forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 602

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 25/07/2014 : 15:29:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
Ti si jedan obični jugoslaven, i smeta ti dinamo, ta kolijevka hrvatstva.
Smeta ti ona feta šahovnice šta su je imali na grbu.
Smeta ti šta je domovinski rat počea u hramu hrvatskoga nogometa.
Smeta ti šta su tvoj Gaydug osnovali partizani.
Smeta ti šta se zna koji je najkatoličkiji klub na planeti.
Ukratko, smeta ti ne sve hrvatsko, nego sve šta ima slovo H.
[/quote]

Ma to malo ko još puši. Bija mi je čak i malo simpatičan maminjo prije par godina s onim goca jurić, ajmooo, joca amsterdam itd, al ovo šta je posta danas, to je monstrum.
Svaki dan neki biser, a niko ništa.
Evo danas kaže, bit će teško danas protiv Lokomotive, uvik su nam utakmice protiv njih teške.
JA bi to odma u zatvor, čini šimjama sve nas ode.
Evo juće ..Murić i uefa isprdili HNS i Dinama tj HNS/Dinamo, izrugali se njihovim zakonima i prčiji, a komentar Mamića na to "on više nije naš igrač"...
I tako svaki dan, a niko ništa, svi muče, ko da je sve normalno. Koja monstruozna hobotnica, bolesno.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 25/07/2014 : 15:40:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Meni je i dalje smišno kad neki likovi pokušavaju svu raspravu o karcinomu hrvatskog nogometa usmjerit u "naši VS vaši" pravcu - sve se svede na Južnjake, Sjevernjake, Dalmatince, (H)ercegovce (nije zajebancija, postoji ogroman postotak ljudi koji stvarno misle da južnije od Masleničkog mosta žive kanibali) i ostale nazive, nadimke, titule, prefikse i sufikse.
A problem ostaje. Cvita, grana se.
Uspješno vrati servis i pušta narod da se međusobno kljuca.
Pošteni i svjesni koji se bore su prikazani ka teroristi i zlobnici. Za to vrime ih ovi onesvišteni i obmanuti pokušavaju zadavit.
Ostali nemaju toliko hrabrosti da se suprotstave pa samo gledaju i ne čine ništa.

I predstava traje. I trajat će. Metastaza bit će sve više.


Trljam ruke.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 25/07/2014 : 15:44:46  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
http://www.index.hr/sport/clanak/nova-kazna-stigla-na-poljud-vucevic-i-vucko-na-mjesec-dana-izbaceni-iz-nogometa/762022.aspx


"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/07/2014 : 16:03:14  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

quote:
Originally posted by lwood

mislin da je glavni problem šta se više bave stvarima u hr nego u svojoj državi.




He, budemo li o ovome pričali, neće više bit ajdukov topic, a doće ti i mladjo da zatvori stvar, sigurno se ne slaže sa svima nama, ercegovcima i dalmatincima, ode po pitanju svega toga.



pa nije ni sad ako čemo cjepidlačit.
šta mene boli q za klubove iz beha,slo ili srbije?
više pratin paragvajsku ligu nego ove druge lige iz ex yu

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 25/07/2014 : 17:36:49  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

http://www.index.hr/sport/clanak/nova-kazna-stigla-na-poljud-vucevic-i-vucko-na-mjesec-dana-izbaceni-iz-nogometa/762022.aspx




Ako im je to lik za sve njihove bolesti,neka se lice.Samo,bojim se da ce ikad ozdravit.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 25/07/2014 : 18:13:36  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote







"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 25/07/2014 : 19:21:37  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Eh, ne pada mi na pamet vridjat ercegovce, pa zena mi je djevojacki Prskalo, sve san ti reka.ja kazem ercegovci jel mi tako ode kazemo,rjetko kad hercegovci, tako da si falija. A ja govorim od ercegovcima u hercegovini, kojima je bitno da je mamic iz mamica,suker iz sela tu negdi blizu (kakav osijek, tamo se samo rodija) kovac oko livna itd.da je darova stare stolice stadionu u duvnu i da igra prijateljsku u gabeli, posusju, kupija usput igraca unsirokom i otisa u medjugorje ...to je njima dovoljno da navijaju za hns,dinamo i mamice i bandice i to je tako, makar krali 10x vise jos,iako je to nemoguce. Nemojmo mi...



Ti si jedan obični jugoslaven, i smeta ti dinamo, ta kolijevka hrvatstva.
Smeta ti ona feta šahovnice šta su je imali na grbu.
Smeta ti šta je domovinski rat počea u hramu hrvatskoga nogometa.
Smeta ti šta su tvoj Gaydug osnovali partizani.
Smeta ti šta se zna koji je najkatoličkiji klub na planeti.
Ukratko, smeta ti ne sve hrvatsko, nego sve šta ima slovo H.

Naj+++katoličkiji klub na planeti je jedan klub iz Mexica (njihova 1.liga).
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/07/2014 : 20:39:49  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
ma to priče za budale. kakvi "najkatoličkiji" klubovi u pm?
koje budale uopče mogu popušit takve šiteve??

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 25/07/2014 : 22:22:51  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Nije problem da najkatolickiji klub,problem je sto ni u Mexicu to bas ne prolazi,a u Hrvatskoj je.Ali stas...Jebaji ga,rekao je Ramiz,inace stari vatreni navijac Dinama.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/07/2014 : 11:40:12  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
ma ne prolazi to nigdi.(eventualno u hr)

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

dnevni boravak
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 26/07/2008

Posted - 27/07/2014 : 21:40:03  Show Profile Show Extended Profile  Send dnevni boravak a Private Message  Reply with Quote
Slastičaruuuuuu vrati seeeeee i dovedi Mrkija!! :-(

I'm working on a dream Though sometimes it feels so far away
I'm working on a dream And I know it will be mine someday......

Edited by - dnevni boravak on 27/07/2014 21:40:32
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 27/07/2014 : 21:58:31  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dnevni boravak

Slastičaruuuuuu vrati seeeeee i dovedi Mrkija!! :-(



Ne znam jeli ovo bilo ironicno ali radi pekara i slasticara i jesmo tu di jesmo..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 27/07/2014 : 22:29:07  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Tudor očito kopira Scolaria.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 27/07/2014 : 22:33:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
A ti Mirka Fodora.
Tu ste negdi po humoru.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 27/07/2014 : 22:38:29  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

A ti Mirka Fodora.
Tu ste negdi po humoru.

A što da kažem kad gledam kako igraju? Evo tek sada drugi gol. Rijeka stisla i što sada.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 27/07/2014 : 22:43:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

Rijeka stisla i što sada.

Ništa. Pegla se dalje, ko normalan sudi o igri posli jedne loše utakmice

+ da pažljivije pratiš ubra bi da Tudor uopće nije na klupi jer je suspendiran.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 27/07/2014 : 22:44:54  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by bjelolasica

Rijeka stisla i što sada.

Ništa. Pegla se dalje, ko normalan sudi o igri posli jedne loše utakmice

+ da pažljivije pratiš ubra bi da Tudor uopće nije na klupi jer je suspendiran.

Da, ali je valjda on trenirao igrače za utakmicu i smišljao taktiku. Kolko znam ne može biti na klupi tijekom utakmice, ali može trenirati prije.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 27/07/2014 : 22:50:04  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Ocekiva sam poraz jer ipak Rijeka ima 5 puta skuplju momcad, ali opet se desia raspad sistema u jednom dijelu utakmice ka protiv Dundalka..totalni blackout..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 27/07/2014 22:50:31
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 27/07/2014 : 22:59:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

Da, ali je valjda on trenirao igrače za utakmicu i smišljao taktiku. Kolko znam ne može biti na klupi tijekom utakmice, ali može trenirati prije.

Je, ali koliko puta ti se dogodi da utakmica ne ide u željenom smjeru i moraš tijekom iste minjat sustav i pristup, rotirat igrače na pozicijama ili ih minjat? Poslat jedan sastav na teren znači ništa ako s njim ne upravljaš, a koliko znan Tudor ne smi imat nikakvu vezu s Vukasom za vrime utakmice. Tako da "šala" o Tudoru nema baš smisla.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 27/07/2014 : 23:03:09  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Idemo dalje,zasluzena pobjeda Rijeke.Opet smo grisili vise nego sta triba,ali dobro,bit ce bolje.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 27/07/2014 : 23:35:41  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor
Je, ali koliko puta ti se dogodi da utakmica ne ide u željenom smjeru i moraš tijekom iste minjat sustav i pristup, rotirat igrače na pozicijama ili ih minjat? Poslat jedan sastav na teren znači ništa ako s njim ne upravljaš, a koliko znan Tudor ne smi imat nikakvu vezu s Vukasom za vrime utakmice. Tako da "šala" o Tudoru nema baš smisla.

Je, ali u prvom poluvremenu nije štimalo gotovo ništa. Da je kod dvojice-trojice nešto išto ukrivu onda nije toliko kriv, al ak fulaš cijeli sastav dobiješ ovu. A ako nemaš dobru zamjenu "field general" onda nađi bolje pomoćnike.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 27/07/2014 : 23:39:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
daj lisice prestani

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/07/2014 : 00:04:23  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Ocekiva sam poraz jer ipak Rijeka ima 5 puta skuplju momcad, ali opet se desia raspad sistema u jednom dijelu utakmice ka protiv Dundalka..totalni blackout..





baš blackout

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 28/07/2014 : 00:14:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by brni

Ocekiva sam poraz jer ipak Rijeka ima 5 puta skuplju momcad, ali opet se desia raspad sistema u jednom dijelu utakmice ka protiv Dundalka..totalni blackout..





baš blackout


mislim da hajduk vrijedi oko 19,5 a rijeka oko 24 milje. tako da nije pet puta skuplje koliko god ja matematike znao. kmecanje purgera i hajdukovaca se nastavlja.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

dnevni boravak
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 26/07/2008

Posted - 28/07/2014 : 10:02:15  Show Profile Show Extended Profile  Send dnevni boravak a Private Message  Reply with Quote
Mene kao stanovnika Splita koji PLAĆA prirez tom gradu zanima kad će ovaki Hajduk bit u stanju vratit kredit ?

I'm working on a dream Though sometimes it feels so far away
I'm working on a dream And I know it will be mine someday......
Go to Top of Page
Page: of 602 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.33 seconds. Snitz Forums 2000