forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 613

dnevni boravak
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 26/07/2008

Posted - 23/05/2013 : 08:30:47  Show Profile Show Extended Profile  Send dnevni boravak a Private Message  Reply with Quote
Konačno neka nogometna kanta u Split!! Lipa utakmica iako je mirisalo na amaterski nogomet u drugom poluvremenu, previše grešaka za finale.

I'm working on a dream Though sometimes it feels so far away
I'm working on a dream And I know it will be mine someday......
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4454 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 23/05/2013 : 08:51:31  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
sve je prošlo bezbolno. POlicija čuva parking, a od stadiona pa valjda sve do Lučkog policija prati kolonu. Svakih 20 metara policajac. Svaka čast na organizaciji. Prije te pustilo da se sam snalaziš, pa ko živ ko razbijen. Na stadionu je cijeli jug bio pun, pa su dio navijača hajduka preusmjerili na zapad, di su ih napali huligani, koje je onda policija rastjerala. Isplatilo se otić.
quote:
Originally posted by brni

@adriano

Jesi li ziv covice?



Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 23/05/2013 : 14:21:56  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/05/2013 : 15:27:08  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
eno adriana u četvrtom redu lijevo

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 23/05/2013 : 15:27:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger


meni se pomalo ne da zamarati, ali ako je netko na ignoreu onda se ne ocekuje komentar

filozofski pomalo preocito objasnjenje

imati osobu na ignoreu i ne javljati se toj osobi jer je na ignoreu je ocekivaano, ali komentirati komentar osobe koja nije na ignoreu a komentira komentar osobe na ignoeru ... ??

????

Evo, skinut si s ignorea da ti odgovorin.
Prvo, ako me neko proziva da se radujen nečijoj smrti itekako se iman pravo obranit.

Drugo, ako si na ignoreu (i pročita si to) - zašto ti odgovaraš toj osobi? Di ti je kultura forumašenja?

I treće, ponovo te vraćan na ignore jer si moron. I ne obraćaj mi se i ne kvotaj me imbecilu. Gadi mi se svaki tvoj nakaradni post koji napišeš u ovom topiku. Stoga odjebi u skokovima poput gazele na topik svog ljubeljenog političkog frankeštajna zvan GFK i kani me se.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 23/05/2013 : 15:51:11  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Eto Krugi sad si dobio svoje..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 23/05/2013 : 16:29:10  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

eno adriana u četvrtom redu lijevo



Je vidim ga..lice mu je nateceno..ipak su ga pribili..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4454 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 23/05/2013 : 17:49:46  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
ne bi bilo prvi put.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/05/2013 : 21:16:19  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Da ostanu na okupu?nema teorije.realnost je da čim netko iskoči mora se prodati da bi klub preživio.



da,nažalost

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 26/05/2013 : 20:51:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
tralalalala Rijeka treca a hajduk cetvrti:) tralala la la

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26506 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 26/05/2013 : 21:04:01  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
jedva i to nakon šta nam je ukralo dva boda a vama dodalo 4

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 26/05/2013 : 21:16:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
ili nama ukralo 11 bodova ukupno pa nikom nista.
tralaa la bolji smo od Globinja:) firuli li. nanaaa na na forza Rijeka na na naaa:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 26/05/2013 : 21:23:18  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Moram primjetit da je kupovina kod Zagreba bila tehnički bez greške. Jednostavno, superb. Ovako nešto je svojevremeno radio samo Tuđmanov FK Partizan. Sve čestitke građanima Rijeke, imate stabilan klub, što je na ovim siromašnim prostorima rijetkost.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 26/05/2013 : 21:32:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
ako zelis mozemo prixati i o Josku Jorasu i njegovim zardinjerama. Vidim da je to tvoj nivo. zao mi je sto si imao ko fol ljevicarske postove.
ps. tebi nije jasno da je ovo Split prodao proslo kolo kada je i Rijeka prodala tekmu Zadru? zao mi je sto nisi desnicar jer bi to ocekivao .
pozdrav i nauci se gubiti.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 26/05/2013 : 22:23:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
koja istina a da je ja nisam rekao? pa naravno da je sve namjesteno. pa i Split je ovo namjerno izgubio kao i Rijeka proslo kolo. pa to sam i napisao prije. sta nitko ne cita sta se pise.
ili si stvarno uvjeren sa se u hnl-u igra posten nogomet?

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 27/05/2013 : 00:06:28  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Split je sasvim normalno izgubio prošli meč, to znam jer san bio na njemu. Naime Split ima nikakvu klupu, i čim neki igrači fale, a njemu jesu falili (Rebič, Vitaić, Belle...), dolazi do raspada sistema. Taj poraz protiv Istre uopče nije čudan, tu nema nikakve namještaljke (a za koga bi namještali?...možda protiv sebe, jer Istri bodovi nisu trebali). Kao, več treču godinu, godišnji preplatnik (450 kn), znam koliko su se puta izvlačili. Vi koji čujete rezultate preko TV/Radio mislite da je klub snažan, i da može izgubit samo ako proda..., kako se samo varate! Mi koji pratimo Split svjesni smo njegovih mana, a protiv Istre sve loše se poklopilo (glavnih igrača nije bilo, sljedeči najbolji su stavljeni na njihove pozicije da to pokriju a to nisu mogli jer to nisu njihova mjesta, dok su njih zamjenili igrači sa klupe koji nemaju pojma ni o čemu... i naravno raspad). Da neznam da je Zadar od Rijeke..., pa naravno da znam i tome se ovdje smijemo. Pa zar nisi pročitao moj tekst od prije sedmicu dana kad sam zaključio da ...˝ova liga traje još 4-5 kola, ovi klubovi koji se bore za opstanak (Inter,Zadar,Cibalija...) bi se plasirali u Ligu UEFA-e, koliko iznenada pobjeđuju˝. Pročitaj molim moj tekst u vezi tih nekih tema, prije nego što me proglasiš neznalicom koji te eto razočarao.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 27/05/2013 : 11:43:59  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
http://www.jutarnji.hr/novi-krvavi-sukob-navijaca-vise-od-100-pripadnika-torcide-i-armade-sukobilo-se-na-autocesti-kod-jastrebarskog/1105092/

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 07/06/2013 : 16:53:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Šteta je što ovi klapci neće ostat zajedno. Često se zna dogodit da generacija valja samo kad je kompletna, a čim ode nekolicina - ostali ne vride ništa.

http://www.hrsport.net/vijesti/462428/nogomet-nogometni-svijet/dinamo-i-hajduk-do-pobjeda-i-drugog-dana-ramljakovog-memorijala/

Trljam ruke.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 07/06/2013 : 18:10:54  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
gledao sam početak jako kratko Hajdukovce i bio sam oduševljen, trebali bi neki iz prve momčadi od njih učiti

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 08/06/2013 : 15:03:59  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Neka mi neko o današnjih navijača Hajduka objasni kako neki tip od duga od 970 kn može pridignit 300.000 kn. Ako ovako budu i drugi radili nešto mislin da Hajduk baš i neče živit vječno.
Go to Top of Page

dnevni boravak
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 26/07/2008

Posted - 14/06/2013 : 10:26:56  Show Profile Show Extended Profile  Send dnevni boravak a Private Message  Reply with Quote
http://www.dalmacijanews.com/Hajduk/View/tabid/88/ID/121300/Ovo-su-moguci-Hajdukovi-protivnici-u-2-pretkolu-Europa-lige.aspx

Hajduk će u srpnju započeti natjecanje u drugom pretkolu Europa liga odakle "bijeli" kreću kao nositelji s koeficijentom 8.916. Potencijalni Hajdukovi proitivnici su:

Senica (Slovačka), Häcken (Švedska), Hibernian (Škotska), Strømsgodset (Norveška), Honka Espoo (Finska), St. Johnstone (Škotska), FC Beroe Stara Zagora (Bugarska), Dila Gori (Gruzija), Široki Brijeg (BiH), Jagodina (Srbija), Trenčin (Slovačka), IL Hødd (Norveška), Derry City (Irska)...

Ukoliko Hajduk prođe u treće pretkolo, tamo ipak neće biti nositelj. Ždrijeb 2. pretkola je 24. lipnja, a prva utakmica je 18. srpnja. Uzvrat je 25. srpnja.

I'm working on a dream Though sometimes it feels so far away
I'm working on a dream And I know it will be mine someday......
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 17/06/2013 : 20:30:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by Kruger


meni se pomalo ne da zamarati, ali ako je netko na ignoreu onda se ne ocekuje komentar

filozofski pomalo preocito objasnjenje

imati osobu na ignoreu i ne javljati se toj osobi jer je na ignoreu je ocekivaano, ali komentirati komentar osobe koja nije na ignoreu a komentira komentar osobe na ignoeru ... ??

????

Evo, skinut si s ignorea da ti odgovorin.
Prvo, ako me neko proziva da se radujen nečijoj smrti itekako se iman pravo obranit.

Drugo, ako si na ignoreu (i pročita si to) - zašto ti odgovaraš toj osobi? Di ti je kultura forumašenja?

I treće, ponovo te vraćan na ignore jer si moron. I ne obraćaj mi se i ne kvotaj me imbecilu. Gadi mi se svaki tvoj nakaradni post koji napišeš u ovom topiku. Stoga odjebi u skokovima poput gazele na topik svog ljubeljenog političkog frankeštajna zvan GFK i kani me se.



prekasno sam skontal da si se skinul s ignorea ne bil mi odgovorel
pa tako, meni se ne gade tvoji bezvezno jadni tekstovi koji obiluju paranojom, malo mi jedno biti dobar prema takvijem tvojijem textovima, al ja sam u duši dobrica i što mogu?, budi ljubazan prema drugujem i drugiju će biti ljubazni prema tebi bez obzira što je tvoja namjera neljubaznost
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 18/06/2013 : 00:32:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MSBlueberry

Neka mi neko o današnjih navijača Hajduka objasni kako neki tip od duga od 970 kn može pridignit 300.000 kn. Ako ovako budu i drugi radili nešto mislin da Hajduk baš i neče živit vječno.


...nije riječ o 947,63 kune nego o 947,635.000 ondašnjih dinara, tj. točno 70.000 njemačkih maraka, koliko je Tipurić umjesto Hajduka platio za stan.Novac mu je trebao biti vraćen od odštete prilikom transfera u Cercle Brugge 1988. godine.

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 18/06/2013 : 10:42:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Pripoznajte nogometnog aša sa slike



Brend reklamira brend

Trljam ruke.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 18/06/2013 : 23:34:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

Pripoznajte nogometnog aša sa slike



Brend reklamira brend



batistuta gabriele,za tebe je mate pele,hajduk šampion,hajduk šampion

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page
Page: of 613 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.06 seconds. Snitz Forums 2000