forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Vruća najava, Strangers in paradise!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 26/07/2007 : 18:44:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
Znače li vam što imena Katina, Francine i David ?
Vi koji znate za njih sigurno će vam biti drago što ćete ih opet vidjeti ali ovaj put će komunicirati na hrvatskom jeziku. Većina ostalih ubrzo će se upoznati sa ovim strip junacima i siguran sam da će se mnogima uvući pod kožu. Upravo tako, Strangers in paradise možete uskoro očekivati u strip knjižarama i knjižarama u svim većim gradovima u Hrvatskoj.
Što razlikuje ovo izdanje od mnoštva drugih?
Vidjet ćete uskoro, mene je ovaj strip tako oduševio da sam ga odlučio objaviti. Dakle izdavač nije Van Gogh već Izdavanje knjiga Dani.
Strip Strangers in paradise dobitnik je brojnih nagrada od kojih je svakako najvažnija Eisner Award for Best Serialized Story in 1996 for "I Dream of You".
Autor Terry More je prije mjesec dana objavio posljednju 90 svesku Strangers in paradise, a ja ću izdavati integrale, tj. knjige (19 knjiga). Za početak će izaći prve dvije knjige:
Collected strangers in paradise ( 96 str ) i I dream of you (208 str.).
I za kraj ono što sve zanima je cijena i uvez. Koliko puta vam se samo desilo da vas zainteresira neko izdanje, a onda vidite cijenu i oduševljenje splasne.
Cijena američkog izdanja iznosi 8,95 USD (oko 49,00 kn) za prvu knjigu, te 16,95 USD (oko 92,00 kn) za drugu, a očekivana cijena za Hrvatsko izdanje iznosi oko 45,00 kn za prvu knjigu, te 65,00 kn za drugu knjigu. Uvez će biti meki, matirani, šivano, format B5 u biti kao i orginal; čak i mrvicu kvalitetnije. Naklada 500 komada. Ove cijene će biti NAJNIŽE u cijelome svijetu, a pripremam i još neke pogodnosti.
Nešto više o ovome stripu možete pronaći na adresi www.strangersinparadise.com a preview na engleskom možete vidjeti na ovim adresama:
http://www.amazon.com/gp/reader/1892597004/ref=sib_dp_pt/103-8665585-6300669#reader-link
http://www.amazon.com/gp/reader/1892597012/ref=sib_dp_pt/103-8665585-6300669#reader-link

Za sva pitanja i prijedloge stojim na raspolaganju.

Danijel Obrovac

[URL=http://imageshack.us][/URL]
Shot at 2007-07-26

Edited by - hello on 27/07/2007 19:38:40

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 26/07/2007 : 19:53:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message  Reply with Quote
Ovo izgleda izvanredno!!!! I cijena s obzirom na kvalitetu je iznimno povoljna!!!! Zbilja vruća vijest! Svaka čast i puno uspjeha želim!!! Sutra odlazim mjesec dana na godišnji, nadam se da se neće u tom roku rasprodati!

I know that I was born and I know that I'll die.
The in between is mine. I am mine.
Go to Top of Page

majmun
Average Member



Croatia
571 Posts

Member since 20/11/2003

Posted - 26/07/2007 : 19:54:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit majmun's Homepage  Send majmun a Private Message  Reply with Quote
Svaka cast majstore!!!
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 26/07/2007 : 19:59:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vega

Ovo izgleda izvanredno!!!! I cijena s obzirom na kvalitetu je iznimno povoljna!!!! Zbilja vruća vijest! Svaka čast i puno uspjeha želim!!! Sutra odlazim mjesec dana na godišnji, nadam se da se neće u tom roku rasprodati!

I know that I was born and I know that I'll die.
The in between is mine. I am mine.


Strip je stvarno fenomenalan, a izdanje izlazi u 10 mjesecu tako da će te čekati. Naklada će biti samo 500 komada.
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 26/07/2007 : 20:01:35  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast,cijena je stvarno vrlo povoljna,sigurno kupujem.
Go to Top of Page

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 26/07/2007 : 20:02:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message  Reply with Quote
e super onda! taman se sestra vraća na faks, pa će lako pokupiti u nekoj strip knjižari! ove naslovnice na amazonu su baš oku ugodne i nenametljive. te će biti i u vašem izdanju?

I know that I was born and I know that I'll die.
The in between is mine. I am mine.
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 26/07/2007 : 20:19:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vega

e super onda! taman se sestra vraća na faks, pa će lako pokupiti u nekoj strip knjižari! ove naslovnice na amazonu su baš oku ugodne i nenametljive. te će biti i u vašem izdanju?

I know that I was born and I know that I'll die.
The in between is mine. I am mine.


Hoće, autor Terry Moore dao je i dopuštenje da se serijal zove Stranci u raju. Mislim da bi to bilo dobro rješenje jer ipak će strip biti na hrvatskom jeziku.
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 26/07/2007 : 20:20:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message  Reply with Quote
Krasno! Cestitam i zelim svaku srecu s izdanjem. Ako sve bude kako je najavljeno (ili uz neka nebitna odstupanja), kupujem sigurno.

"A beautiful girl can make you dizzy, like you've been drinking Jack and Coke all morning. She can make you feel high full of the single greatest commodity known to man - promise. Promise of a better day. Promise of a greater hope. Promise of a new tomorrow. This particular aura can be found in the gait of a beautiful girl. In her smile, in her soul, the way she makes every rotten little thing about life seem like it's going to be okay."
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 26/07/2007 : 20:26:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
Hvala svima na podršci, pao mi je kamen sa srca jer ipak nisam znao kako ćete reagirati na ovu najavu. Obećajem da vas očekuje i još par iznenađenja prilikom kupovine.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 26/07/2007 : 20:38:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message  Reply with Quote
Čestitam! Još samo Julia da izađe!

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 26/07/2007 : 20:41:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message  Reply with Quote
Gledam malo po netu i sve mi se više sviđa! Mislim da će me ovaj strip najviše oduševiti u posljednje vrijeme (uz Fibrinu Juhu za slomljena srca)! Trebalo bi ovo sticky stavit'!

I know that I was born and I know that I'll die.
The in between is mine. I am mine.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 26/07/2007 : 20:48:20  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
Lijepa vijest!
Svaki novi izdavač je dobrodošao (ako je ozbiljan,dakako)
Uz ovakvu najavljenu cijenu
sigurno kupujem
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 26/07/2007 : 21:01:35  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
rezervirano 1+1

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 26/07/2007 : 21:17:47  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
jedan od meni najdrazih stripova ikad i neostvareni izdavachki poduhvat(jedan od mnogih:)
nemam obichaj da dupliram stripove koje imam u originalnom izdanju ali ovakva inicijativa svakako zasluzuje podrshku kupnjom.

bravo, chika hellou!

****************
"It eats you starting with your bottom!"
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 26/07/2007 : 21:29:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
Šta je to za strip?
El to neki čik flik?

still amazes...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 26/07/2007 : 21:49:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

Šta je to za strip?
El to neki čik flik?



Nešto baš za tebe...

Evo kaj veli wiki:

The series is noteworthy for its appeal to a non-traditional audience, in particular women who would not ordinarily consider themselves readers of comic books. This is an unusually high figure in the heavily male-dominated comics field.

Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
HC! je zakon, živijo HC!
Žene vicu, Dee, tebe seksi trebam... Ajoooj!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 26/07/2007 : 22:11:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
Ma znala sam!

still amazes...
Go to Top of Page

Gutrum
New Member



Croatia
230 Posts

Member since 20/06/2007

Posted - 26/07/2007 : 22:36:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Gutrum a Private Message  Reply with Quote
Čitao sam taj strip, super je, pravi potez i cijena mi se čini ok ja kupujem oba , iako nešto od toga imam ;-)
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 26/07/2007 : 22:41:50  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

Šta je to za strip?
El to neki čik flik?



lezbo sapunjara, ustvari.



****************
"It eats you starting with your bottom!"
Go to Top of Page

Gutrum
New Member



Croatia
230 Posts

Member since 20/06/2007

Posted - 26/07/2007 : 22:43:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Gutrum a Private Message  Reply with Quote
mozda je vrijeme da prodam :) ima zainteresiranih ??
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 26/07/2007 : 23:19:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlekenDekara

jedan od meni najdrazih stripova ikad i neostvareni izdavachki poduhvat(jedan od mnogih:)
nemam obichaj da dupliram stripove koje imam u originalnom izdanju ali ovakva inicijativa svakako zasluzuje podrshku kupnjom.

bravo, chika hellou!

****************
"It eats you starting with your bottom!"


Ja sam otkupio prava za Hrvatsku tako da još uvijek možeš izdati ovaj strip, a ja ću ti rado u tome pomoći.
PS. Puno cijenim tvoju pomoć od prije mjesec dana. Thanks čika Dekara
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7427 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 26/07/2007 : 23:38:45  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
hello(u) gospon daniel...jel se moze ovdi predbiljeziti za izdanja...ako ne kontaktirajte me na mail koji vjerujem imate
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 27/07/2007 : 00:04:45  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello
Ja sam otkupio prava za Hrvatsku tako da još uvijek možeš izdati ovaj strip, a ja ću ti rado u tome pomoći.
PS. Puno cijenim tvoju pomoć od prije mjesec dana. Thanks čika Dekara



ne bolujem ja od potrebe da imam strip na "svom" jeziku sve dok postoji izdanje na iole razumljivom.
a i iskreno puno je bolje da se SiP(odnosno SuR:) pojavi u ovakvom obliku negoli u onome kojem sam ja planirao(sveshchice jelte:).
zelim svakako izdanju uspeha i puno novih chitalaca.

glede moje pomotji... i nije bila neka(da napomenem josh jednom:) ali uvek sam tu za bilo shta shto smatram vrednim podrshke.




****************
"It eats you starting with your bottom!"
Go to Top of Page

bok
New Member

Croatia
142 Posts

Member since 09/01/2007

Posted - 27/07/2007 : 02:26:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit bok's Homepage  Send bok a Private Message  Reply with Quote
Strip je ok. Imam izdanja na engleskom sve do broja 80.

Kupujmo hrvatsko!
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 27/07/2007 : 02:35:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Super najava za odličan strip.

Samo me zanima, da li postoji mogućnost da se ovo izdanje pojavi i s tvrdim uvezom?

________________________
There are few wars between good and evil; most are between one good and another good.
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4603 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 27/07/2007 : 03:06:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
Naravno, nikad cuo do sad o SIP, ali izgleda primamljivo.
Cestitke novom izdavacu. Samo napred.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.75 seconds. Snitz Forums 2000