forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 602

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 16/03/2017 : 22:59:35  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Da me ne bi netko krivo shvatia meni je nagor ok lik..je da pokazuje zavidnu razinu socijalne neosjetljivosti ali jbg sta je tu je, naucit cemo ga sa vrimenom, nije prvi ni zadnji..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 16/03/2017 : 23:10:26  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Oli je on bia na osiguranju?

Ne pari mi lik za tako nesto..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 16/03/2017 : 23:14:42  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
A ludjacima?

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 16/03/2017 : 23:17:15  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Svi su ti oni luđaci samo znaš u ćemu je razlika
Jedni su ludi i znaju da su ludi a drugi su ludi i neznaju da su ludi.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 16/03/2017 : 23:20:28  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4


Jedni su ludi i znaju da su ludi a drugi su ludi i neznaju da su ludi.



Exactly my point..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 17/03/2017 : 09:13:44  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Viruj vampiru Brni ne ljudima .



Izbrisa si svoj post u kojen pišeš da se ne bi dogodilo sranje da san ja radija svoj posal.
Reci mi jel stvarno misliš da onaj lik koji je uletija na teren ne bi to napravija da san mu implementira software za robno/materijalno knjigovodstvo?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 17/03/2017 : 09:20:32  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Al daj bez zajebancije, jel ti sociologija kao neki hobi ili si stvarno sociolog?
Nije da mi je teško u to povirovat, ali mi je ipak malo nebulozno.
Jebi ga, ako je u hrvatskoj Mamić uspješan manager, Horvatinčić primjer gospodina, ne čudi me da nagor kao osoba sa izraženom socijalnom neinteligencijom može bit sociolog.



Studirao sam povijest i sociologiju, ali daleko od toga da se imam za nekog teškog povijesničara ili sociologa. To ste vi ovdje počeli potencirati kad ste to vidjeli u mom profilu.

Čime se ti baviš Svrstani, osim time što si nesretni navijač Hajduka?



Niko ništa ne potencira nego se ti lažno predstavljaš.
Imaš u profilu rubriku hobbies pa lipo tamo napiši šta imaš napisat.
Tvojon logikon se i ja mogu predstavljat ka sociolog jer san sociologiju 4 godine sluša u gimnaziji, a i na faksu mi je bila jedan od težih predmeta.

Ne vidin zašto je bitno čime se ja bavin, ali kopirat ću svoj upis sa jedne druge teme:
Šljakerima je u državnin/gradskin firmama u odnosu na šljakere iz realnog sektora nemjerljivo bolje.
Imaju minimalno 50% veće plaće, sigurna radna mista, nije ih briga jesu li zaradili ili izgubili, jer ako zarade super, ako ne zarade pokrit če se iz proračuna, imaju garantirane dodatke na staž, noćne smjene, rad vikendom i paznikom. Normalno da ima ljudi koji rade, ali na svakoga koji radi dolaze 2- 3 koja ne rade. Situacija gora nego šta je Štulić opisiva prije skoro 40 godina.

15 godina radin ka konzultant za robno/materijalno knjigovodstvo, kadrovsku evidenciju i obračun plaća, i proša san u Hrvatskoj sve. Državne firme, gradske firme, ministarstva, domaće privatne firme, strane firme, banke, obrazovne ustanove.
Intezitet posla nemjerljiv, jer zamisli, ovi iz realnog sektora moraju bit produktivni.
Banalan primjer mi je jedna gradska firma u kojoj je službenica morala napravit 40-ak dokumenata za razduživanje skladišta tjedno, pa je to bila muka isusova, zvanje u pomoć svaki ponediljak, a istovremeno, u privatnoj firmi, vjerovatno najvećoj pekari u Hrvatskoj službenice na dnevnoj bazi izbacuju 150-200 tih istih dokumenata, za manje novaca.
U nekim od tih firmi/ustanova san vidija nevjerovatne stvari, ka na primjer korištenje bolovanja od prošle godine, ili situacije tipa "ajme nemojte doć u ponediljak, kolegica ide u penziju pa je marenda, a nemojte ni u utorak jer kolegica koja je došla umisto nje radi marendu".
Recimo, glavni skladištar jedne firme je iša u penziju, pa je zbog birokracije skladište bilo bez skladištara godinu dana, pa zamisli čuda, na kraju godine sa skladišta fali vrijednost priko milijun kuna, a minus neće pokrit odgovorni nego građani.

Moga bi do prekosutra nabrajat nebuloze.


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 17/03/2017 : 09:24:10  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Da me ne bi netko krivo shvatia meni je nagor ok lik..je da pokazuje zavidnu razinu socijalne neosjetljivosti ali jbg sta je tu je, naucit cemo ga sa vrimenom, nije prvi ni zadnji..



Neman ni ja ništa osobno protiv njega, ali mi je nesvatljiva ljudska potreba da vrište na sav glas "Kurca ja ne razumin".

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 17/03/2017 : 09:32:55  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Svrstani ne jidi se.
Pa nije ti ni loše u realnom sektoru kad možeš forumašit.

Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 17/03/2017 : 09:39:25  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Svrstani ne jidi se.
Pa nije ti ni loše u realnom sektoru kad možeš forumašit.




Zašto misliš da se jidin?
Malo te zajebajen jer si me zaminija za jednoga drugoga forumaša.
Ako ne jašeš po svim temama, za forumašenje je dosta 10-15 minuta dnevno.


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 17/03/2017 09:42:18
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 17/03/2017 : 09:41:16  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Ma znam ,šalija sam se , nemoj šta zamirit
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 17/03/2017 : 10:32:36  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Al daj bez zajebancije, jel ti sociologija kao neki hobi ili si stvarno sociolog?
Nije da mi je teško u to povirovat, ali mi je ipak malo nebulozno.
Jebi ga, ako je u hrvatskoj Mamić uspješan manager, Horvatinčić primjer gospodina, ne čudi me da nagor kao osoba sa izraženom socijalnom neinteligencijom može bit sociolog.



Studirao sam povijest i sociologiju, ali daleko od toga da se imam za nekog teškog povijesničara ili sociologa. To ste vi ovdje počeli potencirati kad ste to vidjeli u mom profilu.

Čime se ti baviš Svrstani, osim time što si nesretni navijač Hajduka?



Sorry nagore na ovo se nisan osvrnija, a ovo je možda i najbolji primjer onoga šta je Robi K. zva "tupilo od nekuženja".

Nesretni navijač Hajduka?
Danas navijač Hajduka može bit istinski nesretan samo ako je plitak(Dakle sličan tebi).
Tebi vjerovatno nije jasno zašto, ali ja san nesritan bija kad se osvojila zadnja titula. Sad kad je Hajduk na terenu očajan ja san sritan, jer je sve osin terena sve bolje i bolje, a kad se i to sve ostalo do kraja posloži, posložit će se i teren.

Jel tebi jasno(Ovo je hipotetski), da je za mene možda i najsritniji moment ako o Hajduku pričamo, moment kad su navijači postali vlasnici 20-25% kluba?
Jel tebi jasno(Opet hipotetski) da san ja bija sritan kad san da 2000 Kn za otkup dionica?
Jel tebi jasno(triba li napomenit da je ovo opet hipotetski?) , koliko je bija sritan moj stariji lapan kad san mu reka da će mu ime bit na dresu za sezonu 2017/2018?

Jel tebi išta jasno?
(Hipotetski naravno)


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 17/03/2017 : 11:25:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Nagor je klasicni geek, takvi ljudi jako nerviraju, nemos mu nista, taj ce po svome i mislit da je faca a ne smokljo, jebi ga.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 17/03/2017 : 11:27:55  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Zoran Mamić (Tommy): "Što se tiče otkupa dionica, prva rata od 3,5 milijuna kuna nam je uplaćena, a tvrtka Tommy je odmah proslijedila Hajduku. Moram priznati da udruga Naš Hajduk stvarno radi dobar posao i sve ove stvari oko prikupljanja novca za otkup naših dionica su jako zanimljive i nailaze na dobar odaziv kod ljudi i neka samo tako nastave i u budućnosti, odnosno sa svim ostalim akcijama koje budu poduzimali."


"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 17/03/2017 : 12:24:11  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Nagor je klasicni geek, takvi ljudi jako nerviraju, nemos mu nista, taj ce po svome i mislit da je faca a ne smokljo, jebi ga.


Možda iz mojih upisa tako djeluje, ali mene nagor ne nervira.
Meni je stvarno grozno kad se neko ovako sramoti. Žaj mi je čovika.
Čak nakon nekoga vrimena nije ni zabavno.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 17/03/2017 : 12:36:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Jebiga, lakše je kopirat komentare trollova s Indexa nego upregnit vlastite neurone i glija stanice pa složit neku misao.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 17/03/2017 : 12:48:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
u vezi ovog sta pise NESVRSTANI, mracno doba hajduka je definitivno bila ona Grgiceva vladavina pustih godina, sminker i lopov i smrad najgore vrste i ono post Grgic doba kad se nije znalo ko pije ko placa do dolaska Keruma. E sad, klub je danas stabilan s postojecim vodstvom i rosterom, ali za iskorak i nesto vise tesko ili nikako. Ispravite ako grijesim

Kaizoku ou ni ore wa naru!

Edited by - Giuda Ballerino on 17/03/2017 12:50:17
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 17/03/2017 : 13:07:44  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

u vezi ovog sta pise NESVRSTANI, mracno doba hajduka je definitivno bila ona Grgiceva vladavina pustih godina, sminker i lopov i smrad najgore vrste i ono post Grgic doba kad se nije znalo ko pije ko placa do dolaska Keruma. E sad, klub je danas stabilan s postojecim vodstvom i rosterom, ali za iskorak i nesto vise tesko ili nikako. Ispravite ako grijesim



Šta je najluđe, meni trenutna uprava, odnosno nadzorni odbor i predsjednik kluba ne leže nikako, ali ono šta je stvarno bitno je da ja kao član i navijač Hajduka iman legitimno pravo izać na izbore i prominit tu upravu.
Ne volin plakat za prolivenin mlikon ali da se mene pita Brbić bi i danas bija predsjednik kluba a NO bi bija u iston sazivu ka i prošli.
Brbić je možda u nastupu bija malo mlitav, ali radi se o ozbiljnon poslovnome čoviku, za razliku od ovoga šminkera koji je sada i iza kojega nema nikakvih poslovnih rezultata.
Nisan neki insider, ali po onome šta se može iščitat najveći pomaci su napravljeni u OŠ, a rezultate toga u najboljen slučaju možemo vidit za 4-5 godina.
U svakon slučaju, razlog mojoj sreći nisu potencijalne titule i prodaje igrača za 100 milijuna nečega, nego san sritan s činjenicon da ove šta nevaljaju mogu prominit.

Ako moran birat između Štimac/Grgić titule i da Hajduk više nikad ne osvoji ništa, biran ništa.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 17/03/2017 : 13:24:33  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
One zadnje titule bi se svaki normalan navijac Hajduka triba sramiti, ne ponovilo se..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 17/03/2017 : 13:33:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Ja se ka normalni navijac/simpatizer Dinama sramin bas svih titula osvojenih u Republici Hrvatskoj, a pogotovo onih iz 21. stoljeca, one iz 90-ih su mi onda bile vrh jer sam bija dite, danas mi je jasna njihova problematicnost.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 17/03/2017 : 14:00:01  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Ja se ka normalni navijac/simpatizer Dinama sramin bas svih titula osvojenih u Republici Hrvatskoj, a pogotovo onih iz 21. stoljeca, one iz 90-ih su mi onda bile vrh jer sam bija dite, danas mi je jasna njihova problematicnost.



Dinamove titule iz 90-ih su mila majka za ove Mamićeve.
Da me ne bi krivo razumija ni Hajdukove iz 90-ih nisu jutarnja rosa, ali tada se kralo na nivou utakmice, ili se lobiralo neke igrače.
Nisi ima situaciju da je kompletan nogomet u rukama jednoga čovika.
Canjuge i Rožići su za Mamića male bebe.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 17/03/2017 : 14:06:03  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Al daj bez zajebancije, jel ti sociologija kao neki hobi ili si stvarno sociolog?
Nije da mi je teško u to povirovat, ali mi je ipak malo nebulozno.
Jebi ga, ako je u hrvatskoj Mamić uspješan manager, Horvatinčić primjer gospodina, ne čudi me da nagor kao osoba sa izraženom socijalnom neinteligencijom može bit sociolog.



Studirao sam povijest i sociologiju, ali daleko od toga da se imam za nekog teškog povijesničara ili sociologa. To ste vi ovdje počeli potencirati kad ste to vidjeli u mom profilu.

Čime se ti baviš Svrstani, osim time što si nesretni navijač Hajduka?



Sorry nagore na ovo se nisan osvrnija, a ovo je možda i najbolji primjer onoga šta je Robi K. zva "tupilo od nekuženja".

Nesretni navijač Hajduka?
Danas navijač Hajduka može bit istinski nesretan samo ako je plitak(Dakle sličan tebi).
Tebi vjerovatno nije jasno zašto, ali ja san nesritan bija kad se osvojila zadnja titula. Sad kad je Hajduk na terenu očajan ja san sritan, jer je sve osin terena sve bolje i bolje, a kad se i to sve ostalo do kraja posloži, posložit će se i teren.

Jel tebi jasno(Ovo je hipotetski), da je za mene možda i najsritniji moment ako o Hajduku pričamo, moment kad su navijači postali vlasnici 20-25% kluba?
Jel tebi jasno(Opet hipotetski) da san ja bija sritan kad san da 2000 Kn za otkup dionica?
Jel tebi jasno(triba li napomenit da je ovo opet hipotetski?) , koliko je bija sritan moj stariji lapan kad san mu reka da će mu ime bit na dresu za sezonu 2017/2018?

Jel tebi išta jasno?
(Hipotetski naravno)




Svrstani ja sam tebe svrstao u navijače Hajduke. Što tu imam za "ne kužiti". Prije sam i mislio da si neki jači forumaš sa širinom, ali te primjećujem jedino na tim sporstkim temama. Tu si najosjetljiviji. Dakle, jedan si od onih kliše "volim sport" forumaša i to je to. Dobro, ok, svakome svoje.

I da, djeluješ mi nesretno... nadrkano, samo bi se svađao (zato si me prozvao ovdje) i skroz nesretno...

I možeš zabijati glavom u zid kolko hočeš i sebe uvjeravati, ali ja tebi (i ostalim kolegama na ovom topicu) uopće ne mogu opisati koliko vam se ostali smiju i koliko vas žale. Zbog tog vašeg kompleksa ne navijati za repku na EURU i veseliti se ispadanju repke... tko to može... pa jedino vi... vi koji, koji uopće ne kužite koliko je to sve jadno.

Ja vam tu ne mogu pomoći i nisam vam to htio objelodaniti, ali kad me već zazivaš.

Tek toliko, da znaš.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 17/03/2017 : 14:16:00  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Uhhhh, sunce ti jebem žarko....
Kad se sad nisam šlagiro...

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 17/03/2017 : 14:21:01  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Nit ćeš se ikad šlagirat jer ne kužiš.

Ono, ponovi si još jednom ono kako je u redu podržati primitivce i njihov nered jer su socialno osjetljivi i smeta ih korupcija u hrvatskom sportu i državi općenito. Šteta što nije onaj Nelson Mandela opalio šipkom suca na zadnjem "derbiju". Odmah bi pala vlada i krenule reforme na bolje. Ma smiješan si mi.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 17/03/2017 : 14:27:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Zatupljen malograđanštinom, moj nagore... nažalost treba te žalit... a meni je hajduk bitan ko susjedov prišt.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page
Page: of 602 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.17 seconds. Snitz Forums 2000