:13:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


"Ocjena 3 -strip ima potpis na najavnoj stranici"
http://www.stripovi.com/aukcije/sd-tex-31-glas-u-oluji-3/11815750/

a to sta konj pusi?

cim Tex obrne pogled konj povuce




Ma nije samo to što Tex okrene glavu, a konj povuče...nego ja okrenem glavu, a konj propuši!!!
Sada sam dobio volju da pročitam jednog Lucky Lukea...
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5124 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 22/05/2016 : 12:19:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

Ma ne bih uzeo strip od takvoga, pa makar nudio poslijednji na svijetu.
Jbt., pa kod njega svaki pišljivi strip skuplji min. 50% čak nego na kiosku.

http://www.njuskalo.hr/stripovi/zagor-stripovi-extra-oglas-10046566

Ima ih stvarno svakakvih.


Uf znao sam jednog takvog koji je još 1991. godine u Zagrebu na Branimirovoj tržnici prodavao ZS-e i LMS-e po najpaprenijim cijenama u to vrijeme, ali ono najglavnije, tip nije dao da strip uzmete u ruke, nego ono, prvo plati pa onda možeš listat stranice kada kupiš strip
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 22/05/2016 : 12:31:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by Poli


"Ocjena 3 -strip ima potpis na najavnoj stranici"
http://www.stripovi.com/aukcije/sd-tex-31-glas-u-oluji-3/11815750/

a to sta konj pusi?

cim Tex obrne pogled konj povuce




Ma nije samo to što Tex okrene glavu, a konj povuče...nego ja okrenem glavu, a konj propuši!!!
Sada sam dobio volju da pročitam jednog Lucky Lukea...



I meni u istoj sekundi kad vidjeh taj detalj pade na pamet ista raga!




Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46513 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/05/2016 : 00:15:42  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

A da si došao kod njega čovjek bi možda dao taj vrijedni strip i za 50 kn.



možda i 99,99 kn

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46513 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/05/2016 : 00:16:30  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by Poli


"Ocjena 3 -strip ima potpis na najavnoj stranici"
http://www.stripovi.com/aukcije/sd-tex-31-glas-u-oluji-3/11815750/

a to sta konj pusi?

cim Tex obrne pogled konj povuce




Ma nije samo to što Tex okrene glavu, a konj povuče...nego ja okrenem glavu, a konj propuši!!!
Sada sam dobio volju da pročitam jednog Lucky Lukea...



dobro nije špric docrta

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 23/05/2016 : 08:39:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by DODSFERD

A da si došao kod njega čovjek bi možda dao taj vrijedni strip i za 50 kn.



možda i 99,99 kn


I ja vjerujem da je bio voljan spustiti mi cijenu na taj iznos. Jbg., ipak bi mi tako uštedio poštarinu. Čovjek pravi dobrotvor i dobričina, pun suosjećanja za ljubitelje stripa.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 23/05/2016 : 09:58:55  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Ni stari Bagdad ne pamti takve trgovce... ZEX ocjena -5 35+ kn, ali još jači mi je uvjet razmjene - za svoj jedan traži 3 ili više.

Je li to nekim slučajem izlazila neka HC ili deluxe edicija Extra Zagora pa mi je to promaklo ili...?

Edited by - wolf on 23/05/2016 09:59:26
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 23/05/2016 : 10:47:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
A mislim i da je kod zamjene zaboravio naglasiti još nešto.
Pošto ih nudi samo do broja 255, zamjena njegovog jednoga odnosi se garant na tri broja između 256 i 261. Inače najmanje njih 4, ali netaknuta glancera,. A mogu alternativno i dva klasika....od broja 35 pa nadalje.
Ma stari Bagdad je dječji vrtić za njega.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

mystere
New Member

Croatia
100 Posts

Member since 04/04/2006

Posted - 27/05/2016 : 21:35:27  Show Profile Show Extended Profile  Send mystere a Private Message  Reply with Quote
Je, sjećam se tog lika. Strašno bezobrazan, kad sam ga pitao da li mogu pogledati par stripova, prosiktao je da mogu samo ako ću nešto kupiti. Najneljubazniji "stripaš" ikada.

quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by Dukidule

Ma ne bih uzeo strip od takvoga, pa makar nudio poslijednji na svijetu.
Jbt., pa kod njega svaki pišljivi strip skuplji min. 50% čak nego na kiosku.

http://www.njuskalo.hr/stripovi/zagor-stripovi-extra-oglas-10046566

Ima ih stvarno svakakvih.


Uf znao sam jednog takvog koji je još 1991. godine u Zagrebu na Branimirovoj tržnici prodavao ZS-e i LMS-e po najpaprenijim cijenama u to vrijeme, ali ono najglavnije, tip nije dao da strip uzmete u ruke, nego ono, prvo plati pa onda možeš listat stranice kada kupiš strip

Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 28/05/2016 : 08:39:24  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mystere

Je, sjećam se tog lika. Strašno bezobrazan, kad sam ga pitao da li mogu pogledati par stripova, prosiktao je da mogu samo ako ću nešto kupiti. Najneljubazniji "stripaš" ikada.

quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by Dukidule

Ma ne bih uzeo strip od takvoga, pa makar nudio poslijednji na svijetu.
Jbt., pa kod njega svaki pišljivi strip skuplji min. 50% čak nego na kiosku.

http://www.njuskalo.hr/stripovi/zagor-stripovi-extra-oglas-10046566

Ima ih stvarno svakakvih.


Uf znao sam jednog takvog koji je još 1991. godine u Zagrebu na Branimirovoj tržnici prodavao ZS-e i LMS-e po najpaprenijim cijenama u to vrijeme, ali ono najglavnije, tip nije dao da strip uzmete u ruke, nego ono, prvo plati pa onda možeš listat stranice kada kupiš strip





taj lik je inače i prestao prodavati stripove onomad kad je na jednog moga frenda naiasao, inače mirnog i skuliranog, još k tome je taj frend tada bio u HV a kolekcionirao je Alana Forda
ovaj mu je prodao nekog rjeđeg Alana Forda upakiranog u vrećicu a frend kad je s nama 15 minuta na pivu nakon toga sjeo otpakirao ga iz vrečice i pola stranica stripa mu ispalo van, strip raspadnut iznutra skroz ali debelo upakiran u vrećicu da se to prikrije
na kraju je taj prodavač na reklamaciju i krenio sa bezobrazlucima a što ga je koštalo dve dobre šamarčine, vratio je novce ali tek kad mu je ovaj poćeo šutirati kutije sa tim stripovima...
poslije toga lika s placa više nisam nikada vidio, zaključio je valjda da mu se business ne isplati ;o)))

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 28/05/2016 : 15:01:20  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Kasnije je prešao na aukcije.hr i malo ovdje, pa prevarenima prijetio odvjetnicima. Sve mi nešto vuče na njega...
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6585 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 28/05/2016 : 15:52:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Dakle, nije aukcija ali mi je ovo zapelo za oko: lik prodaje prve 3 Zagor knjige od Ludensa po 250 kuna pojedinačno (maženo i paženo, veli), taman kao da ih nedostaje po striparnicama i na Interliberu:
http://www.stripovi.com/aukcije/zagor-ludens-knjiga-1-4-price-hc-1-izdanje-2011-g-novo-nikad-otvarano/11881376/
http://www.stripovi.com/aukcije/zagor-ludens-knjiga-2-4-price-hc-1-izdanje-2011-g/11881375/
http://www.stripovi.com/aukcije/zagor-ludens-knjiga-3-4-price-hc-1-izdanje-2012-g/11881374/

Hajde, može misliti da je jedinica rijetka ali kud ćeš i dvicu i tricu po istoj cijeni

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 28/05/2016 15:55:11
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37324 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 28/05/2016 : 17:09:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

"Svi moji stripovi su očuvani u kartonski kutijama, novi i neotvarani....
Posebna pažnja i ljubav posvećena je stripovima, briga prema njima kao prema svojoj djeci, maženo, paženo, čuvano...."


A onda tu svoju djecu ... prodaje!?










Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 28/05/2016 : 17:25:39  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

Kasnije je prešao na aukcije.hr i malo ovdje, pa prevarenima prijetio odvjetnicima. Sve mi nešto vuče na njega...



wolfe, misliš na onog lika s nickom "sova"?
pa nije da je valjda taj ... onda bi to bile i zaslužene šljuske

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 28/05/2016 : 17:27:43  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


"Svi moji stripovi su očuvani u kartonski kutijama, novi i neotvarani....
Posebna pažnja i ljubav posvećena je stripovima, briga prema njima kao prema svojoj djeci, maženo, paženo, čuvano...."


A onda tu svoju djecu ... prodaje!?

ma ne Poli, nego tu djecu drži u kutijama












Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 28/05/2016 : 17:33:14  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
ma da ljudi: sova.vg!!
legenda, jedna, jedina i neponovljiva na svim stripovskim aukcijama

http://www.stripovi.com/aukcije/zagor-nasilje-u-darkvudu-zs-br-13-zbog-recesije-prodajem-strip-sa-ferrievom-posvetom/4560783/

OČUVANOST 5+
-U LIJEVOM GORNJEM KUTU POSVETA FERRIA MOJOJ MALENKOSTI.
-U DONJEM KUTU POTPIS BURATINIA.

;o))))

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 28/05/2016 : 22:10:36  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
evo bit ću slobodan pod ovaj topic o smiješnim aukcijama staviti - sebe samoga

iako mi zapravo kada mi se to dogodilo do smijeha nije bilo nimalo ;o/

http://www.stripovi.com/aukcije/fibra-adolf-br-2-ostecen-primjerak-od-1-kune-bez-rezerve/11901773/

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37324 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 28/05/2016 : 23:38:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by boddhisatva

evo bit ću slobodan pod ovaj topic o smiješnim aukcijama staviti - sebe samoga

iako mi zapravo kada mi se to dogodilo do smijeha nije bilo nimalo ;o/

http://www.stripovi.com/aukcije/fibra-adolf-br-2-ostecen-primjerak-od-1-kune-bez-rezerve/11901773/


To je rezultat ove aukcije? http://www.stripovi.com/aukcije/adolf-2-tajni-dokument-fibra-5/11785244/
Ali tu nema ocjene stanja, odakle petica, to si njega pitao?


edit: pardon, nasao ... http://www.stripovi.com/aukcije/strip-adolf-fibra-br-2-tajni-dokumenti-ocjena-5/11683759/



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 28/05/2016 23:39:07
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 29/05/2016 : 11:38:09  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
ada Poli, taj drugi je ;o))
imena (niskove) nisam spominjao ali jasno da sve ispada na vidjelo kad tad odmah ili kasnije
onaj prvi koji si našao sam kupio od wekyja, njemu svaka čast, izuzetno pošten i korektan prodavač i oduvijek će imati moj respekt i sve preporuke
a ovo sam stavio ovdje i na aukcije i ponukan sa onime što se i wolfu dogodilo, a ako ne i onime što se i drugima događalo i da im do smijeha nije ni bilo, samo se nisu javljali
i najbolji bi se na ovo navukli i spušili, slika koja je stavljena uz taj strip kao i ocjena - uopće ni ne odgovaraju stanju!
istina strip je sasvim čitljiv i sasvim upotrebljiv ali nisam baš ljubitelj feelinga da nešto čitam osječajući se kao majmun ;o))
ispalo je sve čisto kokošarenje, pa mi je bilo na kraju svega i dosta, smatram da tome nije mjesto na aukcijama ove vrste
iskokošariti nekoga na sajmu na Hreliću za sitne kune je još i prolazi, pa čak i na aukcijama ovdje i tako oštećeni se neće javljati jer im se neda zezat i gubiti vrijeme za neke sitne novce
ali onda se i isti ti polakome pa počnu svoju oprobanu metodologiju raditi i za veće novce i ostale fore po aukcijama ... e to tada nije u redu zbog svih korisnika i prodavača na aukcijama

dotičnome sam ponudio da mi vrati novce + poštarinu uplatom na račun kako sam mu ja napravio te mojim vraćanjem stripa a on me samo pozivao na razgovor da to raspravimo
nit se bojim nekakva razgovora i upoznavanja njega i njegovih pajdi te povratka sa toga sa klimavim zubima i ponekim hematomom nego mi se neda ni vidjeti ga pa kako svoju obvezu nadoknade i uplate nije obavio u nekom tom roku, završimo sve ovako sa negativom i nekim mojim iskustvom u pogledu navlakuša tih vrsta
za mene tu nastupa kraj priče a ona aukcija je i kao opomena drugima

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 29/05/2016 : 12:29:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Svašta...
Poziv na razgovor...
Što sve neću čuti (pročitati)...
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 29/05/2016 : 13:19:16  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
A što reći...

Treba samo pogledati što se sve ocjenjuje ocjenom 5 - utori, iskrzani rubovi i svašta nešto. Ali unatoč tome daju se pozitivni komentari. Ppogledao sam drugi negativni - komplet giganta ocjena -5/5, kupac navede da su masa oštećeni, selotejp i sl., a u odgovoru na ocjenu piše 'Sve se vidi u opisu'. A u opisu samo piše da nedostaje jedan broj.
Ja sam kod istog osvojio neke Tex Ludens stripove, ocjene 5, a svi s utorima, koji se naravno nisu vidjeli na slikama. Jedini razlog zašto nisam dao negativnu je što sam tada bio još relativno nov na aukcijama.
Bio je jedan sličan, koji je više puta letio i opet se prijavio s drugom nickom. Upućeniji ga se sjećaju po ocjenama 'Ocijena 5' ili 'Ocijena glancer'. Taj mi nije htio poslati neke osvojene stare ZS/LMS valjda nezadovoljan ishodom bidanja, a negativnu mu nisam dao jer je u međuvremenu već skupio dovoljno za lock. Ne znam je li i sad aktivan i pod kojim nickom.

Ali sova je ipak lik bez presedana. Takvu aroganciju još nisam vidio (barem ovdje na aukcijama). Onaj topic govori više od išta.
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2168 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 01/06/2016 : 09:00:51  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mystere

Je, sjećam se tog lika. Strašno bezobrazan, kad sam ga pitao da li mogu pogledati par stripova, prosiktao je da mogu samo ako ću nešto kupiti. Najneljubazniji "stripaš" ikada.

quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by Dukidule

Ma ne bih uzeo strip od takvoga, pa makar nudio poslijednji na svijetu.
Jbt., pa kod njega svaki pišljivi strip skuplji min. 50% čak nego na kiosku.

http://www.njuskalo.hr/stripovi/zagor-stripovi-extra-oglas-10046566

Ima ih stvarno svakakvih.


Uf znao sam jednog takvog koji je još 1991. godine u Zagrebu na Branimirovoj tržnici prodavao ZS-e i LMS-e po najpaprenijim cijenama u to vrijeme, ali ono najglavnije, tip nije dao da strip uzmete u ruke, nego ono, prvo plati pa onda možeš listat stranice kada kupiš strip





Potvrđujem. Pitanje je je li ikad takvim pristupom i uspio išta prodati. Jednom je bio i klinac s njime, a mali je na tatu. Bahatili se obojica s prvim brojem Bleka.
Go to Top of Page
Page: of 106 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000