forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 608

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 29/07/2014 : 14:52:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Uspia se ugurat u odabrano društvo, a ni mu ni triest ljeta

EDIT: ali zašto Gazza nije na prvom mistu? On je bogotac za sve njih.
Najjači je bia dok je ima RedBull fazu. Tigar je bia u stanju smatrakat priko 100 limenki dnevno
Na kraju ga je liječenje od ovisnosti o RB koštalo više nego liječenje od alkohola

Trljam ruke.

Edited by - Zlotvor on 29/07/2014 14:55:02
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 29/07/2014 : 15:57:29  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Mila majko,ali,ici ce Hajducica ka luda.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 29/07/2014 : 17:57:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Ako ovaj napravi neki impact i ostane u Hajduku duže od jedne sezone istrčat ću dva kruga oko glavnog virovitičkog trga u boksericama.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 29/07/2014 : 18:10:14  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Ma gazimo sve sa Milevskim..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 29/07/2014 : 18:15:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by mamlaz

kakve su predvidjanja za ovu sezonu? ce Osijek i Hajduk uspjet ostati u prvoj ligi? sada cekam globinja :)


šta je riječka pičko
hajduk nikad neće ispast...vi jeste,pa su vas vratili milošću glavešine


purgersko govno i mamicevcu nece tebi nikad ispasti dinamo iz lige:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 29/07/2014 : 18:17:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
ps. alo purgerinjerosu globinjo, molim ban do sutra ujutro jer smo poceli cugati pa da ne izletim bezveze na duze vrijeme:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 29/07/2014 : 18:25:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
ili bar mladjo da me izbaci preventivno do sutra:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 29/07/2014 : 18:28:35  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Prije bi reka da ste poceli pusiti neki gadni skunk s obzirom da se sam zabavljas na Hajdukovom topicu..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 29/07/2014 18:29:02
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 29/07/2014 : 18:33:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
Reka, Reka:) valjda ce me sada izbaciti do sutra:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 29/07/2014 : 18:34:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Prije bi reka da ste poceli pusiti neki gadni skunk s obzirom da se sam zabavljas na Hajdukovom topicu..


skank je za djecicu:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 29/07/2014 : 18:36:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
gdje je onaj pismolj i cipal od globinja? jos malo i poslat cu mu sms da me izbaci:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/07/2014 : 20:53:41  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Prije bi reka da ste poceli pusiti neki gadni skunk s obzirom da se sam zabavljas na Hajdukovom topicu..



da skank,mamlaz kombinira pušenje opijuma sa morfijen

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 30/07/2014 : 09:17:49  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
"Za općenito stanje u Hajduku zadnjih 20-ak godina su podjednako krive Hajdukove uprave i Dinamova potpuna kontrola hrvatskih nogometnih institucija. Oni malo stariji se dobro sjećaju Tuđmanovog državotvornog projekta Croatia i istovremenog pustošenja Hajdukove blagajne od strane Vidoševića i ekipe s kojima je započelo uništavanje Hajduka. Zatim stiže Mamić koji je shvatio da poštenim pristupom ne može biti prvak svake godine i tako ubirati milijune od ulaska u LP i odlučuje postati apsolutni gospodar hrvatskog nogometa. Preuzima HNS i sudačku organizaciju pod svoje okrilje i tako osigurava višegodišnju Dinamovu dominaciju u prvenstvu. Najžalosnije je što sve to radi iako Dinamo ima za 3 klase bolje igrače od Hajduka i ostalih klubova. Naravno, on je svjestan da su milijuni eura u igri ulaskom u LP i neće dopustiti da netko drugi bude prvak. Riječani, ne nadajte se, poletjeli ste ali će vam mafijaš srezati krila kad on to odluči."

Da, mozemo to ovako skratiti..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29271 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 30/07/2014 : 09:53:12  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Bez Hrvata u top 11 Marić, Prosinečki

David James je pred kraj karijere mrtav pijan potpisao za drugoligaša, a da nije ni znao, alkohola je uvijek bilo i bit će!

quote:
Originally posted by Zlotvor

Uspia se ugurat u odabrano društvo, a ni mu ni triest ljeta

EDIT: ali zašto Gazza nije na prvom mistu? On je bogotac za sve njih.
Najjači je bia dok je ima RedBull fazu. Tigar je bia u stanju smatrakat priko 100 limenki dnevno
Na kraju ga je liječenje od ovisnosti o RB koštalo više nego liječenje od alkohola


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 30/07/2014 : 10:18:46  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

Reka, Reka:) valjda ce me sada izbaciti do sutra:)


Ne piše se Reka nego Peka

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 30/07/2014 : 10:26:19  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

Ako ovaj napravi neki impact i ostane u Hajduku duže od jedne sezone istrčat ću dva kruga oko glavnog virovitičkog trga u boksericama.



Ostat duže od jedne sezone neće sigurno. Ili će napravit sranje pa će ga potirat, ili će odigrat dobru sezonu pa će otić u bolji klub.

Inače, bez obzira na sve, ovo može ispast dobro.
Križanac je recimo daleko najbolji stoper lige kad je trizan.
Drugi najbolji stoper lige je Križanac kad nije trizan, a onda niko ni blzu.
Sa ovn Milevskin može bit ista stvar. On je igrač 5 klasa iznad HNL-a, i 40% spreman, sa 2,2 promila je avion u ovoj konkurenciji.
Dobija je 50 tisuća godišnje, uz opciju da Hajduk može raskinit ugovor u bilo kojen trenutku ako ne budemo zadovoljni s njegovin igrama.
Po meni dobar posal.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 30/07/2014 : 10:28:00  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI


Dobija je 50 tisuća godišnje, uz opciju da Hajduk može raskinit ugovor u bilo kojen trenutku ako ne budemo zadovoljni s njegovin igrama.
Po meni dobar posal.



Ovo je odlican deal..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 30/07/2014 : 10:36:41  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Zagor12

Ako ovaj napravi neki impact i ostane u Hajduku duže od jedne sezone istrčat ću dva kruga oko glavnog virovitičkog trga u boksericama.



Ostat duže od jedne sezone neće sigurno. Ili će napravit sranje pa će ga potirat, ili će odigrat dobru sezonu pa će otić u bolji klub.

Inače, bez obzira na sve, ovo može ispast dobro.
Križanac je recimo daleko najbolji stoper lige kad je trizan.
Drugi najbolji stoper lige je Križanac kad nije trizan, a onda niko ni blzu.
Sa ovn Milevskin može bit ista stvar. On je igrač 5 klasa iznad HNL-a, i 40% spreman, sa 2,2 promila je avion u ovoj konkurenciji.
Dobija je 50 tisuća godišnje, uz opciju da Hajduk može raskinit ugovor u bilo kojen trenutku ako ne budemo zadovoljni s njegovin igrama.
Po meni dobar posal.


Bio je najbolji...
Za ovog drugog, odnosno prvog si pretpostavljam mislio na Joea ili Milovica?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 30/07/2014 : 10:47:59  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Zagor12

Ako ovaj napravi neki impact i ostane u Hajduku duže od jedne sezone istrčat ću dva kruga oko glavnog virovitičkog trga u boksericama.



Ostat duže od jedne sezone neće sigurno. Ili će napravit sranje pa će ga potirat, ili će odigrat dobru sezonu pa će otić u bolji klub.

Inače, bez obzira na sve, ovo može ispast dobro.
Križanac je recimo daleko najbolji stoper lige kad je trizan.
Drugi najbolji stoper lige je Križanac kad nije trizan, a onda niko ni blzu.
Sa ovn Milevskin može bit ista stvar. On je igrač 5 klasa iznad HNL-a, i 40% spreman, sa 2,2 promila je avion u ovoj konkurenciji.
Dobija je 50 tisuća godišnje, uz opciju da Hajduk može raskinit ugovor u bilo kojen trenutku ako ne budemo zadovoljni s njegovin igrama.
Po meni dobar posal.


Bio je najbolji...
Za ovog drugog, odnosno prvog si pretpostavljam mislio na Joea ili Milovica?


Da, bio je najbolji.
Ali pune tri godine, od svoje 32 do danas 35 godina. Poluozlijeđen, poluspreman, i polupijan.
Nikakav Joe, nikakav Milović.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/07/2014 : 10:50:03  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by mamlaz

Reka, Reka:) valjda ce me sada izbaciti do sutra:)


Ne piše se Reka nego Peka




Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 30/07/2014 : 11:13:38  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Meni je fascinatno kako ove "legende" Hajduka kad se dogodi par losih rezultata i igara u nizu pocmu prospiat pamet i udarat po Hajduku a neki od njih su sukrivci za ovakvo stanje u kojem se klub nalazi + sta uopce nisu upuceni u stanje u hrvatskom nogometu..tj. ne zele biti ili im nije u interesu..

http://www.slobodnadalmacija.hr/Sport/Hajduk/tabid/83/articleType/ArticleView/articleId/252548/Default.aspx

http://www.index.hr/sport/clanak/skoblar-za-index-hajduk-je-danas-nula-a-ponasanje-onog-cinkera-malesa-bilo-je-sramotno/762766.aspx


"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 30/07/2014 11:15:32
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 30/07/2014 : 11:29:14  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Meni je fascinatno kako ove "legende" Hajduka kad se dogodi par losih rezultata i igara u nizu pocmu prospiat pamet i udarat po Hajduku a neki od njih su sukrivci za ovakvo stanje u kojem se klub nalazi + sta uopce nisu upuceni u stanje u hrvatskom nogometu..tj. ne zele biti ili im nije u interesu..

http://www.slobodnadalmacija.hr/Sport/Hajduk/tabid/83/articleType/ArticleView/articleId/252548/Default.aspx

http://www.index.hr/sport/clanak/skoblar-za-index-hajduk-je-danas-nula-a-ponasanje-onog-cinkera-malesa-bilo-je-sramotno/762766.aspx





Ovo mi je zakon:
Zašto grad Split nije uskočio u pomoć Hajduku? Zašto se o tome ne priča? Ne govorom o ovim nekim kreditićima koje su bačeni u vjetar, sad kad je sve uništeno. Govorim o pravoj pomoći, onda kad je trebalo. Nitko im to u Splitu ne bi uzeo za zlo. Dapače, pa zna se što Hajduk znači Splitu i Splićanima. Umjesto toga, dopustilo se da se ta jedna institucija kao što je Hajduk potpuno ponizi i uništi.

Jebenti sunce, ovi svi fosili su još u socijalizmu.

Isto tako, čini mi se da ovi nezna da Maleš odavno nije u klubu.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/07/2014 : 11:39:26  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
baš fosili

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 30/07/2014 : 11:41:07  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI


Ovo mi je zakon:
Zašto grad Split nije uskočio u pomoć Hajduku? Zašto se o tome ne priča? Ne govorom o ovim nekim kreditićima koje su bačeni u vjetar, sad kad je sve uništeno. Govorim o pravoj pomoći, onda kad je trebalo. Nitko im to u Splitu ne bi uzeo za zlo. Dapače, pa zna se što Hajduk znači Splitu i Splićanima. Umjesto toga, dopustilo se da se ta jedna institucija kao što je Hajduk potpuno ponizi i uništi.

Jebenti sunce, ovi svi fosili su još u socijalizmu.



Evo kad vec spominjes socijalizam replejat cu ti sa Bakinim komentarom..

- Nisam za skidanje glava, ja bih razgovarao, bilježio ideje. Jer, traženje alibija nikamo ne vodi. Mislim da Tudor može voditi Hajduk, iako se nekima ne sviđa njegov stil. Ni meni se ne sviđa njegova narcisoidnost. Ali, nitko od njega ne zna bolje odnose u svlačionici. No, ono što vidim na terenu, kao navijač, nažalost, ne sviđa mi se. Ne može se tako voditi klub, nije ovo četrdesetpeta...

Kakva dva idiota..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25898 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 31/07/2014 : 15:19:14  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
jebate kakvu mi obranu imamo
iz 4 auta primit dva gola??
stipicu van i uvest ako nije kalinić spreman trećeg vratara,jozinoviću ne dat blizu stadiona a pirla poslat u italiju.
kad su govorili da su ovi rudari domaćinska momčad uplašija sam se jer sam očekiva agresivu i presing kad se mi obavezno lomimo i raspadamo ali ovi igraju onako kako smo samo poželit mogli a unatoč tome gubimo 2:1.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page
Page: of 608 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.92 seconds. Snitz Forums 2000