forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 608

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/07/2016 : 20:37:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

tonka al si počeja navijat za Hajduk?


Nikad ni bio kontra hajduka...samo su me ntairali komplekasasi, mrzitelji i jadne duse da pisem kontra hajduka...
Kontra hajduka samo u hnlu i kupu a kontra hajduka u europi samo kad igraju protiv manchester uniteda
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 28/07/2016 : 20:42:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ne znam kako je to izgledalo u 1. poluvremenu jer ga nisam vidio, ali u ovom 2. je Hajduk konačno pokazao dobru igru nakon onog mučenja protiv Rumunja.
Iskorišten je svaki propust u obrani Ukrajinaca i osigurana zaliha koja se ne može propustiti, pod uvjetom da se i uzvrat odigra ozbiljno.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 28/07/2016 : 20:43:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Probudio sam se u paralelnom svemiru! :O
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 28/07/2016 : 21:01:49  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Sta ce to biti u uzvratu, krcat Poljud ka sipak, jos ce masu pretplata otic samo zbog ove pobjede, kad pridodas da smo ove godine skupili 40 000+ clanova..samo naprid ovim smjerom..i bit cemo tvrd orah za bilo koga u play offu, nadam se prvoj utakmici na Poljudu..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 28/07/2016 21:03:03
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 28/07/2016 : 21:10:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Bravo Hajduk!

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 28/07/2016 : 21:13:59  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Realno,puno bolje nego dosad.Pobjedi ne triba gledat u zube,pogotovo ovako uvjerljivoj,ali puno posla jos ovdi ima.
Idemo dalje,hajducki i ne prezat od nikoga i nicega.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 28/07/2016 : 21:17:02  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Meni samo nek neko objasni koji je to klub uigran potpuno na pocetku sezone..pa puno ozbiljniji klubovi od Hajduka se muce na startu sezone, a Hajduk prakticki slaze ekipu u hodu, neki igraci tek hvataju formu i sve ostalo..ovo jako dobro izgleda uzevsi u obrzir sve otegotne okolnosti..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25893 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 28/07/2016 : 21:27:23  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Danas ovo nije opet bilo dobro u obrani ali sa Kalinićem smo dobili na sigurnosti.
Ukrajinci su ušli u utakmicu na 0:0 i kad su primili gol počeli su malo jače napadat i onda nas Kale spasi dvaput,mi zabijemo drugi i treći i sad ispada uvjerljivo.
Pobjeda da ali igra baš i ne.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/07/2016 : 21:41:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ne znam kako je to izgledalo u 1. poluvremenu jer ga nisam vidio, ali u ovom 2. je Hajduk konačno pokazao dobru igru nakon onog mučenja protiv Rumunja.
Iskorišten je svaki propust u obrani Ukrajinaca i osigurana zaliha koja se ne može propustiti, pod uvjetom da se i uzvrat odigra ozbiljno.



Prvo očajno, ali zato drugo su ubili.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/07/2016 : 21:42:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Sta ce to biti u uzvratu, krcat Poljud ka sipak, jos ce masu pretplata otic samo zbog ove pobjede, kad pridodas da smo ove godine skupili 40 000+ clanova..samo naprid ovim smjerom..i bit cemo tvrd orah za bilo koga u play offu, nadam se prvoj utakmici na Poljudu..


Bolje prva vani...doma mozes ispravljati vani tesko
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 28/07/2016 : 21:44:05  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by brni

Sta ce to biti u uzvratu, krcat Poljud ka sipak, jos ce masu pretplata otic samo zbog ove pobjede, kad pridodas da smo ove godine skupili 40 000+ clanova..samo naprid ovim smjerom..i bit cemo tvrd orah za bilo koga u play offu, nadam se prvoj utakmici na Poljudu..


Bolje prva vani...doma mozes ispravljati vani tesko



Dobro mislia sam ako dobijemo jako teskog protivnika onda bolje prva doma..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 28/07/2016 : 21:53:59  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Meni samo nek neko objasni koji je to klub uigran potpuno na pocetku sezone..pa puno ozbiljniji klubovi od Hajduka se muce na startu sezone, a Hajduk prakticki slaze ekipu u hodu, neki igraci tek hvataju formu i sve ostalo..ovo jako dobro izgleda uzevsi u obrzir sve otegotne okolnosti..


Ma ja sam bija i jos sam skeptican u vezi nekih stvari,opcenito u Hajduku.Daj Boze da grisim,ali nije toliko stvar u uigranosti,to se uvik triba uzet u obzir,ali kardinalne i pocetnicke greske su u pitanju.To se ne smi dogadjat.Ispada da je bolje komplicirano nego jednostavno.Ukrajinci su losi i to triba reci.Mi jesmo bolji,ali isto smo mogli primit i od takvih gol-dva.Od ovakvih utakmica ne triba pravit famu iako je to danas relativno,jer svak vise nesto zna u nogometu.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/07/2016 : 21:55:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by brni

Sta ce to biti u uzvratu, krcat Poljud ka sipak, jos ce masu pretplata otic samo zbog ove pobjede, kad pridodas da smo ove godine skupili 40 000+ clanova..samo naprid ovim smjerom..i bit cemo tvrd orah za bilo koga u play offu, nadam se prvoj utakmici na Poljudu..


Bolje prva vani...doma mozes ispravljati vani tesko


Tu se slažem...ali bolje slabiji neki pa da se ude u skupine...hebes krcat stadion ako je prolaz u pitanju

Dobro mislia sam ako dobijemo jako teskog protivnika onda bolje prva doma..

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/07/2016 : 21:57:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

quote:
Originally posted by brni

Meni samo nek neko objasni koji je to klub uigran potpuno na pocetku sezone..pa puno ozbiljniji klubovi od Hajduka se muce na startu sezone, a Hajduk prakticki slaze ekipu u hodu, neki igraci tek hvataju formu i sve ostalo..ovo jako dobro izgleda uzevsi u obrzir sve otegotne okolnosti..


Ma ja sam bija i jos sam skeptican u vezi nekih stvari,opcenito u Hajduku.Daj Boze da grisim,ali nije toliko stvar u uigranosti,to se uvik triba uzet u obzir,ali kardinalne i pocetnicke greske su u pitanju.To se ne smi dogadjat.Ispada da je bolje komplicirano nego jednostavno.Ukrajinci su losi i to triba reci.Mi jesmo bolji,ali isto smo mogli primit i od takvih gol-dva.Od ovakvih utakmica ne triba pravit famu iako je to danas relativno,jer svak vise nesto zna u nogometu.


Hajduku je problem obrana...pogledaj ti taj trokut nizic-cosic- milic...pa maloca i milic su doktori za njih.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/07/2016 : 21:58:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
milovic*
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 28/07/2016 : 22:00:42  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
A protiv slabog nece biti krcat? Play off je bice krcat svakako..ali ok triba proc prvo ove, nikad se ne zna sa nasima..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/07/2016 : 22:03:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Treba pobjeda, prosli su vec, nek podebljamo koeficjent
I navijat za nekog prolaznog u zadnjem krugu.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 28/07/2016 : 22:04:58  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

quote:
Originally posted by brni

Meni samo nek neko objasni koji je to klub uigran potpuno na pocetku sezone..pa puno ozbiljniji klubovi od Hajduka se muce na startu sezone, a Hajduk prakticki slaze ekipu u hodu, neki igraci tek hvataju formu i sve ostalo..ovo jako dobro izgleda uzevsi u obrzir sve otegotne okolnosti..


Ma ja sam bija i jos sam skeptican u vezi nekih stvari,opcenito u Hajduku.Daj Boze da grisim,ali nije toliko stvar u uigranosti,to se uvik triba uzet u obzir,ali kardinalne i pocetnicke greske su u pitanju.To se ne smi dogadjat.Ispada da je bolje komplicirano nego jednostavno.Ukrajinci su losi i to triba reci.Mi jesmo bolji,ali isto smo mogli primit i od takvih gol-dva.Od ovakvih utakmica ne triba pravit famu iako je to danas relativno,jer svak vise nesto zna u nogometu.



Pa ja pricam iz kuta kad svi znamo u kakvom je stanju Hajduk, ne zanosim se ja..ali upravo ovakve stvari nas dizu, potreban nam je ovaj impuls..zamisli da smo izgubili 3:1, danas je jedino mjerilo rezultat, mi smo danas odigrali na rezultat i to treba reci, vecinu utakmice smo igrali stripljivo i pametno, a obrani je dosta toga skuva i vezni red (citaj Jeff)..ja sam optimist i ovo ce ici samo na bolje, uvjeren sam..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 28/07/2016 : 22:13:04  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/07/2016 : 22:21:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Sta si nabrijan na jeffa jedan od najboljih vam je igraca...
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 28/07/2016 : 22:25:19  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Sta si nabrijan na jeffa jedan od najboljih vam je igraca...



Jeff je odlican u citanju igre i postavljanju, ali korektor igre sebi ne moze dopustit onoliko izgubljenih baluna u najopasnijoj zoni..prvo poluvrime katastrofa drugo puno bolji..nadam se da je to sve posljedica viroze..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 28/07/2016 22:27:28
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 28/07/2016 : 22:37:11  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Pobijedismo. Izuzetno slabog protivnika. A, kako ćemo dalje?
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/07/2016 : 22:44:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Imamo i mi slicnog sta se tice gubljenja lopti u zadnje vrijeme marko rog...tako da te shvacam.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 28/07/2016 : 22:47:56  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Moram priznati da su me Ukrajinci vrlo neugodno iznenadili slabošću, tamo očito osim prve trojke nitko nije za k...
Hajduku puno sreće da uđu u skupinu Euro lige, a sa zdravim Ohandzom ništa nije nemoguće!
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 28/07/2016 : 22:49:07  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by roby05

quote:
Originally posted by brni

Meni samo nek neko objasni koji je to klub uigran potpuno na pocetku sezone..pa puno ozbiljniji klubovi od Hajduka se muce na startu sezone, a Hajduk prakticki slaze ekipu u hodu, neki igraci tek hvataju formu i sve ostalo..ovo jako dobro izgleda uzevsi u obrzir sve otegotne okolnosti..


Ma ja sam bija i jos sam skeptican u vezi nekih stvari,opcenito u Hajduku.Daj Boze da grisim,ali nije toliko stvar u uigranosti,to se uvik triba uzet u obzir,ali kardinalne i pocetnicke greske su u pitanju.To se ne smi dogadjat.Ispada da je bolje komplicirano nego jednostavno.Ukrajinci su losi i to triba reci.Mi jesmo bolji,ali isto smo mogli primit i od takvih gol-dva.Od ovakvih utakmica ne triba pravit famu iako je to danas relativno,jer svak vise nesto zna u nogometu.



Pa ja pricam iz kuta kad svi znamo u kakvom je stanju Hajduk, ne zanosim se ja..ali upravo ovakve stvari nas dizu, potreban nam je ovaj impuls..zamisli da smo izgubili 3:1, danas je jedino mjerilo rezultat, mi smo danas odigrali na rezultat i to treba reci, vecinu utakmice smo igrali stripljivo i pametno, a obrani je dosta toga skuva i vezni red (citaj Jeff)..ja sam optimist i ovo ce ici samo na bolje, uvjeren sam..


Da smo izgubili i sa 1:0,to bi znacilo da moze bit gore od gorega.Slazem se sa svime,samo sam malo manje euforican.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page
Page: of 608  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.96 seconds. Snitz Forums 2000