forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 602

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 17/04/2014 : 20:06:01  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Dear tinton, da je bija bilo di znali bismo, ne nije bija uopče (čini se da je bija u nekom restoranu, pa ima čovik novca). I daj i ti urgiraj da tuku Lokose (ovisi nam život).
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 17/04/2014 : 20:31:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

tra-la-la, gdje mi je sada Globinjo nestao:)


ŠZA JE PIZDUNU

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/04/2014 : 21:04:29  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Tonka24


Mudonja jedan di si bio dok sam bio u Rijeci? Nego si jak na jezicini ovdje na forumu...



Tonka legendo dobrodosao nazad..bas sam se mislia jucer di si nesta i kaem sam sebi ako ga ovaj poraz Hajduka ne izmami nece nista..eto nisam se prevaria..i pusti fikusa, to ti je mućki provokator..


Ma salim se ja malo... to ja radi globinja malo, sjecam se jos lige prvaka i rasta u metrima




di si tonka! mislia san da si od.eba forum

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 17/04/2014 : 22:21:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MSBlueberry

Dear tinton, da je bija bilo di znali bismo, ne nije bija uopče (čini se da je bija u nekom restoranu, pa ima čovik novca). I daj i ti urgiraj da tuku Lokose (ovisi nam život).


Ma ne znam ima li ikakvog smisla.

Ono sreće što smo imali u prethodnih par kola sad se počelo vraćati. Ne znam može li Hajduk dobiti ikoga osim Splita trenutno (nas mogu dobit kad oću).

Nego, kolike su procjene Hajdukovih šansi za drugo mjesto, teoretski je moguće, ali samo ako jako zapale (ja bi volio).
To mi je dalo ideju, može mala trampa, mi dobimo Rijeku, vi Lokomotivu?

I mamlaz se slaže.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 19/04/2014 : 16:08:47  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by MSBlueberry

Dear tinton, da je bija bilo di znali bismo, ne nije bija uopče (čini se da je bija u nekom restoranu, pa ima čovik novca). I daj i ti urgiraj da tuku Lokose (ovisi nam život).


Ma ne znam ima li ikakvog smisla.

Ono sreće što smo imali u prethodnih par kola sad se počelo vraćati. Ne znam može li Hajduk dobiti ikoga osim Splita trenutno (nas mogu dobit kad oću).

Nego, kolike su procjene Hajdukovih šansi za drugo mjesto, teoretski je moguće, ali samo ako jako zapale (ja bi volio).
To mi je dalo ideju, može mala trampa, mi dobimo Rijeku, vi Lokomotivu?

I mamlaz se slaže.

Ideja je dobra, sad u finišu kad me vata panika prihvaćan sve, ustvari ja i mislin da možemo (od svih vodećih) njih najlakše tuč (to je realno).
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25751 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 21/04/2014 : 20:26:23  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Danas smo prokockali dobivenu utakmicu
Hvala kaliniću i Andrijaševiću

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 21/04/2014 : 21:21:17  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Zaista, nikog ne možete tuč osim nas (bilo kad), pa di to ima. Ovaj bod bi nas moga stajat, ajoj.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 21/04/2014 : 22:23:57  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ne, ne, sad smo tri boda dalje, to je fantastično! Šteta još dva boda (i Hajduka), ali bože moj, valja biti sretan i s malim.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 22/04/2014 : 16:28:47  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Ma sve ce to dobro ispasti za Split na kraju.
Sve sto je Splitsko nama je blisko!

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/04/2014 : 16:34:42  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

Ma sve ce to dobro ispasti za Split na kraju.
Sve sto je Splitsko nama je blisko!


Bravo!

To je pravi Hajduk!


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25751 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 26/04/2014 : 21:41:31  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
opet istoSami sebe pobjeđujemo.??
Pokoon Kalinića za prvi gol i crveni Vršajevića.A i toj kontri prvo Sušić nije smio faulirat igrača u kontri jer je već imao jedan žuti(koji je napravio sasvim glupo inepotrebno)pa onda Bradarić radi faula za žuti ali ne sprječava igrača da doda i onda Vršajević crveni.
To samo Hajduk može izvesti.Posjed baluna na našoj strani uvjerljivo ali golovi obrnuto.
Momci su se borili i trudili,stvorili neke šanse ali Slaven iz protunapada je mogao dati i još koji gol.Matoc nije za suca.Crveni totalno opravdan ali onda u drugom dijelu kao da je bio nesiguran iu tu odluku pa je par puta propustio u kontri svirat faul za Slaven.A šta reći za kraj??Tudor ne želi izaći a sudac ne zna šta će i na kraju se sjeti i pošalje zaštitare da ga izvedu van,Produži utakmicu 5 minuta a svira kraj dbije minute ranije.Slab,nesiguran u svoje odluke i nije za suca.Tudor iklupa prenervozni još od prije utakmice jer imaju Matoca na piku od zadnjeg susreta u Koprivnici kad nije dao da se izvede faul iz izgledne pozicije za hajduk već je svirao kraj utakmice.
Tudoru veliki minus za cirkus a i Vučku onako kad ga vidim svog nikakvog i neobrijanog.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 26/04/2014 : 22:03:44  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Čuo sam nešto da su nakon crvenog želili otići s terena, ali su se predomislili. Šta je bilo?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25751 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 26/04/2014 : 23:03:24  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
A kako je baš danas sudac pokra dinamo i nije svira dva čista penala za njih?
i manje penale od ovih su se uredno sudili za dinamo tokom cijele sezone i zadnjih par godina.a baš danas protiv lokosa ih oštetilo kad njima nije trebalo a ovima je trebalo?
i sad da neko kaže da lokosi uvikek izgube protiv roditelja.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25751 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 30/04/2014 : 12:18:58  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
http://www.hrhb.info/content.php?r=3562-Nikad-objavljene-stvari-o-Hajdukovoj-povijesti-u-vremenu-1941.-1945

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4307 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 30/04/2014 : 14:21:48  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
neka desničarska umotvorina. evo prave hajdučke povijesti.

http://www.slobodnadalmacija.hr/Sport/Hajduk/tabid/83/articleType/ArticleView/articleId/243579/Default.aspx
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 30/04/2014 : 14:57:24  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

neka desničarska umotvorina. evo prave hajdučke povijesti.

http://www.slobodnadalmacija.hr/Sport/Hajduk/tabid/83/articleType/ArticleView/articleId/243579/Default.aspx




"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25751 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 30/04/2014 : 15:01:18  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
seničarsko,ljevičarsko..nije me briga.
trba iskopat istinu između natezanja raznih političkih struja a istina je da je Hajduk obnovljen na Visu pod imenom HSK Hajduk a tek nakon nekog vremena postaje Hajduk NOVJ.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 30/04/2014 : 16:45:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

neka desničarska umotvorina. evo prave hajdučke povijesti.

http://www.slobodnadalmacija.hr/Sport/Hajduk/tabid/83/articleType/ArticleView/articleId/243579/Default.aspx


desničarsko ili ne,činjenica je da su naziv "hrvatski" i originalni grb maknuti preko noći...a to se nije moglo bez suglasnosti skupštine...amen...inače,za ovaj članak u slobodnoji priču u njemu-puno klubova u svijetu bi ubilo da imaju ovo u svojoj povijesti...ali neandertalci u hajduka nisu to nikad znali iskoristit i prezentirat u hajdukovu korist...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25751 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 30/04/2014 : 22:50:35  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
dobro si rekao-maknuti su preko noći,bez odluke skupštine.
tribalo se prilagodit novim okolnostima

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25751 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 04/05/2014 : 21:40:12  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Da se igra još 10 kola ispali bi smo iz lige sa ovakvom formom

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 05/05/2014 : 00:54:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Da se igra još 10 kola ispali bi smo iz lige sa ovakvom formom



da...tuga i jad...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

fred perry
Average Member

526 Posts

Member since 19/01/2008

Posted - 05/05/2014 : 08:21:25  Show Profile Show Extended Profile  Send fred perry a Private Message  Reply with Quote
a uno di noi i stožer sve to preživljava bez najmanje kritike...smiješno...

SAMO HAJDUK!!!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 05/05/2014 : 08:54:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Ja sam se zadnjih par godina gotovo potpuno izliječio od praćenja Hajduka i hnl-a. Ova uprava je potpuno nemoćna s praznim džepovima, čudo je kako je ova mladež odlično i igrala 2/3 sezone.

Prijašnje uprave znamo šta su učinile od institucije kakav je bio Hajduk dok s druge strane imamo mafijašku organizaciju s Velikim vođom na čelu koji je sve čvršći što ga više pokušavaju istjerati. Na kraju ispada da su najzagriženiji navijači trenutno Rijekini jer kao nešto im krenulo zahvaljujući Dinamovim otpacima.

Ma pratimo europske lige, tu te bar srce neće peći ako ti izgubi neki klub koji simpatiziraš, a i ima se šta vidjeti od vrhunskog nogometa.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25751 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 05/05/2014 : 10:29:39  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
A meni Hajduk nikad draži i kad odigraju ovako loše.
Tudor nije nepogrešiv(daleko od toga) ali sa ovakvim igračima malo tko bi napravio bolje.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 05/05/2014 : 11:37:23  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

A meni Hajduk nikad draži i kad odigraju ovako loše.
Tudor nije nepogrešiv(daleko od toga) ali sa ovakvim igračima malo tko bi napravio bolje.



+1

Hajduk je danas tri puta sređeniji klub nego sta je bia prije dvi godine. U nekim djelovima je napravija dosta krupne korake naprid (naprimjer marketing, mada uvik može bolje)..reorganizira se OŠ, vraćaju se dugovi, potrošnja je srezana na normalnu i realnu razinu za HNL..Tudor je na klupi vise od sezone (sta se nije dogodilo ne pamtim), i potpisa je novi ugovor, nadam se da će se Vučević i Andrić pokazat kao dobra riješenja pa će se i tu počet sa kontinuitetom.

Sve u svemu stvari idu na bolje i nakon dugi niz godina Hajduk je klub za kojeg svaki posteni i pravi hajdukovac uziva navijati..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 05/05/2014 11:38:32
Go to Top of Page
Page: of 602 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.2 seconds. Snitz Forums 2000