forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 607

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 26/11/2014 : 10:45:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sinister

quote:
Originally posted by hello
Jaki ti je objasnio, ali mogao si citirati i onu rečenicu da je u proteklih 8 godina grad Zagreb potpomogao Dinamo s gotovo 250 miliona kuna !!!
Ja sam ti jučer objašnjavao neke stvari jer vjerujem u tebe, vjerujem da nisi zlonamjeran kakvim se prikazuješ i zato ću te samo podsjetiti na jednu stvar da pokušaš prepoznati nepravdu kad je vidiš. Kako si se ti osjećao kad ti je Komšić izabran za predsjednika? Jel tako sve po zakonu, sve regularno. E pa tako ti je i s Dinamom, HNS-om i Mamićem.



Ne znam zašto ovo spominješ, samo još više ložiš. A za tvoju informaciju, sve je bilo po zakonu, jer zakon je takav.

Pa to sam i napisao da je sve regularno i po zakonu, isto kao što je i većina stvari koje radi HNS regularno i po zakonu, a pravo pitanje je koliko je to pravedno. Zrinjski brani HNS i Mamića, a onda sam mu ja postavio samo drugu tezu na koju pretpostavljam da je osjetljiv pa da pogleda stvari i iz drugog kuta.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 26/11/2014 : 11:49:49  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Mamić i ekipa oko njega ne shvaćaju što je to Hajduk, samo neka se oni zajebavaju, ali kad prijeđu granicu nitko živ ih neće spasiti.
Go to Top of Page

sinister
Average Member



Bosnia and Herzegovina
699 Posts

Member since 10/04/2004

Posted - 26/11/2014 : 12:35:59  Show Profile Show Extended Profile  Send sinister a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by sinister

quote:
Originally posted by hello
Jaki ti je objasnio, ali mogao si citirati i onu rečenicu da je u proteklih 8 godina grad Zagreb potpomogao Dinamo s gotovo 250 miliona kuna !!!
Ja sam ti jučer objašnjavao neke stvari jer vjerujem u tebe, vjerujem da nisi zlonamjeran kakvim se prikazuješ i zato ću te samo podsjetiti na jednu stvar da pokušaš prepoznati nepravdu kad je vidiš. Kako si se ti osjećao kad ti je Komšić izabran za predsjednika? Jel tako sve po zakonu, sve regularno. E pa tako ti je i s Dinamom, HNS-om i Mamićem.



Ne znam zašto ovo spominješ, samo još više ložiš. A za tvoju informaciju, sve je bilo po zakonu, jer zakon je takav.

Pa to sam i napisao da je sve regularno i po zakonu, isto kao što je i većina stvari koje radi HNS regularno i po zakonu, a pravo pitanje je koliko je to pravedno. Zrinjski brani HNS i Mamića, a onda sam mu ja postavio samo drugu tezu na koju pretpostavljam da je osjetljiv pa da pogleda stvari i iz drugog kuta.



Hmm, da. S tim da ti je teza krajnje neprimjerena i van svakog konteksta.

EDIT: Neću više offtopičariti.

Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke.

Edited by - sinister on 26/11/2014 12:37:42
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25846 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 26/11/2014 : 12:53:28  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
nije neprimjerena.baš mislim da je pogođena.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

sinister
Average Member



Bosnia and Herzegovina
699 Posts

Member since 10/04/2004

Posted - 26/11/2014 : 13:00:10  Show Profile Show Extended Profile  Send sinister a Private Message  Reply with Quote
Haha, možda i jeste, ali u kontra smjeru.

Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke.
Go to Top of Page

HŠK ZRINJSKI 1905
New Member



200 Posts

Member since 25/04/2014

Posted - 26/11/2014 : 13:14:11  Show Profile Show Extended Profile  Send HŠK ZRINJSKI 1905 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by sinister

quote:
Originally posted by hello
Jaki ti je objasnio, ali mogao si citirati i onu rečenicu da je u proteklih 8 godina grad Zagreb potpomogao Dinamo s gotovo 250 miliona kuna !!!
Ja sam ti jučer objašnjavao neke stvari jer vjerujem u tebe, vjerujem da nisi zlonamjeran kakvim se prikazuješ i zato ću te samo podsjetiti na jednu stvar da pokušaš prepoznati nepravdu kad je vidiš. Kako si se ti osjećao kad ti je Komšić izabran za predsjednika? Jel tako sve po zakonu, sve regularno. E pa tako ti je i s Dinamom, HNS-om i Mamićem.



Ne znam zašto ovo spominješ, samo još više ložiš. A za tvoju informaciju, sve je bilo po zakonu, jer zakon je takav.

Pa to sam i napisao da je sve regularno i po zakonu, isto kao što je i većina stvari koje radi HNS regularno i po zakonu, a pravo pitanje je koliko je to pravedno. Zrinjski brani HNS i Mamića, a onda sam mu ja postavio samo drugu tezu na koju pretpostavljam da je osjetljiv pa da pogleda stvari i iz drugog kuta.


Druže, ne branim niti HNS niti ZM, jedino što pokušavam da oslikam da istina nije crna niti bijela, da i HNS i ZM imaju pogrešnih koraka, inata, napravednih poteza..naravno da imaju, ali nisu jedini, i druga strana za sve svoje i sporetske i poslovne neuspjehe okrivljava tog nekog Pedra iz Zagreba koje je jelte kriv za sve, nije ništa do nas...malo je to bajkovio zar ne??
Glede Komšića, tu si također promašio temu, jer je IO HNS-a i ZM izabran od strane županijskih poslanika koji su također većinski izabrani od svojih članova po županijama npr. splitsko dalamtinska županija u kandidaturi Brbića i Šuprahe, rezultat 3-11 na izborima, e jebiga nije ZM kriv šta SD županija ne želi izabrati predstavnika Hajduka, pitanje je zašto??
Željko Komšić je izabran dva puta (8 godina) kao hrvatski član Predsjedništva BiH od strane muslimanskih birača, krajnjim parlamentarnim nasiljem i majorizacijom jednog navodno ravnopravnog konstitutivnog naroda, čovjek se uopće ne deklarira kao Hrvat (osim kad mu treba za državne funkcije), ali zakon je takav, nije predstavnik Hrvata ali eto kad je trebalo pregrmio je preko usana da je, da izvinite svi, eto Hrvat...Đubreta smo se riješili za sva vremena !!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25846 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 26/11/2014 : 13:21:50  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
pa on je izabran po zakonu kao i skupštinari hnsa je li tako?
a to da izabrani predstavnici uopće ne odražavaju raspoloženje i volju naroda nema veze.
a di si ti vidija da neko iz hajduka okrivljuje za svoje sportske "neuspjehe" nekog drugog?
to su floskule koje ponavljaju glava i njegovi puleni.
u hajduka traže samo jednak tretman sa svim klubovima.to znači da suci pošteno sude svima,da se svih jednako kazni kad naprave jednako sranje i da pravila vrijede za sve a ne samo za neke.
dok toga ne bude liga je nepoštena i hajduk se treba buniti kao idrugi klubovi protiv toga.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

HŠK ZRINJSKI 1905
New Member



200 Posts

Member since 25/04/2014

Posted - 26/11/2014 : 13:39:24  Show Profile Show Extended Profile  Send HŠK ZRINJSKI 1905 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

pa on je izabran po zakonu kao i skupštinari hnsa je li tako?
a to da izabrani predstavnici uopće ne odražavaju raspoloženje i volju naroda nema veze.
a di si ti vidija da neko iz hajduka okrivljuje za svoje sportske "neuspjehe" nekog drugog?
to su floskule koje ponavljaju glava i njegovi puleni.
u hajduka traže samo jednak tretman sa svim klubovima.to znači da suci pošteno sude svima,da se svih jednako kazni kad naprave jednako sranje i da pravila vrijede za sve a ne samo za neke.
dok toga ne bude liga je nepoštena i hajduk se treba buniti kao idrugi klubovi protiv toga.


Ok, ima neke sličnosti ali i puno različitosti...za suce se ipak ne bih složio, ima mnooogo primjera gdje je Hajduk privilegiran kod sudaca jedino što vi to ne vidite, ili kada se dogodi (sumnjiv penal, poništen gol suparniku zbog nepostojećeg zaleđa i sl...) pripisuje se slučajnom previdu ili grešci...glede sranja, ne znam kada je itko u HNL-u zadnji put napravio sranje (bakljade, topovski udari, čupanje stolica i bacanje istih na teren, napad na službene osobe i sl.) a da to nije Torcida...? Možda Armada prije godinu-dvije?
Glede neuspjeha...pa samo poslušaj izjave Brbića i Tudora, to je Bogu za plakati...Hajduk ne može dobiti Istru, Osijeka, Lokomotivu, Zagreba, Rijeku...bez igre, bez šansi, bez volje... a komentar vodećih ljudi je da se svi oni trse više protiv Hajduka nego ostalih...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25846 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 26/11/2014 : 13:47:27  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
odustajem.pobijedio si me snagom argumenata.hajduk ,mamić,agencija,sve je to isto.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

sinister
Average Member



Bosnia and Herzegovina
699 Posts

Member since 10/04/2004

Posted - 26/11/2014 : 14:07:10  Show Profile Show Extended Profile  Send sinister a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

odustajem.pobijedio si me snagom argumenata.hajduk ,mamić,agencija,sve je to isto.



Zaiskali ste, eto vam ga.

Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke.
Go to Top of Page

HŠK ZRINJSKI 1905
New Member



200 Posts

Member since 25/04/2014

Posted - 26/11/2014 : 14:27:05  Show Profile Show Extended Profile  Send HŠK ZRINJSKI 1905 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

odustajem.pobijedio si me snagom argumenata.hajduk ,mamić,agencija,sve je to isto.


Hvala, tu smo da pomognemo, otvorimo oči...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 26/11/2014 : 15:07:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by mladjo

Nije valjda Gojko Čepo? :D



Neću ga imenovat.
Nema ga već dugo.


Nick mu je Toninho, a iz ono nešto razgovora i druženja prije nekih 5-6 godina na mene je ostavio jako pozitivan dojam i nadam se da ga politika neće iskvariti.




toninho je i kod mene dobio prefiks naj
naravno, samo ispred pozitivnih riječi
bili mi sa foruma kod njega u žrnovnici (čini mise da se tako zove mjesto)
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46495 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/11/2014 : 15:51:03  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
stavi mu još adresu i broj telefona.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46495 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/11/2014 : 15:53:07  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by HŠK ZRINJSKI 1905

quote:
Originally posted by jaki

pa on je izabran po zakonu kao i skupštinari hnsa je li tako?
a to da izabrani predstavnici uopće ne odražavaju raspoloženje i volju naroda nema veze.
a di si ti vidija da neko iz hajduka okrivljuje za svoje sportske "neuspjehe" nekog drugog?
to su floskule koje ponavljaju glava i njegovi puleni.
u hajduka traže samo jednak tretman sa svim klubovima.to znači da suci pošteno sude svima,da se svih jednako kazni kad naprave jednako sranje i da pravila vrijede za sve a ne samo za neke.
dok toga ne bude liga je nepoštena i hajduk se treba buniti kao idrugi klubovi protiv toga.


Ok, ima neke sličnosti ali i puno različitosti...za suce se ipak ne bih složio, ima mnooogo primjera gdje je Hajduk privilegiran kod sudaca jedino što vi to ne vidite, ili kada se dogodi (sumnjiv penal, poništen gol suparniku zbog nepostojećeg zaleđa i sl...) pripisuje se slučajnom previdu ili grešci...glede sranja, ne znam kada je itko u HNL-u zadnji put napravio sranje (bakljade, topovski udari, čupanje stolica i bacanje istih na teren, napad na službene osobe i sl.) a da to nije Torcida...? Možda Armada prije godinu-dvije?
Glede neuspjeha...pa samo poslušaj izjave Brbića i Tudora, to je Bogu za plakati...Hajduk ne može dobiti Istru, Osijeka, Lokomotivu, Zagreba, Rijeku...bez igre, bez šansi, bez volje... a komentar vodećih ljudi je da se svi oni trse više protiv Hajduka nego ostalih...



jesi li pročita jučerašnji članak koji san stavia?
očito nisi ,lipo ti piše da 11 od 17 likova u hns-u ima članstvo u jednoj političkoj stranci.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

HŠK ZRINJSKI 1905
New Member



200 Posts

Member since 25/04/2014

Posted - 26/11/2014 : 16:40:07  Show Profile Show Extended Profile  Send HŠK ZRINJSKI 1905 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by HŠK ZRINJSKI 1905

quote:
Originally posted by jaki

pa on je izabran po zakonu kao i skupštinari hnsa je li tako?
a to da izabrani predstavnici uopće ne odražavaju raspoloženje i volju naroda nema veze.
a di si ti vidija da neko iz hajduka okrivljuje za svoje sportske "neuspjehe" nekog drugog?
to su floskule koje ponavljaju glava i njegovi puleni.
u hajduka traže samo jednak tretman sa svim klubovima.to znači da suci pošteno sude svima,da se svih jednako kazni kad naprave jednako sranje i da pravila vrijede za sve a ne samo za neke.
dok toga ne bude liga je nepoštena i hajduk se treba buniti kao idrugi klubovi protiv toga.


Ok, ima neke sličnosti ali i puno različitosti...za suce se ipak ne bih složio, ima mnooogo primjera gdje je Hajduk privilegiran kod sudaca jedino što vi to ne vidite, ili kada se dogodi (sumnjiv penal, poništen gol suparniku zbog nepostojećeg zaleđa i sl...) pripisuje se slučajnom previdu ili grešci...glede sranja, ne znam kada je itko u HNL-u zadnji put napravio sranje (bakljade, topovski udari, čupanje stolica i bacanje istih na teren, napad na službene osobe i sl.) a da to nije Torcida...? Možda Armada prije godinu-dvije?
Glede neuspjeha...pa samo poslušaj izjave Brbića i Tudora, to je Bogu za plakati...Hajduk ne može dobiti Istru, Osijeka, Lokomotivu, Zagreba, Rijeku...bez igre, bez šansi, bez volje... a komentar vodećih ljudi je da se svi oni trse više protiv Hajduka nego ostalih...



jesi li pročita jučerašnji članak koji san stavia?
očito nisi ,lipo ti piše da 11 od 17 likova u hns-u ima članstvo u jednoj političkoj stranci.


Mišljenja sam da sport i funkcioneri u istom moraju biti neovisni u svome radu (i ekonomski, i politički, i navijački)...mada je to malo utopijski za naše društvo, ali eto...međutim ako 11 od 17 likova HNS-a je u stranci (HDZ valjda) a vertikalna izvršna i zakonodavna vlast u RH (Predsjednik, Premijer, Vlada, većina u Saboru) je lijeva SDP (dijametralno suprotna) i ordinira kompletnim državnim aparatom prisile i inspekcije (MUP,USKOK,PN,SOA,POA...) te nakon svih izvršenih aktivnosti provjere, prijetnji preko medija (Jovanović, Skansi), poreznih inspekcija, dopisa FIFI i UEFI itd,itd....i NEMA NIŠTA...niti jedna optužnica, niti jedan sudski spor, niti jedna službena zamjerka...osim Islamovića !!! Kako je to moguće ?
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 26/11/2014 : 22:52:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Ne vazi ovo od HŠK ZRINJSKI 1905! Ako necete od Bosanca ili od Svabe, ne treba vam onda ni od Hercegovca.
Al svaka mu cast, ispeglao je sve redom. Fino, kulturno, nije se spusato na niske razine. Bilo kakve nejasnoce, je po mom, makeo zadnjim postom.

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46495 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/11/2014 : 23:06:26  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by HŠK ZRINJSKI 1905

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by HŠK ZRINJSKI 1905

quote:
Originally posted by jaki

pa on je izabran po zakonu kao i skupštinari hnsa je li tako?
a to da izabrani predstavnici uopće ne odražavaju raspoloženje i volju naroda nema veze.
a di si ti vidija da neko iz hajduka okrivljuje za svoje sportske "neuspjehe" nekog drugog?
to su floskule koje ponavljaju glava i njegovi puleni.
u hajduka traže samo jednak tretman sa svim klubovima.to znači da suci pošteno sude svima,da se svih jednako kazni kad naprave jednako sranje i da pravila vrijede za sve a ne samo za neke.
dok toga ne bude liga je nepoštena i hajduk se treba buniti kao idrugi klubovi protiv toga.


Ok, ima neke sličnosti ali i puno različitosti...za suce se ipak ne bih složio, ima mnooogo primjera gdje je Hajduk privilegiran kod sudaca jedino što vi to ne vidite, ili kada se dogodi (sumnjiv penal, poništen gol suparniku zbog nepostojećeg zaleđa i sl...) pripisuje se slučajnom previdu ili grešci...glede sranja, ne znam kada je itko u HNL-u zadnji put napravio sranje (bakljade, topovski udari, čupanje stolica i bacanje istih na teren, napad na službene osobe i sl.) a da to nije Torcida...? Možda Armada prije godinu-dvije?
Glede neuspjeha...pa samo poslušaj izjave Brbića i Tudora, to je Bogu za plakati...Hajduk ne može dobiti Istru, Osijeka, Lokomotivu, Zagreba, Rijeku...bez igre, bez šansi, bez volje... a komentar vodećih ljudi je da se svi oni trse više protiv Hajduka nego ostalih...



jesi li pročita jučerašnji članak koji san stavia?
očito nisi ,lipo ti piše da 11 od 17 likova u hns-u ima članstvo u jednoj političkoj stranci.


Mišljenja sam da sport i funkcioneri u istom moraju biti neovisni u svome radu (i ekonomski, i politički, i navijački)...mada je to malo utopijski za naše društvo, ali eto...međutim ako 11 od 17 likova HNS-a je u stranci (HDZ valjda) a vertikalna izvršna i zakonodavna vlast u RH (Predsjednik, Premijer, Vlada, većina u Saboru) je lijeva SDP (dijametralno suprotna) i ordinira kompletnim državnim aparatom prisile i inspekcije (MUP,USKOK,PN,SOA,POA...) te nakon svih izvršenih aktivnosti provjere, prijetnji preko medija (Jovanović, Skansi), poreznih inspekcija, dopisa FIFI i UEFI itd,itd....i NEMA NIŠTA...niti jedna optužnica, niti jedan sudski spor, niti jedna službena zamjerka...osim Islamovića !!! Kako je to moguće ?



itekako je moguče jerbo živimo u Hr.
ovde je moguče i da se tuneli bojaju po 2-3 puta po najvišoj cijeni a čudiš se za hns?
smiješno

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 26/11/2014 : 23:18:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
@Zrinjski - zar stvarno ocekujes da ces ih zateci s prstima u medu?
To sto im nisu nasli nista ne znaci da su nevini, vec da logistika izvrsno radi posao.
Neki dan sam u banci pitao sluzbenicu je li moguce izbrisati sve transakcije, ulazne i izlazne. Kaze ona: "Je, a mozes cak i stavit one koje nikad nisu obavljene cisto da zamaskiras situaciju."
Znaci, samo dovoljno plati i trag ce nestati. Prilicno jednostavan postupak.

A rezac papira kosta manje od 1000 kuna tako da nema ni papirnatog traga.

Trljam ruke.

Edited by - Zlotvor on 26/11/2014 23:19:09
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 27/11/2014 : 15:27:33  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

@Zrinjski - zar stvarno ocekujes da ces ih zateci s prstima u medu?
To sto im nisu nasli nista ne znaci da su nevini, vec da logistika izvrsno radi posao.
Neki dan sam u banci pitao sluzbenicu je li moguce izbrisati sve transakcije, ulazne i izlazne. Kaze ona: "Je, a mozes cak i stavit one koje nikad nisu obavljene cisto da zamaskiras situaciju."
Znaci, samo dovoljno plati i trag ce nestati. Prilicno jednostavan postupak.

A rezac papira kosta manje od 1000 kuna tako da nema ni papirnatog traga.

Samo još treba dodat da se tako radi manje/više u ciloj državi na svim razinama, ali koga mi zezamo pa to svi znamo.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 28/11/2014 : 10:33:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Doktor Ferri Certić?!?!
Bit će da mu stari osim Hajduka obožava i Zagora!


http://www.jutarnji.hr/pocela-predsjednicka-utrka-dr--ferri-certic-zeli-na-celo-hajduka---uzor-mi-je-tito-kirgin--/1242535/


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46495 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/11/2014 : 10:55:11  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 28/11/2014 : 11:03:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood






Odlično!!!!

Valjda će mali znati pronaći put do kuće.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46495 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/11/2014 : 12:42:10  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
http://www.index.hr/sport/clanak/najbolji-golman-lige-prvaka-porucio-samo-u-hrvatskoj-ljude-tjeraju-sa-stadiona/786933.aspx

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19329 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 28/11/2014 : 12:47:30  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

http://www.index.hr/sport/clanak/najbolji-golman-lige-prvaka-porucio-samo-u-hrvatskoj-ljude-tjeraju-sa-stadiona/786933.aspx


Tom istom čovjeku nije problem nastupati za Mamićevu i Šukerovu reprezentaciju?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25846 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 28/11/2014 : 13:44:51  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Onaj zagorovac je nalupao toliko gluposti u svom prvom razgovoru da je to pravo malo čudo

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page
Page: of 607 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.45 seconds. Snitz Forums 2000