forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 smijesne aukcije (?)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 109

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 08/10/2007 : 11:00:22  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message  Reply with Quote
Samo na vrata.
Bradu je vesto sakrio,verovatno u nekoj pecini kao svaki pravi ajduk:-)))
Go to Top of Page

idado
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4057 Posts

Member since 30/11/2004

Posted - 08/10/2007 : 11:52:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit idado's Homepage  Send idado a Private Message  Reply with Quote
Pussy.
Go to Top of Page

sed1
Advanced Member



Germany
3437 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 08/10/2007 : 12:23:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit sed1's Homepage  Send sed1 a Private Message  Reply with Quote
Svaka cast DUBAC sto si mu stavio soli na rep....za svaku pohvalu si
LP iz Njemacke.

www.bhfanaticos.com
Go to Top of Page

bronza
New Member



Serbia
136 Posts

Member since 20/11/2006

Posted - 08/10/2007 : 19:23:19  Show Profile Show Extended Profile  Send bronza a Private Message  Reply with Quote
E ovako da kazem i ja par reci o markizu(baron),i ja sam imao sa njim neke saradnje,naime ponudi mi je neke stripove koje je ocenio sa 5 do glanca i normalno ja sam se upecao cak mi je rekao ako uzmem poslace mi poklon iznenadjenje.Stigli stripovi kad ono imam sta videti moja procena ocuvanosti od 2 do 3 a poklon iznenadjenje par erotika jos ulepljenih od poslednjeg rucnog rada.Zove on mene posle kaze da ima jos nesto ze mene ako sam zainteresovan,samo sam mu se zahvalio jer sam video da je neka muljara,ali jos sam ja dobro prosao bar je poslao kakve takve stripove,to mi je bila skola od sad sam oprezan sa takvim likovima

Nikad nisam bio zlato!!!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 08/10/2007 : 20:14:19  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bronza

E ovako da kazem i ja par reci o markizu(baron),i ja sam imao sa njim neke saradnje,naime ponudi mi je neke stripove koje je ocenio sa 5 do glanca i normalno ja sam se upecao cak mi je rekao ako uzmem poslace mi poklon iznenadjenje.Stigli stripovi kad ono imam sta videti moja procena ocuvanosti od 2 do 3 a poklon iznenadjenje par erotika jos ulepljenih od poslednjeg rucnog rada.Zove on mene posle kaze da ima jos nesto ze mene ako sam zainteresovan,samo sam mu se zahvalio jer sam video da je neka muljara,ali jos sam ja dobro prosao bar je poslao kakve takve stripove,to mi je bila skola od sad sam oprezan sa takvim likovima


sta si dobio, zagore ?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

bronza
New Member



Serbia
136 Posts

Member since 20/11/2006

Posted - 08/10/2007 : 20:22:40  Show Profile Show Extended Profile  Send bronza a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by bronza

E ovako da kazem i ja par reci o markizu(baron),i ja sam imao sa njim neke saradnje,naime ponudi mi je neke stripove koje je ocenio sa 5 do glanca i normalno ja sam se upecao cak mi je rekao ako uzmem poslace mi poklon iznenadjenje.Stigli stripovi kad ono imam sta videti moja procena ocuvanosti od 2 do 3 a poklon iznenadjenje par erotika jos ulepljenih od poslednjeg rucnog rada.Zove on mene posle kaze da ima jos nesto ze mene ako sam zainteresovan,samo sam mu se zahvalio jer sam video da je neka muljara,ali jos sam ja dobro prosao bar je poslao kakve takve stripove,to mi je bila skola od sad sam oprezan sa takvim likovima



sta si dobio, zagore ?


Nisam zagore nego neke texove

Nikad nisam bio zlato!!!

Edited by - bronza on 08/10/2007 20:23:16
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 09/10/2007 : 11:20:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dubac

Ono sto ja znam a znam sve:-)) je da su izvesni Maharadza i Kit Teler logirani sa istog racunara na Kolekcionaru.Uspesnom akcijom sa vlasnikom sajta Stankodejom koji je na srecu i moderator uspeo sam da pobedim na jednoj aukciji.Kako ne pitajte:-))))
Uglavnom doticni gospodin Markiz ce morati da mi da strip koji sam osvojio a ja cu ga sa zadovoljstvom platiti i ako je cena tri puta veca od realne.
Samo ima jedan problem.Doticni gospodin Markiz nema taj strip i u pitanju je prevarant koji je razotkriven jos dok su aukcije trajale.Dokle god je postojala makar mala mogucnost da je u pitanju posteni ponudjac i postene aukcije vlasnik sajta je stajao po strani i ako je bilo puno razloga za sumnju.
Na dan zavrsetka aukcija smo bili sigurni i sto je najvaznije imali dokaze da je prevarant.Onda je pokusao da sam od sebe pokupuje sve stripove preko dva Nika ali je sprecen.
Ne moram vam objasnjavati da cu po strip koji sam osvojio otici licno.
Ime i prezime doticnog cu vam objaviti samo uz dozvolu Stankodeja jer ipak je on kao vlasnik pretrpeo najvecu stetu zbog cele zajebancije.


Priznajem da si mi zagolicao maštu pa ako se može saznat (sad kad je cijela priča gotova) kako si uspio pobijedit na aukcijama?
Čestitam na trudu!!!
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 09/10/2007 : 12:16:29  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by dubac

Ono sto ja znam a znam sve:-)) je da su izvesni Maharadza i Kit Teler logirani sa istog racunara na Kolekcionaru.Uspesnom akcijom sa vlasnikom sajta Stankodejom koji je na srecu i moderator uspeo sam da pobedim na jednoj aukciji.Kako ne pitajte:-))))
Uglavnom doticni gospodin Markiz ce morati da mi da strip koji sam osvojio a ja cu ga sa zadovoljstvom platiti i ako je cena tri puta veca od realne.
Samo ima jedan problem.Doticni gospodin Markiz nema taj strip i u pitanju je prevarant koji je razotkriven jos dok su aukcije trajale.Dokle god je postojala makar mala mogucnost da je u pitanju posteni ponudjac i postene aukcije vlasnik sajta je stajao po strani i ako je bilo puno razloga za sumnju.
Na dan zavrsetka aukcija smo bili sigurni i sto je najvaznije imali dokaze da je prevarant.Onda je pokusao da sam od sebe pokupuje sve stripove preko dva Nika ali je sprecen.
Ne moram vam objasnjavati da cu po strip koji sam osvojio otici licno.
Ime i prezime doticnog cu vam objaviti samo uz dozvolu Stankodeja jer ipak je on kao vlasnik pretrpeo najvecu stetu zbog cele zajebancije.


Priznajem da si mi zagolicao maštu pa ako se može saznat (sad kad je cijela priča gotova) kako si uspio pobijedit na aukcijama?
Čestitam na trudu!!!


Pa kad si dobar sa administratorom sve se moze
Koliko se ja razumem u tehnologiju mislim da mu je Dejan promenio sifre na oba nicka sa kojih je bidao.On je izasao iz jednog da bi presao u drugi i vise nije mogao da se vrati.Probao je ponovo da se uloguje pod drugim nikom ali su u tom trenutku odbijane sve nove registracije.Tako sam imao ociscen put da osvojim aukciju.Jedino sto je sve moralo da se odradi brzo jer je to bila jedna od poslednjih aukcija.
Ne znam da li sam bas dobro ovo objasnio ali bilo je nekako ovako
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/10/2007 : 12:35:10  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bronza

E ovako da kazem i ja par reci o markizu(baron),i ja sam imao sa njim neke saradnje,naime ponudi mi je neke stripove koje je ocenio sa 5 do glanca i normalno ja sam se upecao cak mi je rekao ako uzmem poslace mi poklon iznenadjenje.Stigli stripovi kad ono imam sta videti moja procena ocuvanosti od 2 do 3 a poklon iznenadjenje par erotika jos ulepljenih od poslednjeg rucnog rada.Zove on mene posle kaze da ima jos nesto ze mene ako sam zainteresovan,samo sam mu se zahvalio jer sam video da je neka muljara,ali jos sam ja dobro prosao bar je poslao kakve takve stripove,to mi je bila skola od sad sam oprezan sa takvim likovima



kakav poklon.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 09/10/2007 : 13:29:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dubac

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by dubac

Ono sto ja znam a znam sve:-)) je da su izvesni Maharadza i Kit Teler logirani sa istog racunara na Kolekcionaru.Uspesnom akcijom sa vlasnikom sajta Stankodejom koji je na srecu i moderator uspeo sam da pobedim na jednoj aukciji.Kako ne pitajte:-))))
Uglavnom doticni gospodin Markiz ce morati da mi da strip koji sam osvojio a ja cu ga sa zadovoljstvom platiti i ako je cena tri puta veca od realne.
Samo ima jedan problem.Doticni gospodin Markiz nema taj strip i u pitanju je prevarant koji je razotkriven jos dok su aukcije trajale.Dokle god je postojala makar mala mogucnost da je u pitanju posteni ponudjac i postene aukcije vlasnik sajta je stajao po strani i ako je bilo puno razloga za sumnju.
Na dan zavrsetka aukcija smo bili sigurni i sto je najvaznije imali dokaze da je prevarant.Onda je pokusao da sam od sebe pokupuje sve stripove preko dva Nika ali je sprecen.
Ne moram vam objasnjavati da cu po strip koji sam osvojio otici licno.
Ime i prezime doticnog cu vam objaviti samo uz dozvolu Stankodeja jer ipak je on kao vlasnik pretrpeo najvecu stetu zbog cele zajebancije.


Priznajem da si mi zagolicao maštu pa ako se može saznat (sad kad je cijela priča gotova) kako si uspio pobijedit na aukcijama?
Čestitam na trudu!!!


Pa kad si dobar sa administratorom sve se moze
Koliko se ja razumem u tehnologiju mislim da mu je Dejan promenio sifre na oba nicka sa kojih je bidao.On je izasao iz jednog da bi presao u drugi i vise nije mogao da se vrati.Probao je ponovo da se uloguje pod drugim nikom ali su u tom trenutku odbijane sve nove registracije.Tako sam imao ociscen put da osvojim aukciju.Jedino sto je sve moralo da se odradi brzo jer je to bila jedna od poslednjih aukcija.
Ne znam da li sam bas dobro ovo objasnio ali bilo je nekako ovako


Odlično si objasnio (kad sam čak ja, genij za informatiku i kompove, uspio shvatit).
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 09/10/2007 : 13:36:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by bronza

E ovako da kazem i ja par reci o markizu(baron),i ja sam imao sa njim neke saradnje,naime ponudi mi je neke stripove koje je ocenio sa 5 do glanca i normalno ja sam se upecao cak mi je rekao ako uzmem poslace mi poklon iznenadjenje.Stigli stripovi kad ono imam sta videti moja procena ocuvanosti od 2 do 3 a poklon iznenadjenje par erotika jos ulepljenih od poslednjeg rucnog rada.Zove on mene posle kaze da ima jos nesto ze mene ako sam zainteresovan,samo sam mu se zahvalio jer sam video da je neka muljara,ali jos sam ja dobro prosao bar je poslao kakve takve stripove,to mi je bila skola od sad sam oprezan sa takvim likovima



kakav poklon.


Ne znam kakvu ti je cijenu nabacio, ali se već samo zbog poklona isplatilo
Go to Top of Page

rocco21
Senior Member

Croatia
1259 Posts

Member since 15/08/2004

Posted - 04/11/2007 : 21:59:43  Show Profile Show Extended Profile  Send rocco21 a Private Message  Reply with Quote


http://www.stripovi.com/AuctionView.asp?ID=590894


Go to Top of Page

Damage_brain
New Member



175 Posts

Member since 30/06/2003

Posted - 04/11/2007 : 22:37:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Damage_brain a Private Message  Reply with Quote
Smijesno,stvarno... ovo vrijedi bar 500 kn,a on ga prodaje muhte.
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
2023 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 05/11/2007 : 00:28:43  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by rocco21



http://www.stripovi.com/AuctionView.asp?ID=590894






pazi, ima potpis

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

sed1
Advanced Member



Germany
3437 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 05/11/2007 : 07:41:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit sed1's Homepage  Send sed1 a Private Message  Reply with Quote
jeftino brate,odo da bidam..

www.bhfanaticos.com
Go to Top of Page

ordell
Senior Member



Slovenia
1898 Posts

Member since 20/08/2006

Posted - 05/11/2007 : 09:48:59  Show Profile Show Extended Profile  Send ordell a Private Message  Reply with Quote
Bah, zajebancija, ništa drugo... Pa niste valjda ozbiljno shvatili tu akuciju?! Iako ne znam u čemu je fora postavljati ovakve glupe aukcije!!?
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 05/11/2007 : 11:47:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Zabunom je stisnuo dvije nule poslije jedinice, jer cijena realno može biti samo 1kn...
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15525 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 05/11/2007 : 12:09:27  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
slažem se -- 1kn je realno

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 05/11/2007 : 18:38:19  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Damage_brain

Smijesno,stvarno... ovo vrijedi bar 500 kn,a on ga prodaje muhte.



sam potpis vridi bar 800 kuna

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

bero7
New Member



206 Posts

Member since 25/10/2005

Posted - 15/11/2007 : 14:09:17  Show Profile Show Extended Profile  Send bero7 a Private Message  Reply with Quote
- ne bi bas nazvao ovo smijesnom aukcijom, ali nisam znao da su toliko rijetki ti zadnji vjesnikovi brojevi

http://www.stripovi.com/AuctionView.asp?ID=585843
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 15/11/2007 : 14:23:49  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message  Reply with Quote
Retki su i to posebno u Srbiji jer tamo nisu nikada izasli.Kao sto vidis ovaj sto dize cenu je iz Beograda.
To ti je isto kao kad se nekoliko Hrvata pobije za neki poslednji broj LMS i ZS a nekom iz Srbije nije jasno u cemu je vic.
Go to Top of Page

bero7
New Member



206 Posts

Member since 25/10/2005

Posted - 15/11/2007 : 14:32:12  Show Profile Show Extended Profile  Send bero7 a Private Message  Reply with Quote
u stvarno, nisu izasli tamo...totalno nisam mislio na to

thnx
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 15/11/2007 : 19:21:41  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message  Reply with Quote
evo ga, još jedan rookie
http://www.stripovi.com/AuctionView.asp?ID=595764

http://www.stripovi.com/AuctionView.asp?ID=595804

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know.
He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 15/11/2007 : 19:54:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alanmaras

evo ga, još jedan rookie
http://www.stripovi.com/AuctionView.asp?ID=595764

http://www.stripovi.com/AuctionView.asp?ID=595804




Hehehe, prilika za prave poznavatelje stripa
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/11/2007 : 16:17:05  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alanmaras

evo ga, još jedan rookie
http://www.stripovi.com/AuctionView.asp?ID=595764

http://www.stripovi.com/AuctionView.asp?ID=595804



očito na forumu nema pravih poznavatelja stripa.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page
Page: of 109 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.37 seconds. Snitz Forums 2000