forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 613

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 05/10/2013 : 13:02:48  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

ex yu liga je dječji vrtić za ove...




depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 05/10/2013 : 13:05:43  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Igraj Splite, volimo te mi...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 09/10/2013 : 21:15:48  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast Dežuloviću.
Pripozna san se u 99% onoga šta je napisa.
I u onome o podvojenoj ličnosti, i onome o spajanju tih ličnosti, i o onome o jeftinoj simbolici, i o onome o ponosu, i u onome o zig hajl, i konačno u onome "Znan, jebe mi se"
http://www.jutarnji.hr/hajduk-zivotari-vjecno--provincijski-klub-koji-se-ocajnicki-opire-jos-samo-vlastitoj-tradiciji-otpora-/1131728/

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 09/10/2013 21:16:52
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 09/10/2013 : 23:56:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
srijeda, 09.listopada 2013
Jednoglasna odluka Gradskog vijeća: Nema prodaje, projekt Naš Hajduk ide dalje!
Nakon gotovo sedmosatne tematske sjednice o Hajduku predsjednik splitskog Gradskog vijeća Boris Ćurković iznio je zaključke ove sjednice. Svi zaključci su jednoglasno prihvaćeni.

1. Vlasnički i upravljački odnosi ostaju na sadašnjoj razini uz daljnju potporu projektu Naš Hajduk, uz obvezu da se izvještaji podnose svaka 3 mjeseca, da daljnje izvješćivanje vijećnika biti će na posebnoj sjednici u listopadu 2014. godine.

2. Pozivaju se nadležna državna tijela da na temelju prezentiranog stanja otvore pitanje odgovornosti bivših uprava za sadašnje stanje Hajduka š.d.d.

3. Izvršit će nužna korekcija ugovora o korištenju stadiona između Grada Splita i Hajduka.

4. Na prijedlog gradonačelnika NO Hajduka š.d.d. imenovat će predsjednika Skupštine društva.

5. Prijelog zaključaka koji se odnose na naplatu jamstva u više točaka:

- Prihvaća se informacija da je kredi koji je Hajduk dobio od poslovnih banaka s rokovima dospijeća 15. i 31. listopada. Hajduk neće vratiti u ugovorenim rokovima čime se aktivira jamstvo Grada.

- Zadužuje se gradonačelnik Splita da se aktivira zaduživanje na ime 23 milijuna u Hypo banci.

- Ovlašćuje se gradonačelnik da ostatak duga iznad 23 milijuna kuna u dogovoru s PBZ-om koji se neće naplatiti u cjelokupnom iznosu, izbrišu, te da se potpiše ugovor i akt isplate te obveze do 31. siječnja 2014. godine.

- Ovlašćuje se gradonačelnik da minus iz točke 2. uvrsti u izmjene i dopune proračuna u iduću godinu.

RANIJE OBJAVLJENO:

15,05 - Svi skupa možemo biti zadovoljni sa sjednicom koja je prošla u jednoj dobroj atmosfera. Nisam za to da Grad daje nove članove Nadzornog odbora, jer ovo dvoje članova nisu dali ostavku nego su zbog privatnih razloga zamrznuli članstvo, a i ovaj NO je pokazao da je sposoban i spreman preuzeti sve odgovornosti. Ostaje otvoreno pitanje predsjednika Skupštine, jedino bi tu mogao tu predložiti, da Grad da svog predstavnika iako gospodin Radovani izvrsno radi svoj posao.

Mi smo ovdje došli da dogovorimo koncept, ako smo dogovorili da nema prodaje onda je to to. Moj prijedlog je da nastavimo s ovim modelom te da nam Uprava i NO svakih šest mjeseci predaju izvješća. Svaki put kada sam ja tražio od njih izvješće, dobio sam ga u roku od dva ili tri sata. U Hajduku su nam uvijek bila otvorena vrata, zadnjih mjeseci smo ionako stalno tamo jer smo im poslali našu internu reviziju da im pomogne.

- Nastavljamo s modelom "narodnog kluba", a sjednicu ćemo održati ponovo za godinu dana - kazao je Baldasar.

14,40 Na neka od pitanja odgovorio je i Josip Tadinac, član upravnog odbora udruge Naš Hajduk.

Zašto se vlasnik više ne uključi u politiku kluba, posebno kod dovođenja igrača?

- Zadnji put kada se vlasnik upleo u dovođenje igrača, na njima smo izgubili za sada 3 milijuna eura, a možda to bude i pet milijuna eura - odgovorio je Tadinac.

Odgovorio je i na pitanje o kaznenoj odgovornosti bivših uprava.

- Nevjerojatno je da je ekipa koja je napravila tolike propuste, savršeno prikrila tragove da se ništa ne može dokazati. Mi smatramo da nije tako i da se može dokazati, samo je potrebno provesti forenzičku analizu, to bi možda trebao platiti Grad jer na taj način ipak štiti svoju imovinu.

Pitali su vijećnici i kada će Hajduk konačno imati pravi rezultat?

- To se predstavlja kao političko pitanje, međutim nije mi jasno da se kao političko pitanje ne povlači lopovluk u HNS-u. Tražite da se garantira rezultat u HNL-u, a istovremeno očekujete da se suprotstavimo klubu koji primi 200 milijuna kuna u pet godina.

14,19 - Predsjednik Brbić odlučio je odgovoriti na brojna pitanja vijećnika.

- Traženje bankovne garancije nije praksa prilikom odrađivanja transfera, pogotovo na zadnji dan prijelaznog roka jer je potrebno neko vrijeme za ishođenje garancije. Da smo ostavili Anasa još uvijek bi imali njegov previsoki ugovor - odgovorio je Brbić na Kerumovo pitanje.

Puljak je pitala što je s utvrđivanjem kaznene odgovornosti?

- To je stvar državnih organa, do sada nisam vidio nešto što bih mogao dokazati na sudu.

Blažević je pitao o stanju travnjaka.

- Drenaža nije napravljena od 79. godine prošlog stoljeća, ona se pod hitno mora mijenjati, stručnjaci su nam bukvalno rekli da nema smisla mjenjati travnjak, ako ne napravimo novu drenažu. Bilo bi to bacanje soli u more.

Sučić je pitao za plaće.

- Ja nisam političar, ja sam predsjednik Uprave koji je potpisao ugovor s NO-om. Prije ovog sam bio član uprave s 1500 zaposlenih i nisam baš radio za sitniš. Plaća je niža od 33 tisuće da demantiram gospodina Škorića. Što se tiče Jensa Anderssona, uvjeren sam da sam pogodio s njim, i još jednom tvrdim nije bilo nikakvih pritisaka, otišao je isključivo zbog obiteljskih razloga. Mislite da bi netko otišao iz drugih razloga, a da ne traži da mu isplatimo stavke iz ugovora - uputio je protupitanje Brbić.

Prljević je pitao tko je odgovoran ako se ne vrati kredit.

- Kredit treba vratitit, odgovorno tvrdim, ja sam najodgovorniji po funkciji za to.

14,00 HDZ-ov Tomislav Gojo potegao je raspravu o gradskim izdvajanjima za Hrvatsko narodno kazalište. Gojo kaže da intendant ima veću plaću od gradonačelnika, dok poneki glumci također imaju vrlo visoka primanja. Zašto bi Grad izdvajao toliki novac za HNK - pitao se Gojoj.

13,51 Marijo Sičić iz HGS-a također je predložio da se dva upražnjena mjesta u Nadzornom odboru Hajduka popune s predstavnicima Grada.

13,25 - Novac je ključni problem Hajduka jer mu novac treba odmah. Klub treba osigurati svježi kapital, a kako će to napraviti, to je stvar Uprave. Nije u redu da mi vijećnici preko medija doznajemo da postoje potencijalni kupci za Hajduk, evo i sami ste danas to potvrdili. Meni nije logično da se smanjuje broj djelatnika, a da se povećava broj direktora. Ne može se štedjeti otpuštanjem čistačica - razmišljanja su Petra Škorića iz HDZ-a.

13,16 Hvala Bogu da ovo Gradsko vijeće ne bira Nadzorni odbor Hajduka jer bi u njemu vjerojatno bilo dvadesetak članova. Što se tiče prodaje dionica, to je svakako pitanje na koje bi građani treali odgovoriti putem referenduma. Želim da ovaj Nadzorni odbor kojeg podržavam bude još žešći i odlučniji, te da pokaže još bolje rezlutate - kazao je Tomislav Alujević Grgas iz Grupe birača Ivana Grubišića.

13,04 - Sjednica je nastavljena. Rasprava protječe u istom tonu.

12,26 - Rasprava protječe u neobično mirnom tonu, gotovo svi vijećnici daju podršku trenutnoj upravi i pozitivnim trendovima. Predsjednik gradskog vijeća je zbog toga odlučio napraviti pauzu za ručak. Sjednica se nastavlja za nekih pola sata.

12,20 Tomislav Prljević HDZ: Ne znam odakle gradonačelniku kompetencija da se miješa u rad Uprave, da ocijenjuje visokom plaću sportskog direktora. Uspoređujete plaću s plaćom premijera, a mnogi građani ove države misle da plaća premijera mora bit 1800 kuna s obzirom na posao koji radi ili da bi trebao dati ostavku.

Baldasar: Imamo tri potencijalna kupca
12,15 Imamo tri potencijalna kupca, ponuda koju sam dobio na stol nije klasična ponuda jer se može razmatrati na više načina jer je moguće da Hajduk dobio 90 posto novca koje je kupac htio investirati. Ponude su vrlo inteligentno sročene i vrlo su kvalitetne. Zahvaljujući polemici i razgovorima smo ipak došli do neke vrijednosti Hajduka, on nije toliko loš i ima nekakvu vrijednost - kazao je Baldasar.

11, 46 Nakon toga krenula je rasprava: Po meni je projekt udruge Naš Hajduk u potpunosti uspio. Grad bi kao većinski vlasnik trebao imati svog predstavnika na poziciji predsjednika Skupštine. Što se tiče prodaje, mislim da ona ne bi donijela ništa bolje na sportskom i poslovnom planu. A ako i dođe do toga, smatram da bi o prodaji trebali odlučiti građani na referendumu - kazao je Srđan Gjurković iz HNS-a.

- Grad mora skrbiti o klubu od kada je postao njegov vlasnik, znači ostale sportske udruge u gradu ne možemo uspoređivati s Hajdukom zato jer je Grad vlasnik Hajduka - kazao je Hrvoje Marušić iz HDZ-a napomenuvši kako su gradonačelnik Baldasar i njegova politička opcija bili protiv spasa kluba u prošlom sazivu gradskog vijeća.



11,24 - Kerum je očito odradio svoje, pa je nakon dva sata odlučio napustiti sjednicu.

11,14 Prvi put za riječ se javio gradonačelnik Ivo Baldasar:

- Prijedlog udruge Naš Hajduk je prije dvije godine bio spasonosan jer se klub depolitizirao. Zahvaljujući ovoj upravi i NO-u promijenjen je trend i ja sam rekao i kod toga još stojim da podržavam model Našeg Hajduka. Činjenica je da je klub u minusu i ne možemo time biti zadovoljni, ali imamo nekoga tko vodi računa, ima glavu i rep. Gubici i troškovi se smanjuju, prihodi se povećavaju i zbog toga ih moramo podržati. Samo to treba postati aktivno stanje, da se to konstantno događa - kazao je Baldasar, a zatim je vijećnicima ponudio tri opcije.

- Prva je da se nastavi projekt Naš Hajduk i to na rok od dvije godine, do isteka mandata ovog Nadzornog odbora. Drugi model bi bila prodaja kluba, bilo direktnom prodajom ili prodajom dijela dionica. Tj. da dioničari prodaju svoje dionice i na taj način vrate svoj ulog, ali bi od ovog modela Hajduk najmanje profitirao. Treći model je dokapitalizacija kluba. Sistem dokapitalizacije je dobar za Hajduk jer bi sva sredstva išla klubu. Ja predlažem da damo dvije godine do reizbora novog Nadzornog odbora. Ako se do tada ovaj trend pretvori u pozitivu, tada možemo kazati da je projekt "narodnog kluba" moguć. Ukoliko niste za to, predlažem da se Grad i mali dioničari udruže i zajedno prodaju dionice, kako ničije ne bi bile obezvrijeđene - nekoliko solucija je vijećnicima predložio Baldasar.

11,08 Riječ je preuzela nezavisna vijećnica Marijana Puljak:

- Potaknuta brojnim upitima građana moram pojasniti neke stvari. Hajduk će u roku tri godine vratiti kredit za koji je jamčio Grad Split, ali u sljedećih deset godina po zakonu Grad više ne smije jamčiti Hajduku na ovaj način za kredit. Smatram da su se trendovi u klubu promijenili, to pozdravljamo kao i sve što je uvela udruga Naš Hajduk.

Kerum: Apsurd je da vlasnik nema pravo glasa
11,05 Željko Kerum se obrušio na vodstvo Hajduka:

- Iz izlaganja predsjednika, NO-a i Našeg Hajduka se iščitava u čemu je problem. Problem je u nepoštivanju vlasnika. Nije samo Grad Split vlasnik, tu je i preostalih 46 posto dioničara koji su uplatili 80 milijuna kuna. Nastup predsjednika Uprave je aljkav, a predsjednica NO-a drži politički govor. Apsurd je da nijedan vlasnik nema pravo glasa, to nema nigdje na svijetu. Tko je dozvolio prodavati imovinu firme Hajduk bez garancije banke. Dati 15 milijuna kuna imovine, a ne uzet garanciju je kazneno djelo (Anas Sharbini). Nitko ne pita zašto to nije naplaćeno - oštar je bio Željko Kerum.

11,02 - Ljubica Vrdoljak je predložila da se dva upražnjena mjesta u Nadzornom odboru popune predstavnicima grada.

Uoči rasprave javio se dogradonačelnik Goran Kovačević. Pojasnio je da Hajduk ne može vraćati kredit, ali da isto tako Grad Split nemože toliku sumu novca isplatiti odjednom po aktiviranju jamstva. Zbog toga je Grad s bankama dogovorio reprogram kredita, pa će tako u Hypo banci uzeti novi kredit u visini od 23 milijuna kuna, dok će 8 vratiti u tri mjeseca od aktiviranja jamstva.

10,42 Bojan Islamović je pojasnio vijećnicima djelovanje udruge "Naš Hajduk".

- Jedan od naših prijedloga je bio i da se istraži kaznena odgovornost bivših Uprava i Nadzornih odbora koji su doveli do toga da 2012. godine imamo preko 100 mlijuna kuna duga. Pokrenuli smo i vlastiti projekt "zlatna zviždaljka" putem kojeg smo prikupili deset kaznenih prijava Državnom odvjetništvu, tri prijave Sportskoj inspekciji i tri Agenciji za tržišno natjecanje. Moram napomenuti da Gradsko vijeće nikada nije glasalo o našem prijedlogu.

10. 24 Nakon Brbića riječ je preuzela Branka Ramljak koja je vijećnicima pojasnila dosadašnji rad Nadzornog odbora. Između ostalog je kazala:

- Po dolasku u klub odmah smo zatražili dubinsku reviziju i u manje od godinu dana promijenjen je velik broj ljudi u klubu. Tražili smo da na svako mjesto u klubu dođu školovani ljudi s puno želje i rada. U struku se nikada nismo mješali niti ćemo se mješati. Tražili smo spisak igrača na kojem smo zatekli velike ugovore igrača koji uopće nisu igrali. Sve smo to platili i očistili se od tih velikih ugovora.

Brbić: Podigli smo prihode, troškove smo srezali
10,16- Predsjednik Brbić je vijećnicima detaljno predstavio poslovanje kluba. Iako su ga dva puta molili da ubrza, Brbić je uspio proći sve bitne stavke. Između ostalog da se zaključiti kako je klub drastično smanjio troškove, dok su gotovo sve stavke prihoda ove godine povećane u odnosu na prošlu. Brbić je istaknuo da klub trenutno ima 37 igrača pod profesionalnim ugovorima, te 41 pod stipendijskim ugovorima. Kazao je i kako je trošak plaća za igrače smanjen s prošlogodišnjih 1.75 milijuna kuna mjesečno, na 1,2 milijuna kuna ove godine.

- Hajduk je dužan 37,7 milijuna kuna, to su dugovi koji su dospjeli. Isto tako imamo 25 milijuna potraživanja. Kada bi sve naplatili imali bi 12 milijuna kuna dospjelih dugova, minus četiri milijuna potraživanja od Grada je 8 milijuna, ali to je hipotetski, nemojmo sada senzacionalno tvrditi da je Hajduk dužan samo 8 milijuna kuna. Godinu 2013. bi prema ostvarenim rezultatima trebali završiti s dobitkom u operativnom poslovanju, ne računajuči kamate i amortizaciju na koje ne možemo utjecati. Poslujemo u plusu - kazao je Brbić.

Još je istaknuo vidno poboljšanje po pitanju sponzora: - Prije dva dana smo dogovorili još jedan veliki sponzorski ugovor, radi se o mesnoj industriji Pivac, ugovo je milijunski, a moram napomenuti da sada imamo 38 novih novih sponzora - dodao je Brbić.

9,40 - Već nakon nekih 15-ak minuta Brbić je zamoljen da malo ubrza prezentaciju.

9,26 Riječ je dobio predsejdnik Marin Brbić. Zajedno s financijskim direktorom Milanom Prgometom odlučio je na projektoru prezentirati trenutnu situaciju u klubu. Brbić je odmah u uvodu napomenuo da će prezentacija trajati sljedećih sat vremena.

9,20 HDZ-ov vijećnik Tomislav Gojo je odmah na početku upitao zašto je sjednica pomaknuta sa 3. na 9. listopada. Odgovorio mu je gradonačelnik Baldasar.
- Imali smo manjih tehničkih problema s prikupljanjem materijala, ali nije bilo drugih razloga zašto je pomaknuta sjednica, ako ste mislili na dolazak Amerikanaca, to sigurno nije razlog.


Podrug se nije pojavio
9,09 Predsjednik Gradskog vijeća Boris Ćurković je i službeno utvrdio kako je na sjednici prisutno 31 od 35 vijećnika, napomenuvši da je njih četiri opravdalo svoj izostanak.

- Sjednica je značajna, s jedne strane su nagomilane emocije, s druge je materijalna situacija kakva je. Ma koliko ona bila teška, rješenje uvijek postoji, situacija nikada nije bezizlazna. Apeliram da nađemo najbolje rješenje, ako ne na ovoj sjednici, onda na nekoj budućoj - obratio se Ćurković vijećnicima na samom početku.

9,03 - Sve je spremno za početak tematske sjednice. Većina vijećnika je već stigla u Banovinu. Na sjednici se pojavio i Željko Kerum, dok Luke Podruga nema. Hajduk predstavljaju predsjednik Marin Brbić, predsjednica NO-a Branka Ramljak, predsjednik Skupštine Vinko Radovani, financijski direktor Milan Prgomet i član NO-a Ante Majić. U ime udruge "Naš Hajduk" tu su Bojan Islamović i Josip Tadinac.

RANIJE OBJAVLJENO:

Danas s početkom u 9 sati počinje tematska sjednica splitskog Gradskog vijeća na kojoj će se raspravljati o budućnosti Hajduka. Vijećnici će danas pokušati usuglasiti mišljenje oko toga što je najbolje za "bijele" - nastavak modela "Naš Hajduk" koji polako ali sigurno daje pozitivne rezultate, dokapitalizacija ili prodaja većinskog paketa dionica čime bi klub pao u ruke privatnika.

Iz Hajduka su još uoči prvotno najavljene sjednice koja se trebala održati 3. listopada, u Banovinu predali materijale, odnosno financijsko izvješće.

Vijećnicima će još jednom u detalje obrazložiti predsjednik Hajduka Marin Brbić i predsjednica Nadzornog odbora Branka Ramljak.

Uoči gradskog vijeća iz Banovine su stizale najave kako će se nastaviti postojeći model, no uoči ove sjednice skupina američkih investitora predvođena Michaelom Gloverom pokušala je napraviti pritisak na gradsko vijeće predajom službene ponude za otkup većinskog dijela Hajdukovih dionica. Hoće li njihov pokušaj uroditi plodom vidjet ćemo danas.

Tijekom noći pred Banovinu su postavljena dva transparenta. Na prvom stoji "Prodajte Hajduk - letit će vam glave". Na drugom "Pamet u glavu".

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4454 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 10/10/2013 : 12:05:05  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
jučer je Edo Peci na tv-u rekao da su svi gradski vijećnici u privatnom razgovoru izvan vijećnice za prodaju, ali kad glasaju su svi protiv.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 10/10/2013 : 12:20:56  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

jučer je Edo Peci na tv-u rekao da su svi gradski vijećnici u privatnom razgovoru izvan vijećnice za prodaju, ali kad glasaju su svi protiv.



Edo Peci je samo malo manji krelac od Zdravka Reića.
Njih dvojica bi bili najsritniji da se Štico vrati, pa ti vidi koliko oni dobroga žele Hajduku.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26506 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 10/10/2013 : 12:29:28  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Edo Peci je jedan od najvećih muktaša u Splitu a uz to je i bezobrazan.
Može sa selektorom ruku pod ruku.
NAŠ HAJDUK!A daj Bože jednog dana i NAŠ DINAMO;NAŠA RIJEKA....i na kraju NAŠ HNL!

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 10/10/2013 : 12:30:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Jel moguće u klub uvesti jakog sponzora/dioničara a da pri tom ostane isti NO?

Trljam ruke.
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 20/10/2013 : 22:22:44  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Sad recite da RNK stoji u ZM đepu, da su mu sluge (kao što skandirate za vrime meča).
Go to Top of Page

roby05
Advanced Member



Croatia
3010 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 21/10/2013 : 15:17:54  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Lipo li je,lipo li je...pogledat na tablicu Mozda je S.Z. jaca manga o Z.M.
Neka nama nasega Splita,ali onoga pravoga Splita,ka sta mu i povijest govori o njemu.Bit se sluga uvik i sitnih interesa,ali triba uvik imat na umu tko si i sta si i za sta se boris.Jedan je covik bas nedavno pljunija sam iznad sebe,I.S.,ali boli me k...c za njega,takvi kad se maknu iz naseg nogometa onda ce nesto i bit od njega.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/10/2013 : 15:20:21  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

Jel moguće u klub uvesti jakog sponzora/dioničara a da pri tom ostane isti NO?



teško

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 21/10/2013 : 15:55:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote


NEPROCJENJIVO!

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 21/10/2013 : 15:56:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Liči me kako su sjebali vaučerizaciju

EDIT: http://www.index.hr/sport/clanak/torcida-porucila-hnsu-spremni-za-rat/707031.aspx

Trljam ruke.

Edited by - Zlotvor on 21/10/2013 19:09:18
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 21/10/2013 : 17:20:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
Majka me u poruci pitala: Marko, što si to napravio pa me svi zovu?


unaku Hajdukove pobjede nad Hrvatskim dragovoljcem, dvostrukom strijelcu Marku Bencunu se nakon poluprospavane noći još uvijek nisu slegli dojmovi.

- Osjećaj je fenomenalan, ne mogu vam to ni opisati, trebali bi ući u moju kožu da znate kako se osjećam. Presretan sam što mi je trener dao povjerenje koje sam iskoristio na najbolji mogući način. Nadam se da je ovo novi impuls za momčad, moramo nastaviti pobjeđivati, ostati na prvom mjestu do derbija s Dinamom, a onda je sve otvoreno - kazao je vrlo dobro raspoloženi Bencun koji se danas pojavio pred novinarima na Poljudu.

Njega i ostale igrače oduševila je i atmosfera u Kranjčevićevoj.

- Ovo je bilo nešto posebno, igrali smo u gostima pred četiri tisuće gledatelja, a imali smo osjećaj da igramo na Poljudu. Cijeli stadion je navijao za Hajduk.

U moru čestitki koje je primio nakon utakmice, najoriginalnija je bila poruka njegove majke koja nije gledala utakmicu.

- Majka mi je poslala poruku: "Marko, što si to napravio pa me svi zovu?".

Golove je Bencun posvetio svom pokojnom ocu Ivanu bez kojeg, kako sam kaže, ne bi bio u Hajduku. Marka je s 15 godina u Međugorju otkrio Mišo Krstičević, a u Hajduk ga je na njegovu preporuku doveo Frfa Mužinić. Otac Ivan je dao konačni blagoslov da Marko dođu u Split i ovdje nastavi karijeru.

Bencun je imao i teških trenutaka u dresu "bijelih". Prošle sezone pao je u nemilost trenera Krstičevića, zbog čega je morao otići na kaljenje u redove Primorca.

- Nije bilo lako tada, ali u Primorcu sam stekao iskustvo. Šteta što smo na kraju ispali iz lige, ali bili smo mladi, falilo nam je iskustva, i u drugoj ligi je potrebno bar nekoliko starijih igrača.

Bencun dolazi iz nogometne obitelji, ima još dva brata, stariji je prestao igrati, dok je mlađi na početku svog nogometnog puta.

- Stariji brat je također bio u Hajduku, ali vratio se u Međugorje i sada više ne igra, odlučio se za fakultet. Mlađi brat Luka je u kadetima Splita, ja brinem o njemu, moram ići u školu na informacije, pazim na njega - zaključio je Bencun.

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26506 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 21/10/2013 : 18:45:46  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Globinjo,skidaj se gol!I ti i Rtko nemate više pravo reći ništa protiv našeg Bencuna

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 21/10/2013 : 19:17:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Globinjo,skidaj se gol!I ti i Rtko nemate više pravo reći ništa protiv našeg Bencuna


kad u koninuitetu bude zabija,onda može...bljeskove ne računam...mora on još pure izist...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 21/10/2013 : 20:53:56  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Zlotvor

Jel moguće u klub uvesti jakog sponzora/dioničara a da pri tom ostane isti NO?



teško


Sponzor i dioničar nisu isto.
Sponzor sa vlasništvon nema veze. Sponzor samo može odlučit koliko će spreman dat love za misto na dresu, reklamu na semaforu, reklamu na stadionu,itd...
Prema tome, sponzor sa NO nema nikakve veze.

Šta se tiče dioničara, tu nisan 100% siguran ali mislin da dok god je grad većinski vlasnik ima pravo postavit u svoje ime koga oće(trenutno je to NO).
Znači o tome bi li potencijalni ulagač kupija 15 ili spominjanih 31% dionica bi ovisija NO.

Meni je sistem koji je u Njemačkoj savršen.
Bez obzira na dioničare/vlasnke kluba, i udio koji oni u klubovima imaju(neki i priko 80%), na skupštini navijači uvik imaju 50% + jedan glas.
Mislin da je to čak u statutu lige.
Jedina iznimka su klubovi u vlasništvu firmi/ljudi koji su dugogodišnjin ulaganjen u klub dokazali da in cilj nije izvlačenje profita nego ulaganje u nogomet(Bayer i Wolfsburg naprimjer)

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 22/10/2013 : 17:35:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
Brbić: Maloku vrijedi 12 milijuna eura!


Hajdukova predsjednika Marina Brbića upitali smo za komentar navodnog interesa stranih klubova za Elvira Malokua, koji nastupa za U-17 reprezentaciju na Svjetskom prvenstvu.

- Upita ima, službenih ponuda nema - kazao nam je Brbić.

Zanimalo nas je i koliko Hajduk cijeni Malokua.

- Slobodno napišite 12 milijuna eura. Gledate utakmice SP-a, ako Halilović vrijedi 20 milijuna, onda Maloku vrijedi barem toliko - kazao nam je Brbić.

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 22/10/2013 : 17:35:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
Jozinović: Svi smo se stavili u službu Hajduka
Osim dvostrukog strijelca Marka Bencuna, za pobjedu protiv Hrvatskog Dragovoljca u Kranjčevićevoj jednako su zaslužni asistenti Goran Jozinović i Tino Sven Sušić. S posebnim emocijama je o trenutnoj situaciji pričao Jozinović.

- Vidjeli ste i sami reakciju nakon tog drugog pogotka, nitko od ove ekipe nije očekivao da će nakon ovoliko odigranih kola biti na prvom mjestu. Dinamo je uložio silan novac u momčad, Rijeka je promijenila cijelu ekipu, Split je doveo velika imena, najmanje se od nas očekivalo. Međutim, euforije nema, sam trener to ne dopušta, moramo razmišljati samo o sljedećoj utakmici, ne smijemo se zanositi snovima o tituli. Zadovoljni smo pobjedom i činjenicom da smo izbili na prvo mjesto. Znali smo da nas čeka teška utakmica, dobro smo analizirali protivnika ali nije krenulo onako kako smo očekivali iako smo konstantno napadali. Na kraju smo ipak došli do pobjede i to je najvažnije - kazao je Jozinović na jutros održanoj tiskovnoj konferenciji.

U čemu je tajna ovog Hajduka, upitali smo ga.

- Svi smo generacijski blizu, svi znamo kakva je situacija u klubu i znamo da samo mi igrači možemo pomoći klubu i sami sebi. Ja sam dugo u Hajduku, ali ne sjećam se kada je vladala ovako skladna atmosfera, svi smo se stavili u službu kluba. To se može vidjeti i po proslavi tog drugog gola u Kranjčevićevoj, ne pamtim kada se jedan gol slavio na takav način. Vidi se koliko igračima i navijačima sve to skupa znači.

Sada je pred "bijelima" utakmica s Lokomotivom.

- Svi znamo kakva je Lokomotiva momčad, oni su naši stari znanci, i mi njihovi, nema tu velikih tajni. Oni se ne znaju braniti, mi igramo otvoreno i siguran sam da će gledatelji uživati u jednoj utakmici s puno prilika. Nadam se našoj pobjedi jer nam odgovaraju ekipe koje se ne zatvaraju - zaključio je Jozinović.

Prošli tjedan donio je mnogo sreće i u obitelj Tina Svena Sušića koji je sjajno asistirao za pobjednički pogodak protiv Dragovoljca.

- Mislim da smo na kraju zasluženo pobijedili, drago mi je zbog asistencije, a još više zbog Bence. Morao sam i ja napokon nešto napraviti, posebno me oduševila proslava tog gola, to je nešto neopisivo - kazao je nešto o svojim dojmovima Sušić.

Neizostavno pitanje veznjaku iz BiH je hoće li ga stric Safet pozvati u reprezentaciju.

- Ne znam, vidjet ćemo, poslije utakmice me nazvao i čestitao mi. Ja sam putovnicu sredio, sada je na meni da dobro igram.

I njega smo upitali odakle ta "kemija" u momčadi Hajduka.

- Atmosfera u ekipi je stvarno odlična, nitko ne misli da je iznad onog drugo, u ovoj ekipi nema zvijezda, to je možda jedan od najvažnijih razloga zbog kojeg se nalazimo na prvom mjestu.

Kazao nam je i što očekuje od ove ekipe.

- Sada smo prvi i napravit ćemo sve da što duže ostanemo na tom mjestu. Prva prepreka nam je Lokomotiva, dat ćemo sve od sebe da pobijedimo, ali neće biti lako. Nisu oni bez veze tu gdje jesu - zaključio je Sušić.

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 22/10/2013 : 17:39:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

Brbić: Maloku vrijedi 12 milijuna eura!


Hajdukova predsjednika Marina Brbića upitali smo za komentar navodnog interesa stranih klubova za Elvira Malokua, koji nastupa za U-17 reprezentaciju na Svjetskom prvenstvu.

- Upita ima, službenih ponuda nema - kazao nam je Brbić.

Zanimalo nas je i koliko Hajduk cijeni Malokua.

- Slobodno napišite 12 milijuna eura. Gledate utakmice SP-a, ako Halilović vrijedi 20 milijuna, onda Maloku vrijedi barem toliko - kazao nam je Brbić.


NORMALNO DA VRIDI...ali jebi ga,vridio bi on i 22 miljuna da igra u dinamu i da ima pičke novinarske koji mu svaki dan pumpaju cijenu...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 23/10/2013 : 12:51:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Ono malo što je igra, odigra je super. Za klub, mislin.
Brz, vješt s loptom, odličan pas i pregled igre. Bilo bi dobro da ga zadrže za dogodine jer će neki vjerojatno otići iz Hajduka, a Elvir tu more ugrabit misto.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Lorda
Average Member

Croatia
634 Posts

Member since 07/11/2002

Posted - 24/10/2013 : 23:03:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Lorda a Private Message  Reply with Quote
Čujem da je umro arhitekt Boris Magaš koji je između ostalih projektirao i stadion Poljud, RIP
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/10/2013 : 23:29:18  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
http://slobodnadalmacija.hr/Mozaik/tabid/80/articleType/ArticleView/articleId/225492/Default.aspx

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 26/10/2013 : 21:30:14  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Bencun još 9 golova i globinjo ga tetovira priko leđa.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26506 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 26/10/2013 : 23:39:26  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
odlična utakmica i atmosfera
Bencun je bolji od mesija.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page
Page: of 613 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.08 seconds. Snitz Forums 2000