forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 608

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 02/04/2018 : 16:47:05  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Ovakav nikakav Hajduk kakav je još uvik, namakne od jogurta i japanki 50 milijuna Kn i ti kažeš da klub ne može živit od toga?




Prika, ja sam mislio da ćemo mi imati razgovor s ozbiljnim argumentima



Možda se ne razumijemo najbolje. Meni su "jogurti i japanke" metafora za lovu od navijača, i tu spadaju novci od članarina, pretplata, karata, prodaje u fan shopu, love od sponzora,i svih ostalih načina na koji navijači direktno uplaćuju lovu klubu. Ne triba ti valjda crtat koliko bi love od sponzora bilo da je Hajduk klub sa 1000 članova, 200 pretplatnika i prosjekon od 500 ljudi na stadionu?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 02/04/2018 : 17:47:53  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Daj mi molim te objasni kako klub osnovan prije više od 70 godina može biti klub bez tradicije ?????? Jesi ti siguran da znaš šta znači riječ tradicija ? Misliš da bi sa 120 miliona kuna bio konkurentan u Europi ? Možda i bi, ali u Europi koja se igra do kraja ljeta. Nikako onoj za jesen, a još manje onoj koja dočeka proljeće. Svejedno, odakle ti dodatnih 40,50 miliona kn ? Niste pri parama pa igrače prodajete cim dođe prva ponuda, a to znaci jeftino. Iz omladinske škole sve što vrijedi vam pobere ili Manić još prije kadetskog uzrasta ( Noro, braća Baturina....) ili drugorazredni talijanski klubovi tako da niti od toga nemate zarade. Utopijska vam je ovo ideja da možete ovako vodit klub, bez privatnog kapitala, ali nitko vam ne brani da mastate dok vas rezultati iz sezone u sezonu demantiraju, a pritom su vam svi drugi kruvi osim vas samih.
I ovdje ne pričamo o tome jel ti odobravaš šta Torcida radi ili ne odobravaš sta je Sanader radio nego jel Torcida diktira politiku kluba i jel politika privilegirala Hajduka i pomagala mu u osvajanju trofeja. A sam si odgovorio da je istina i da jedno odobravaš, a da na drugo nisi ponosan :)

Edited by - sumohrvat on 02/04/2018 17:51:51
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 02/04/2018 : 18:39:32  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Daj mi molim te objasni kako klub osnovan prije više od 70 godina može biti klub bez tradicije ?????? Jesi ti siguran da znaš šta znači riječ tradicija ? Misliš da bi sa 120 miliona kuna bio konkurentan u Europi ? Možda i bi, ali u Europi koja se igra do kraja ljeta. Nikako onoj za jesen, a još manje onoj koja dočeka proljeće. Svejedno, odakle ti dodatnih 40,50 miliona kn ? Niste pri parama pa igrače prodajete cim dođe prva ponuda, a to znaci jeftino. Iz omladinske škole sve što vrijedi vam pobere ili Manić još prije kadetskog uzrasta ( Noro, braća Baturina....) ili drugorazredni talijanski klubovi tako da niti od toga nemate zarade. Utopijska vam je ovo ideja da možete ovako vodit klub, bez privatnog kapitala, ali nitko vam ne brani da mastate dok vas rezultati iz sezone u sezonu demantiraju, a pritom su vam svi drugi kruvi osim vas samih.
I ovdje ne pričamo o tome jel ti odobravaš šta Torcida radi ili ne odobravaš sta je Sanader radio nego jel Torcida diktira politiku kluba i jel politika privilegirala Hajduka i pomagala mu u osvajanju trofeja. A sam si odgovorio da je istina i da jedno odobravaš, a da na drugo nisi ponosan :)


Vjera mi brani ulazit u raspravu sa ljudima koji koriste argumente "Ulica vodi klub", i "hajduk režimski klub". Već san prikršija pravilo i riskiran vječni oganj.
Ako nastavin raspravljat nakon šta si iskoristija argument "Svi su van drugi krivi" vječni oganj mi je garantiran i zato se povlačin.




Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 02/04/2018 : 19:47:17  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by sumohrvat

Daj mi molim te objasni kako klub osnovan prije više od 70 godina može biti klub bez tradicije ?????? Jesi ti siguran da znaš šta znači riječ tradicija ? Misliš da bi sa 120 miliona kuna bio konkurentan u Europi ? Možda i bi, ali u Europi koja se igra do kraja ljeta. Nikako onoj za jesen, a još manje onoj koja dočeka proljeće. Svejedno, odakle ti dodatnih 40,50 miliona kn ? Niste pri parama pa igrače prodajete cim dođe prva ponuda, a to znaci jeftino. Iz omladinske škole sve što vrijedi vam pobere ili Manić još prije kadetskog uzrasta ( Noro, braća Baturina....) ili drugorazredni talijanski klubovi tako da niti od toga nemate zarade. Utopijska vam je ovo ideja da možete ovako vodit klub, bez privatnog kapitala, ali nitko vam ne brani da mastate dok vas rezultati iz sezone u sezonu demantiraju, a pritom su vam svi drugi kruvi osim vas samih.
I ovdje ne pričamo o tome jel ti odobravaš šta Torcida radi ili ne odobravaš sta je Sanader radio nego jel Torcida diktira politiku kluba i jel politika privilegirala Hajduka i pomagala mu u osvajanju trofeja. A sam si odgovorio da je istina i da jedno odobravaš, a da na drugo nisi ponosan :)


Vjera mi brani ulazit u raspravu sa ljudima koji koriste argumente "Ulica vodi klub", i "hajduk režimski klub". Već san prikršija pravilo i riskiran vječni oganj.
Ako nastavin raspravljat nakon šta si iskoristija argument "Svi su van drugi krivi" vječni oganj mi je garantiran i zato se povlačin.






Povlačiš se jer već deseti komentar prosipaš demagogiju i vrtiš jedno te isto, a ne kažeš ništa konkretno. Ko političar :)
Nikako da odgovoriš po čemu je to klub osnovan prije više od 70 godina klub bez tradicije.... izmišljaš da koristim argumente"režimski klub" i "ulica vodi klub" kada sam konkretno naveo da je režimski klub jer je obnovljen 1944.godine kao klub narodnooslobodilačke vojske jugoslavije, da je kao takav predstavljao jugoslaviju igrajući prijateljske utakmice po Svijetu, čak i nekoliko mjeseci usred prvenstva, a za što je bio dobro financijski isplaćen,da je u vrijeme vlade Ive Sanadera u njega uljevano milione i milione kuna iz državnih firmi kako se glasačko tijelo ne bi okrenulo protiv hdz-a. Jesu li to konkretne stvari. Jel konkretna stvar kada se pokaže da vam ulica vodi klub jer između ostaloga navijači zabrane odigravanje utakmice... i to pazi razloga...jer se nekim navijačima sa zabranama nije dozvolilo da uđu na stadion. Jel navijači stopiraju privatizaciju kluba jer se onda njih ne bi ništa pitalo. Jel navijači imaju prste u svemu i svačemu vezano za Hajduk ? Imaju... Šta onda nije u redu sa tim argumentima. Daj ti neki protuargument na bilo koju od ovih mojih tvrdnji ako nije istina. Daj konkretnu ideju kako mislite namaknuti tih dodatnih 40 miliona kn da budete konkurentan klub, a da ne odete u privatizaciju ? Smeta Vam privatni kapital u našem sportu, a taj nacin poslovanja se zasad pokazuje uspjesniji od vaseg vođenja narodnog Hajduka. Činjenica...
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 02/04/2018 : 20:22:34  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by sumohrvat

Daj mi molim te objasni kako klub osnovan prije više od 70 godina može biti klub bez tradicije ?????? Jesi ti siguran da znaš šta znači riječ tradicija ? Misliš da bi sa 120 miliona kuna bio konkurentan u Europi ? Možda i bi, ali u Europi koja se igra do kraja ljeta. Nikako onoj za jesen, a još manje onoj koja dočeka proljeće. Svejedno, odakle ti dodatnih 40,50 miliona kn ? Niste pri parama pa igrače prodajete cim dođe prva ponuda, a to znaci jeftino. Iz omladinske škole sve što vrijedi vam pobere ili Manić još prije kadetskog uzrasta ( Noro, braća Baturina....) ili drugorazredni talijanski klubovi tako da niti od toga nemate zarade. Utopijska vam je ovo ideja da možete ovako vodit klub, bez privatnog kapitala, ali nitko vam ne brani da mastate dok vas rezultati iz sezone u sezonu demantiraju, a pritom su vam svi drugi kruvi osim vas samih.
I ovdje ne pričamo o tome jel ti odobravaš šta Torcida radi ili ne odobravaš sta je Sanader radio nego jel Torcida diktira politiku kluba i jel politika privilegirala Hajduka i pomagala mu u osvajanju trofeja. A sam si odgovorio da je istina i da jedno odobravaš, a da na drugo nisi ponosan :)


Vjera mi brani ulazit u raspravu sa ljudima koji koriste argumente "Ulica vodi klub", i "hajduk režimski klub". Već san prikršija pravilo i riskiran vječni oganj.
Ako nastavin raspravljat nakon šta si iskoristija argument "Svi su van drugi krivi" vječni oganj mi je garantiran i zato se povlačin.






Povlačiš se jer već deseti komentar prosipaš demagogiju i vrtiš jedno te isto, a ne kažeš ništa konkretno. Ko političar :)
Nikako da odgovoriš po čemu je to klub osnovan prije više od 70 godina klub bez tradicije.... izmišljaš da koristim argumente"režimski klub" i "ulica vodi klub" kada sam konkretno naveo da je režimski klub jer je obnovljen 1944.godine kao klub narodnooslobodilačke vojske jugoslavije, da je kao takav predstavljao jugoslaviju igrajući prijateljske utakmice po Svijetu, čak i nekoliko mjeseci usred prvenstva, a za što je bio dobro financijski isplaćen,da je u vrijeme vlade Ive Sanadera u njega uljevano milione i milione kuna iz državnih firmi kako se glasačko tijelo ne bi okrenulo protiv hdz-a. Jesu li to konkretne stvari. Jel konkretna stvar kada se pokaže da vam ulica vodi klub jer između ostaloga navijači zabrane odigravanje utakmice... i to pazi razloga...jer se nekim navijačima sa zabranama nije dozvolilo da uđu na stadion. Jel navijači stopiraju privatizaciju kluba jer se onda njih ne bi ništa pitalo. Jel navijači imaju prste u svemu i svačemu vezano za Hajduk ? Imaju... Šta onda nije u redu sa tim argumentima. Daj ti neki protuargument na bilo koju od ovih mojih tvrdnji ako nije istina. Daj konkretnu ideju kako mislite namaknuti tih dodatnih 40 miliona kn da budete konkurentan klub, a da ne odete u privatizaciju ? Smeta Vam privatni kapital u našem sportu, a taj nacin poslovanja se zasad pokazuje uspjesniji od vaseg vođenja narodnog Hajduka. Činjenica...


Navijači stopiraju privatizaciju?
Hajduk je privatiziran.
Jel navijači imaju prste u svemu i svačemu?
Imaju, i treba da imaju. Vlasnici su četvrtine kluba i imaju upravljačka prava na 56% gradskih donica.
Šta je navijače dočekalo?
100M Kn duga i gašenje kluba od strane gradskih vlasti. Istih onih gradskih vlasti koje su taj dug nabile.
Šta su navijači napravili?
Vratili 100M Kn duga, očistili stotine sudskih sporova, izbacili Kerume i Štimce iz kluba i stabilizirali klub.
Model privatnika je bolji model od socios modela?
Pozdravija te Žužul, pozdravija te i Glover, a pozdravit će te vrlo brzo i MIško.
Kako namaknit ostatak love?
Hajduk ima i druge prihode osin jogurta i japanki i fiksni prihod bez transfera mu je 60-70 M Kn. Jedan Vlašič ti na budžet za narednih 5 godina osigurava dodatnih 15M Kn pa smo već na 85M godišnje.
Hajduk uz 2 transfera i to ne Vlašić transfera, nego Ohanza i Erceg transfera popuni budžet.
120M Kn nije dovoljno za igrat Euroligu?
Je, i više nego dovoljno. Ja ne pričan o osvajanju Eurolige nego o tome da ti je 120M Kn dovoljno da igraš evropu na nivou na kojen je recimo i Rijeka igrala.Jaste li vi imali budžet od 300M Kn kad ste igrali al pari sa Feyenoordon, Stuttgarton i Bruggeon?
Tradicija i značaj Rijeke u nogometu?
Reka san ti. Jednako ka i tradicija i značaj splitske rock scene.
Zamet je institucija, Primorje je institucija, Rijeka je osrednji hrvatski klub.

Jesu li ovo argumeti ili ćeš opet mene optužit da vrtin isto a po čedrdesetsedmi put napisat nebulozu da je Hajduk režimski klub?
Argumenti koje ti koristiš su možda argumenti na Index.hr, meni nisu.

Aj sad molin te napiši da je Hajduk obnovljen '44, nisi odavno.




Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 02/04/2018 20:31:44
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 02/04/2018 : 20:47:00  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Dakle, opet nikako da odgovoriš na konkretno pitanje.... po čemu je klub osnovan prije više od 70 godina klub bez tradicije ? :)
Znači, činjenica je da Vas je obnovio režim, ali niste bili režimski klub ? :)
Činjenica je da Vas je taj režim slao da igrate prijateljske utakmice po cijelom svijetu, čak i usred prvenstva, ali niste režimski klub.
Činjenica je da ste zadnji naslov prvaka osvojili kada je Ivo Sanader u Hajduk ulupao novac iz državnih firmi, ali niste u tom trenutku bili politički podobni ????
Ovo je sve bolje od boljeg :)
Znači, ovo su konkretne činjenice i ti na to samo kažeš da nije istina, bez ikakvih protuargumenata i ti si u pravu ???? :)
Optuženi, vi ste ubili žrtvu ?
Nisam...
Ali vaši otisci prstiju su na oružju, imamo svjedoke i snimile su vas kamere...
Nisam...
:)
Sam nadrobiš šta je sve Torcida napravila, potvrdiš da su mimo uprave stopirali privatizaciju, činjenica je da su zabranili održavanje utakmice jer njihovim članovima nije dozvoljen pristup maksimiru. I kažeš da ne stoji teza kako ulica vodi klub, ane uprava ????
Ovo je jednostavno predobro.
Dalje, bez obzira što je javno objavljeno da Hajduk od marketinga i sponzora godišnje ubere 13 miliona kuna ti tvrdiš da je taj prihod 60 do 70 miliona kn ?????
Presmješno :)
Aj ti opet na činjenice uzvrati sa demagogijom, japankama i jogurtima... mene baš zabavlja :)
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 02/04/2018 : 23:14:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote



COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 02/04/2018 : 23:17:58  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Stavi video... Schwarzeneger vs Letica :)
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 02/04/2018 : 23:22:54  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Kaj je to, nemam pojma, nema na Youtubeu


COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/04/2018 : 09:25:42  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Aj neću više trolat.
Priznajen, činjenica je da je Hajduk režimski klub. Ali neznan zašto je teško priznat činjenicu da je Rijeka srpski grad. Onaj tvoj popis stanovništva je bezvrijedan, jer vama se i Jovanovići upisuju ka Hrvati. Mislin da vi čak i Mihajloviće i Miloševiće upisujete ka Hrvate.

Bacija san oko na onog Bedbeata šta si stavija link. Vrhunski humor.
Ako voliš dobru šalu, pazi ovu kako kida:
Imala mater dva sina. Jedan bija purger, drugi isto peder.
Ova je "killing joke":
Imala mater dva sina. Jedan navijač Rijeke, drugi isto srbin.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 03/04/2018 09:32:46
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 03/04/2018 : 12:10:56  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Aj neću više trolat.
Priznajen, činjenica je da je Hajduk režimski klub. Ali neznan zašto je teško priznat činjenicu da je Rijeka srpski grad. Onaj tvoj popis stanovništva je bezvrijedan, jer vama se i Jovanovići upisuju ka Hrvati. Mislin da vi čak i Mihajloviće i Miloševiće upisujete ka Hrvate.

Bacija san oko na onog Bedbeata šta si stavija link. Vrhunski humor.
Ako voliš dobru šalu, pazi ovu kako kida:
Imala mater dva sina. Jedan bija purger, drugi isto peder.
Ova je "killing joke":
Imala mater dva sina. Jedan navijač Rijeke, drugi isto srbin.


Iiiiiiiiiii jubilarno deseto izbjegavanje odgovora na konkretno pitanje :) Čestitam !!! Još jedan post u stilu političara u kojem nadrobiš sve i svašta, a ne kažeš ništa. Tvrdiš da mi čak i Miloševiće upisujemo kao Hrvate, a siguran sam da ti je poznat bivši plivač Miloš Milošević, Hrvat iz Splita, svjetski prvak i rekorder na 50 m delfin u malim bazenima :)
Moj popis stanovništva ???? Čuj to... :) Pa nisam ja radio popis stanovništva niti ikog upisivao kako mi paše :) Ali glavno je skrenuti sa teme kad nemaš protuargumenata.... A šta da ti kažem, kod nas u Rijeci sve dvojezične table kolko ima Srba. I to ne srpsko hrvatske dvojezične table nego srpsko talijanske jer ono malo Riječana što nismo Srbi su Talijani :) Eto, sad kad smo se složili da u Rijeci nema Hrvata ajde konačno odgovori kako to da je Rijeka klub bez tradicije, a osnovana prije 70 godina. Daj konačno neki protuargument u kojem kažeš da Hajduk nisu obnovili partizani u svrhu svoje propagande, da nisu u svrhu te propagande putovali Svijetom i igrali prijateljske utakmice. Znas da je istina i upumpavanje novca iz državnih firmi u vrijeme Sanaderove vlade, ali ćeš i dalje tvrditi da politika nije pomogla Hajduku :)
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/04/2018 : 12:12:46  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Corpus delicti.
Srbi na riječkim tribinama

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 03/04/2018 : 12:24:53  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Prvo je bila rasprava da li je veći klub Dinamo ili Hajduk, sada je rasprava da li je veći klub Rijeka ili Hajduk a za dvije godine će biti da li je veći klub Lokomotiva ili Hajduk

Sumohrvat prvo, s obzirom da si iz Rijeke promijeni ime u Sumosrbin, a drugo odi na Dinamov topic da raspravljamo tko je veći klub - Rijeka ili Dinamo. Ovo ovdje ti nema smisla

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 03/04/2018 : 12:44:02  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Prvo je bila rasprava da li je veći klub Dinamo ili Hajduk, sada je rasprava da li je veći klub Rijeka ili Hajduk a za dvije godine će biti da li je veći klub Lokomotiva ili Hajduk

Sumohrvat prvo, s obzirom da si iz Rijeke promijeni ime u Sumosrbin, a drugo odi na Dinamov topic da raspravljamo tko je veći klub - Rijeka ili Dinamo. Ovo ovdje ti nema smisla


Jel može Srbohrvač ?
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 03/04/2018 : 13:05:54  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Ma Mlađo, nisi razumio...ne raspravljam ja tu jel Rijeka bolji klub od Hajduka, to je valjda jasno... Ja ti navijam za Orijent, četvrta liga zapad :) To je trenutno li la :)
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/04/2018 : 13:45:47  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Aj neću više trolat.
Priznajen, činjenica je da je Hajduk režimski klub. Ali neznan zašto je teško priznat činjenicu da je Rijeka srpski grad. Onaj tvoj popis stanovništva je bezvrijedan, jer vama se i Jovanovići upisuju ka Hrvati. Mislin da vi čak i Mihajloviće i Miloševiće upisujete ka Hrvate.

Bacija san oko na onog Bedbeata šta si stavija link. Vrhunski humor.
Ako voliš dobru šalu, pazi ovu kako kida:
Imala mater dva sina. Jedan bija purger, drugi isto peder.
Ova je "killing joke":
Imala mater dva sina. Jedan navijač Rijeke, drugi isto srbin.


Iiiiiiiiiii jubilarno deseto izbjegavanje odgovora na konkretno pitanje :) Čestitam !!! Još jedan post u stilu političara u kojem nadrobiš sve i svašta, a ne kažeš ništa. Tvrdiš da mi čak i Miloševiće upisujemo kao Hrvate, a siguran sam da ti je poznat bivši plivač Miloš Milošević, Hrvat iz Splita, svjetski prvak i rekorder na 50 m delfin u malim bazenima :)
Moj popis stanovništva ???? Čuj to... :) Pa nisam ja radio popis stanovništva niti ikog upisivao kako mi paše :) Ali glavno je skrenuti sa teme kad nemaš protuargumenata.... A šta da ti kažem, kod nas u Rijeci sve dvojezične table kolko ima Srba. I to ne srpsko hrvatske dvojezične table nego srpsko talijanske jer ono malo Riječana što nismo Srbi su Talijani :) Eto, sad kad smo se složili da u Rijeci nema Hrvata ajde konačno odgovori kako to da je Rijeka klub bez tradicije, a osnovana prije 70 godina. Daj konačno neki protuargument u kojem kažeš da Hajduk nisu obnovili partizani u svrhu svoje propagande, da nisu u svrhu te propagande putovali Svijetom i igrali prijateljske utakmice. Znas da je istina i upumpavanje novca iz državnih firmi u vrijeme Sanaderove vlade, ali ćeš i dalje tvrditi da politika nije pomogla Hajduku :)


Ajde pokušat ću.
Hajduk je obnovljen više-manje onako kako si ti opisa. Dakle u vrime rata, u državi u nastajanju. Obnovili ga partizani? Jesu, ali ko ga je triba obnovit? Kralj Petar ili Ante Pavelić? Na vidin ništa sramotno niti režimski u tome. Kad je završija rat, kad je Hajduku ponuđeno da bude režimski klub, sudjeluje u raspodjeli raseljenih igrača rasformiranih zagrebačkih klubova i ima osigurane 2-3-4 titule u 10 godina Hajduk je reka "ne hvala". Kako onda možeš zanemarit trenutak u kojen se obnavljanje događa u kojen se još uvik vodi najveći svjetski sukob svih vremena? I onda kad završi rat odbiješ bit režimski klub da bi 73 godine posli neki lik iz Rijeke tvrdija da si ono šta si prije 73 godine odbija?
Isto tako, pazi debilane. Činjenica da je država u nastajanju izabrala Hajduka ka svoga ambasadora, odnosno ono najbolje s čime se država u nastajanju predstavlja bi ja triba doživit ka sramotu????
Koje je to trofeje, igrače i korist Hajduk ima od toga šta je godinu dana bija ekipa NOVJ?
Tvrdit je zbog ovoga Hajduk režimski klub je kretenski. Apsolutno jednaka razina kretenizma ka i priča o srpskoj Rijeci.
Sanader?
To šta je nekakav šljam poput njega koristija Hajduk za svoje interese ne čini Hajduk režimskin klubon. Hajduk se nije nikad služija politikon nego politika Hajdukon. U iston ton periodu Sanadera i državnih sponzora u Hajduku, u Rijeci imate Ježića i INA na prsima pa mi nije jasno koju si to moralnu poziciju uvatija dok popuješ. Svi klubovi su tada bili režimski jer su svi živili od javnoga novca. Hajduk je više toga novca dobiva od Rijeke ne zato šta je bliži režimu nego zato šta je veći klub.
Tvrdit da je zbog Sanadervog orgijanja u Hajduku Hajduk režimski klub je kretenski. Apsolutno jednaka razina kretenizma ka i priča o srpskoj Rijeci.

Tradicija Rijeke?
Ajde, pretjerano je reć da nemate tradiciju. Ima je i Zmaj iz Makarske i Mračaj iz Runovića tako da i vi nekakvu tradiciju imate. Samo kad uzmeš igrače kakve je izbacija Osijek ili čak i Varteks vi ste da izvineš goli kurac. Ovo čak ne moraš shvatit ka nekakvo vriđanje regije, dapače. Za sporton su luđi ljudi iz siromašnijih i zaostalijih krajeva kakvi su Dalmacija i Slavonija. Momak od 17 godina u Istri ili na Kvarneru ima puno više opcija od istog takvog momka u Dalmaciji ili Slavoniji. Vi imate puno više načina za se realizirat kroz posal ili čak i umjetnost. Siromašni izlaz najčešće vide samo u sportu.

Miloš Milošević?
Koliko se sićan on je otiša plivat za Primorje.
Šta ćeš, svaka ptica svome jatu leti

Ulica vodi klub?
Niti ja, niti itko od ljudi koji side oko mene na stadionu nije ulica. Hajduk je između ostaloga velik zato šta na njegovoj tribini zajedno side smetlar i kirurg. Ti ljudi nisu Torcida nego članovi Hajduka i biraju Hajdukovo vodstvo. To nije nikakva ulica. Iston analogijon kojon Hajduka vodi ulica i državu nan vodi ulica. Ili mi oćeš reć da su izbori "ulica"?

Tvrdit da ulica vodi klub je bezobrazno i kretenski.
Ustalon, ako klub stvarno vodi ulica neman nikakav problem s tin. U 35 godina koliko pratin Hajduk ovo je daleko najbolje šta smo imali.

Privatni kapital u klubovima?

Neman ništa protiv, ali triba ti bit jasno da pojam "upravljanje" i pojam "vlasništvo" nisu ista stvar.
Isto tako ja nigdi ne vidin da tebi objašnjavan kako bi Rijeka tribala funkcionirat i da je Hajdukov model primjenjiv na Rijeku. Ti s druge strane iz petnih žila pokušavaš navijačima Hajduka objasnit kako triba funkcionirat Hajduk.
Pusti nas da crknemo na miru i da guštamo u vlastitin iluzijama. čeka nas 100 godina klečanja... Guštaj...

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 03/04/2018 17:07:44
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 03/04/2018 : 15:01:42  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Ne vidiš ništa režimski u tome što ti je klub obnovio režim koji se pojavio na vlasti ????? Ovdje nitko ne govori o tome jel te sram ili nije nego o činjenici da je Hajduk obnovljen nakon gašenja od strane KPJ koja je tada bila 100% vlast u Jugoslaviji. Ko ga je trebao obnovit ? Nije li Hajduk dite puka? Šta ga taj puk nije obnavlja. Rijeku su recimo osnovali novinari i sportski djelatnici grada Rijeke. Jel ti misliš da Vas je Tito slao po Svijetu igrati nogomet bez da ste imali koristi od toga ? Daj ne budi smješan. Prije svega ste imali financijsku korist od toga, a imali ste i korist jer se prikazivanjem Hajduka kao narodnog kluba koji predstavlja Jugoslaviju po Svijetu za bile počelo navijati od Vardara pa do Triglava. Niste se u poratnim godinama ogrebali za igrače iz Zagreba ????? Aha... iz kojeg je ono od sedam Kaštela Bernard Vukas ? Kaštel Trešnjevke koliko mi se čini :)
Kakve veze tradicija ima sa uspjesima ? Ja se svaki 8.mart mogu tradicionalno posrat u cvijeće ispod svog balkona i nakon par godina to će postat tradicionalno kipanje :)
Ti možeš na tribini sjedit i pokraj kirurga i pokraj smetlara( recimo, na Kantridi ili Rujevici imaš strogo odvojene sektore po stručnoj spremi), ali se tebe ništa ne pita. Zna se dobro kojih par glavonja u Torcidi donosi odluke i koliko imaju i osobne koristi od toga. Ne budi naivan. Ostatak tribine ja samo sredstvo kojim ostvaruju svoje ideje.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/04/2018 : 15:34:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Tonka24

Možete vi pisati da je Hajduk depolitiziran i demokratiziran, nema vama trofeja sve dok mrzite i dok gledate tko je uložio novac u klub pa taj klub prestigne vas i onda je odmah " plastični klub ".
Da to što radite radite u miru i ne gnjavite pola europe s tim iz dana u dan i da ne pljujete toliko po drugima, svaku utakmicu bi navijao za vas sve dok ne budete prvi.
U prijevodu da ste pošteni...ali nema tu pomoći, šutilo se dok su se osvajali trofeji gurnuti od raznoraznih političkih glavešina, šuti se i sada kad su sudačke pogreške u vašu korist...
Vi bi bili najsretniji kad bi cijela liga bila Slaven Belupo da vi možete biti prvi, ne laje pas radi sela...



Jel ovo aprilili?


To je vaša bolna istina
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/04/2018 : 15:51:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by Tonka24

Možete vi pisati da je Hajduk depolitiziran i demokratiziran, nema vama trofeja sve dok mrzite i dok gledate tko je uložio novac u klub pa taj klub prestigne vas i onda je odmah " plastični klub ".
Ideali su viši od bilo kojeg trofeja. No, objašnjavanje pojma "ideal" osobi koja isključivo navija za klubove koji su skladišta para je teški sizifov posao (sad si fokusiran na PSG, jel?) pa to ostavljam nekom drugom.
Što se tiče gledanja tko je uložio novac ni tu me ne čudi potpuna odsutnost kritičkog razmišljanja. Da, netko dođe i da ti N-sumu novca i ti se ne zapitaš zašto i kako. Fino je dok se daje, a kad nastaju situacije Glover onda nije dobro nikako.

quote:
Originally posted by Tonka24

Da to što radite radite u miru i ne gnjavite pola europe s tim iz dana u dan i da ne pljujete toliko po drugima, svaku utakmicu bi navijao za vas sve dok ne budete prvi.

Da baba ima muda bila bi did.


quote:
Originally posted by Tonka24

U prijevodu da ste pošteni...ali nema tu pomoći, šutilo se dok su se osvajali trofeji gurnuti od raznoraznih političkih glavešina,...
Pokojni Pavao Grubišić Čabo je 2005. sa Torcidom prosvjedovao protiv Štimca umjesto slavlja tako da, ekstremni faktor na stranu, očito je da shit detector kod Torce radi izvrsno budući da je ostatak stadiona sa "običnim" (a u priči velikim ) navijačima slavio.
Ostatak borbe se zna, kontra Kerumove oktroirane uprave koja je stumperala sav novac od pretvorbe tražio se Kodeks, prosvjedovalo se pred Banovinom što je spasilo klub kad nitko nije napravio ništa tako da i tu Torci ide plus i sve do dana današnjeg.
Borba se nastavlja i beskompromisna je.

quote:
Originally posted by Tonka24

...šuti se i sada kad su sudačke pogreške u vašu korist...
Jer nekoliko sudačkih previda je jednako sistemskoj pljački koja se odvija godinama, da.
Inače ne komentiram suđenje ni kad je kontra tima kojeg navijam, samo igru, ali ovdje gubiš uzde.

quote:
Originally posted by Tonka24

Vi bi bili najsretniji kad bi cijela liga bila Slaven Belupo da vi možete biti prvi, ne laje pas radi sela...

Logički skok djeteta vrtićke dobi.
To vi radite da bi bili prviiii...
Da svi sportski subjekti funkcioniraju na održiv način (da, primjer je Slaven Belupo i to od ranije) ne bi se većini puka Opatijska inicijativa činila kao sjajna ideja.

Za kraj, donesi sljedeći put koji argument, a ne hipijevske proljeve tipa puni ste mržnje i jalaaaaad.

P.S. Zbog ljudi poput Mamića i Miškovića i njihovih poduzetničkih manevara i "inicijativa" ti danas radiš van države, no zbog poputnog odsustva kritičkog promišljanja to ne možeš vidjeti.
Molim, i drugi put.


Reci mi što bi ja trebao reći na to da objašnjavam stvari osobi koja vidi stvari onako kako on želi vidjeti,ignorirajući sve logičke činjenice?
Ne, nisam fokusiran na PSG, slaba ti je ta fora da ja navijam za " plastične " klubove, daj nešto novo
Interesantno kako ti razmišljaš isto kao što razmišlja 90% navijača Hajduka, nevjerojatno kako vam netko baci neku patku i ponavljate svi do jednoga tu rečenicu,mislim na ovo kada je Istra i amerikos u pitanju, svi na isti kalup.
Borba, protiv čega borba protiv nečeg apstraktnog?
Činjenica je jedna, vama je svatko drugi kriv za vaše neuspjehe, suci,mfija,HNS...
Zašto u HNL-u Rijeka može a Hajduk ne može? Retorika
Vi već dvanaest godina kukate o nekakvom namještanju, krađama itd a sve vas pobijaju rezultati u europi.
Zar Zdravko Mamić i Dinamo plaćaju suce u europi da sude kontra Hajduka pa vas izbacuju Deberceni,Žiline,Dile Gori,Maccabiji,Slovani itd.
Rezultati u europi su dovoljan argument da se vi beskompromisno borite protiv nečega totalno apstraktnog da ne kažem nešto teže.

Slobodno možeš nadodati uz ljude zbog kojih ja radim vani a ti lutaš Zagrebom,Zadrom...manje bitno...ili radiš za mizeriju...i još pola države mladih ljudi na slične načine...imena poput Sanadera,Štimca,Keruma da ne nabrajam dalje.


Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/04/2018 : 15:52:23  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Nije li Hajduk dite puka? Šta ga taj puk nije obnavlja.



Puk je u partizanima i obnavlja Hajduk.
Tebe rasprava ne zanima, ne interesira te drugo mišljenje i uopće ne čitaš šta ti se piše.
Sad ću ti nacrtat zašto se s tobon ne isplati raspravljat.
Oprosti ja se osjećan ka kreten kad rasprava izgleda ovako:

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Ovakav nikakav Hajduk kakav je još uvik, namakne od jogurta i japanki 50 milijuna Kn i ti kažeš da klub ne može živit od toga?




Prika, ja sam mislio da ćemo mi imati razgovor s ozbiljnim argumentima



Možda se ne razumijemo najbolje. Meni su "jogurti i japanke" metafora za lovu od navijača, i tu spadaju novci od članarina, pretplata, karata, prodaje u fan shopu, love od sponzora,i svih ostalih načina na koji navijači direktno uplaćuju lovu klubu. Ne triba ti valjda crtat koliko bi love od sponzora bilo da je Hajduk klub sa 1000 članova, 200 pretplatnika i prosjekon od 500 ljudi na stadionu?






Dakle ja san ti najnormalnije i najjasnije napisa da je lova od sponzora samo dio love koja zahvaljujući navijačima uđe u klub, i da je zajedno sa ostatkon prihoda od navijača prihod oko 50M Kn.

Par sati posli pazi tvoj upis:
quote:
Originally posted by sumohrvat


Dalje, bez obzira što je javno objavljeno da Hajduk od marketinga i sponzora godišnje ubere 13 miliona kuna ti tvrdiš da je taj prihod 60 do 70 miliona kn ?????
Presmješno :)
Aj ti opet na činjenice uzvrati sa demagogijom, japankama i jogurtima... mene baš zabavlja :)



Znači iako san ja izričito napisa da ja ne mislin na lovu od sponzora, nego i na ostale prihode od navijača ti još pokušavaš mene ismijavat?
Ni to ti nije dosta nego si umisto 50 napisa 60-70????

Ti dakle uopće ne čitaš odgovore ili ih ne razumiš.
Jel tebi ide na živce kad te neko jebe da mu nešto objašnjavaš a uopće ne sluša šta pričaš?
Ja takve ili pošaljen u kurac ili zajebavan da su srbi.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 03/04/2018 16:55:35
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/04/2018 : 15:59:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
I ta vaša retorika japanke i jogurt, kad već spominjete...na žalost nogometa i svih vas, današnji nogomet je novac a Hajduk pokušava, kao što je sumo objasnio odlično,marketingom, na taj način prvi možete biti sasvim slučajno.
Retorika navijači, samo ću nešto napisati, kako vi volte spominjati bundesligu i Borussiju Dortmund, kad usporediš Bayern M. i Borussiju D. stanje je isto kao između Dinama i Hajduka samo naravno da se te dvije lige i klubovi ne mogu uspoređivati...rezultat toga je zadnji rezultat Bayerna i Dortmunda,sve je jasno samo vi tješite sami sebe,ali dobro možda vam je tako lakše, ne znam.
Ulica ne vodi klub isto kao što se trofeji nisu osvajali zbog Sanadera i Tita, neozbiljno je uopće o tome raspravljati...svako malo postrojavanje igrača i prijetnje batinama i onda se opravdava takvo ponašanje događajima van granica u raspaloj i " divljačkoj " seria A.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25906 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 03/04/2018 : 16:01:34  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
A šta se uopće trudiš objašnavat?
Ko hoće znat zna a ko neće neće ni znat nikada.
Nikad draži Hajduk!

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/04/2018 : 16:02:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ovo vrijeđanje Riječana da su srbi, treba li spominjati transparente na račun Chaga,Etta i Eduarda?
Ali kada kvasine i zolje igraju za Hajduka onda to nije isto,znate oni će pobijeliti od Dalmatinskog sunca.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/04/2018 : 16:06:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Ovakav nikakav Hajduk kakav je još uvik, namakne od jogurta i japanki 50 milijuna Kn i ti kažeš da klub ne može živit od toga?




Prika, ja sam mislio da ćemo mi imati razgovor s ozbiljnim argumentima



Možda se ne razumijemo najbolje. Meni su "jogurti i japanke" metafora za lovu od navijača, i tu spadaju novci od članarina, pretplata, karata, prodaje u fan shopu, love od sponzora,i svih ostalih načina na koji navijači direktno uplaćuju lovu klubu. Ne triba ti valjda crtat koliko bi love od sponzora bilo da je Hajduk klub sa 1000 članova, 200 pretplatnika i prosjekon od 500 ljudi na stadionu?


Da li je ovo drugi april?
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/04/2018 : 16:17:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Prvo je bila rasprava da li je veći klub Dinamo ili Hajduk, sada je rasprava da li je veći klub Rijeka ili Hajduk a za dvije godine će biti da li je veći klub Lokomotiva ili Hajduk

Sumohrvat prvo, s obzirom da si iz Rijeke promijeni ime u Sumosrbin, a drugo odi na Dinamov topic da raspravljamo tko je veći klub - Rijeka ili Dinamo. Ovo ovdje ti nema smisla


Go to Top of Page
Page: of 608 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 4.6 seconds. Snitz Forums 2000