forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 608

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 11/08/2016 : 15:44:09  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Evo međugorca kujice, to vam je ovi sta se valja po podu na pocetku snimke..

https://www.youtube.com/watch?v=Q9bAWwOJSU4

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 11/08/2016 15:47:34
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 11/08/2016 : 15:52:24  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kucak

tišina neka na ovom topicu...
da se pobijedilo 'ko bi ost'o od tovara....
Moja draga Velika Gospa uvik odnese snove Hajduku...
Taman se ponadali k'o i svake godine....
A onda Dinamo - paf, sad će bit Osijek - paf, pa Maccabi - paf, pa Rijeka - paf i opet Maccabi - paf...
I onda opet - osta nadaaaaa, samo nadaaaaaaaa.....
Tišina je ipak najbolja pjesma kad dolazi od haYdUka..


Svi se tebe pripali pa sutimo.Kad vidim kakav si magarac,onda je tovar bit cast.Samo sto ti to ne razumis,iz jednostavnog razloga.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 11/08/2016 : 15:56:38  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

sače on na kolina do međugorja oprat grije


Sta ce na kolina kad ims cetiri noge!?

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 11/08/2016 : 16:56:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Cekaj jel to opet Hajduk dobio tamburu od Dinama??
Pa dokle vise???
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 11/08/2016 : 17:04:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Ovo je bilo previše bezobrazno od strane brnija. kučak nigdje nije opisao svoje poslovanje kao krađu, a brni ga za to optužuje. Moderatori !!!!!

Najgore je to kad se uđe u osobnost pojedinca, a neki to previše bolesno i bezobrazno čine.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 11/08/2016 : 17:06:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Inace lik je napisa negdi blizu 300 postova, i niti jedan post ne odaje da ga je pisala normalna osoba..evo da se podsjetimo na jedan od njegovih najjacih eksponata:

quote:
Ne pišem po forumu, tu i tamo pročitam nešto... Pa i naletim na ovakvu raspravu... Pa me i eventualni ban neće pogoditi.. Taman me banirali na 15 godina..
Puna podrška Dsormazu i HRVATSKI i KATOLIČKI orijentiranim ljudima na ovom forumu.. Nemojte se brinuti - najbitnije je da ćete na ulici i svakodnevnom životu moći disati punim plućima, jer na vlast nam je konačno došla domoljubna koalicija.. A "Crveni" i "Jugonostalgičari" i "Mrzitelji svega što je hrvatsko" neka slobodno baniraju na ovom forumu, to im je vrhunac njihovog djelovanja.. I plačite, lijte suze, ali nećete više u našoj hrvatskoj na vlast..
Da u jednoj Hrvatskoj gdje je 90% katolika, koja je uvijek bila katolička zemlja jedan moderator Mladjo kaže da je Kršćanstvo bajka.. Da je sreće popio bi šamarčinu, prvo od naših branitelja koji su s krunicom u ruci branili Lijepu našu, da bi on danas u slobodnoj kršćanskoj Hrvatskoj mogao pljuvati po nečemu najsvetijem.. Jest demokracija je na djelu, ali što je previše - previše je...
Plačite za Vesnom Pusić, Ivom Josipovićem, Zoranom Milanovićem, Goranom Radmanom i ostalom bagrom, otišli su u ropotarnicu povijesti.. Kao što su i zaslužili..
I sad GOSPODINE Mladjo postavljaj viceve na račun HDZ-a i Hrvatske.. Postavljaj sine...
I sada iskaljuj svoj bijes na DSormazu, Amosu i ostalim katolicima.....
Jedino to ti je ostalo...
I položaj nosača torbe u SDP-u, marginalnoj jugonostalgičarskoj strančici...
Govoriš DSormazu mržnja, mržnja i još mržnje....
Sam si njome zadojen.... Što je vidljivo - ali samo prema katolicima..
Na kraju malo da tvoju prepotenciju koju iskazujes na ovom forumu spustim na zemlju, da vidis s kim imas posla...
Vidiš, sine, ili gospodine kako ti voliš - ti si u politici.. Pretpostavljam, nosač torbi.... Moraš lizati potplate gospodinu Bernardiću i sličnima... E, vidiš, ja nisam član nijedne stranke... Privatni sam poduzetnik već osam i pol godina.. U drvnoj industriji... U osam i pol godina uprihodovao sam cca 60 milijuna kuna, radeći s vodećim hotelskim kućama u našoj Hrvatskoj.. Izračunaj koliko sam parazitu jedan poreza platio.. Ne volim pričati ovakvim jezikom - ali prepotentne lažnjake poput tebe moraš spustiti na zemlju.. I preporučam ostatku foruma, mene neće biti ovdje, a ionako rijetko pišem, maknite mrzitelja s pozicije moderatora koji kršćanstvo u našoj slobodnoj Hrvatskoj naziva bajkom...
Serbus gospodine...
Pravoj gospodi - poseban pozdrav.


Provajmo zamisliti koliko je samo ovaj pokra, i onda se pitamo zasto smo u k...

Vrati pare kujice..



Evo, optužba bez pokrića prema kučku!!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 11/08/2016 : 17:07:06  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

Ovo je bilo previše bezobrazno od strane brnija. kučak nigdje nije opisao svoje poslovanje kao krađu, a brni ga za to optužuje. Moderatori !!!!!

Najgore je to kad se uđe u osobnost pojedinca, a neki to previše bolesno i bezobrazno čine.



Imas pravo bezobrazan sam..

Nek se time bave drzavne institucije..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 11/08/2016 : 17:12:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Kruger

Ovo je bilo previše bezobrazno od strane brnija. kučak nigdje nije opisao svoje poslovanje kao krađu, a brni ga za to optužuje. Moderatori !!!!!

Najgore je to kad se uđe u osobnost pojedinca, a neki to previše bolesno i bezobrazno čine.



Imas pravo bezobrazan sam..

Nek se time bave drzavne institucije..



Čemu to ... ?’ Neke frustracije iz života??
kučak je O.K. ne treba na njega trošiti svoje negativne misli.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 11/08/2016 : 17:22:20  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger


Čemu to ... ?’ Neke frustracije iz života??
kučak je O.K. ne treba na njega trošiti svoje negativne misli.


Krugi cekaju te..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

kucak
Average Member



Niue
757 Posts

Member since 03/02/2011

Posted - 11/08/2016 : 17:24:46  Show Profile Show Extended Profile  Send kucak a Private Message  Reply with Quote
O moji neradnici...
Čast izuzecima...
Uzmite nešto i radite...
Bambi, papiri su čisti k'o suza...
Jednostavno - znam da je tebi komplicirano - ali - sine moj, znaš li koliko dođe jedno kompletno opremanje interijera hotela? Ovisi koliki dio posla dobiješ... Evo, prošle godine sam opremio dio jednog Valamarovog hotela, iznos posla - 4.500.000,00 kn cca. + PDV.. Hotel 302 sobe. Od toga je ostalo moj Bambi jedno 900.000,00 cca. (RUC) - na to uredno platiš porez na dobit i skoro sto hilja eura u džep, što ću se zajebavat sa zamračivanjem. Kad je promet ogroman. Plati državi svoje i miran.
Evo na pragu sam dobivanja posla na jednoj vili - zasada je ponuda 3.500.000,00 cca + PDV.
Koji ću se K... šaliti sa zamračivanjem na toliki promet.
Imam moj Bambi tih 500 kn barem da ti pošaljem, a može i više, daj pošalji broj tekućeg na PM.
I daj počni radit nešto.

Ispravljeno! Dok ne smislim nešto bolje..
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 11/08/2016 : 17:24:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Kruger


Čemu to ... ?’ Neke frustracije iz života??
kučak je O.K. ne treba na njega trošiti svoje negativne misli.


Krugi cekaju te..



Tko??

Ti izvrijeđaš čovjeka i ništa, a mene čekaju??
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 11/08/2016 : 17:26:17  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger



Tko??

Ti izvrijeđaš čovjeka i ništa, a mene čekaju??



Ljudi u bijelom..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

kucak
Average Member



Niue
757 Posts

Member since 03/02/2011

Posted - 11/08/2016 : 17:29:23  Show Profile Show Extended Profile  Send kucak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Kruger


Čemu to ... ?’ Neke frustracije iz života??
kučak je O.K. ne treba na njega trošiti svoje negativne misli.


Krugi cekaju te..



Tko??


Hvala gospodine Kruger, ali ne treba mi obrana.
Njima je svak živ ukrao, pokrao, odnio, zamračio.
Znači ne može se uspjet po vama ako nešto ne zamračiš.
E moja djeco.
Zavrnit rukave.
Uzornu sobu na Valamaru su mi prevrnuli Valamarovi vještaci za drvo iz Austrije 555 puta dok je nisu prihvatili.
Tuđi uspjeh - nečiji neuspjeh - nažalost u RH.
Ali to su oni mrzitelji reprezentacije.
Mentalni sklop korijena masline.

Ti izvrijeđaš čovjeka i ništa, a mene čekaju??


Ispravljeno! Dok ne smislim nešto bolje..
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 11/08/2016 : 17:30:38  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Uprihodia je milijune a ne zna ni kvotati..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 11/08/2016 : 17:32:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kucak

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Kruger


Čemu to ... ?’ Neke frustracije iz života??
kučak je O.K. ne treba na njega trošiti svoje negativne misli.


Krugi cekaju te..



Tko??


Hvala gospodine Kruger, ali ne treba mi obrana.
Njima je svak živ ukrao, pokrao, odnio, zamračio.
Znači ne može se uspjet po vama ako nešto ne zamračiš.
E moja djeco.
Zavrnit rukave.
Uzornu sobu na Valamaru su mi prevrnuli Valamarovi vještaci za drvo iz Austrije 555 puta dok je nisu prihvatili.
Tuđi uspjeh - nečiji neuspjeh - nažalost u RH.
Ali to su oni mrzitelji reprezentacije.
Mentalni sklop korijena masline.

Ti izvrijeđaš čovjeka i ništa, a mene čekaju??





Nemoj tako, rade oni nešto, mlate praznu slamu.
Htio sam pomoći jer te imaju na zubu, a očito i mene jer sam se uključio.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 11/08/2016 : 17:34:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Uprihodia je milijune a ne zna ni kvotati..



Vrlo važan stavak u životu??
Bolje ne znati qvotati a prihodovati milijune neg obrnuto!!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 11/08/2016 : 17:36:04  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by brni

Uprihodia je milijune a ne zna ni kvotati..



Vrlo važan stavak u životu??
Bolje ne znati qvotati a prihodovati milijune neg obrnuto!!



Krugi koliko ti placa da mu glumis odvjetnika?

Previse se igrate na tom odijelu psihijatrije na kojem ste obojica smjesteni..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 11/08/2016 17:38:57
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 11/08/2016 : 17:46:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
A gle brni, vjerujem kako si i sam skužio da si ispao smiješan i sad opet paljba s vrijeđanjem: psihijatrija.

Usput, ne plaća me s ničim, kucak i ja se ne poznajemo, nismo razmijenili niti jednu PM poruku. Hm ... uzeli ste ga zub ...
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 11/08/2016 : 17:48:32  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Dobro ajmo mir.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

kucak
Average Member



Niue
757 Posts

Member since 03/02/2011

Posted - 11/08/2016 : 17:50:11  Show Profile Show Extended Profile  Send kucak a Private Message  Reply with Quote
Jbg Bambi dva mala sina su kraj mene, dobro uspijen ista napisati.
Nemam milijune - ali lijepo zaradjujem i radim 10-12 sati dnevno, godisnji sam sebi dajem, a nisam ga sebi dao jos od 2010 ako se dobro sjecam.
Uh, ne znam zapravo ni zasto pisem ovo, u 5 godina imam 300 postova.
Cujemo se negdje oko Bozica.
Kruger hvala. Ma kakav zub. Malo oni mene, malo ja njih, ali bitno da je sinoc odzvonila cetvorka Yayduku.

Ispravljeno! Dok ne smislim nešto bolje..
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 11/08/2016 : 17:53:20  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kucak


Uh, ne znam zapravo ni zasto pisem ovo, u 5 godina imam 300 postova.




I to kakvih 300, za antologiju..

Ajde pozdrav..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 11/08/2016 17:54:01
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 11/08/2016 : 17:55:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kucak

Kruger hvala. Ma kakav zub. Malo oni mene, malo ja njih, ali bitno da je sinoc odzvonila cetvorka Yayduku.






Ma boli njih malo ta četvorka, a ne znaju kako uzvratiti, malo se stišali, a što je tu je, biti će bolje za Hajduka kad budu igrali protiv Cibalije, Slaven Belupa i dr., možda nekog i pobijede.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 11/08/2016 : 17:57:30  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kucak


Kruger hvala. Ma kakav zub. Malo oni mene, malo ja njih, ali bitno da je sinoc odzvonila cetvorka Yayduku.




Tako je, ode si bar pokaza da si musko, za razliku od male placljive djevojcice Krugija koji je odma isa zazivati modove..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 11/08/2016 : 18:03:56  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 11/08/2016 : 18:16:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
šteta navijača i koreografije kad je momčad za k...

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page
Page: of 608 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.95 seconds. Snitz Forums 2000